Vleresoje avatarin e postuesit para teje - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178270

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178270

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

ne: 05-03-2007, 07:52:31
vleresoni avataret e forumistave sipër ose poshtë teje me 1-10

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 05-03-2007, 07:53:17


<--------^^^^^unë vetes po ja jap një 10  :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 05-03-2007, 07:54:56
Une po ja jap nje 4. :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 05-03-2007, 07:56:14
unë ty Sweetness pe te jam 1  :D
jo moj mahitem, se 2  :D jo jo 10

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 05-03-2007, 08:04:36
Avatari poshte meje duket si kopertina e nje kasete me kenge popullore me kengetare te padegjuar dhe jo aq te talentuar. :P (Hej, te verteten po them. Ate qe mendoj dmth.)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 05-03-2007, 08:05:10
Ah harrova te thosha, avatarit me poshte do i jepja 3. :)

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 05-03-2007, 08:09:05
Avatari poshtëë meje duket si kopertina e një kasete me këngë popullore me këngëtare te padegjuar dhe jo aq te talentuar. :P (Hej, te vërtetën po them. Atë qe mendoj d.m.th..)

^^^^vlereso avatarin sipër teje ^^^^^, se ti nuk mund ta dish se kush do postoje poshtë teje  :D :D

Tema thotë SIPER  :D Pra ti u deshe te me vleresosh mua, dhe n.q.s. je postuesja pas meje, duhet te me vleresosh mua, sepse une jam siper teje.  :D Holller

^^^^unë ty po të jap 10

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 05-03-2007, 08:38:42
^^^^vlereso avatarin sipër teje ^^^^^, se ti nuk mund ta dish se kush do postoje poshtëë teje  :D :D

Tema thotë SIPER  :D Pra ti u deshe te me vleresosh mua, dhe n.q.s. je postuesja pas meje, duhet te me vleresosh mua, sepse unë jam sipër teje.  :D Holller

^^^^unë ty po të jap 10


OK, Une i kam te renditura postimet nga me i fundit tek me i vjetri, prandaj them "poshte". Normale qe ty te vleresova, ose me sakte avatarin tend. E kupton tani pse thashe "poshte"?!

Hajde Naten e Mire Albanian Records dhe duke u nickur nga nick-name jot, kisha te drejte per avatarin, pra. LOL

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 05-03-2007, 08:48:35
ok, se dija se si i kishe te renditura temat ti ? mua postimet e fundit me dalin nga fundi, ose kure postoj une, une jam i renditur si i fundit, ne fund te temes. dhe i shikoj avataret sipër meje.

Megjithatë mbase ti nuk ke avatar te vërtetë, unë po të jam një 2.  :D :D

 • Postime: 4261

#9 ne: 05-03-2007, 13:36:49
e mire ... (3) :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 05-03-2007, 17:22:57
-1 :D LOL

 • Postime: 1580

#11 ne: 05-03-2007, 17:32:58
10 avatar shume i vecant lepurushe me pelqen :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 05-03-2007, 17:54:03
6

 • Postime: 4261

#13 ne: 05-03-2007, 17:58:34
-1 :D LOL

asnjeher nuk ke ditur ti vlersosh gjerat ti :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 05-03-2007, 18:02:30
asnjeher nuk ke ditur ti vlersosh gjërat ti :D
opssss me fal se nuk kisha vënë syzet prandaj

Shumë bukur Charli,diçka emocionuse dhe artistike :D 10 :D pas zeros nga e majta :D LOL

 • Postime: 4261

#15 ne: 05-03-2007, 18:09:00
eh moj kokeboshe ...LOL po ta dije cfare kuptimi ka do ta vlersoje me 20 :D
« Editimi i fundit: 05-03-2007, 18:20:22 nga lepurushja korcare »

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 05-03-2007, 18:20:58
E di ore kafshe parahistorike  :D :P

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 05-03-2007, 18:44:21
8 lepurushe..

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 05-03-2007, 19:27:49
7.

Ky Albanian Records e ndryshoi avatarin mbreme (nje cike me hile se e ndryshoi pikerisht kur hapi kete teme) se ate qe kishte me ate cunin dhe gocen (para ketij) s'e kishte gje. Tani une i jap nje 7. Simpatik ky cuni ne foto dhe avatari eshte i mire, por nje cike geeky gjithashtu. :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 06-03-2007, 00:01:56
3

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 06-03-2007, 01:04:17
Duke e pa nga poshte kte gocen tek pema shof gjera teper interesante keshtu qe i jap vleresimin 10 ose A me sistem amerkan :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 06-03-2007, 01:19:35
Jam une ajo tek pema mer ti ....kujdes kur shef se me ke si motren tate :D LOL

5

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 06-03-2007, 05:01:17
3

Sa vleresim i ulet. Per mua flutura simbolizon shume gjera, para se gjithash liri. Dhe fakti qe e kam fluturen me te gjitha ngjyrat e ylberit, tere keto ngjyra simbolizojne jeten. :) Ahhh po, fluturat tregojne edhe shume per ate qe jam dhe me pelqejne shume si insekte. :) Mgjth flmd per vleresimin e sinqerte.

Meqe ti Lisa je paraprakja, avatarit tend i jap nje 5. Eshte i kendshem, ta kap syri dhe eshte i vecante, ama ajo do dukeshe shume me bukur si figure nese do te ishte e madhe. Si avatar mikroskopik i humbet nje cike vlera, sipas mendimit tim. ;)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 06-03-2007, 13:01:24
Nje 5 per Elegancen. Arsyeja eshte se avatari nuk i pershtatet edhe aq shume nofkes qe ke zgjedhur. ;)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 06-03-2007, 13:02:25
Desha te them edhe dicka. Ishalla nuk poston Sirio pas meje, se e di qe 1 do me jape. :D LOL LOL LOL

Temat e fundit