Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 465 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 183312

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 183312

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11600 ne: 23-02-2010, 22:23:26
8

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11601 ne: 24-02-2010, 12:21:16
10 ;)

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11602 ne: 24-02-2010, 13:38:59
10..

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11603 ne: 24-02-2010, 13:45:38
Nderroje kur te dush...9 e ke..

 :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11604 ne: 24-02-2010, 13:49:40
XX.. :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11605 ne: 24-02-2010, 13:51:22
X..extrem.. :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11606 ne: 24-02-2010, 14:00:00
XXX triple extra hot.. :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11607 ne: 24-02-2010, 18:03:24
IO :D

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#11608 ne: 24-02-2010, 18:06:22
mhh ... 10

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11609 ne: 24-02-2010, 18:10:32
10

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#11610 ne: 24-02-2010, 18:11:20
9

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11611 ne: 24-02-2010, 18:11:43
10 :D

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#11612 ne: 24-02-2010, 18:12:19
6

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11613 ne: 24-02-2010, 18:16:17
0 :D

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#11614 ne: 24-02-2010, 18:19:51
10 :)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11615 ne: 24-02-2010, 18:34:47
10 :)

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#11616 ne: 24-02-2010, 22:07:19
4 :)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11617 ne: 03-03-2010, 00:20:44
0 :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#11618 ne: 03-03-2010, 00:21:37
10

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11619 ne: 03-03-2010, 09:04:26
10

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11620 ne: 03-03-2010, 09:07:25
olala paskan plasur dhjetat kendej
ok  10 edhe per bebin :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11621 ne: 03-03-2010, 09:56:26
Si mashkull qe eshte dhe me kete avatar kaq romantik do e vlersoja me noten 9. :)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11622 ne: 03-03-2010, 09:59:30
une ty po te jap nje 10
se e meriton me te vertet
sepse buzeqeshja qe ke te zgjat jeten ;)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11623 ne: 03-03-2010, 10:07:30
une ty po te jap nje 10
se e meriton me te vertet
sepse buzeqeshja qe ke te zgjat jeten ;)

Faleminderit shume.  :)

Per mua,njeriu qe s'ka sens humori eshte nje hic...

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11624 ne: 03-03-2010, 11:18:32
10 se me perkujton dream.. :D

Temat e fundit