Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 446 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178428

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178428

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11125 ne: 01-12-2009, 16:12:10
10.

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11126 ne: 01-12-2009, 16:13:30
X

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11127 ne: 01-12-2009, 16:46:31

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#11128 ne: 01-12-2009, 16:49:44
6.7  :D :P

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11129 ne: 01-12-2009, 17:06:34
12. perq

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#11130 ne: 01-12-2009, 17:09:16
shume sinqerisht  :) :perqafim

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11131 ne: 01-12-2009, 17:11:38
je embel...

10 emeriton per mbremje :perqafim

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#11132 ne: 01-12-2009, 17:12:41
 ;)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11133 ne: 01-12-2009, 17:13:45
 :)

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#11134 ne: 01-12-2009, 17:17:25
 perq perq

 • Postime: 4261

#11135 ne: 01-12-2009, 17:23:24
8 :D

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#11136 ne: 01-12-2009, 17:29:07
iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiii 8 nuk marr ne shkolle una e
e me vleresove ti  : :( :P

ti 5 :P

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11137 ne: 02-12-2009, 10:01:48
5

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#11138 ne: 02-12-2009, 11:08:01
   10 dhe nje karma pozitiv

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#11139 ne: 02-12-2009, 12:41:35
...10...

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11140 ne: 02-12-2009, 13:56:44
10 :D

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11141 ne: 02-12-2009, 16:00:31
2

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11142 ne: 02-12-2009, 16:32:06
69 :D

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#11143 ne: 02-12-2009, 16:47:59
8.2  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11144 ne: 02-12-2009, 16:49:51
6.9 :D

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#11145 ne: 02-12-2009, 17:00:23
6.7  :D

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11146 ne: 02-12-2009, 17:01:22
2 eke per mbremje ndrroje avantarin... ;)

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#11147 ne: 02-12-2009, 17:04:08
aaaaaaaaaaa what r u aying ? u r kidding loool  :P
s'ka gje 2 edhe ti :perqafim :perqafim

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11148 ne: 02-12-2009, 17:11:16
 :perqafim :perqafim

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#11149 ne: 02-12-2009, 17:17:25
 perq perq

Temat e fundit