Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 444 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178431

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178431

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#11075 ne: 23-11-2009, 19:18:37
  6 :D per shkak te mungesave

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11076 ne: 23-11-2009, 19:31:51
Skam bere mungesa une por forumi humbi ca kohe e beri mungesa :D
ketij 10

dhe nje vleresim pozitiv nga une se dola njehere  ;)
bye Hektory  :perqafim

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11077 ne: 23-11-2009, 19:34:43
3 meqe po iken :P LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11078 ne: 23-11-2009, 19:43:53
5 se do me mbushe mendjen e do me lere pa mesuar LOL  :P

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#11079 ne: 23-11-2009, 22:47:34
   6 Nuk ke mesuar :D

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11080 ne: 24-11-2009, 09:24:44
10 qe ti shkon dita mbar.. :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11081 ne: 24-11-2009, 09:26:02
10 e ty per miremngjes ;)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11082 ne: 24-11-2009, 09:29:45
12 qe te jesh ne buzqeshje :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#11083 ne: 24-11-2009, 09:31:22
ouuuuuuu plasen çokollatat ketej
edhe nga une ke nje 10 ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11084 ne: 24-11-2009, 09:32:45
Ndrroje skiatori, se mbete pa cokollate ti :P

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11085 ne: 24-11-2009, 09:38:28
10 qe ke mbetur aty ulur :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#11086 ne: 24-11-2009, 09:40:17
JO NUK E NDERROJ ME PRESION DUA TE MBETEM PA çOKOLLATA
5 edhe per ty :D

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11087 ne: 24-11-2009, 09:42:51
2 :D

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#11088 ne: 24-11-2009, 09:45:05
9 e ki

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#11089 ne: 24-11-2009, 09:45:55
po pse moj dreza 2 per mu une ty te vleresova me 10
ok ska problem se edhe dyshe me pelqen 2 :P

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11090 ne: 24-11-2009, 10:20:52
un Ty te vlersoj 5  :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#11091 ne: 24-11-2009, 10:31:08
4.......

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11092 ne: 24-11-2009, 10:38:37
 ;)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#11093 ne: 24-11-2009, 10:42:31
 hmmmmm:

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11094 ne: 24-11-2009, 11:49:33
3, e din vet se pse :P

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#11095 ne: 24-11-2009, 12:18:22
Cfar mudn ti jap nen 10 se.!?  :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11096 ne: 24-11-2009, 12:20:15
11 :D

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11097 ne: 24-11-2009, 13:21:21
10 :engjell:

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#11098 ne: 24-11-2009, 13:36:22
...10 ........ :)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11099 ne: 24-11-2009, 13:42:56
Perrsh..Fabio :perqafim
12 eke per sod..

Temat e fundit