Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 24 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177524

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177524

#575 ne: 24-04-2007, 09:03:29
prape me kete avatar ky i vuajturi? :S
gjynah me vjen shume po skam cfar ti bej ,-4 hmmmmm:

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 24-04-2007, 09:10:38
9 e meriton. :D

 • Postime: 12234

#577 ne: 24-04-2007, 12:51:36
Larg Vdekjes aman! LOL

perq

Ku me pas me vdek ne te. :D


8-sh  ketij lart

 • Postime: 4261

#578 ne: 24-04-2007, 14:57:20
Fallco avatar ...:D


2

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#579 ne: 24-04-2007, 15:15:42
edhe ma Fallc
0.5 :D

 • Postime: 5949

#580 ne: 24-04-2007, 15:49:11
10* se tifoz i Chelsea-it njoni :P

p.s. E pe ndeshjen e Man United me Milanon sot :D
Hey, po ku ke qenë ore qe s'te kam pare me verdalle nëpër forum :S Shpresoj të jesh mirë :)

 • Postime: 4261

#581 ne: 24-04-2007, 15:59:28
7 ..me e  mire  ajo qe  kishe  para ca ditesh  :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#582 ne: 24-04-2007, 23:24:08
0.5 dhe nuk e ndrroj mendjen :)

p.s. Smiley, isha i nxan me shkolle dhe msim, mirë jam flm po ti ? :)

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#583 ne: 24-04-2007, 23:24:34
gabim..

 • Postime: 12234

#584 ne: 26-04-2007, 09:36:24
10-sh me yll ketij avatari se me beri t'i fitoj nja 3000 kokrra. :urra:

 • Postime: 71
 • Gjinia: Mashkull

#585 ne: 26-04-2007, 11:23:46
ky lart 10-she sepse me pelqen molla e jeshilt hehe ;)

#586 ne: 26-04-2007, 11:31:31
10..oh zot Bred Piti ai qe me ka cuar email mua para 3 diteve ku thoshe......

nuk e mbaj mend se e fshiva me nje here LOL LOL LOL

 • Postime: 71
 • Gjinia: Mashkull

#587 ne: 26-04-2007, 11:35:42
10+ kësaj lart. ;)
 je vet ne foto??? por unë isha ai qe te dërgova një email hahhahhaa :D

 • Postime: 12234

#588 ne: 26-04-2007, 11:39:59
Spo te jap asnje pike per momentin ,derisa te kuptoj se ti je ai apo ajo?! :O

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#589 ne: 26-04-2007, 11:45:49
1 sdi qka jepi me shume

#590 ne: 26-04-2007, 11:49:26
vallahi Kely me fal se te avatari je female kurse keshtu me dukesh mashkull LOL LOL

Lefto me jep cik molle LOL LOL

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#591 ne: 26-04-2007, 11:52:29
Koke ne disponim te plote ti sot, sikur une :d

7 per avatarin

#592 ne: 26-04-2007, 11:59:54
2 ulu shume keq LOL LOL

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#593 ne: 26-04-2007, 12:08:36
6

Qka ke ti sot vetem duke qeshur ? :D

#594 ne: 26-04-2007, 12:20:13
me kane hyre mizat ne vesh...

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#595 ne: 26-04-2007, 12:28:30
10. Buzeqeshje shume e embel. :)

#596 ne: 26-04-2007, 12:40:56
11..se une jam kundra grekeve

#597 ne: 26-04-2007, 12:45:15
10 moj me yll. :perqafim.(ke veshur gje aty..? :D)

#598 ne: 26-04-2007, 12:48:10
aahahaha ke fantazi te shthurur,,kam veshur nje kanatjere po e mbulojne floket prandaj LOL

E kam bere kete foto vitin e kaluar..se tani jane bere floket mez kurrizit marshalla


Wili 9.99 LOL LOL

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#599 ne: 26-04-2007, 13:55:31
5..pa koment :D

Temat e fundit