Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 17 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 188181

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 188181

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#400 ne: 06-04-2007, 13:28:11
edhe ksaj 10 po i jap.. te ajo tjetra ishe me floke te zeza kurse ktu bjonde.. tani ti si i ke floket origjinale kacurrela apo te drejta?  :P

#401 ne: 06-04-2007, 13:38:27
origjinali motra kacurrel si dhe te errta...KShu me gjasme dmth te lyme e te zhgryme...te verdha dhe te drejta ka i here.

Kesaj po i vej i 10 per analizen qe me ka bere :D :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#402 ne: 07-04-2007, 00:06:15
origjinali motra kacurrel si dhe te errta...KShu me gjasme d.m.th. te lyme e te zhgryme...te verdha dhe te drejta ka i herë.

Kësaj po i vej i 10 për analizen qe më ka bërë :D :D

Po moj, ngjet nuk thashe qe nuk ngjet, por ngaqe ne te gjitha fotot floket i ke shume ndryshe edhe te pyeta, pastaj do jene edhe nga vite te ndryshme fotot (mos ki gajle se ka shume foto te ndryshme ku edhe une dukem goxha ndryshe.) ;) Atje tek floket me kacurrela si brune dukesh shume ndryshe nga ketu dhe nga ajo fotoja e pare jotja qe vure, ku te dukeshin buzkat e bukura, te plota. Fotoja e pare me kete qe ke tani, ku i ke floket e kapura bisht ngjasin me shume, dmth fytyra jote dallon, shkelqen. :)

Ty 10 per avatarin dhe per bukurine qe ke. :)

#403 ne: 07-04-2007, 09:28:02
3. Nuk e kuptoj shumë avatarin e këtij, plu qe duket shumë si foto e shpelare. Me vjen keq. Të vërtetën po them.
Me vjen keq mua Elegance,qe nuk e kupton qe une nuk hyra per te me vlersu por hyra per te vlersuar. :S.jam pedagogu i temes e dashur studente(kujdes se as ne vjeshte nuk e merr po te vura note ngelese) :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#404 ne: 07-04-2007, 09:34:17
2-sh prap ketij pedagogut. :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#405 ne: 07-04-2007, 16:46:56
10....hhahahahhah i forti lagjes , e forte kjo

#406 ne: 08-04-2007, 08:23:16
Noten se jap kollaj une jam mesuese e keqe e kimise :)

Lisa ulu 9 se ke filluar drogen keto kohet e fundit.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#407 ne: 08-04-2007, 08:39:06
9 edhe  ksaj  :D

#408 ne: 08-04-2007, 08:41:21
2 ulu shume keq cfare avatari ke vene..apo do te terheqesh vemendje ashtu :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#409 ne: 08-04-2007, 09:08:12
edhe  une  2 per inat :D

#410 ne: 08-04-2007, 09:11:41
Shife nje cik avatarin tim mire,cfare kam shkuar per ty :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#411 ne: 08-04-2007, 09:22:44
1-sh kot per qejf. :D

#412 ne: 08-04-2007, 09:26:29
ahahahah 1 ne gjermani eshte shume mire :)

10 per te fortin e lagjes...

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#413 ne: 08-04-2007, 09:29:43
Shife një çik avatarin tim mirë,çfarë kam shkuar për ty :D

haha...hajde hajde po ta mbajti :D

#414 ne: 08-04-2007, 09:31:54
Mos me nxef kot se erdha me nje fryme...une per boks jam gati gjithmone :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#415 ne: 08-04-2007, 09:33:52
haha...po per sex je gati gjithmon ...edhe  ai  eshte nje  lloj  boksi :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#416 ne: 08-04-2007, 09:44:09
1-sh se ka minorene verdall. :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#417 ne: 09-04-2007, 11:14:22
10 sepse qenka kendez shume i bukur, i fisshem dhe mbreteror dhe sepse njesoj si une me avatarin tim, ky kendezi simbolizon Pashken & Pranveren. :) Plus qe kendezi shkon me dhe simbolizon vete Lefterin. ;)

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#418 ne: 09-04-2007, 12:46:52
2 ^^^>>>>> ??

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#419 ne: 09-04-2007, 14:38:21
2 ^^^>>>>> ??

Dyshin e morra vesh po keto cepat trekendore siper dhe pikepyetjet s'po i marr vesh perse?! Ahh po, dhe kete avatar une e vendosa me rastin e Pashkes. Jane vezet ngjyra-ngjyra pra. :)

Ti merr 6. ;) Hmmm, 7, 7 nota finale! :)

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#420 ne: 10-04-2007, 00:50:32
- 1 sme pelqejn vezet e lyera per Pashke

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#421 ne: 10-04-2007, 01:00:00
- 1 sme pelqejn vezet e lyera për Pashke

Rendesi ka qe me pelqejne mua (meqe e kam vene si avatar). :P

Per ty 5 dhe kaq te larte e merr vleresimin se me pelqen shume T-shirt. Po e bere qe e bere, na trego krejt fytyren heres tjeter. ;)

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#422 ne: 10-04-2007, 01:05:27
E kam vendos foton te albumi i forumit,po per momentin eshte jashte linje,kur te rregullohet shife.

Mua jo se sme pelqejn vezet,po sme pelqejn pashket,me duket feste e kote  :D

#423 ne: 10-04-2007, 02:16:24
Ky cuni siper...shume me teka

por gjithsesi mbetet cun i mire  :D :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#424 ne: 10-04-2007, 02:21:04
 e mirë :D 5

Temat e fundit