Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 20 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 188175

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 188175

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#475 ne: 14-04-2007, 08:06:40
1-sh se ai femiu eshte shum i pafajeshem per te qene aty. :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#476 ne: 14-04-2007, 08:11:33
8

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#477 ne: 14-04-2007, 08:18:18
3-sh se me qon mallin per plazh me kete foto. :P

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#478 ne: 14-04-2007, 08:51:08
përsëri 8 po të jap.. pavarsisht se me dhe 3  ^o)

Sa herë e shoh kte avatarin tënd me kujton atë këngën  "... o gjel du me u ba e n'kotec du me hi, tanat pulat me i perzi.."  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#479 ne: 14-04-2007, 08:53:21
Te dhash 3 se ki pas shume avatare  qe  me prishnin mendjen edhe ne 6 te mengjesit. :D

Plus 2 nga une 5-sh. :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#480 ne: 14-04-2007, 12:28:27
9 se me pelqen shume ky gjeli jot, duket i forte, krenar, i vendosur dhe i mire. Plus ka edhe ngjyrat e bukura. :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#481 ne: 14-04-2007, 12:36:01
Gjelin mezi e kam gjet. :P Me te vertet e mbaj mend nga femijeria kur kam qene ne shkollen fillore e kam pas nje qe luftonte per mua.Shum Leket jau kam  rrjep fyllave. :D

10-maramendese ky avatar.duhet  te rrotulohem neper tavoline qe t'a shof me sakte.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#482 ne: 14-04-2007, 12:47:26
Gjelin mezi e kam gjet. :P Me te vërtetë e mbaj mend nga femijeria kur kam qenë ne shkollën fillore e kam pas një qe luftonte për mua.Shum Leket jau kam  rrjep fyllave. :D

10-maramendese ky avatar.duhet  te rrotulohem nëpër tavoline qe ta shoh me saktë.

Faleminderit. Avatari s'eshte asgje me shume apo me pak sesa nje foto imja ne nje vend shume te bukur, te vecante dhe qe une e dua shume. Ndoshta kam te te tregoj nje foto nga ky vend pikerisht. ;)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#483 ne: 15-04-2007, 12:36:02
10 vetes sime (se vetja me ra per e vleresuar pra  :-[). Jo per gje por me pelqen shume ky avatari, me pelqen Dashuria, me pelqen fjala "Love" sidomos, dhe me pelqejne shume ngjyrat - me simbolizojne shume mua, si njeri! :) (Te verteten po them, qofte modeste apo jo. ;))

:perqafim per te gjithe kolopucat e Zeri Yt.

#484 ne: 15-04-2007, 12:45:24
avash ti avash..nje 9 po ta jap me mik,sepse ke nje difekt aty tek avatari..ate ngjyren e zemres te lutem beje te kuqe dhe jo ashtu sic e ke..hajt shpeshjt po deshe nje 10 pastaj :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#485 ne: 15-04-2007, 14:06:07
ti wiliams u plake me kte avatar o der bardhe... kur ta nderrosh do te jap voten  :P

#486 ne: 15-04-2007, 15:00:56
me shikimin e pare ma beri zemra tak..mos e luaj kete foton derisa te them une..mire?....nuk ka note me te larte se 10.. :perqafim

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#487 ne: 15-04-2007, 15:12:38
me shikimin e pare ma bëri zemra tak..mos e luaj këtë foton derisa te them unë..mirë?....nuk ka note me te lartë se 10.. :perqafim

hahaahahahah ok.. kur të thuash ti do ta heq LOL


Ty po të jap 10 se po me pelqenka shumë ai guzhinjeri vogël edhe sepse me degjove mua  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#488 ne: 15-04-2007, 17:11:58
10 ...vetem ishalla nuk jane te tujat ato :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#489 ne: 16-04-2007, 09:40:11
-10 jo orgjinale  shume. :D

#490 ne: 16-04-2007, 10:21:46
10...sepse avatari yt do te thote...edhe ne vdekje bashke  :D :D :D.

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#491 ne: 16-04-2007, 10:34:37
10 se edhe une kur kam qene e vogel i kam pase ngrene floket :D :D
LOL

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#492 ne: 16-04-2007, 10:36:41
paskeni leshuar doren ke vleresimi...
mos t'ua prishi rendin...
10 angeldeviled

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#493 ne: 16-04-2007, 10:45:14
3-sh mos u mendo 2 here o burr i dheut. :D

#494 ne: 16-04-2007, 10:48:02
10...no kommente me vone :D

#495 ne: 16-04-2007, 11:01:09
10 dhe me shume komente...bebusha si lepurusha :perqafim
 :D :D

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#496 ne: 16-04-2007, 11:02:03
paskeni leshuar doren ke vlerësimi...
mos t'ua prishi rendin...
10 angeldeviled
me hile kjo :D :D

9 per ty... se po "think again" une.. pendohem!   :engjell:

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#497 ne: 16-04-2007, 12:38:44
Vallaj, te rrezikosh prapanicn per nje foto, kerkon guxim. Nji dhjece pra. :D

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#498 ne: 16-04-2007, 12:50:59
Vallaj, te rrezikosh prapanicn për një foto, kërkon guxim. Nji dhjece pra. :D
:D ne fakt sikur ma pickoi pak.... po jo shume... :D
nje 10 per ate F... Greece edhe per firmen ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#499 ne: 16-04-2007, 13:02:15
8-sh gjethmone paramendoj se si e kap ti peshkaqenin ne ujë e jo jashtë. :D

Temat e fundit