Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 29 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177487

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177487

 • Postime: 12234

#700 ne: 03-05-2007, 09:43:14
4-sh DJ ngele klasen. :P

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#701 ne: 03-05-2007, 12:16:29
10 Per at Rodeon

#702 ne: 03-05-2007, 12:21:54
10 sepse aq jap gjithmone une... :D

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 03-05-2007, 12:23:11
Kaluar 10  :D Nice pose

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#704 ne: 03-05-2007, 12:25:37
7, edhe 3 ti jap kur i a ben ngjyrat..

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#705 ne: 03-05-2007, 12:29:02
7, edhe 3 ti jap kur i a bën ngjyrat..

S'ka pas me ngjyra ne kohën e Enverit LOL

ktij i jap i 8... i lezecem ai ne foto për se di se kush është.. thuj ta çoj icik koken lart  :D

#706 ne: 03-05-2007, 12:32:08
po qe se ne kete foto je ti ik e ke dhjeten ne xhep LOL

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#707 ne: 03-05-2007, 12:33:48
5.

Aj eshte Frank Lampard,,futbollist Anglez...

#708 ne: 03-05-2007, 12:36:07
10

dhe 10 edhe capkenes vetem per citatin e vjedhur nga Markez,,,(per librin se eshte shume domethenes)  :D :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#709 ne: 03-05-2007, 12:37:44
8 per buzeqeshjen :D

#710 ne: 03-05-2007, 14:14:13
FLM mami ehhehee shife tjetra mami dhe akoma feminore ka mbetur :D

Per Kaken mqs po mban ere forumi 6 sot LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 03-05-2007, 16:02:38
8 per kete avatarin e ri te Capkenes. Ne fat s'po e marr shume vesh sec eshte. Duket si nje figure vizatimore apo kartoon, kam te drejte apo jo?! :)

:perqafim Capkene. C'behet nga ty sot?! :)

 • Postime: 4261

#712 ne: 03-05-2007, 16:54:10
Ngeli kjo me kete lulen e vyshkur :D


4 mjaft e ke  :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#713 ne: 03-05-2007, 17:40:05
8 per ty. Shume e Bukur buzeqeshja. :)) Po portreti im i pikturuar me laps (nga nje shoku im) te pelqen?!

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#714 ne: 03-05-2007, 19:57:38
9 shume e bukur eshte. :)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#715 ne: 03-05-2007, 23:39:28
10 SEPSE E ZONJA E AVATARIT ESHTE E BUKUR - 1. Gjithashtu vete avatari eshte shume cute, me ate qershizen e vogel dhe xixat, i pershtatet se zonjes (kesaj Belateses se Mile) 1000%.

:perqafim Zemra dhe shpresoj te ndjehesh me mire, tani. ;)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#716 ne: 03-05-2007, 23:45:09
YES!!! Tani ndihem SHUME me mire. :-[

Thanxxxxxxx :perqafim

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#717 ne: 04-05-2007, 06:19:17
5 per ty..

#718 ne: 04-05-2007, 06:30:37
auuuuu ca eshtek ky Kaka ai lojtari i shpifur nga emri LOL LOL

10 per Lombard (apo se ka keshtu emrin ?
)

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#719 ne: 04-05-2007, 06:32:40
Mi ke hanger nervat.. LOL LOL

Lampard :D

7 per ty ..

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#720 ne: 04-05-2007, 09:42:49
me pëlqen lampardi...prandaj një 10 për ty...DragonFire

është futbollist shumë i plotësuar.. :)

kapiten edhe i anglise, apo jo ?

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#721 ne: 04-05-2007, 12:07:29
10 edhe per ty sepse e ke muajtur Armikun e Lampardit.

Po, eshte kapiten i Anglise :)

#722 ne: 05-05-2007, 07:10:42
10 kot per qejf

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#723 ne: 05-05-2007, 10:42:14
10 me yllke e me flamurke per kete cupken. Mishelke, deri me sot kjo eshte fotoja me e bukur qe kam pare nga ti: tualeti ultra, surratka bukuroshe, floket kacurrelka po yll, syckat e bukura dhe te buzeqeshura, faqkat e kuqe e me lezet, e c'te duash me!

:perqafim per ty Shpirto. Ah po, dhe Mail tend tani ne mengjes sapo e lexova. Neser ne darke do te te shkruaj - te premtoj. Grazie.

 • Postime: 4261

#724 ne: 05-05-2007, 11:09:36
10 ...mos je gje ti ajo ke avatari :D

Temat e fundit