Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 195517

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 195517

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#650 ne: 28-04-2007, 00:29:15
^^^^^ aha hahahahaha...

10

10

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#651 ne: 29-04-2007, 02:19:44
8..Per KaKa'...

#652 ne: 29-04-2007, 05:24:17
8..Për KaKa'...

Po bie ere ne forum nga emri i lojtarit LOL

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#653 ne: 29-04-2007, 08:20:43
Epo keshtu jan ne dit te sodit, KaKa, Mutu ahhaha

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#654 ne: 29-04-2007, 08:36:04
fiks 0 :D

#655 ne: 29-04-2007, 09:51:13
-3.... LOL LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#656 ne: 29-04-2007, 10:06:52
10* ...shum e bukur (avatari po mendoja) :D

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#657 ne: 29-04-2007, 13:03:54
1 , ke me ngel ehde nje vit..

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#658 ne: 29-04-2007, 17:15:16
10 per hater te Ballakit ;)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 29-04-2007, 18:34:50
9 eshte i bukur per tu pare ai surrati ...po 10-ten do ta meritoje nese do ta kishe ul cik me posht foton :D

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 29-04-2007, 18:43:43
edhe per ty tani per tani 9 e kur ta fus jastakun ner kok edhe e ngre koken me lart do meritosh 10-she  :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 29-04-2007, 19:12:08
Po lere se jastekun e kam vene andej diku nen bel ....po c'rendesi ka :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 29-04-2007, 22:31:22
Për inatin tënd dhe te sime vjerre, do ta ve noten kaluese 5

Po c'lidhje ka vjeherra jote me mua njehere ma shpjego pak kete?! :P :D

Kesaj poshte i ve nje 9 sepse me pelqejne shuuuuuume ato buzet dhe kane shume seksi sidomos me ate psheretimin aq alarmante qe kane nxjerre. YDH! Buzet e tua jane keto moj Liske?!

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#663 ne: 29-04-2007, 23:34:25
7 lule e mir..

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 30-04-2007, 02:37:00
8 sepse duket simpatik ai lojtari (i kujt skuadre eshte?!) Plus qe i shkon bluja shume. :)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#665 ne: 30-04-2007, 02:43:34
5 :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 30-04-2007, 02:48:59
- 5.

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 30-04-2007, 14:30:27
10 sepse ju doket Lampard Simpatik :D
Dihet nga cili ekip eshte, Chelsea, Frank Lampard quhet.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#668 ne: 01-05-2007, 15:00:46
7-sh e nese edhe do minuta e fitojn ndeshjen(se nji sy e kam andej) do ta rit une noten ne 10. :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#669 ne: 01-05-2007, 15:05:24
nje 5 sa me kalu klasen :P

p.s. Ke ndeshje po sheh ri, Liverpool vs Chelsea :D Ehuuu po fiton Liverpooli, te rri ne stol te rezervave Chelsea tani LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#670 ne: 01-05-2007, 15:06:54
Rroft Liverpuli (se me largoj nga kriza sonte :D )


Kesaj lart nje 10 :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#671 ne: 01-05-2007, 15:17:35
madje me yll, thuaj :P

s'di ta vleresoj drejte kete siper :S se ajo foto icik si e veshtire per te fantazuar Charlien me pantallona poshte :D LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#672 ne: 01-05-2007, 15:20:10
3-sh  :D


P.S.Prit deri te kryhen  penalltite ti, e shohim kush eshte ke rezervat. :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#673 ne: 01-05-2007, 15:23:56
0 me xhufka madje :P LOL

p.s. Lefto, 3 penallti i fitoi Liverpoli, ia ngeci Chelsea-it :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#674 ne: 01-05-2007, 15:31:21
1-sh ulu në vend. :D


P.S.Ska cka aty topi i rumbullaket  :P Liverpool gjethmon i ka mar lojerat belesh. :P

Temat e fundit