×
Hyrja
Profili

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177475

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177475

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#400 ne: 06-04-2007, 13:28:11
edhe ksaj 10 po i jap.. te ajo tjetra ishe me floke te zeza kurse ktu bjonde.. tani ti si i ke floket origjinale kacurrela apo te drejta?  :P

#401 ne: 06-04-2007, 13:38:27
origjinali motra kacurrel si dhe te errta...KShu me gjasme dmth te lyme e te zhgryme...te verdha dhe te drejta ka i here.

Kesaj po i vej i 10 per analizen qe me ka bere :D :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#402 ne: 07-04-2007, 00:06:15
origjinali motra kacurrel si dhe te errta...KShu me gjasme d.m.th. te lyme e te zhgryme...te verdha dhe te drejta ka i herë.

Kësaj po i vej i 10 për analizen qe më ka bërë :D :D

Po moj, ngjet nuk thashe qe nuk ngjet, por ngaqe ne te gjitha fotot floket i ke shume ndryshe edhe te pyeta, pastaj do jene edhe nga vite te ndryshme fotot (mos ki gajle se ka shume foto te ndryshme ku edhe une dukem goxha ndryshe.) ;) Atje tek floket me kacurrela si brune dukesh shume ndryshe nga ketu dhe nga ajo fotoja e pare jotja qe vure, ku te dukeshin buzkat e bukura, te plota. Fotoja e pare me kete qe ke tani, ku i ke floket e kapura bisht ngjasin me shume, dmth fytyra jote dallon, shkelqen. :)

Ty 10 per avatarin dhe per bukurine qe ke. :)

#403 ne: 07-04-2007, 09:28:02
3. Nuk e kuptoj shumë avatarin e këtij, plu qe duket shumë si foto e shpelare. Me vjen keq. Të vërtetën po them.
Me vjen keq mua Elegance,qe nuk e kupton qe une nuk hyra per te me vlersu por hyra per te vlersuar. :S.jam pedagogu i temes e dashur studente(kujdes se as ne vjeshte nuk e merr po te vura note ngelese) :D

 • Postime: 12234

#404 ne: 07-04-2007, 09:34:17
2-sh prap ketij pedagogut. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#405 ne: 07-04-2007, 16:46:56
10....hhahahahhah i forti lagjes , e forte kjo

#406 ne: 08-04-2007, 08:23:16
Noten se jap kollaj une jam mesuese e keqe e kimise :)

Lisa ulu 9 se ke filluar drogen keto kohet e fundit.

 • Postime: 4261

#407 ne: 08-04-2007, 08:39:06
9 edhe  ksaj  :D

#408 ne: 08-04-2007, 08:41:21
2 ulu shume keq cfare avatari ke vene..apo do te terheqesh vemendje ashtu :D

 • Postime: 4261

#409 ne: 08-04-2007, 09:08:12
edhe  une  2 per inat :D

#410 ne: 08-04-2007, 09:11:41
Shife nje cik avatarin tim mire,cfare kam shkuar per ty :D

 • Postime: 12234

#411 ne: 08-04-2007, 09:22:44
1-sh kot per qejf. :D

#412 ne: 08-04-2007, 09:26:29
ahahahah 1 ne gjermani eshte shume mire :)

10 per te fortin e lagjes...

 • Postime: 4261

#413 ne: 08-04-2007, 09:29:43
Shife një çik avatarin tim mirë,çfarë kam shkuar për ty :D

haha...hajde hajde po ta mbajti :D

#414 ne: 08-04-2007, 09:31:54
Mos me nxef kot se erdha me nje fryme...une per boks jam gati gjithmone :D

 • Postime: 4261

#415 ne: 08-04-2007, 09:33:52
haha...po per sex je gati gjithmon ...edhe  ai  eshte nje  lloj  boksi :D

 • Postime: 12234

#416 ne: 08-04-2007, 09:44:09
1-sh se ka minorene verdall. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#417 ne: 09-04-2007, 11:14:22
10 sepse qenka kendez shume i bukur, i fisshem dhe mbreteror dhe sepse njesoj si une me avatarin tim, ky kendezi simbolizon Pashken & Pranveren. :) Plus qe kendezi shkon me dhe simbolizon vete Lefterin. ;)

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#418 ne: 09-04-2007, 12:46:52
2 ^^^>>>>> ??

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#419 ne: 09-04-2007, 14:38:21
2 ^^^>>>>> ??

Dyshin e morra vesh po keto cepat trekendore siper dhe pikepyetjet s'po i marr vesh perse?! Ahh po, dhe kete avatar une e vendosa me rastin e Pashkes. Jane vezet ngjyra-ngjyra pra. :)

Ti merr 6. ;) Hmmm, 7, 7 nota finale! :)

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#420 ne: 10-04-2007, 00:50:32
- 1 sme pelqejn vezet e lyera per Pashke

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#421 ne: 10-04-2007, 01:00:00
- 1 sme pelqejn vezet e lyera për Pashke

Rendesi ka qe me pelqejne mua (meqe e kam vene si avatar). :P

Per ty 5 dhe kaq te larte e merr vleresimin se me pelqen shume T-shirt. Po e bere qe e bere, na trego krejt fytyren heres tjeter. ;)

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#422 ne: 10-04-2007, 01:05:27
E kam vendos foton te albumi i forumit,po per momentin eshte jashte linje,kur te rregullohet shife.

Mua jo se sme pelqejn vezet,po sme pelqejn pashket,me duket feste e kote  :D

#423 ne: 10-04-2007, 02:16:24
Ky cuni siper...shume me teka

por gjithsesi mbetet cun i mire  :D :D

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#424 ne: 10-04-2007, 02:21:04
 e mirë :D 5

Temat e fundit