Vjen nje moment dhe..!.. - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 41951

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 27-04-2011, 13:05:59
ujku jam une mor dreq :D ruhu ti se sdo e marresh vesh nga do te vij :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#676 ne: 27-04-2011, 13:08:55
Ndoshta je gruaja e ujkut se femer je moj dreq :D :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 27-04-2011, 13:23:31
ku e di ti cfare jam :D  ma verteto :P


^o)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#678 ne: 27-04-2011, 13:31:02
Si e the edhe vete ndoshta nuk mund te jemi vetem ne dy ketu se do ta vertetoja :D :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 27-04-2011, 13:35:32
hahaha ska gje se ne "mund " te jemi dhe vetem sa per te ma vertetuar ti prandaj shprehu "lirshem" :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#680 ne: 27-04-2011, 13:36:52
Vjen nje moment dhe do ta vertetoj LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#681 ne: 28-04-2011, 16:28:12
MBAS RAMES VJEN PRAPE RAMA.. :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#682 ne: 30-04-2011, 22:28:33
e kupton qe ke gabuar

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 30-04-2011, 22:46:06
MBAS RAMES VJEN PRAPE RAMA.. :D

Basha deshe me thon  :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#684 ne: 30-04-2011, 22:47:04
dhe bashes i prishet gezimi se nuk fiton dot

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 30-04-2011, 22:48:46
do ta shofim  ;)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#686 ne: 30-04-2011, 22:50:08
po afrohen ditet mos ke qef ndonje bast

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 30-04-2011, 22:54:20
dhe them naten e mire  :perqafim

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#688 ne: 30-04-2011, 22:55:12
naten shejtane fli gjums e te vajti von

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 30-04-2011, 22:56:11
jam per jete note ja te thashe 1 gje me ne fund  :D

ikaaaaaa

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#690 ne: 30-04-2011, 23:00:27
e kupton qe kush ben gam gam ben gam gam kot

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#691 ne: 01-05-2011, 13:46:36
Basha deshe me thon  :P
Jo RAMA se ska shonc qe te udheheq bashkine i biri i saliut :D

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#692 ne: 30-05-2011, 08:53:13
Hi erdha unaaaaa  :S

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#693 ne: 30-05-2011, 15:44:31
forumi mbyllni pak syte te puthe njihere kte Lamia-n un... :D

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 30-05-2011, 15:45:42
ikin dritat

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 30-05-2011, 15:46:08
dhe...dite me te mira vijne...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#696 ne: 30-05-2011, 16:10:26
pas seksit vjen femija... :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#697 ne: 01-07-2011, 08:54:38
pushimet me duken kaq larg...... :(

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 15-07-2011, 14:34:16
...ditet me duken shuume te gjata.. ^o)

 • Postime: 358
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#699 ne: 15-07-2011, 15:02:01
e kupton kete bote te perdorur

Temat e fundit