×
Hyrja
Profili

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 31962

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 12-04-2011, 15:02:57
>< Te vijne te gjitha gjerat ne maje te hundes ><

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#651 ne: 12-04-2011, 21:15:55
mbushet kupa :D

 • Postime: 2173

#652 ne: 13-04-2011, 14:00:39
derdhet. :-[.kupa :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#653 ne: 13-04-2011, 15:30:56
cfryhesh e clirohesh :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 14-04-2011, 09:25:46
zbrazet thesi :D

 • Postime: 4261

#655 ne: 14-04-2011, 10:53:11
Vjen nje moment dhe kjo bjen ne duar te mia :D :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 14-04-2011, 12:38:15
dhe vjen...

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 14-04-2011, 12:42:24
Vjen nje moment dhe kjo bjen ne duar te mia :D :D

se kisha lexuar kete une :@

o charlie zgjohu shoku se vajti ora 1, shume enderron ti...kujdes se behesh me delire pastaj :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#658 ne: 14-04-2011, 15:19:25
Femra te thyen zemren :D

 • Postime: 4261

#659 ne: 14-04-2011, 16:25:22
se kisha lexuar kete une :@

o charlie zgjohu shoku se vajti ora 1, shume enderron ti...kujdes se behesh me delire pastaj :D

Une jam zgjute prej mjesi o shoku  :D une gjithmone ne delire rri :D :D

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 14-04-2011, 17:34:52
Femra te thyen zemren :D


mirmengjesi LOL  :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#661 ne: 14-04-2011, 18:29:59
Mos u talle kurre me fatkeqesin e tjetrit :D mir qe me la dhe iku po me la dhe nje kredi :D sa zemer katile u tregove :D

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 14-04-2011, 18:58:27
vjen nje moment dhe duhet lere computerin per te bere darken uffffffffffffa :( ju beft mir te gjithve :perqafim

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#663 ne: 14-04-2011, 19:28:49
shodrane, a mundet te vi dhe une:P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#664 ne: 14-04-2011, 19:33:51
Shkodrane boj pak extra dhe per ne...se sharrume ne ketej po na bojne zorret demosdrrade :D

 • Postime: 2568

#665 ne: 23-04-2011, 23:14:09
thua STOP pa ta mar un njer kontrolline  lojes

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#666 ne: 25-04-2011, 17:55:24
Tak Tak jam mamadhia :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#667 ne: 26-04-2011, 10:36:00
Tak Tak jam mamadhia :D


hahaha une jam ujku :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#668 ne: 26-04-2011, 14:47:29
gezohem o ujk po cne nga anet tona apo ke dal per gjueti :D por un frik ste kam se shum qenke plak :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 26-04-2011, 15:00:27
thua :D jam ne lule te rinise dhe me dhembe e kthetra te mprehura mire :Dpo ,me pelqeka ky ndryshimi i roleve LOL

gimo te marrte e mira ty :P
« Editimi i fundit: 27-04-2011, 08:43:49 nga +ERELA+ »

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 26-04-2011, 15:13:27
ahahahahaha jemi ne film jo ne realitet po mos e vri mendjen se esht i zgjuar publiku qe po i lexon kto qe shkruajm :D dhe mos guxo me me prek se ti ngula brinjet plak zevzek :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 27-04-2011, 08:45:39
ahahahahaa po une dua te perkedhel pak moj e mjer sic bera me zonjen dhelper...hajt mos bej keshtu, me ler pak sa te kullufis LOL LOL

 • Postime: 2173

#672 ne: 27-04-2011, 10:57:10
paska plasur sheshit ketej ;)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 27-04-2011, 11:36:04
:D erdhi keci :LOL

 • Postime: 4261

#674 ne: 27-04-2011, 13:02:37
Vjen nje moment dhe kjo siper do te bjer ne goje te ujkun :D :D

Temat e fundit