Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 482 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178272

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178272

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#12025 ne: 16-10-2013, 10:41:20
-10 :P

 • Postime: 12743

#12026 ne: 16-10-2013, 11:59:11
10 se sjam si kjo ...ziliqare :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#12027 ne: 16-10-2013, 12:04:36
-10 prap :P :perqafim

 • Postime: 12743

#12028 ne: 16-10-2013, 14:02:52
10 me xixa buba  :perqafim

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#12029 ne: 19-10-2013, 17:32:14
Tushe donte estas :P

 • Postime: 12743

#12030 ne: 21-10-2013, 11:51:01
esto en at arushas Tushe :P

 • Postime: 12234

#12031 ne: 21-10-2013, 13:28:00
Vdes per keto buze....10 she  :D :D

 • Postime: 12743

#12032 ne: 21-10-2013, 14:08:40
10 per kete kendezin

 • Postime: 2173

#12033 ne: 21-10-2013, 19:35:09
4 me mik si i thone nje fjale ;)

 • Postime: 12743

#12034 ne: 21-10-2013, 19:41:40
10

 • Postime: 2173

#12035 ne: 21-10-2013, 19:43:05
ma bere me hater..nuk eshte objektive do ankohem :D

 • Postime: 12743

#12036 ne: 22-10-2013, 08:55:22
10

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#12037 ne: 22-10-2013, 12:57:13
10 yll))

 • Postime: 12743

#12038 ne: 22-10-2013, 13:21:34
10 :perqafim

Temat e fundit