×
Hyrja
Profili

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 31918

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#800 ne: 03-08-2011, 15:19:52
ti po ti....prandaj je shoqja ime se je Sumrioze LOL
me thuaj me ke rri te them ca ha per darke  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#801 ne: 03-08-2011, 15:22:15
qashtu or ti.....shyqyr qe qeka me te ngrene LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#802 ne: 03-08-2011, 15:24:11
qashtu or ti.....shyqyr qe qeka me te ngrene LOL

eee pra po si shume qetesi ketej
nga ka ikur Shej apo me pushime  hmmmmm:

 • Postime: 12743
Mishel...............
#803 ne: 03-08-2011, 15:26:54
me pushime edhe ajo edhe tipka....

me kane lene jetime me kane lene...po ja shyqyr qe u back ti.....

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#804 ne: 03-08-2011, 15:37:23
mishel me thuj dhe mua se kush eshte kjo no more au iu! :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#805 ne: 03-08-2011, 15:38:55
se di e ke pas njohur ti ate....eshte bashkpronarja ne lokalin tim qe kemi ne BK.....LOL

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#806 ne: 04-08-2011, 10:25:40
..dhe mendon..ben frymarrje te thelle..pastaj vazhdon perseri.. :engjell:

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer
LamiA
#807 ne: 04-08-2011, 15:30:53
erdha una  :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#808 ne: 04-08-2011, 16:17:05
vjen nje moment kur do te besh cmendurira....por lind pyetja me ke????

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#809 ne: 05-08-2011, 11:22:00
keshtu eshte kur nuk di cilin te zgjedhesh me perpara :D

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer
LamiA
#810 ne: 05-08-2011, 11:22:58
 :party)

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#811 ne: 05-08-2011, 11:24:26
he zemer? ;)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#812 ne: 05-08-2011, 11:28:17
keshtu eshte kur nuk di cilin te zgjedhesh me perpara :D

jo mo jo....si e gjete  pritjaaaaaa)

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#813 ne: 05-08-2011, 11:29:49
me kaq mend sa kam une keto jane gjera te lehta per ti kuptuar..ti e di mire kete gje mendoj :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#814 ne: 05-08-2011, 13:28:56
ti i zgjuar shume...aq sa me impresionon ndonjehere...mgjth per te te shuar kureshtjen....ty nuk do te zgjidhja kurre LOL

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer
LamiA
#815 ne: 05-08-2011, 13:33:31
kalon ne depresion  :S

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#816 ne: 05-08-2011, 15:16:21
...qe koha s'te pret me...

 • Postime: 12743
Mishel...............
#817 ne: 05-08-2011, 16:06:43
vjen nje moment dhe une cmendem pa ty....

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#818 ne: 05-08-2011, 16:08:08
E kupton kush ka pasur gjithmone rendesi ne jeten tende..kush ska patur dhe kush sdo kete kurre.

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#819 ne: 05-08-2011, 19:48:29
te bie nje llotari nja 2 milion euro dhe i thua varferis ik pirdhu :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#820 ne: 05-08-2011, 21:51:56
vjen nje moment ku castet e perjetuara kthehen ne kujtime te largeta dhe ti mundohesh te kapesh si i mbyturi pas fijes se kashtes....me shpresen se nje dite mund ti perjetosh serisht......

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#821 ne: 06-08-2011, 13:59:15
...dhe ndihem vetemmmm..... ^o) ^o)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull
skiatori
#822 ne: 06-08-2011, 14:07:52
dhe jeta merr kuptim me te dashuren e zemres ne gjoksin tim ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#823 ne: 06-08-2011, 19:39:34
dhe ta hahet aq shume buke sa nuk duron dot se fillojn e te bejn zoret wwakaa wwakaaaaaa :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#824 ne: 06-08-2011, 22:10:10
dhe pirro cako ben nje kenge per ty LOL LOL LOL

Temat e fundit