Vjen nje moment dhe..!.. - 26 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 32004

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 15-03-2011, 09:54:51
qe that ju qe sthat gje fare neser  15-03-2011  kam ditelindjen do shof kush do na bej dhuraten me te bukur.....he u plakem na hiku rinija :)


EDHE 100 SHOKU :perqafim

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#626 ne: 15-03-2011, 12:24:33
erela te faleminderit  :engjell:

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 15-03-2011, 12:38:45
:puth

 • Postime: 2173

#628 ne: 15-03-2011, 13:20:46
heee??..re brenda? ;)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 15-03-2011, 13:24:31
heee??..re brenda? ;)

ke rene ti po ishalla del se ta qaj hallin... :D

 • Postime: 2173

#630 ne: 15-03-2011, 13:25:42
une nuk bie vetem.. :P

 • Postime: 12234

#631 ne: 15-03-2011, 13:26:48
...dhe vjen willi verdall........... :D

 • Postime: 2173

#632 ne: 15-03-2011, 13:27:39
mendja po... por jo trupi... :P

 • Postime: 12234

#633 ne: 15-03-2011, 13:46:33
..dhe ky mendjen nje njeren trupin ne tjetren ane... :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#634 ne: 15-03-2011, 15:00:26
...dhe kujtohem qe shume gjera kam harruar.. :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#635 ne: 15-03-2011, 18:26:05
Shiu nuk ka te ndalur  ^o)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#636 ne: 17-03-2011, 15:26:41
fak fak u kry puna :D

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 17-03-2011, 19:04:17
sorry sedi:

im busy   :urra:

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 17-03-2011, 19:25:12
Kthehet lamia pas 3 muajsh munges :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#639 ne: 18-03-2011, 17:09:28
lamia ku je mos mungo kaq shume her tjeter se na merr malli :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 28-03-2011, 10:04:03
dhe i them NORE-s  ec grifsh te jap nje :perqafim  :) se jam bo per mall

:D lamia N.O.R.E eshte Gimi moj LOL

cfare grifshe thua? :D

 • Postime: 4261

#641 ne: 28-03-2011, 18:13:02
Vjen nje moment dhe kjo siper bjen te grope :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 29-03-2011, 20:14:37
dhe ky siper ngel ne klas :P

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#643 ne: 29-03-2011, 21:17:45
..dhe te flihet  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 29-03-2011, 23:56:34
erlehta me pulat flen gjume ti :)                              ndersa ne ket ore njerzit nuk flen gjume po bejne zhurme shkundeni krevatin fare  :D

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 30-03-2011, 10:05:30
jam online ne forum

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 30-03-2011, 10:53:43
te ben shuma numra interneti...

 se di cfare paska,me shkeputet shume shpesh dhe mezi po postoje ne forum :@

 • Postime: 12234

#647 ne: 30-03-2011, 11:02:54
...dhe kjo nxehet behet nervoze..... :D

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 30-03-2011, 14:34:46
 ><

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#649 ne: 30-03-2011, 18:55:38
iken per lesh :D

Temat e fundit