Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 187746

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 187746

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#525 ne: 17-04-2007, 17:02:21
9-sh e rita per nje se kaloj ora 1. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#526 ne: 17-04-2007, 17:04:00
- 9 :D edhe mos me dil me para syve ...se nuk ta jap me te madhee :D

#527 ne: 18-04-2007, 13:58:09
-5, se me vjen gjynah per kete njeri :S

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#528 ne: 19-04-2007, 02:58:15
5+5  :D

#529 ne: 19-04-2007, 04:32:57
9.99999999999999999 9999999999999999999 9999999999999999999 9999999999999999999 9999999999999999999 LOL LOL


Mungon akoma 0.00000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 000000000000000001 %

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#530 ne: 19-04-2007, 04:36:46
Buzet ti hangsha ..(avatari thot ashtu) :D


10+

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#531 ne: 19-04-2007, 04:42:53
charli gjithnje hec me hapa te sigurt  :D
vertet thot ashtu
9-

#532 ne: 19-04-2007, 05:30:21
:)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#533 ne: 19-04-2007, 07:27:25
 Nje minus 2-sh kesaj zemer copetuares. :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#534 ne: 19-04-2007, 07:29:42
9.999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 LOL LOL


Mungon akoma 0.00000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 000000000000000001 %
  Po kete t efundit kur do ma japesh. :P :P 0.00000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 000000000000000001 %

#535 ne: 19-04-2007, 07:30:05
akoma do cik % per 10

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#536 ne: 19-04-2007, 07:38:35
E pse s'ma jep ate icik ti mua? hmmmmm: :O :S :P

#537 ne: 19-04-2007, 07:59:35
Ta jam me vone LOL LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#538 ne: 19-04-2007, 08:01:09
5 min pune dhe e ploteson direkt kuoten. :D :P

#539 ne: 19-04-2007, 08:04:56
ahahaha u sa pak LOL LOL

jo jo me vone e kam pas nja 6 a 7 muajve pra LOL LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 19-04-2007, 08:49:36
Hajde moj se nuk te ndodh gje edhe para ketyre muajve jo, :D bilemi na kursen edhe pak mundim ne drejtimin e hedhjes se gjerave vend e pavend. :P :D

#541 ne: 19-04-2007, 08:57:31
10 se me eshte bere si force zakoni.... :D :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#542 ne: 19-04-2007, 09:01:51
8 ..se nuk po e shof mire cka eshte :D

#543 ne: 19-04-2007, 09:06:39
2 se ngeli po ne ven numero ky shoku  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#544 ne: 19-04-2007, 09:51:42
10-she per ate cunin aty. ;)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#545 ne: 19-04-2007, 10:22:39
4- :D te ngel ne klase qe ben ashtu* perpara publikut :P

#546 ne: 19-04-2007, 10:34:12
10 per Nicole Kidman.... :D :D

ja dhe nje tjeter antare e nxori foton e saj...si rrush eshte s'ke c'thua  :-[

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#547 ne: 19-04-2007, 11:21:09
9,afroje me shume qe te jap 10  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#548 ne: 19-04-2007, 14:09:24
1000-sh kesaj shqiponjes se me prishi gjumin e nates. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#549 ne: 19-04-2007, 14:23:53
0 :D

Temat e fundit