Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 195516

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 195516

#625 ne: 27-04-2007, 09:59:36
Bredi.........ohoh 10 LOL

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 27-04-2007, 10:01:32
provokuse.. 10*  :D

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#627 ne: 27-04-2007, 10:02:49
e sinqert ;)

#628 ne: 27-04-2007, 10:12:43
Te thashe nje here qe Bredin e kam pasur fiksim ne klase te 5 LOL LOL

Ulu  7

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#629 ne: 27-04-2007, 10:42:43
hei pashe ty po me doket se kemi nejt be dikun bashk me ki habit me ket foto se di hiq

#630 ne: 27-04-2007, 10:48:23
upssss jo jo ngaterrohesh me mendimet e tua deshiruese LOL LOL

ulu 7.5

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 27-04-2007, 10:50:06
10 me yll,bomba fare  :-* :love: si vogelushe dukesh aty  :perqafim

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 27-04-2007, 10:51:08
10.. për flamurin jo për atë tjetrën   :-[

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#633 ne: 27-04-2007, 10:55:05
10+ për at femin jo për at tjetrën :)

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#634 ne: 27-04-2007, 11:06:47
10, per hater te filmit te tij Ocean's Eleven, pasi eshte filmi im ma i preferua ne bote :D

#635 ne: 27-04-2007, 11:28:57
10 per ate luanin ne ate figuren se eshte shenja ime e horoskopit :D

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#636 ne: 27-04-2007, 12:17:53
1 nuk eshte luan, por Dragon :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#637 ne: 27-04-2007, 12:52:35
10-Chelseat se mi ka shtu ca pupla. :D

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#638 ne: 27-04-2007, 12:56:19
Edhe ty, edhe Bekimit, ekipi i madh jep pare jep, nuk lun per bastore aj :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#639 ne: 27-04-2007, 13:04:06
7-sh ulu se ta ula noten. :D

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#640 ne: 27-04-2007, 13:06:43
6 une edhe em shume !

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 27-04-2007, 14:19:04
7. Perpiqu me mire heren tjeter. ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#642 ne: 27-04-2007, 15:26:56
9-sh se ngjyrat shum perfekte ne ate lule. ;)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#643 ne: 27-04-2007, 23:11:12
10 sepse eshte shume e vecante kjo molla jeshile edhe pse e kafshuar, dhe sepse me duket mjaft origjinale dhe e paplote apo e paperkryer si vete njeriu. Plus qe une ngordh per molle jeshile. A ma jep nje ta ndajme bashke, meqe ra fjala?! Gjysem time e dua pa lekure ama. ;)

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 27-04-2007, 23:16:05
mojjj, po do te terbohesh, ha mollen qe ka kafshuar ai, e njoh une ate, kurse une me ate lulen qe ke vene ti, me kujtohet kur kam njohur plaken teme te pare, se i kam dhene ate lulen, dhe kjo ka ndodhur ne vitin 19eeee plot vite kane kaluar.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 27-04-2007, 23:29:15
3 sepse ajo fotoja s'eshte e qarte dhe ajo nusja duker sikur po qan. E ka bere per te qare ai xhaxhi qe po ja perkedhel faqet. LOL

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#646 ne: 27-04-2007, 23:32:05
ehh moj fshatarke, po cte bej une qe ky formi i do fotot me masen e sa nje kakerdhi deleje. Kjo ishte fotoja ime e preferuar, kisha dale me nje fshatarke qe e dojsha shume. Ajo ka qene ne kulmin e qefit po ky forumi ta pric foton.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 27-04-2007, 23:43:13
Hahahahaha me shkrive me kakerdhine. Me vjen keq po prape nota tresh te mbetet. Ti sa ma vure noten mua njehere se s'e pashe?! LOL

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#648 ne: 27-04-2007, 23:57:37
Per inatin tend dhe te sime vjerre, do ta ve noten kaluese 5

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 28-04-2007, 00:02:25
Me pelqen avatri por mendoj se xha Milo ka foto dhe me te bukura se keto ....si ato qe ke dale me agalleshen tende ....me qeleshe rrethuar nga delet ....:D
6 vota ime

Temat e fundit