×
Hyrja
Profili

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 31946

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 03-03-2011, 10:35:42
qe fal gimin :perqafim

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#601 ne: 03-03-2011, 21:37:08
fenks :engjell:                   

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 04-03-2011, 12:59:23
e te ngrihen nervat  :@  se forumi po fle!

 ore s'i nuk ju vjen turp njehere nga vetja qe na lini kaq shume pas dore :@

 • Postime: 12234

#603 ne: 04-03-2011, 13:01:40
hahhahhahaaha....Dh e eksplodon Eleksira.......LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 04-03-2011, 13:03:52
LOL eleksira me thuaj me mire Erela se se kam me gjithe mend ashtu :D

 • Postime: 12234

#605 ne: 04-03-2011, 13:05:04
Vjen nje moment dhe behemi bam e bume...LOL

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 04-03-2011, 22:04:17
e te ngrihen nervat  :@  se forumi po fle!

 ore s'i nuk ju vjen turp njehere nga vetja qe na lini kaq shume pas dore :@

ske faj erela , cashtu eshte

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#607 ne: 04-03-2011, 22:11:35
dhe justA behet me nerva lol dhe kalon 1 vit qe ti bien prap :d

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 04-03-2011, 22:12:55
dhe justA behet me nerva lol dhe kalon 1 vit qe ti bien prap :d


ty tkam ngja LOL

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#609 ne: 04-03-2011, 22:15:32
une jam si puna e PC, mjafton nje restart dhe me bien nervat, max 5 min lol...

dhe justA, udheton me tren, dhe ulet afer deres, pasi mendon se mos dali treni prje shinave :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 04-03-2011, 22:34:42
vjen nje moment dhe iken prap pastaj serish vijne momente qe zevendesojne momentet e ja kshu shkon ky mhb :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 04-03-2011, 22:37:41
EC E EC E EC ..................

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#612 ne: 04-03-2011, 22:39:36
Lek Plepi e merr momentin, e perdhunon dhe e nxjerr ne tregun Cam per pjes:D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#613 ne: 05-03-2011, 02:05:31
pas tij nje moment tjeter... :D

 • Postime: 2173

#614 ne: 09-03-2011, 11:19:09
vjen nje.....dhe pastaj...bam :engjell:

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#615 ne: 09-03-2011, 15:15:23
ti sdi me i dhen bicikletes :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#616 ne: 13-03-2011, 00:45:25
qe te vjen gjumi tek syri bzzzzzzz :)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 13-03-2011, 06:15:59
iken prap...

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull

#618 ne: 13-03-2011, 17:23:02
i ndal lotet, dhe i buzqesh jetes :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 13-03-2011, 23:08:26
...kalon ora 10-ten.  :D

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull

#620 ne: 14-03-2011, 08:49:19
...zbardhe dita  :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#621 ne: 14-03-2011, 19:06:30
qe that ju qe sthat gje fare neser  15-03-2011  kam ditelindjen do shof kush do na bej dhuraten me te bukur.....he u plakem na hiku rinija :)

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#622 ne: 14-03-2011, 20:00:09
U plakem dhe ... u plakem fare :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#623 ne: 15-03-2011, 00:31:30
ore dhe ti qahesh po ti je djal ne vaktin tend hidhu mo kape ndo1 zocke se ste kam par ne sulem fare keto dit  :D. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . p.s  sot do jem ne qender te vemendjes nga te gjith do pres dhurata dhe urime ku ka me bukur qef o qef :)

 • Postime: 12234

#624 ne: 15-03-2011, 00:48:48
...dhe kthehem nje nate te pushoj ne shtepi.... :P

Temat e fundit