Vjen nje moment dhe..!.. - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 40060

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 25-07-2011, 14:37:12
me falni per injorancen por 1 pyetje kam :

pse duhet pire ajo cigarja pas sex-it ?!

po mbas buke pse pihet :D

pra shijo mbas cdo lloj kenaqesie goca :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#726 ne: 25-07-2011, 14:37:44
misheli ka mbaru specializim per kete fushe ne te tjeret jemi amatore them :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 25-07-2011, 14:38:13
shej se dija e me cudit si rit :D :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 25-07-2011, 14:39:00
epo kur spi cinare se kapish dot ket detaj pranaj :P hahaha

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#729 ne: 25-07-2011, 14:40:47
paske mbaru edhe ti specializimin moj?..apo ta ka shpjegu misheli :P

 • Postime: 358
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 25-07-2011, 14:42:06
lindin me universitet gocat tani!!!!!!!

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 25-07-2011, 14:43:34
jo jo me te degjume e kam une spi cinare mbas sex-it :d

 • Postime: 358
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#732 ne: 25-07-2011, 14:44:59
hahahahahaaa ???????
ceshtje pelqimi e mendimi!!!!

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 25-07-2011, 14:46:42
ben dem per shendetin dhe ne ato momente sdo doja kurresi te demtoja shendetin tim dhe te personit afer meje :P


LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#734 ne: 25-07-2011, 14:47:43
ashtu te lumte..si ty i do atdheu femrat :perqafim

 • Postime: 358
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 25-07-2011, 14:48:26
dhe thua"kujdes nga zjarri"

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 25-07-2011, 14:49:24
po une se kisha per atdheun mo grence por vetem per shpirtin tem mos u natarro he vlla :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#737 ne: 25-07-2011, 16:18:22
sa te papare jeni....mbetet duke bere thashetheme
ai qe se ka provuar cigaren pas sexit...kot qe rron :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#738 ne: 25-07-2011, 23:04:41
Pas ledhatimeve vjen sexi :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#739 ne: 26-07-2011, 12:08:00
sa te papare jeni....mbetet duke bere thashetheme
ai qe se ka provuar cigaren pas sexit...kot qe rron :P
...ka qe kane lene sexin por cigaren jo... :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#740 ne: 26-07-2011, 12:15:15
Vjen nje moment dhe hic...

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#741 ne: 26-07-2011, 12:19:32
ti cigaren mund ta lesh por sexin kurre :P

 • Postime: 358
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#742 ne: 26-07-2011, 12:19:36
dhe e le te hapur llogarine....

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#743 ne: 26-07-2011, 12:22:27
Vjen nje moment kur do te cosh gjithkend ne ferr.....

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#744 ne: 26-07-2011, 12:23:33
je frymezuar nga Andersi moj..prit kur te plas ne qender tani..po ishullin ku do e gjesh moj? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#745 ne: 26-07-2011, 12:33:14
Grens....do me lesh rehat

e kupton kur enough is enough....

 • Postime: 358
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#746 ne: 26-07-2011, 12:34:40
inati del me inat?////

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#747 ne: 26-07-2011, 17:34:50
pas sherrit plasin puthjet :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 27-07-2011, 10:11:11
dhe njeh njerez piiiippp... :D eh cna ka gjet me kete netin :D :D

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#749 ne: 27-07-2011, 10:46:03
endrrat dalin ne realitet :P

Temat e fundit