Vjen nje moment dhe..!.. - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 32870

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#875 ne: 28-08-2011, 23:11:11
dhe ske fuqi me te besh dashuri :D

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#876 ne: 29-08-2011, 11:28:41
o nore mis e myt veten mar zemer se je i ri

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#877 ne: 29-08-2011, 11:38:52
eh si ndahem une atij vendi :D edhe para se te vdes mendjen aty do e kem :D

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#878 ne: 29-08-2011, 14:12:51
te lun mendja

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#879 ne: 29-08-2011, 15:24:14
dhe luan vendit :D

 • Postime: 12743

#880 ne: 31-08-2011, 13:00:14
dhe hic....mbaron pjesa e pare e filmit

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#881 ne: 31-08-2011, 13:00:56
E iken prap.. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#882 ne: 31-08-2011, 13:14:07
....asgje nuk eshte si me pare!!

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#883 ne: 31-08-2011, 13:54:45
lodhesh dhe ste intereson me asgje ;)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 31-08-2011, 14:04:59
dhe .plluq...biem brenda.......[ ne dashuri ].... :love:

 • Postime: 2173

#885 ne: 31-08-2011, 14:12:09
dhe plluq bie edhe une siper kesaj..aty brenda e kam fjalen :D

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 31-08-2011, 14:55:19
 :O

 • Postime: 12743

#887 ne: 31-08-2011, 15:07:35
dhe ja fut pordhes...

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 31-08-2011, 22:12:39
ahaha o grens ,kujdes se mbytesh..aty brenda.. :detari

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#889 ne: 31-08-2011, 22:25:48
iken per lesh :P

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 31-08-2011, 22:32:46
dhe s'behesh me... :D

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#891 ne: 31-08-2011, 22:33:31

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 31-08-2011, 22:43:40
mund te bohet ,,me ca rregullime vende vende... LOL LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#893 ne: 31-08-2011, 22:49:31
nansyt i jap nje lule se jam gangester :)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#894 ne: 31-08-2011, 22:51:13
uauau ja erdhi ky djali xhentil..qe me kushton shume vemendje.....cun king...dhe shum i sjellshem... :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#895 ne: 31-08-2011, 23:05:47
po te kushtoj meqe sesht endrrimtare-ja se xhelozon shum  :D    se vertet jam gangester po ne menyre shakaje :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#896 ne: 31-08-2011, 23:07:35
haha po po dukesh ti do  me emajt mir me te gjith.....po pune emire kjo nore...edhe cuni i mir edhe gangster... :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#897 ne: 31-08-2011, 23:12:34
mos me beso se jam mashtrus :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#898 ne: 31-08-2011, 23:16:42
e the mos te bie syri keq..??? ska gje se dhe une mashtruese jam..hahahaha LOL LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#899 ne: 31-08-2011, 23:26:05
per ate e thash cfare me ndodhi  para 2 ditesh me tha njera sa i bukur je nuk kaluan 2 ore dhe me humben 100 euro ...  Paskemi shum te perbashketa ne te dy prandaj na hahet muhabeti :D

Temat e fundit