Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 461 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 183504

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 183504

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11500 ne: 05-02-2010, 13:04:35
10 pa diskutim

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#11501 ne: 05-02-2010, 13:05:47
....pa hezitim 10****** e nje :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11502 ne: 05-02-2010, 13:06:39
9 sme pelqen qe ka 2 rruge atje ... duhet te qe vetem 1  :D

#11503 ne: 05-02-2010, 13:34:25
E keni trashur fare,,po lere

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11504 ne: 05-02-2010, 13:35:55
10 avatar te bukur paske LOL

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11505 ne: 06-02-2010, 11:40:24
9

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11506 ne: 08-02-2010, 00:46:11
pupupupu te henksha avatarin LOL

10 me Yll :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11507 ne: 08-02-2010, 14:28:07
4.

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11508 ne: 08-02-2010, 14:34:11
10

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11509 ne: 08-02-2010, 14:38:17
10.

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#11510 ne: 08-02-2010, 17:34:55
4 se te ka dale barku si femer  :P  LOL

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11511 ne: 08-02-2010, 17:37:06
10 per shpinen e bute.. :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#11512 ne: 08-02-2010, 17:39:51
0,4 vetem prej topit  :P LOL

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11513 ne: 08-02-2010, 17:42:10
me vlereson vetem topat ti apo?
me shume bejne.. :D

10 serish se ta dua shpinen.. :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#11514 ne: 08-02-2010, 17:46:20
Jo vleresova avatarin ne pergjithsi....kokrr a e cunit bukurosh qenka LOL :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11515 ne: 09-02-2010, 09:11:45
4.

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11516 ne: 11-02-2010, 11:49:16
10 per assin.. :d

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#11517 ne: 11-02-2010, 12:30:44
une jam i ri ne kete forum ...por kam pare disa nga postimet e tij dhe me kan pelqyer...keshtu po e vlersoj me 10....

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11518 ne: 11-02-2010, 12:39:46
meqe je i ri po te ve 10 me hater per te te motivuar me shume  :D

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#11519 ne: 11-02-2010, 12:45:20
 x..........:)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11520 ne: 11-02-2010, 12:46:17
x..........:)

sqenka 10 :P

ste pelqen avatari ???

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#11521 ne: 11-02-2010, 12:50:12
...ciao Shej.....:)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11522 ne: 11-02-2010, 12:51:06
ciao Fab  :)

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#11523 ne: 11-02-2010, 12:52:40
po vlersoj me 10 por te madhe ama

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11524 ne: 11-02-2010, 12:54:59
flm flm  ;)

njesoj prap 10

Temat e fundit