Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 187422

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 187422

#575 ne: 24-04-2007, 09:03:29
prape me kete avatar ky i vuajturi? :S
gjynah me vjen shume po skam cfar ti bej ,-4 hmmmmm:

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 24-04-2007, 09:10:38
9 e meriton. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#577 ne: 24-04-2007, 12:51:36
Larg Vdekjes aman! LOL

perq

Ku me pas me vdek ne te. :D


8-sh  ketij lart

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#578 ne: 24-04-2007, 14:57:20
Fallco avatar ...:D


2

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#579 ne: 24-04-2007, 15:15:42
edhe ma Fallc
0.5 :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#580 ne: 24-04-2007, 15:49:11
10* se tifoz i Chelsea-it njoni :P

p.s. E pe ndeshjen e Man United me Milanon sot :D
Hey, po ku ke qenë ore qe s'te kam pare me verdalle nëpër forum :S Shpresoj të jesh mirë :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#581 ne: 24-04-2007, 15:59:28
7 ..me e  mire  ajo qe  kishe  para ca ditesh  :D

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#582 ne: 24-04-2007, 23:24:08
0.5 dhe nuk e ndrroj mendjen :)

p.s. Smiley, isha i nxan me shkolle dhe msim, mirë jam flm po ti ? :)

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#583 ne: 24-04-2007, 23:24:34
gabim..

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#584 ne: 26-04-2007, 09:36:24
10-sh me yll ketij avatari se me beri t'i fitoj nja 3000 kokrra. :urra:

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#585 ne: 26-04-2007, 11:23:46
ky lart 10-she sepse me pelqen molla e jeshilt hehe ;)

#586 ne: 26-04-2007, 11:31:31
10..oh zot Bred Piti ai qe me ka cuar email mua para 3 diteve ku thoshe......

nuk e mbaj mend se e fshiva me nje here LOL LOL LOL

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#587 ne: 26-04-2007, 11:35:42
10+ kësaj lart. ;)
 je vet ne foto??? por unë isha ai qe te dërgova një email hahhahhaa :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#588 ne: 26-04-2007, 11:39:59
Spo te jap asnje pike per momentin ,derisa te kuptoj se ti je ai apo ajo?! :O

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#589 ne: 26-04-2007, 11:45:49
1 sdi qka jepi me shume

#590 ne: 26-04-2007, 11:49:26
vallahi Kely me fal se te avatari je female kurse keshtu me dukesh mashkull LOL LOL

Lefto me jep cik molle LOL LOL

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#591 ne: 26-04-2007, 11:52:29
Koke ne disponim te plote ti sot, sikur une :d

7 per avatarin

#592 ne: 26-04-2007, 11:59:54
2 ulu shume keq LOL LOL

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#593 ne: 26-04-2007, 12:08:36
6

Qka ke ti sot vetem duke qeshur ? :D

#594 ne: 26-04-2007, 12:20:13
me kane hyre mizat ne vesh...

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#595 ne: 26-04-2007, 12:28:30
10. Buzeqeshje shume e embel. :)

#596 ne: 26-04-2007, 12:40:56
11..se une jam kundra grekeve

#597 ne: 26-04-2007, 12:45:15
10 moj me yll. :perqafim.(ke veshur gje aty..? :D)

#598 ne: 26-04-2007, 12:48:10
aahahaha ke fantazi te shthurur,,kam veshur nje kanatjere po e mbulojne floket prandaj LOL

E kam bere kete foto vitin e kaluar..se tani jane bere floket mez kurrizit marshalla


Wili 9.99 LOL LOL

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#599 ne: 26-04-2007, 13:55:31
5..pa koment :D

Temat e fundit