Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 443 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178300

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178300

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#11050 ne: 23-11-2009, 10:13:14
Mir pra rri keshtu  perq

9 e ke me merit

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11051 ne: 23-11-2009, 10:17:37
prap ti 12 eke per sod :P

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#11052 ne: 23-11-2009, 10:18:43
Ty nje 10 pasi koke kendej pari akoma ;)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11053 ne: 23-11-2009, 10:21:29
un dhe ti...

:)

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#11054 ne: 23-11-2009, 10:23:27
Mos me qit nota ma
se skam vlersim tjeter per ty

edhe 1 e ke

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#11055 ne: 23-11-2009, 10:27:39
te dyja nga nje 10  :perqafim

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#11056 ne: 23-11-2009, 10:29:14
Edhe nga une e ke nje 10+ :perqafim

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#11057 ne: 23-11-2009, 10:30:32
kujdes moj se po ftohesh hille nji çebe siper 15 ;)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11058 ne: 23-11-2009, 10:34:03
ti prap 2 eke per mengjes ;)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#11059 ne: 23-11-2009, 10:36:24
une dhe ti 10 perseri :(

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11060 ne: 23-11-2009, 10:37:33
un dhe ti..ne boten e qudirav :P


per ty ska fjal...20 emeriton :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#11061 ne: 23-11-2009, 10:39:44
une dhe ti deri ne parajse 21 ;)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11062 ne: 23-11-2009, 10:57:20
ajo dhe ti..10 eki se emeriton me pak fjal shpirtin ta kall  :P LOL

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#11063 ne: 23-11-2009, 10:58:43
per ty nota maksimale se me ate avatar shpirtin na kalle ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11064 ne: 23-11-2009, 13:48:35
Nje 5 te ftohte :P

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#11065 ne: 23-11-2009, 13:53:29
6 te ngrohte se sot ben pak ftohte :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11066 ne: 23-11-2009, 14:00:37
Ti kishe qene aq i nxehte qe s'guxova te te jap note te ngrohte, se kisha frike digjeshe :D
Mbes te 5 e ftohte derisa te ftohesh dhe ti :P

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11067 ne: 23-11-2009, 14:59:54
10 eke per mbremje..por largov nga ajo dritare se errdh errsira nates... :)

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#11068 ne: 23-11-2009, 15:41:07
10 .. :)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11069 ne: 23-11-2009, 15:45:40
12.. :S

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#11070 ne: 23-11-2009, 15:54:56
vetem 10*.... :)

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#11071 ne: 23-11-2009, 16:57:21
tani le te vleresojm edhe "karmen" e anetarit siper....lol  :D
nqs merr 6 ose siper, nje + ne karma
nqs merre 5 ose me poshtre, nje - ne karma.... :D

---------
10

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11072 ne: 23-11-2009, 16:58:46
8, kisss pershendetje  ;)

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#11073 ne: 23-11-2009, 17:29:23
Pershendetje "Kengaime" Si te kam ?
9
edhe nje +

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11074 ne: 23-11-2009, 19:02:49
9 nga je ti ore? :)

ps. minusin e karmes nuk po ta shenoj kesaj rradhe  :P

Temat e fundit