Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 195514

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 195514

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#550 ne: 19-04-2007, 14:32:27
3. Asnje cike me shume. ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#551 ne: 19-04-2007, 14:44:39
7-sh po te jap sa per me kalu klasen. :D

#552 ne: 19-04-2007, 14:53:17
10 lefto se mezi te kam...dhe mos harro akoma ta kam ne xhep xhiron me limuzinen..ehhhh... :D :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#553 ne: 19-04-2007, 14:57:39
9-sh ti kam pa edhe foto me te mira. :P Heee mendon ti se Leftoja harron eeee... Jojo: Me rastin e pare e ke gjiron... ;)

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#554 ne: 19-04-2007, 22:35:35
O lefter... 10 per avatarin po nje 4 me te ngele ne klase per ate qe ke shkru mbi avatar... ke harru N qe te te harrofte Player-i "mjetin" ne shpi ishalla... :D
eshte dangerous_player.. so dagerous, se ashtu del player i degjenerum! :D :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 19-04-2007, 23:40:43
10 per kete me poshte se po tregon sesa e Amerikanizuar (ne kuptimin e mire te fjales eshte) me kete homazhin (shiritin e zi qe tregohet ne foto) per ata qe u vrane tek Virginia Tech University para disa ditesh! U'a prefte ne Paqe, Zoti, Trupat ishalla!

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#556 ne: 20-04-2007, 17:42:07
10 për këtë me poshtëëëëë se po tregon sesa e Amerikanizuar (ne kuptimin e mirë te fjalës është) me këtë homazhin (shiritin e zi qe tregohet ne foto) për ata qe u vrane tek Virginia Tech University para disa ditesh! U'a prefte ne Paqe, Zoti, Trupat ishalla!
2 për avatarin,,!!


edhe pse nuk është tema
10 për postimin.. fjalët e tua ne vesh te zotit :( :(

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#557 ne: 20-04-2007, 22:33:49
8 PER AVATARIN. Me pelqen shume OXSA, eshte shume romantik. Do merrte 10 ndoshta vetem po te dukej me nga afer. Po ti sa note te vogel i vure kesaj lule-surratkes sime ketu?! :P

perq

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#558 ne: 21-04-2007, 06:59:06
3 boll e ke ...:D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#559 ne: 21-04-2007, 07:34:22
- 10 se ti ditezi (LOL) mbete me kete avatarin me keto pozicionet e zerrikshme. LOL :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#560 ne: 21-04-2007, 07:50:03
5 kesaj lules se BUKUR  :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#561 ne: 21-04-2007, 07:52:29
5 kësaj lules se BUKUR  :D

Si duket s'qenkam edhe aq lule e bukur se nje 5 mezi ma dhe, sa per te kaluar klasen. LOL


8 per ty. ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#562 ne: 22-04-2007, 12:13:32
7-sh se jam ne qejf. :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#563 ne: 22-04-2007, 19:34:05
5 per ty se na tmerrove fare. Larg Vdekjes aman! LOL

perq

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#564 ne: 23-04-2007, 02:09:25
3. Se lulja sduket mire

#565 ne: 23-04-2007, 02:14:02
7 sme pelqen shahu drejt me thene LOL LOL

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#566 ne: 23-04-2007, 02:23:20
6,5.
Do shume shpjegim kjo nota e fundit do thoshja Capkenja.
Me shume ka te bej ne krahasim qe bej me stilin tim.
Nese nuk te mjafton ky shpjegim ...ta dergoj shpjegimin e tere ne MP....se mos skandalizohen keta kendej ...

#567 ne: 23-04-2007, 02:35:15
mire rrofsh rrofsh po mundohem te kam ndonje gje LOL LOL

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#568 ne: 23-04-2007, 02:51:36
2+ ke boll  :P

#569 ne: 23-04-2007, 03:14:10
une sdu note se me del avatari ohuuu LOLL OL

avatarit lart -1 LOL LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#570 ne: 24-04-2007, 06:40:39
10+ me cmendi fare ky avatar  moj Capkene :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#571 ne: 24-04-2007, 08:19:02
0. S'me pelqen fare.

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#572 ne: 24-04-2007, 08:25:12
nuk me behet vone a te pelqen ty apo joo :D :P


9 mire ke dal ketu  :)

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#573 ne: 24-04-2007, 08:29:01
0

Charli, nuk ka vetem te rritur ne forum, ka edhe minorene kshuqe s'besoj te jete i pershtatshem per kete forum... veje ne forume te tjere. :D :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#574 ne: 24-04-2007, 08:30:37
Po ti e thua per veten tende apo si eshte puna :Dprap 9

Temat e fundit