×
Hyrja
Profili

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177477

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177477

 • Postime: 4261

#450 ne: 12-04-2007, 04:12:33
kjo do te thot qe ndalohet ky pozicion gjat vozitjes :Dprap 10

#451 ne: 12-04-2007, 04:19:16
LOL LOL LOL LOL LOL LOL

4 tani :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#452 ne: 12-04-2007, 13:26:55
7 :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#453 ne: 12-04-2007, 14:45:15
8, veshja eshte e bukur dhe kjo goca poshte eshte e bukur, por nje cike si shume djegese/hot kjo fotoja. LOL

#454 ne: 13-04-2007, 02:20:41
2 deri sa ta marr vesh mire kete avatarin hmmmmm:

#455 ne: 13-04-2007, 03:10:07
Vallahi dhe une u shtrita pertoke per ta pare foton e Elegances me sakte po nuk arrita dot gje :D

8 ulu Wili se se ke vene foton mire :D

#456 ne: 13-04-2007, 03:33:31
10 per kete lozonjaren  :D :D

#457 ne: 13-04-2007, 05:27:11
10 dhe e ka pak kjo,po ska note me te larte. :perqafim.ehhhh,po me sillet verdalle mendja ;) :D

#458 ne: 13-04-2007, 07:27:07
ulu 4

 • Postime: 4261

#459 ne: 13-04-2007, 08:01:19
5 :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#460 ne: 13-04-2007, 08:50:03
6. Cike e turpshme sikur po mesojme apo duhet te themi c'mesojme edukaten seksuale po ec mo. :D

 • Postime: 4261

#461 ne: 13-04-2007, 09:09:43
duhet ta mesoni  kete shej sepse rrezohesh nga  tesit i vozitjes :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#462 ne: 13-04-2007, 09:17:17
duhet ta mesoni  këtë shej sepse rrezohesh nga  tesit i vozitjes :D

C'fare te mesojme ore Charlie, c'fare eshte shej?! Shqip te lutem! LOL

 • Postime: 4261

#463 ne: 13-04-2007, 09:24:44
Shenje desha te them ...:D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#464 ne: 13-04-2007, 09:33:11
Po e kuptoj, s'e ke shume keq. Po noten time harrove te ma japesh ama. LOL Ty prape 6 te mbetet nota, s'ke bere ndonje permiresim. :) :d

 • Postime: 4261

#465 ne: 13-04-2007, 09:35:49
as ti nuk e ke te mire jooo ....


5 te jap :D

 • Postime: 12234

#466 ne: 13-04-2007, 12:28:42
-10 ketij.Ky avatar te rri sikur me qen shtepia pa temel. :D Hiq orgjinale. ;)

 • Postime: 653
 • Gjinia: Mashkull

#467 ne: 13-04-2007, 12:55:08
-10 këtij.Ky avatar te rri sikur me qen shtëpia pa temel. :D Hiç orgjinale. ;)

Ec aty i forti i lagjes ...po te jap nje 10 meqe kam qene ne Tirane e me iken standartet....

 • Postime: 12234

#468 ne: 13-04-2007, 12:57:01
10-sh ty deri sa te te takoj e te tregoj se jam i forti edhe ne shah. :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#469 ne: 13-04-2007, 12:59:20
6 S'duket sikur eshte kaposh shume i forte. :P :D

 • Postime: 12234

#470 ne: 13-04-2007, 13:01:46
 Eshte mashtrim optik. :D

2-sh se ti kam pa edhe  fotot me te mira. :P

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#471 ne: 13-04-2007, 13:02:33
6 S'duket sikur është kaposh shumë i fortë. :P :D

10, ngaqe eshte e jotja...

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#472 ne: 13-04-2007, 22:25:08
4...Nuk e di nuk me terheqin fotot e meshkujve me bluza veshur :D

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#473 ne: 14-04-2007, 02:37:19
9 me pelqen ky trendafili i lises. :P :D

#474 ne: 14-04-2007, 03:58:18
11 se ka folur per nje teme te deshiruar :D

Temat e fundit