×
Hyrja
Profili

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 31917

 • Postime: 2568
vullkani
#775 ne: 31-07-2011, 22:38:03
dhe duhet ti japesh fund se e kupton qe sja vlen me

 • Postime: 12743
Mishel...............
#776 ne: 01-08-2011, 13:41:57
Vjen nje moment dhe e kupton se cfare gabime ke bere...por kthim prapa s'ka....te mbetet te jetosh me ndjesine e fajit gjithe jeten.....

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#777 ne: 01-08-2011, 14:24:01
dhe thua ... bastaaaaaaaaaaaaaaa

 • Postime: 12743
Mishel...............
#778 ne: 01-08-2011, 14:28:01
Dhe thua......a ka me???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#779 ne: 01-08-2011, 14:59:24
su ngope ti mi llupse kan mbet ca kocka :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#780 ne: 01-08-2011, 15:09:47
ehhh une jam si kucedra ....nuk kam sosje LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#781 ne: 02-08-2011, 14:15:35
te zuri buka ty qe humbe :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#782 ne: 02-08-2011, 15:13:09
vjen nje moment dhe ti pret LOL...

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#783 ne: 02-08-2011, 18:22:23
e kush tjeter une qe te jam bo si ferr nga mbrapa :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#784 ne: 02-08-2011, 21:43:34
kur une ndihem totalisht transparente perballe teje aq sa ti arrin te me lexosh edhe mendimin ,edhe deshiren e fshehur ne skutat me te fshehta....te intrigon kjo ndjesi e di,por une nuk ndihem mire....dua te me zhveshesh trupin ,jo mendjen
te dua shpirt si asnjehere.....
E di qe keto mbase asnjehere sdo arrish ti lexosh,por cte duhen ty dedikimet e mia.....kur ti cdo ndjenje timen e perjeton per se gjalli......te dua pafund
dhe per me teper sot qe ste kam me mungon tmerresisht......kt hehu shpejt prane meje ......

 • Postime: 266
the king
#785 ne: 02-08-2011, 21:47:21
Nga mutin e gjen keto fjal mi dreq . :S :S

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#786 ne: 03-08-2011, 09:31:06
Nga mutin e gjen keto fjal mi dreq . :S :S
..nuk eshte ajo...por nje tjeter me nickun e saj :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#787 ne: 03-08-2011, 10:04:30
Nga mutin e gjen keto fjal mi dreq . :S :S

mos degjo Grens se jam totalisht une,.....
nga i gjej???? me vijne nga thellesia e shpirtit.....

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#788 ne: 03-08-2011, 10:15:19
sa te thelle e paske patur shpirtin moj dreq? :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#789 ne: 03-08-2011, 10:45:49
AKOMA TI OOOOO

 • Postime: 12743
Mishel...............
#790 ne: 03-08-2011, 10:46:18
vjen nje moment kur mendon se e njeh tjetrin...por gjithnje sumprizohesh nga ai LOL si ne rastin e Grens

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#791 ne: 03-08-2011, 12:19:17
mishel ca pret hiqja masken :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#792 ne: 03-08-2011, 14:43:46
se kam ende kete qellim....

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#793 ne: 03-08-2011, 15:09:09
po cfare ke...

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#794 ne: 03-08-2011, 15:10:32
ngelet komshia  me barre :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#795 ne: 03-08-2011, 15:11:20
hahahahahhahahha vjen nje moment dhe kthehesh ne piken zero....

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#796 ne: 03-08-2011, 15:11:59
hahahahahhahahha vjen nje moment dhe kthehesh ne piken zero....
po ao pika zero na jep fuqi per me tutje

 • Postime: 12743
Mishel...............
#797 ne: 03-08-2011, 15:12:29
pikerisht...po mos e ngaterrove me piken G moj???? LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#798 ne: 03-08-2011, 15:13:32
pikerisht...po mos e ngaterrove me piken G moj???? LOL

Nuk di pika une Zh G F aaa te lutem shume jam cupe serioze  :engjell:

 • Postime: 12743
Mishel...............
#799 ne: 03-08-2011, 15:16:44
ti po ti....prandaj je shoqja ime se je Sumrioze LOL

Temat e fundit