Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 459 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 191055

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 191055

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11450 ne: 30-01-2010, 01:41:00
mire se te gjeta :D

me jep noten me pas te 3goje  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#11451 ne: 30-01-2010, 01:44:21
:P


Çfare eshte me veretet?  hmmmmm:

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11452 ne: 30-01-2010, 01:47:27
njeriu me koke te mbuluar i ulur ne karrike elektrike...gati per denim me vdekje(ligji i vjeter ameriken)

te pelqen tani LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#11453 ne: 30-01-2010, 01:50:57
 ;)

Po denimi me vdekje nuk eshte ligj i vjeter ne Amerike...aplikohet perseri


Do ma japesh karriken per ilustrim se po punoj nje material per denimin me vdekje  :D


10  ;) jam pro denimit me vdekje  :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11454 ne: 30-01-2010, 01:53:49
denimi me vdekje aplikohet ende ne usa por jo me me karike elektrike por me injeksion ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#11455 ne: 30-01-2010, 01:57:52
Po po...gjithsesi vdesin  :DTi Kijamet je PRO apo KUNDER denimit me vdekje? hmmmmm:

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11456 ne: 30-01-2010, 02:00:25
Une gjithenje kam qen kunder...une perkrah denimin e perjetshem dhe besoje se eshte me e rende se sa vdekja...eshte fjala per njerez te dalun fare ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#11457 ne: 30-01-2010, 02:03:44
Te kuptoj....edhe pse e prisja kete pergjigje nga ti ne fakt... ;)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11458 ne: 30-01-2010, 02:09:25
pak para dite ishte nje dokumentar te nje personi i semur psikologjik qe kishte mbytur njerez me vite radhe...me pas gjyqtari e kishte denuar me burgim te perjetshem kur e pyeten kete se a do te fliste dic...ky u zgjua ne kembe dhe tha po tme ipet rasti do ti mbysja gardianet e burgut dhe me pas do iki dhe do filloje punen...ehh me pas gjyqtaret denuan me vdekje kete...une mendoje se ai e aritti qellimin sepse kishte frike te jetoj ne ate qeli deri ne vdekje apo jo hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#11459 ne: 30-01-2010, 02:22:17
Veprimi qe ai ka bere, e ka bere per ti dhene fund nje here e mire vuajtjes dhe jetes se burgut.....normale
Por ideja e denimit me vdekje eshte qe te zhduke kriminelin,te qetesoj familjaret,dhe te zbatohet fenomeni jeta=jete 

Une mendoj se duhet te aplikohet ne fakt....kur dikush te merr jeten...pse tjetri nuk  paska te drejte????

kete pergjigje e jap duke e vene veten ne pozitat e njerezve qe kane humbur njerezit e tyre nga kriminele te tille.

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11460 ne: 30-01-2010, 02:39:10
nuk di ndoshta pse nuk jam ne hallin e tyre...por gjithsesi nuk do veproja ne ate menyre sepse perseri ai pra mbytesi do dilte fitimtar me kete veprim...

personi ne fjale mbyte apo i masakron me qindra njerez e kur te vije radha tek vet eshte vetem ai...mendoje se ata te cilet i kan humbur te afermit e tyre duhen pajtuar me ligjin burg te perjetshem se sa denimin me vdekje...pra te jetoje dhe te kalbet ne qeli deri sa te vdes...a nuk eshte ky denim me i rende? mendoje se kjo eshte me mire per ata te mllefosurit pra sa me shume mundime te ket personi ne fjale...

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#11461 ne: 30-01-2010, 20:58:27
 kuptova qellimin tend, ne fund dhe une po vleresoj veprimin 0

 • Postime: 721
 • Karma: +20/-4
 • Gjinia: Mashkull

#11462 ne: 30-01-2010, 21:19:56
100 avatarit,  200 asaj qe fshihet pas

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#11463 ne: 30-01-2010, 21:21:39
hahahhahaha 10 * unikat ;)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11464 ne: 30-01-2010, 21:57:26
10

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11465 ne: 30-01-2010, 22:24:33
:P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#11466 ne: 30-01-2010, 22:25:56
10 ;)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11467 ne: 31-01-2010, 15:46:22
10 pa shiquar avatarin ;)

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11468 ne: 31-01-2010, 16:48:41
10 se e meriton.. ;)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11469 ne: 31-01-2010, 17:55:55
10  :)

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11470 ne: 31-01-2010, 18:52:50
2-sh per keshillen gabim.. :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#11471 ne: 31-01-2010, 20:08:57
10 ;)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11472 ne: 31-01-2010, 20:12:38
10 pa mare parasyshe cfare ke dhe cfare do vesh :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11473 ne: 31-01-2010, 20:13:27
2-sh per keshillen gabim.. :P

10* per fjalen e ver8 :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#11474 ne: 31-01-2010, 20:13:47
hahahahhaha dhe ty 10* gjithmone :)

Temat e fundit