Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 18 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 188182

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 188182

#425 ne: 10-04-2007, 02:30:53
8 me ate lulen ta bi menjen verdalle... :D :D :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#426 ne: 10-04-2007, 02:35:45
9 se dukesh bionde e rrezikshme. :D ne kete foto :D

#427 ne: 10-04-2007, 02:46:22
Pershtypje e gabuar....10 meqe ja futi kot

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#428 ne: 10-04-2007, 02:48:16
po s'gabove nuk meson 10 meqe po me rregullon pershtypjen. :D

#429 ne: 10-04-2007, 03:00:42
njehere lejohet i njejti gabim
10 prape per lulen e bukur.. :D :D :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#430 ne: 10-04-2007, 03:03:15
Sa qejf e paske kete lule ... :D

Po mendohem te te dergoj ndonje tufe por kam hall se pastaj i hedh celsat ne det per ca kohe. :D :P

11 i jap

#431 ne: 10-04-2007, 03:05:23
gjerat e paprovuara gjithmone me pelqejne...po celsat e kujt do hidhja se kuptova  :D :D :D

10 i qendroj stoike vendimit te pare. :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#432 ne: 10-04-2007, 03:11:07
Celsat e makines... :D

Edhe une stoik jam                         12

#433 ne: 10-04-2007, 03:16:36
dukesh dukesh  :D :D
10 me idha... LOL LOL

PS: Jo re jo se celsat e makines duhen se i bie em bo autostop pastaj.... ;)

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#434 ne: 10-04-2007, 15:09:51
10  :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#435 ne: 10-04-2007, 15:12:00
1-sh se une jam tifoz i Juves. :D

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#436 ne: 10-04-2007, 15:17:48
1-sh se unë jam tifoz i Juves. :D

po, tani sapo mu kujtua finalja e 2003.

10  :P :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#437 ne: 10-04-2007, 23:42:21
10 se eshte foto e bukur plus qe une jam tifoze e Italise. ;)

#438 ne: 11-04-2007, 05:00:15
me pelqejne vezet e pashkeve...por vetem ne ngjyre te kuqe dhe ne ortodokset i bejme vetem kete ngjyre (tashi tednecat e reja i kane perqafu te gjithe mo)...
Katoliket i bejne me shume ngjyra dhe ojna..por gjithsesi mbetet serisht teper te bukura... :engjell: :engjell:

#439 ne: 11-04-2007, 05:57:31
nese eshte 10 me e larta,se a ba i cik si lamsh ktu...


             10

#440 ne: 11-04-2007, 06:31:08
9 kot per qejf,,,,

#441 ne: 11-04-2007, 06:37:23
10 per pol  :D :D :D

#442 ne: 11-04-2007, 06:44:03
ehhehhe foto origjinale 10  :D

#443 ne: 11-04-2007, 06:59:47
10 per foton jo te sajen :D :D :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#444 ne: 11-04-2007, 08:35:50
Bobo vetem kete po vleresoj sot. :D

Po i ve nje 2 kesaj se e zhdepa me dhjeta. :D :P

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#445 ne: 11-04-2007, 14:21:35
6 :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#446 ne: 11-04-2007, 15:02:23
9 se eshte shume carina ajo figurina (wow me rime per kete Belatsen. LOL)

#447 ne: 12-04-2007, 03:27:56
se kuptoj shume mire avatarin e saj
por nje 8 per mua  ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#448 ne: 12-04-2007, 04:01:42
jes i want ...:D


10

#449 ne: 12-04-2007, 04:09:15
thefsh koken tate ti ishallah LOL LOL

nuk jemi kurs patente ktu ne  :P
6

Temat e fundit