Vjen nje moment dhe..!.. - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 40058

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 03-03-2011, 10:35:42
qe fal gimin :perqafim

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#601 ne: 03-03-2011, 21:37:08
fenks :engjell:                   

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 04-03-2011, 12:59:23
e te ngrihen nervat  :@  se forumi po fle!

 ore s'i nuk ju vjen turp njehere nga vetja qe na lini kaq shume pas dore :@

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#603 ne: 04-03-2011, 13:01:40
hahhahhahaaha....Dh e eksplodon Eleksira.......LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 04-03-2011, 13:03:52
LOL eleksira me thuaj me mire Erela se se kam me gjithe mend ashtu :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#605 ne: 04-03-2011, 13:05:04
Vjen nje moment dhe behemi bam e bume...LOL

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 04-03-2011, 22:04:17
e te ngrihen nervat  :@  se forumi po fle!

 ore s'i nuk ju vjen turp njehere nga vetja qe na lini kaq shume pas dore :@

ske faj erela , cashtu eshte

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#607 ne: 04-03-2011, 22:11:35
dhe justA behet me nerva lol dhe kalon 1 vit qe ti bien prap :d

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 04-03-2011, 22:12:55
dhe justA behet me nerva lol dhe kalon 1 vit qe ti bien prap :d


ty tkam ngja LOL

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#609 ne: 04-03-2011, 22:15:32
une jam si puna e PC, mjafton nje restart dhe me bien nervat, max 5 min lol...

dhe justA, udheton me tren, dhe ulet afer deres, pasi mendon se mos dali treni prje shinave :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 04-03-2011, 22:34:42
vjen nje moment dhe iken prap pastaj serish vijne momente qe zevendesojne momentet e ja kshu shkon ky mhb :P

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 04-03-2011, 22:37:41
EC E EC E EC ..................

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#612 ne: 04-03-2011, 22:39:36
Lek Plepi e merr momentin, e perdhunon dhe e nxjerr ne tregun Cam per pjes:D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#613 ne: 05-03-2011, 02:05:31
pas tij nje moment tjeter... :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#614 ne: 09-03-2011, 11:19:09
vjen nje.....dhe pastaj...bam :engjell:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#615 ne: 09-03-2011, 15:15:23
ti sdi me i dhen bicikletes :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#616 ne: 13-03-2011, 00:45:25
qe te vjen gjumi tek syri bzzzzzzz :)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 13-03-2011, 06:15:59
iken prap...

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#618 ne: 13-03-2011, 17:23:02
i ndal lotet, dhe i buzqesh jetes :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 13-03-2011, 23:08:26
...kalon ora 10-ten.  :D

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#620 ne: 14-03-2011, 08:49:19
...zbardhe dita  :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#621 ne: 14-03-2011, 19:06:30
qe that ju qe sthat gje fare neser  15-03-2011  kam ditelindjen do shof kush do na bej dhuraten me te bukur.....he u plakem na hiku rinija :)

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#622 ne: 14-03-2011, 20:00:09
U plakem dhe ... u plakem fare :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#623 ne: 15-03-2011, 00:31:30
ore dhe ti qahesh po ti je djal ne vaktin tend hidhu mo kape ndo1 zocke se ste kam par ne sulem fare keto dit  :D. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . p.s  sot do jem ne qender te vemendjes nga te gjith do pres dhurata dhe urime ku ka me bukur qef o qef :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#624 ne: 15-03-2011, 00:48:48
...dhe kthehem nje nate te pushoj ne shtepi.... :P

Temat e fundit