Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 471 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 195518

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 195518

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11750 ne: 14-07-2010, 14:15:26
Haha I bet I can.. :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11751 ne: 14-07-2010, 14:20:35
Uumm u bet wrong :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11752 ne: 14-07-2010, 14:22:16
Try me.. :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11753 ne: 14-07-2010, 14:23:47
Will

9 e ke se je llafazan :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11754 ne: 14-07-2010, 14:25:36
As ti s'mbet keq nga goja.. :D

 :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#11755 ne: 14-07-2010, 17:23:13
:D

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#11756 ne: 14-07-2010, 17:24:04


9

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#11757 ne: 14-07-2010, 17:26:53
2

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#11758 ne: 15-07-2010, 09:35:22
9+ :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11759 ne: 15-07-2010, 14:11:35
hot  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#11760 ne: 15-07-2010, 14:18:12
^o)

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#11761 ne: 09-08-2010, 21:55:04
4

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11762 ne: 09-08-2010, 21:56:29
 :D

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#11763 ne: 09-08-2010, 22:00:50
perfytyro nje mocal dhe me jep noten

une po te jap 10

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11764 ne: 09-08-2010, 22:03:55
Nuk e di ca eshte mocali.. :S

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#11765 ne: 09-08-2010, 22:05:52
nje kënete me uje te ndenjur

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11766 ne: 09-08-2010, 22:06:56
Ah 10 pra

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#11767 ne: 16-08-2010, 12:48:47
0 me bisht.

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#11768 ne: 16-08-2010, 13:22:26
10........... se me pelqen shume ai bebi :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#11769 ne: 16-08-2010, 13:45:06
un jam ai..:P.....10 se me pelqejn sh ato ups tatuazhet :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11770 ne: 16-08-2010, 14:36:28
-0-

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#11771 ne: 16-08-2010, 14:42:44
gjithashtu

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11772 ne: 04-10-2010, 16:39:38
0 pa minus :d

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#11773 ne: 04-10-2010, 16:58:38
10

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11774 ne: 20-04-2011, 15:47:49
Shume i kendshem 10 :)

Temat e fundit