×
Hyrja
Profili

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177448

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177448

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11450 ne: 30-01-2010, 01:41:00
mire se te gjeta :D

me jep noten me pas te 3goje  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11451 ne: 30-01-2010, 01:44:21
:P


Çfare eshte me veretet?  hmmmmm:

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11452 ne: 30-01-2010, 01:47:27
njeriu me koke te mbuluar i ulur ne karrike elektrike...gati per denim me vdekje(ligji i vjeter ameriken)

te pelqen tani LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11453 ne: 30-01-2010, 01:50:57
 ;)

Po denimi me vdekje nuk eshte ligj i vjeter ne Amerike...aplikohet perseri


Do ma japesh karriken per ilustrim se po punoj nje material per denimin me vdekje  :D


10  ;) jam pro denimit me vdekje  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11454 ne: 30-01-2010, 01:53:49
denimi me vdekje aplikohet ende ne usa por jo me me karike elektrike por me injeksion ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11455 ne: 30-01-2010, 01:57:52
Po po...gjithsesi vdesin  :DTi Kijamet je PRO apo KUNDER denimit me vdekje? hmmmmm:

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11456 ne: 30-01-2010, 02:00:25
Une gjithenje kam qen kunder...une perkrah denimin e perjetshem dhe besoje se eshte me e rende se sa vdekja...eshte fjala per njerez te dalun fare ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11457 ne: 30-01-2010, 02:03:44
Te kuptoj....edhe pse e prisja kete pergjigje nga ti ne fakt... ;)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11458 ne: 30-01-2010, 02:09:25
pak para dite ishte nje dokumentar te nje personi i semur psikologjik qe kishte mbytur njerez me vite radhe...me pas gjyqtari e kishte denuar me burgim te perjetshem kur e pyeten kete se a do te fliste dic...ky u zgjua ne kembe dhe tha po tme ipet rasti do ti mbysja gardianet e burgut dhe me pas do iki dhe do filloje punen...ehh me pas gjyqtaret denuan me vdekje kete...une mendoje se ai e aritti qellimin sepse kishte frike te jetoj ne ate qeli deri ne vdekje apo jo hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11459 ne: 30-01-2010, 02:22:17
Veprimi qe ai ka bere, e ka bere per ti dhene fund nje here e mire vuajtjes dhe jetes se burgut.....normale
Por ideja e denimit me vdekje eshte qe te zhduke kriminelin,te qetesoj familjaret,dhe te zbatohet fenomeni jeta=jete 

Une mendoj se duhet te aplikohet ne fakt....kur dikush te merr jeten...pse tjetri nuk  paska te drejte????

kete pergjigje e jap duke e vene veten ne pozitat e njerezve qe kane humbur njerezit e tyre nga kriminele te tille.

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11460 ne: 30-01-2010, 02:39:10
nuk di ndoshta pse nuk jam ne hallin e tyre...por gjithsesi nuk do veproja ne ate menyre sepse perseri ai pra mbytesi do dilte fitimtar me kete veprim...

personi ne fjale mbyte apo i masakron me qindra njerez e kur te vije radha tek vet eshte vetem ai...mendoje se ata te cilet i kan humbur te afermit e tyre duhen pajtuar me ligjin burg te perjetshem se sa denimin me vdekje...pra te jetoje dhe te kalbet ne qeli deri sa te vdes...a nuk eshte ky denim me i rende? mendoje se kjo eshte me mire per ata te mllefosurit pra sa me shume mundime te ket personi ne fjale...

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11461 ne: 30-01-2010, 20:58:27
 kuptova qellimin tend, ne fund dhe une po vleresoj veprimin 0

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#11462 ne: 30-01-2010, 21:19:56
100 avatarit,  200 asaj qe fshihet pas

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11463 ne: 30-01-2010, 21:21:39
hahahhahaha 10 * unikat ;)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#11464 ne: 30-01-2010, 21:57:26
10

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#11465 ne: 30-01-2010, 22:24:33
:P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11466 ne: 30-01-2010, 22:25:56
10 ;)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11467 ne: 31-01-2010, 15:46:22
10 pa shiquar avatarin ;)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#11468 ne: 31-01-2010, 16:48:41
10 se e meriton.. ;)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11469 ne: 31-01-2010, 17:55:55
10  :)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#11470 ne: 31-01-2010, 18:52:50
2-sh per keshillen gabim.. :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11471 ne: 31-01-2010, 20:08:57
10 ;)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11472 ne: 31-01-2010, 20:12:38
10 pa mare parasyshe cfare ke dhe cfare do vesh :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#11473 ne: 31-01-2010, 20:13:27
2-sh per keshillen gabim.. :P

10* per fjalen e ver8 :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11474 ne: 31-01-2010, 20:13:47
hahahahhaha dhe ty 10* gjithmone :)

Temat e fundit