Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 442 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178249

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178249

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11025 ne: 19-11-2009, 15:02:41
5 meqe ma ka hatrin :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#11026 ne: 19-11-2009, 15:15:26
5.5 :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11027 ne: 19-11-2009, 15:17:57
ta rris ne 6 nese je shkodran :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#11028 ne: 19-11-2009, 15:22:56
po e rris dhe une pak nga pak dhe per merak
7 :P

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11029 ne: 19-11-2009, 16:42:50
edhe un po tagrisi noten per mbremje 10  :)

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#11030 ne: 19-11-2009, 22:27:35
vetem 10+* te vogel    :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11031 ne: 20-11-2009, 18:09:06
10  ;)

selam mik... :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11032 ne: 20-11-2009, 18:42:08
10 :)

selam dhe ty  ;)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11033 ne: 20-11-2009, 22:50:42
10 :) mikes 

selam :perqafim

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#11034 ne: 20-11-2009, 23:24:10
10.. ;)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#11035 ne: 21-11-2009, 00:07:12
8

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#11036 ne: 21-11-2009, 00:07:48
5

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#11037 ne: 21-11-2009, 00:16:12
1

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#11038 ne: 21-11-2009, 00:26:11
1-

 • Postime: 4261

#11039 ne: 21-11-2009, 00:27:37
10* edhe nje :-* bakshish :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#11040 ne: 21-11-2009, 00:28:16
10*  :perqafim

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11041 ne: 21-11-2009, 11:17:56
12.. :engjell:

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#11042 ne: 21-11-2009, 12:28:27
10 vetem  .....* ma vone ..... :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11043 ne: 21-11-2009, 13:14:11
10 ;)

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#11044 ne: 21-11-2009, 14:45:06
.....10.... :)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#11045 ne: 23-11-2009, 09:22:53
8

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#11046 ne: 23-11-2009, 10:03:24
2-

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11047 ne: 23-11-2009, 10:08:16
0-shko vishi rrobat se per sod nuk ta qes noten- :)

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#11048 ne: 23-11-2009, 10:09:11
0- mbuloje gjoksin pak pastaj hajde te vlersoj :P ;)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11049 ne: 23-11-2009, 10:11:17
nuk mundem ....10 se me pelqen avantari :P

Temat e fundit