Vjen nje moment dhe..!.. - 37 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 33099

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#900 ne: 31-08-2011, 23:36:05
hahah po mir qe sqenke takuar me mua nore se per 2 ore do kishe humbur 1000 eur..hahahah  LOL LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#901 ne: 31-08-2011, 23:41:58
shyqyr qe sjam taku se ti te benke magji :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#902 ne: 31-08-2011, 23:42:53
po pra s'ka magjistare qe ma kalon .... :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#903 ne: 31-08-2011, 23:48:30
mos je gje vajza e asaj magjistares te borebardha :D    ika naten gjume te omel me pafshe mu ne enderr :)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#904 ne: 31-08-2011, 23:51:45
hhahahah naten dhe ti ..dhe pafsh endrra ne bora bora...

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#905 ne: 01-09-2011, 08:33:32
fillon puna rendshem :S

 • Postime: 12743

#906 ne: 01-09-2011, 10:25:03
po rendshem fare  :P

 • Postime: 2173

#907 ne: 01-09-2011, 10:37:18
ec aty ;)

 • Postime: 12743

#908 ne: 01-09-2011, 11:24:52
se ketu jam vete  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#909 ne: 01-09-2011, 12:05:59
faaapppp, te ndodh diçka e bukur  :D

 • Postime: 12743

#910 ne: 01-09-2011, 12:11:09
dhe gezohesh si femije i vockel

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#911 ne: 01-09-2011, 12:19:41
do nje gje por ke turp ta kerkosh :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#912 ne: 01-09-2011, 12:21:45
do nje gje por ke turp ta kerkosh :D

 :D :D interesante   :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#913 ne: 01-09-2011, 12:22:39
:D po me ndodh shpesh kohet e fundit :D :D

 • Postime: 2173

#914 ne: 01-09-2011, 12:23:50
mbushu me fryme ,mbyll syte..hiq rrobat dhe opaaaa..kaq eshte puna :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#915 ne: 01-09-2011, 12:24:07
po ca eshte ajo gjeja :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#916 ne: 01-09-2011, 12:24:39
hahahahahah per cfare e moret ju ? :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#917 ne: 01-09-2011, 12:26:31
ueeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeee :D

ke frik dhe te pyesesh :d

 • Postime: 2173

#918 ne: 01-09-2011, 12:27:20
keni shume emocione per momentin..te dy juve :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#919 ne: 01-09-2011, 12:28:30
do nje gje por ke turp ta kerkosh :D


:D faktikisht une e kisha qe:

me ndodh qe shoh njerez duke ngren e dua patjeter nga ajo qe po hane por me vjen turp t'ju kerkoj... :D :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#920 ne: 01-09-2011, 12:29:16
Mire de, kuptohet ajo gje :d

Pastaj pa frik :P kerko  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#921 ne: 01-09-2011, 12:30:09

:D faktikisht une e kisha qe:

me ndodh qe shoh njerez duke ngren e dua patjeter nga ajo qe po hane por me vjen turp t'ju kerkoj...

Sa e lezeçmeeee........ hahahahah  :perqafim :perqafim

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#922 ne: 01-09-2011, 12:34:18
ore do ti qe ste jep njeri asnje gure sot...une per vete behesha copa kur shikoja ndonje keshtu...

mbaj mend nje rast qe u ngrita ne lokal e i vajta tjetres ne tavoline vetem se me pa ne nje moment qe hapa cokollaten.

une i thoja: " mer cokollate sa te duash",
ajo: "jo faleminderit se skam neps"
une ngulja kembe: " te lutem se nuk e kam bezdi merr sa te duash"
ajo u vu ne siklet e mori nje cope e une kthehem dhe i them burrit te saj: "merni dhe ju nje cope"
ai: "jo ska gje mjafton"
une:" po do me qetesonit shume"
si perfundim e mori ai e plasi nje e qeshur se spo e mbaja dot te qeshuren :D :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#923 ne: 01-09-2011, 12:34:57
Sa e lezeçmeeee........ hahahahah  :perqafim :perqafim


:perqafim :)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#924 ne: 01-09-2011, 12:36:11
IIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIII e di ti qe njeriut me zore mund ti marresh po jo ti japesh. :P

Te kisha qelluar une, do te merrja nje cop, pastaj do te sillja nje cokollat tjeter dhe do te thoja :P jepi gjithe lokatit :D  :perqafim

Temat e fundit