Vjen nje moment dhe..!.. - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 32868

 • Postime: 12743

#850 ne: 17-08-2011, 21:33:30
vjen nje moment dhe ti kupton shume......mjafton nje fjale dhe te duket se ke kuptuar cdo gje......por ke kuptuar nje top te madh hahahaha

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#851 ne: 18-08-2011, 01:30:41
... dhe gjerat rregullohen ashtu sic ''ishin'', por prap ne syt e tu eshte fiksuar nje fotografi tjeter e dhomes.

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#852 ne: 18-08-2011, 14:45:44
me dhemb kryje!

 • Postime: 12743

#853 ne: 22-08-2011, 14:12:46
vjen nje moment dhe Grens ndryshon identitet LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#854 ne: 22-08-2011, 14:36:34
po mendoja per mishel sot :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#855 ne: 22-08-2011, 14:42:41
vjen nje moment dhe ti kupton shume......mjafton nje fjale dhe te duket se ke kuptuar cdo gje......por ke kuptuar nje top te madh hahahaha


hahahahaha te marrte e mira ty... ti me vdes fare se qeshuri :)

 • Postime: 2568

#856 ne: 22-08-2011, 22:30:41

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#857 ne: 23-08-2011, 10:24:19
ndjen nostalgji per vitet e kaluara dhe njerzit qe kjo jete te ka bere te njohesh...

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#858 ne: 23-08-2011, 10:32:19
... dhe te del gjuminga i nxehti.  ^o)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#859 ne: 23-08-2011, 10:35:56
...pershendes vullkanin me kete  :D


Nana-Remember the time

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#860 ne: 23-08-2011, 10:37:31
kur une pershendes mikun tim gjumashin me


PAPA BEAR- WHEN THE RAIN BEGINS TO FALL :perqafim


love this song ;)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#861 ne: 23-08-2011, 10:50:51
 :perqafim  :perqafim

Te dyjave ;)

Cbeni?

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#862 ne: 23-08-2011, 10:55:49
:perqafim shoku


ia po rrime ,mezi u shtyka sot :@


dhe ne forum s'poston njeri :(

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#863 ne: 23-08-2011, 11:00:52
I ka zen vapa shoqe.

 :perqafim

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#864 ne: 24-08-2011, 14:26:16
te gjitha vajzave te forumit iu porosita nga nje akullore kaush :D

 • Postime: 12743

#865 ne: 24-08-2011, 22:36:24
vjen nje moment dhe une jam serisht une.......forca perparaaaa

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#866 ne: 24-08-2011, 23:15:12
te gjitha vajzave te forumit iu porosita nga nje akullore kaush :D

kaushin haje vete une du tasin para :D LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#867 ne: 24-08-2011, 23:38:20
pse gjithmone mua ma bejn me hile :D      edhe kur isha 7 vjec dhe kushurira 12 me thoshte ti ha gjizen e une gjalpin  :D  ndoshta me gjejn me te vogel  :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#868 ne: 25-08-2011, 00:20:41
dhe duhet te bejme nani qe te rritemi  :P

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#869 ne: 26-08-2011, 15:55:18
Duhet te dal nga forumi :S te iki ne akaza  :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#870 ne: 26-08-2011, 15:58:34
dhe them... Pordhet grisin edhe breket e reja. LOL LOL

 • Postime: 2568

#871 ne: 28-08-2011, 17:05:30
...pershendes vullkanin me kete  :D


Nana-Remember the time
flm enderimtarre un po ta pershendes me kte
I can fly

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#872 ne: 28-08-2011, 19:51:13
dhe piqet fiku i gjinos :D

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#873 ne: 28-08-2011, 20:12:23
akoma nuk ka ardh momentiiiiiiiiiiii :S

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#874 ne: 28-08-2011, 20:47:49
akoma nuk ka ardh momentiiiiiiiiiiii :S

Ala sna ka ardh momenti :D

Temat e fundit