×
Hyrja
Profili

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177476

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177476

#425 ne: 10-04-2007, 02:30:53
8 me ate lulen ta bi menjen verdalle... :D :D :D

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#426 ne: 10-04-2007, 02:35:45
9 se dukesh bionde e rrezikshme. :D ne kete foto :D

#427 ne: 10-04-2007, 02:46:22
Pershtypje e gabuar....10 meqe ja futi kot

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#428 ne: 10-04-2007, 02:48:16
po s'gabove nuk meson 10 meqe po me rregullon pershtypjen. :D

#429 ne: 10-04-2007, 03:00:42
njehere lejohet i njejti gabim
10 prape per lulen e bukur.. :D :D :D

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#430 ne: 10-04-2007, 03:03:15
Sa qejf e paske kete lule ... :D

Po mendohem te te dergoj ndonje tufe por kam hall se pastaj i hedh celsat ne det per ca kohe. :D :P

11 i jap

#431 ne: 10-04-2007, 03:05:23
gjerat e paprovuara gjithmone me pelqejne...po celsat e kujt do hidhja se kuptova  :D :D :D

10 i qendroj stoike vendimit te pare. :P

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#432 ne: 10-04-2007, 03:11:07
Celsat e makines... :D

Edhe une stoik jam                         12

#433 ne: 10-04-2007, 03:16:36
dukesh dukesh  :D :D
10 me idha... LOL LOL

PS: Jo re jo se celsat e makines duhen se i bie em bo autostop pastaj.... ;)

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#434 ne: 10-04-2007, 15:09:51
10  :)

 • Postime: 12234

#435 ne: 10-04-2007, 15:12:00
1-sh se une jam tifoz i Juves. :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#436 ne: 10-04-2007, 15:17:48
1-sh se unë jam tifoz i Juves. :D

po, tani sapo mu kujtua finalja e 2003.

10  :P :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#437 ne: 10-04-2007, 23:42:21
10 se eshte foto e bukur plus qe une jam tifoze e Italise. ;)

#438 ne: 11-04-2007, 05:00:15
me pelqejne vezet e pashkeve...por vetem ne ngjyre te kuqe dhe ne ortodokset i bejme vetem kete ngjyre (tashi tednecat e reja i kane perqafu te gjithe mo)...
Katoliket i bejne me shume ngjyra dhe ojna..por gjithsesi mbetet serisht teper te bukura... :engjell: :engjell:

#439 ne: 11-04-2007, 05:57:31
nese eshte 10 me e larta,se a ba i cik si lamsh ktu...


             10

#440 ne: 11-04-2007, 06:31:08
9 kot per qejf,,,,

#441 ne: 11-04-2007, 06:37:23
10 per pol  :D :D :D

#442 ne: 11-04-2007, 06:44:03
ehhehhe foto origjinale 10  :D

#443 ne: 11-04-2007, 06:59:47
10 per foton jo te sajen :D :D :D

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#444 ne: 11-04-2007, 08:35:50
Bobo vetem kete po vleresoj sot. :D

Po i ve nje 2 kesaj se e zhdepa me dhjeta. :D :P

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#445 ne: 11-04-2007, 14:21:35
6 :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#446 ne: 11-04-2007, 15:02:23
9 se eshte shume carina ajo figurina (wow me rime per kete Belatsen. LOL)

#447 ne: 12-04-2007, 03:27:56
se kuptoj shume mire avatarin e saj
por nje 8 per mua  ;)

 • Postime: 4261

#448 ne: 12-04-2007, 04:01:42
jes i want ...:D


10

#449 ne: 12-04-2007, 04:09:15
thefsh koken tate ti ishallah LOL LOL

nuk jemi kurs patente ktu ne  :P
6

Temat e fundit