Vjen nje moment dhe..!.. - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 32863

 • Postime: 2568

#950 ne: 03-09-2011, 15:53:03
thua me mire ti haroj te gjitha dhe tja nis nga fillimi sesa stresoj veten per te ndihmuar te tjeret

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#951 ne: 05-09-2011, 17:57:10
dhe antaret rrin si te trullosur ne linje i ka zene vapa :P

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 05-09-2011, 20:05:56
nuk din as ti pse vjen :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#953 ne: 05-09-2011, 22:44:32
te them kur te vij momenti :D

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#954 ne: 06-09-2011, 00:13:02
hahahahahahahaha

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#955 ne: 06-09-2011, 09:21:05
vjen nje moment dhe iken menjeher :D

 • Postime: 12743

#956 ne: 06-09-2011, 11:49:29
vjen nje moment dhe ti je une e une jam ty.....

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#957 ne: 06-09-2011, 14:31:21
Mishel ja fut kalamajave me shpull :D

 • Postime: 12743

#958 ne: 06-09-2011, 14:40:38
naaaaahhhhh jo re ca thua...me grusht turinjve LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#959 ne: 06-09-2011, 14:45:06
ahahaha e perdor shpesh ket profesion :D

 • Postime: 12743

#960 ne: 06-09-2011, 15:05:38
kur kam te bej me femije te pagdhendur....

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#961 ne: 06-09-2011, 16:10:25
Mishel ja fut kalamajave me shpull :D
Jo mi eshte zonje gru Misheli:) nuk i rref kalamqte  : :engjell:

 • Postime: 12743

#962 ne: 06-09-2011, 16:18:34
e di ai e di..po ben shaka LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#963 ne: 06-09-2011, 16:22:29
e di ai e di..po ben shaka LOL
e dija gru ate N.O.R:E ,qyqa qyqa lash nam

 • Postime: 12743

#964 ne: 06-09-2011, 16:23:45
e mora me mend prandaj ta cilesova LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#965 ne: 06-09-2011, 16:24:53
e mora me mend prandaj ta cilesova LOL
ishalla na fal, cte bej se te rinj jemi ketu

 • Postime: 12743

#966 ne: 06-09-2011, 16:26:36
aaaahhhaaaaa po me xhan po

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#967 ne: 06-09-2011, 20:00:48
e dija gru ate N.O.R:E ,qyqa qyqa lash nam
hajde njeher te me shikosh se ca jam se po s'ike me barkun e fryme :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#968 ne: 06-09-2011, 20:03:10
kur kam te bej me femije te pagdhendur....
mir ben kshu e do ky popull se nuk merr vesh ndryshe :D

 • Postime: 266

#969 ne: 06-09-2011, 21:16:02
NORE kam par ERELEN ne gusht ,ne tiran bella simpatike carina por nuk ishte me forisdrad.Po deshe te tjera informacione mjafton te me pysesh plako . ;)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#970 ne: 07-09-2011, 09:01:31
ahhahahaha sa fantazi ke mor bir :D

 • Postime: 2173

#971 ne: 07-09-2011, 09:16:47
NORE kam par ERELEN ne gusht ,ne tiran bella simpatike carina por nuk ishte me forisdrad.Po deshe te tjera informacione mjafton te me pysesh plako . ;)
...ishte e veshur ?..se ka raste qe harron te vishet :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#972 ne: 07-09-2011, 09:18:15
ka gjithmone raste qe ti je kaqol nga mend e kokes...mjer ju qe vdiqet per te me pare :D :D

 • Postime: 2173

#973 ne: 07-09-2011, 09:24:21
une po flisja me the king moj ERELA..cke moj xhan?

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#974 ne: 07-09-2011, 09:25:53
epo sje bere as ti e as ai te me permendi mua ok...

Temat e fundit