Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 453 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178255

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178255

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11300 ne: 26-12-2009, 11:16:51
10* me plot merite

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11301 ne: 26-12-2009, 11:23:21
100* ty :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11302 ne: 26-12-2009, 11:43:31
ty 101 sepse shohe shume kuptime ne kete foto hmmmmm:

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11303 ne: 26-12-2009, 11:44:15
102 :D

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull

#11304 ne: 26-12-2009, 11:54:02
10

(ti je kjo në avatar?)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11305 ne: 26-12-2009, 11:55:46
ncuk ;)

10 dhe ty

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#11306 ne: 26-12-2009, 12:45:50
10

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11307 ne: 26-12-2009, 14:30:58
10 meqe je i ri :D

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#11308 ne: 26-12-2009, 14:35:17
....pa hezitim 10**** dhe nje :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11309 ne: 26-12-2009, 14:37:15
hmmmm

101 * ;)

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#11310 ne: 26-12-2009, 14:41:39
.....vetem   *************...... :)

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#11311 ne: 26-12-2009, 19:38:37
10 ***** ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11312 ne: 26-12-2009, 19:43:03
Locaaaaaa paske ardhur ketej? :D


10  ;)

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#11313 ne: 26-12-2009, 19:45:04
thashe mos ju kishte mar malli mi...tju cmall pak :D :P

10 se me pelqen bluzja LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11314 ne: 26-12-2009, 19:48:29
ahahhahahahahahahaa hhahah e do ta fal LOL


:D

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#11315 ne: 26-12-2009, 19:57:21
10 moj se te mbeti qejfi me duket LOL :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11316 ne: 26-12-2009, 20:02:21
Ska njeri te me shaj bluzen jo LOL:P  (nuk me mbeti qejfi jo)  :D

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#11317 ne: 26-12-2009, 20:13:02
Po me dukesh sikur te meti qejfi moj LOL :P

Na 10 ...kenaqu LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11318 ne: 26-12-2009, 20:16:07
ahahha he 10 dhe ti meqe po ik une  :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#11319 ne: 27-12-2009, 18:46:13
0.2 kesaj :D

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#11320 ne: 27-12-2009, 18:57:37
10

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11321 ne: 27-12-2009, 19:05:52
10 :D

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#11322 ne: 27-12-2009, 19:25:29
10 plus nje + :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11323 ne: 27-12-2009, 20:00:07
10 ;)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#11324 ne: 27-12-2009, 21:04:09
10 :)

Temat e fundit