Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 448 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178412

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178412

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11175 ne: 07-12-2009, 13:35:12

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#11176 ne: 07-12-2009, 13:39:40
6-7....... :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11177 ne: 07-12-2009, 13:46:11
koprac ........10 ;)


ika une njehere

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#11178 ne: 07-12-2009, 14:26:20
edhe pse avatar nuk shoh, nje 10 super te madhe per Ty...  :) :perqafim

 • Postime: 12743

#11179 ne: 07-12-2009, 15:39:16
10 edhe per ty....po te jesh ti ne avatar e meriton nje 100...

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#11180 ne: 08-12-2009, 00:29:53
per Mishel vetem 10*...... :)

 • Postime: 12743

#11181 ne: 08-12-2009, 10:53:04
edhe per Fabion eheee 1000 :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11182 ne: 08-12-2009, 20:31:16
gjynah mos ti japesh 10 ketyre buzeve  :D

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#11183 ne: 08-12-2009, 21:40:13
  Gjynaf mos me ja dhene kesaje nje gjashtqe VI :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#11184 ne: 08-12-2009, 21:54:54
9

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#11185 ne: 08-12-2009, 22:25:12
10

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#11186 ne: 08-12-2009, 23:18:53
asnje dyshim....10***..... :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#11187 ne: 08-12-2009, 23:25:04
10 +  ;)

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#11188 ne: 08-12-2009, 23:26:12
8

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#11189 ne: 08-12-2009, 23:27:07
7-8  :)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#11190 ne: 08-12-2009, 23:31:48
7 :D :D

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#11191 ne: 08-12-2009, 23:37:26
......10 *.... :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#11192 ne: 08-12-2009, 23:38:06
10 dhe nje zogez :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11193 ne: 09-12-2009, 01:28:04
4 dhe nje sorre LOL  :P

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#11194 ne: 09-12-2009, 10:36:28
vetem 10-ta ka per misin ;)

 • Postime: 19
 • Gjinia: Femer

#11195 ne: 09-12-2009, 11:24:01
emmm 6

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#11196 ne: 09-12-2009, 11:26:21
10 me yll)) ;)

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#11197 ne: 09-12-2009, 12:38:57
dimer ashte......vetem 10...... :)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#11198 ne: 09-12-2009, 16:27:51
8

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#11199 ne: 09-12-2009, 16:45:41
5 :P

Temat e fundit