×
Hyrja
Profili

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 31963

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 25-07-2011, 14:37:12
me falni per injorancen por 1 pyetje kam :

pse duhet pire ajo cigarja pas sex-it ?!

po mbas buke pse pihet :D

pra shijo mbas cdo lloj kenaqesie goca :)

 • Postime: 2173

#726 ne: 25-07-2011, 14:37:44
misheli ka mbaru specializim per kete fushe ne te tjeret jemi amatore them :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 25-07-2011, 14:38:13
shej se dija e me cudit si rit :D :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 25-07-2011, 14:39:00
epo kur spi cinare se kapish dot ket detaj pranaj :P hahaha

 • Postime: 2173

#729 ne: 25-07-2011, 14:40:47
paske mbaru edhe ti specializimin moj?..apo ta ka shpjegu misheli :P

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 25-07-2011, 14:42:06
lindin me universitet gocat tani!!!!!!!

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 25-07-2011, 14:43:34
jo jo me te degjume e kam une spi cinare mbas sex-it :d

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#732 ne: 25-07-2011, 14:44:59
hahahahahaaa ???????
ceshtje pelqimi e mendimi!!!!

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 25-07-2011, 14:46:42
ben dem per shendetin dhe ne ato momente sdo doja kurresi te demtoja shendetin tim dhe te personit afer meje :P


LOL

 • Postime: 2173

#734 ne: 25-07-2011, 14:47:43
ashtu te lumte..si ty i do atdheu femrat :perqafim

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 25-07-2011, 14:48:26
dhe thua"kujdes nga zjarri"

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 25-07-2011, 14:49:24
po une se kisha per atdheun mo grence por vetem per shpirtin tem mos u natarro he vlla :P

 • Postime: 12743

#737 ne: 25-07-2011, 16:18:22
sa te papare jeni....mbetet duke bere thashetheme
ai qe se ka provuar cigaren pas sexit...kot qe rron :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#738 ne: 25-07-2011, 23:04:41
Pas ledhatimeve vjen sexi :D

 • Postime: 2173

#739 ne: 26-07-2011, 12:08:00
sa te papare jeni....mbetet duke bere thashetheme
ai qe se ka provuar cigaren pas sexit...kot qe rron :P
...ka qe kane lene sexin por cigaren jo... :P

 • Postime: 12743

#740 ne: 26-07-2011, 12:15:15
Vjen nje moment dhe hic...

 • Postime: 2173

#741 ne: 26-07-2011, 12:19:32
ti cigaren mund ta lesh por sexin kurre :P

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#742 ne: 26-07-2011, 12:19:36
dhe e le te hapur llogarine....

 • Postime: 12743

#743 ne: 26-07-2011, 12:22:27
Vjen nje moment kur do te cosh gjithkend ne ferr.....

 • Postime: 2173

#744 ne: 26-07-2011, 12:23:33
je frymezuar nga Andersi moj..prit kur te plas ne qender tani..po ishullin ku do e gjesh moj? :D

 • Postime: 12743

#745 ne: 26-07-2011, 12:33:14
Grens....do me lesh rehat

e kupton kur enough is enough....

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#746 ne: 26-07-2011, 12:34:40
inati del me inat?////

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#747 ne: 26-07-2011, 17:34:50
pas sherrit plasin puthjet :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 27-07-2011, 10:11:11
dhe njeh njerez piiiippp... :D eh cna ka gjet me kete netin :D :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#749 ne: 27-07-2011, 10:46:03
endrrat dalin ne realitet :P

Temat e fundit