Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 25 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177613

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177613

 • Postime: 4261

#600 ne: 26-04-2007, 14:26:23
10 ...per hater te Sheves :D

 • Postime: 71
 • Gjinia: Mashkull

#601 ne: 26-04-2007, 18:42:44
vallahi Kely me fal se te avatari je female kurse kështu me dukesh mashkull LOL LOL

ooo bobo flm shum Cepkene  as qe e kisha vrejtur hiq.LOL LOL
 ishin te dhenat gabim kerkoi falje ;)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 26-04-2007, 22:14:46
7. Brad Pitt me pelqen shume por kam pare foto shume me te mira te tij, sesa kjo. ;)

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#603 ne: 26-04-2007, 23:13:12
7. Brad Pitt me pëlqen shumë por kam pare foto shumë me te mira te tij, sesa kjo. ;)

huh, what ?  :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#604 ne: 27-04-2007, 05:29:43
1 Sepse milan ma ka mujt Bayernin :D

 • Postime: 4261

#605 ne: 27-04-2007, 08:04:39
10 ...vetem per hater te Sheves ...se ndryshe kurr jooo :D

#606 ne: 27-04-2007, 08:05:46
ulu kater ske mesuar per sot edukaten seksuale LOL LOL

 • Postime: 4261

#607 ne: 27-04-2007, 08:13:46
haha..

10 vetem per hater te dashurise qe kam  ndaj teje :D

#608 ne: 27-04-2007, 08:16:36
vdeksha une per veten time kur me do ti mua LOL LOL

 • Postime: 4261

#609 ne: 27-04-2007, 08:20:29
vdeksha une ne  duart tua ....:D


10 prap

#610 ne: 27-04-2007, 08:23:18
vdeksha une duke me perkedhelur ti LOL

10 ulu

 • Postime: 4261

#611 ne: 27-04-2007, 08:33:21
amin amin :D


10

#612 ne: 27-04-2007, 08:35:30
dhe pas vdekjes folen shume fjale te mira per mua LOL LOL

10 ulu

 • Postime: 4261

#613 ne: 27-04-2007, 08:41:13
haha...edhe per mua :D


10

#614 ne: 27-04-2007, 08:42:32
po pra thane sa duheshin ata te dy...dhe ne se morem kurre vesh LOL LOL

10

 • Postime: 4261

#615 ne: 27-04-2007, 08:48:31
hahaha...boll re se e bere perralle :D

10+

#616 ne: 27-04-2007, 08:53:54
pas vdekjes une ika ne ferr kurse charlie ne parajse..
ne ferr u shkermoqa me djemte e ferrit LOL

10++

 • Postime: 4261

#617 ne: 27-04-2007, 08:56:05
nuk te le te shkosh atje ty ...:D


10*

#618 ne: 27-04-2007, 08:59:47
me mba pergjithome prane teje...qe dashuria jone te mos vdes kurre LOL LOL

10$

 • Postime: 4261

#619 ne: 27-04-2007, 09:04:13
po praa ca mendove ti ...:D


10*

#620 ne: 27-04-2007, 09:06:40
thashe se do me tradhetoje LOL

10 &

 • Postime: 4261

#621 ne: 27-04-2007, 09:07:43
ne asnje menyre ...:D


10 ne katror :D

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull

#622 ne: 27-04-2007, 09:45:15
6 per poziten ne avatar :P

#623 ne: 27-04-2007, 09:47:32
5 ulu LOL LOL

Charlie je gjeja me e shtrenje qe kam takuar ne jeten time LOL LOL

 • Postime: 71
 • Gjinia: Mashkull

#624 ne: 27-04-2007, 09:57:33
thekthi avatar 10+ ;)

Temat e fundit