Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 462 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 195523

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 195523

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11525 ne: 11-02-2010, 13:04:59
10, kur ta heq hijab edhe ma lart.. :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11526 ne: 11-02-2010, 13:08:14
10  :D

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#11527 ne: 11-02-2010, 13:10:22
...... :lule.......e  nje  :)

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11528 ne: 11-02-2010, 13:10:39
10, a je ti vertet? :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11529 ne: 11-02-2010, 13:15:28
jo mo komshija hahahaaa

normal qe une  :)

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#11530 ne: 11-02-2010, 13:16:35
Shum i fort 10 yll))

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11531 ne: 11-02-2010, 13:17:09
Shume e forte 11 ..

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#11532 ne: 11-02-2010, 13:22:16
e vlersoj me 10 por me shume yje

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#11533 ne: 11-02-2010, 13:33:50
ket siper nje 8 boll e ka

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11534 ne: 11-02-2010, 13:35:32
10 se eshte yll.. ;)

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#11535 ne: 11-02-2010, 13:37:43
11 se je hene

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#11536 ne: 11-02-2010, 13:40:43
nje 5 por dhe ate teper e ka

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#11537 ne: 11-02-2010, 13:41:59
6 mos kopjo :P

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11538 ne: 11-02-2010, 13:43:54
10.. hehe

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#11539 ne: 11-02-2010, 13:45:39
11.. sjam ka e ndrroj mendjen yll))

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#11540 ne: 11-02-2010, 13:50:52
do i jap 10 se e meriton

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11541 ne: 11-02-2010, 13:54:29
edhe ti 10.. ;)

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#11542 ne: 11-02-2010, 14:02:19
11 po jo per avatar ;)

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11543 ne: 12-02-2010, 12:17:34
10  :-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11544 ne: 12-02-2010, 12:40:10
9..

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#11545 ne: 12-02-2010, 13:01:32
per ti heq merzine 10.....

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11546 ne: 12-02-2010, 13:06:29
9

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#11547 ne: 12-02-2010, 13:07:48
pa lare edhe syte 10***** ..... :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11548 ne: 12-02-2010, 13:09:38
hahaha

9 prap  :P

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#11549 ne: 12-02-2010, 13:10:42
10 ;)

Temat e fundit