Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 41 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177597

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177597

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1000 ne: 22-05-2007, 12:48:14
oopppsss sorry Beko, e kisha per Lefterin une. :D :D

 • Postime: 12234

#1001 ne: 22-05-2007, 12:52:34
hahahhahhahaha...Po it must be a guy of course. :P E kam kontrollu vet me doren time. :D9-sh sweetie hajde prape. :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#1002 ne: 22-05-2007, 20:45:51
11 se ashtu do pergjunjesh kur te me takosh mua ...per meshire :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#1003 ne: 22-05-2007, 22:06:14
10 Lisa,shume domethenes avatari  :D

 • Postime: 71
 • Gjinia: Mashkull

#1004 ne: 23-05-2007, 04:30:35
8-she ulu :D

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#1005 ne: 23-05-2007, 08:04:06
8

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull

#1006 ne: 23-05-2007, 12:01:22
edhe per ty

8 :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#1007 ne: 23-05-2007, 19:09:21
8

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1008 ne: 23-05-2007, 21:19:58
9. Ky trendafili i Lises me pelqen shume, vetem se duket sikur eshte sperkatur me pikla gjaku. Nejse, goxha trendafil yllo. ;) Kishe kohe pa i nderruar avataret! :)

 • Postime: 7066
 • Gjinia: Femer

#1009 ne: 24-05-2007, 04:18:18
atraktive  :D

#1010 ne: 24-05-2007, 04:50:30
10 e pandryshueshme

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#1011 ne: 24-05-2007, 13:50:47
yll yll mo nuk kom ca me te thon mishelo ...nuk mund ti ve numer avatrit tend


(Eleganca ai trendafili jo sikur por eshte i sperkatur me gjak )

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#1012 ne: 24-05-2007, 13:52:22
me kane lene syte keto kohe spo e mar vesh ca ehste na ajo po ta fus nje 7 un ty Lisa :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#1013 ne: 24-05-2007, 14:13:58
Dalber mo te keqen une ty  :D 9 te jap meqe ne emrin tend aty,vere dhe te Nertilit qe te jap 10 LOL  :perqafim

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#1014 ne: 25-05-2007, 17:09:42
Dalber mo te keqen unë ty  :D 9 te jap meqë ne emrin tënd aty,vere dhe te Nertilit qe te jap 10 LOL  :perqafim
e provova po se pranon sistemi :D :D

 • Postime: 12234

#1015 ne: 25-05-2007, 17:41:02

(Eleganca ai trëndafili jo sikur por është i sperkatur me gjak )

Lisa vetem isha kurioz se gjakun e kujt ja ke sperkatur aty neper trandafil. :D

Dilber 8-sh. :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#1016 ne: 25-05-2007, 20:20:15
e provova po se pranon sistemi :D :D
po mo po,vetem per te bere detyrat e shtepise e do Nertilin ti LOL pale pale morra vesh qe ja kishe ngrene dhe buken me gjalpe LOL LOL

Lefter 2 :D

 • Postime: 12234

#1017 ne: 25-05-2007, 20:25:40
Lepurushe 1-sh... :D
Sillma shqiponjen qe t'aperqafoj me mall ihere,ndaq te marresh 10-cin. :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#1018 ne: 25-05-2007, 20:27:10
LOL fluturovi shqiponja  LOL

 • Postime: 12234

#1019 ne: 25-05-2007, 20:28:14
Ska lidhje edhe ne ajer e kap ate une. :D


1-sh 1-sh ndro ate avatar. :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#1020 ne: 25-05-2007, 20:29:22
PO tani?  :-[ :D LOL

 • Postime: 12234

#1021 ne: 25-05-2007, 20:32:14
500-sh e ki.... :D Per dy vjet me e ki kete note. :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#1022 ne: 25-05-2007, 20:32:59
LOL sa keq,ti prape te dyshi mbetesh LOL :D

 • Postime: 12234

#1023 ne: 25-05-2007, 20:36:06
Jo ma keq ska,se di as vet se ku hypa e ku mbeta... :D
500-sh   500-sh une njihere flas. :P

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#1024 ne: 25-05-2007, 20:39:14
ohohho Lum si une LOL LOL

Temat e fundit