Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 457 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 194768

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 194768

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11400 ne: 16-01-2010, 17:37:54
10 se qonka e bukur me vertet.. :)

Mire se erdhe ne zeriyt.com :)

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11401 ne: 16-01-2010, 18:03:53
10 se e meriton ;)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11402 ne: 16-01-2010, 18:04:23
10 :engjell:

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#11403 ne: 16-01-2010, 22:50:59
10

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11404 ne: 16-01-2010, 23:07:26
8 :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#11405 ne: 16-01-2010, 23:08:41
10 ;)

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#11406 ne: 17-01-2010, 00:00:44
....vetem ********.......******...edhe 10...:)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#11407 ne: 17-01-2010, 00:04:21
hahahhahahaha 11 *  :)

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#11408 ne: 17-01-2010, 00:08:46
..pa hahaha......12** :)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#11409 ne: 17-01-2010, 00:15:08
13 ** ;)

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#11410 ne: 17-01-2010, 00:23:27
13*** :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#11411 ne: 17-01-2010, 00:26:03
14 ** :D

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#11412 ne: 17-01-2010, 01:56:37
14***** :)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#11413 ne: 17-01-2010, 02:03:26
15 *** :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11414 ne: 19-01-2010, 13:44:54
7 se vlereson me te njofshem.. :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#11415 ne: 25-01-2010, 18:30:46
hahahhaha 10 ;)

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11416 ne: 25-01-2010, 20:19:51
8-9 :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#11417 ne: 25-01-2010, 21:13:26
7

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11418 ne: 25-01-2010, 23:09:15
X

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#11419 ne: 26-01-2010, 00:05:15
...10*....e nje nate te qete......:)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11420 ne: 26-01-2010, 00:07:51
10** naten dhe ty :)

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#11421 ne: 26-01-2010, 09:17:45
 10 me nje karma pozitiv prapa :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11422 ne: 26-01-2010, 09:18:37
9

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#11423 ne: 26-01-2010, 09:48:16
10 + :engjell:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11424 ne: 27-01-2010, 12:00:58
9 :D

Temat e fundit