Vjen nje moment dhe..!.. - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 36687

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#750 ne: 27-07-2011, 12:14:47
pas forumit vjen facebook-u :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#751 ne: 27-07-2011, 12:22:37
vjen nje moment kur dita fillon bukur dhe perfundon po e tille....

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#752 ne: 27-07-2011, 12:33:34
e verteta del ne shesh michel po ha pershesh ;) :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 27-07-2011, 17:22:52
Pas meje vjen ti Mishel :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#754 ne: 27-07-2011, 20:57:41
you'r so fucking right........ ;)
vjen nje moment kur cdo shfaqet kaq e qarte sa vetem qorri se sheh....e kujt i plas se sheh ti. Rendesi ka qe e shoh une LOL LOL

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 28-07-2011, 10:53:08
dhe mban era tradheti muhabeti  hmmmmm:

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#756 ne: 28-07-2011, 11:51:11
ja fut bam..dikujt. ;).ose vetes :-[

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#757 ne: 28-07-2011, 13:37:25
dhe mban era tradheti muhabeti  hmmmmm:

e kape dhe ti eeeee...ehhh pune dreqi thuaj LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#758 ne: 28-07-2011, 13:55:34
leshoje thuaj se boll e mbajti :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#759 ne: 28-07-2011, 16:01:12
jo jo kap i duhet...... :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#760 ne: 28-07-2011, 16:03:21
Pas mishelit postoj une :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#761 ne: 28-07-2011, 16:05:31
pas nores une...dhe sa kenaqesi LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#762 ne: 28-07-2011, 16:11:32
vertete ma ke bo zemren mal tani  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#763 ne: 28-07-2011, 16:37:36
vjen nje moment dhe ti i thua....Fuck the world...don't wanna die..

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#764 ne: 29-07-2011, 08:59:40
 :-[ hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#765 ne: 29-07-2011, 10:24:14
ate me siper e kisha per ty o Grens....se me the se ke bo plan me dal nje shetitje te gjate me vdekjen per krahu LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#766 ne: 29-07-2011, 11:24:00
ndoshta ..asgje nuk perjashtohet.. hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#767 ne: 29-07-2011, 11:31:36
absoluti nuk ekziston.......

po te pershendes  me nje kenge qe e kam fiksim...
Jessica Jay - Casablanca

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#768 ne: 29-07-2011, 12:15:48
pas mashkullit vjen femra :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 29-07-2011, 12:16:40
absoluti nuk ekziston.......

po te pershendes  me nje kenge qe e kam fiksim...
Jessica Jay - Casablanca

flm :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#770 ne: 30-07-2011, 19:06:48
Pas ShEJ vjen Mishel :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#771 ne: 30-07-2011, 21:47:11
vjen nje moment dhe ndihesh me shpirt pezull......

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#772 ne: 30-07-2011, 23:19:54
Vjen nje moment dhe nje njeriu kupton qe duhet te jetoje per femijet. :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#773 ne: 30-07-2011, 23:39:24
vjen nje moment dhe njeriu duhet te jetoj per veten e tij  fillimisht e me pas per familjaret e tij.....:)

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#774 ne: 30-07-2011, 23:43:26
Sa her qe du ma ja rras na jonit me nji me kujtohet goca dhe terhiqem ;)

Temat e fundit