Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 19 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 188184

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 188184

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#450 ne: 12-04-2007, 04:12:33
kjo do te thot qe ndalohet ky pozicion gjat vozitjes :Dprap 10

#451 ne: 12-04-2007, 04:19:16
LOL LOL LOL LOL LOL LOL

4 tani :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#452 ne: 12-04-2007, 13:26:55
7 :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#453 ne: 12-04-2007, 14:45:15
8, veshja eshte e bukur dhe kjo goca poshte eshte e bukur, por nje cike si shume djegese/hot kjo fotoja. LOL

#454 ne: 13-04-2007, 02:20:41
2 deri sa ta marr vesh mire kete avatarin hmmmmm:

#455 ne: 13-04-2007, 03:10:07
Vallahi dhe une u shtrita pertoke per ta pare foton e Elegances me sakte po nuk arrita dot gje :D

8 ulu Wili se se ke vene foton mire :D

#456 ne: 13-04-2007, 03:33:31
10 per kete lozonjaren  :D :D

#457 ne: 13-04-2007, 05:27:11
10 dhe e ka pak kjo,po ska note me te larte. :perqafim.ehhhh,po me sillet verdalle mendja ;) :D

#458 ne: 13-04-2007, 07:27:07
ulu 4

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#459 ne: 13-04-2007, 08:01:19
5 :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#460 ne: 13-04-2007, 08:50:03
6. Cike e turpshme sikur po mesojme apo duhet te themi c'mesojme edukaten seksuale po ec mo. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#461 ne: 13-04-2007, 09:09:43
duhet ta mesoni  kete shej sepse rrezohesh nga  tesit i vozitjes :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#462 ne: 13-04-2007, 09:17:17
duhet ta mesoni  këtë shej sepse rrezohesh nga  tesit i vozitjes :D

C'fare te mesojme ore Charlie, c'fare eshte shej?! Shqip te lutem! LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#463 ne: 13-04-2007, 09:24:44
Shenje desha te them ...:D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#464 ne: 13-04-2007, 09:33:11
Po e kuptoj, s'e ke shume keq. Po noten time harrove te ma japesh ama. LOL Ty prape 6 te mbetet nota, s'ke bere ndonje permiresim. :) :d

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#465 ne: 13-04-2007, 09:35:49
as ti nuk e ke te mire jooo ....


5 te jap :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#466 ne: 13-04-2007, 12:28:42
-10 ketij.Ky avatar te rri sikur me qen shtepia pa temel. :D Hiq orgjinale. ;)

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#467 ne: 13-04-2007, 12:55:08
-10 këtij.Ky avatar te rri sikur me qen shtëpia pa temel. :D Hiç orgjinale. ;)

Ec aty i forti i lagjes ...po te jap nje 10 meqe kam qene ne Tirane e me iken standartet....

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#468 ne: 13-04-2007, 12:57:01
10-sh ty deri sa te te takoj e te tregoj se jam i forti edhe ne shah. :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#469 ne: 13-04-2007, 12:59:20
6 S'duket sikur eshte kaposh shume i forte. :P :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#470 ne: 13-04-2007, 13:01:46
 Eshte mashtrim optik. :D

2-sh se ti kam pa edhe  fotot me te mira. :P

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#471 ne: 13-04-2007, 13:02:33
6 S'duket sikur është kaposh shumë i fortë. :P :D

10, ngaqe eshte e jotja...

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#472 ne: 13-04-2007, 22:25:08
4...Nuk e di nuk me terheqin fotot e meshkujve me bluza veshur :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#473 ne: 14-04-2007, 02:37:19
9 me pelqen ky trendafili i lises. :P :D

#474 ne: 14-04-2007, 03:58:18
11 se ka folur per nje teme te deshiruar :D

Temat e fundit