×
Hyrja
Profili

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177455

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 177455

#800 ne: 10-05-2007, 04:57:47
10 se o shume rebele

#801 ne: 10-05-2007, 05:17:13
11 se a dora vete :D

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull

#802 ne: 10-05-2007, 05:17:24
10 per ty mishel ^o)

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#803 ne: 10-05-2007, 06:07:55
sa golla ka nje Hatrick? Aq shume pike ke ! :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#804 ne: 10-05-2007, 06:09:52
3 , se pëlqej Ballack  :D :P

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#805 ne: 10-05-2007, 06:11:12
2, pra per ty  !!

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#806 ne: 10-05-2007, 06:35:13
2, pra për ty  !!
inatcor  :P
serish 3  :D

 • Postime: 4261

#807 ne: 10-05-2007, 06:37:21
10* e ke mjaft :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 10-05-2007, 06:39:53
10 per avatarin dhe nje * per ty   :)

 • Postime: 4261

#809 ne: 10-05-2007, 06:45:31
10 prap :D


#810 ne: 10-05-2007, 06:53:04
9+ :D

 • Postime: 4261

#811 ne: 10-05-2007, 06:55:11
10 ty jo kesaj ne avatar :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#812 ne: 10-05-2007, 07:11:40
7

#813 ne: 10-05-2007, 07:46:08
6 ;)

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#814 ne: 10-05-2007, 08:22:58
10 ;)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#815 ne: 10-05-2007, 08:24:18
hmmm, interesant ky opinioni jot, por ne te njëjtën kohe, jo i vërtetë.  :)

edhe po ta bëja një gjë te tillë, ç'të keqe ka ? e plus kollazhet e mia muzikore nëpër internet dhe youtube, nuk i kam për rreklame, por për argetim dhe kenaqesi te bashk-atdhetareve rreth e rrotull botës.

tani ty po të jap një ----->>>>>> 0 <<<<-------  ;) ;)

me t'mira.

Ti ma jep zeron nga inati jo se i takon temes, ndersa une tu pergjigja sic mendoja sinqerisht, meqe keshtu pyet tema. Nuk ka ndonje gje te keq te vendosesh reklama Shqiptare. Por disa nga keto reklamat s'jane hic klasi, perkundrazi mua me duken te bera si shume "cheap" dhe te ngarkuara dhe lajle-lule (mos me keqkupto, nuk kam gje me ty qe vendos keto si avatare por me reklamat qe thjesht s'me pelqejne edhe pike!)

Rebeles poshte meje - 8. Shume e bukur kjo aktorja Indiane. ;)

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#816 ne: 10-05-2007, 08:28:11
Hmm 7 ta jep.

#817 ne: 10-05-2007, 09:00:41
10 forca zakonit

 • Postime: 5949

#818 ne: 10-05-2007, 09:04:50
ptu ptu se mos te marr m'sysh :P
10 se ke dal si karamele zana :-*

 • Postime: 12234

#819 ne: 10-05-2007, 09:28:28
1-sh kot per qejf. :D

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#820 ne: 10-05-2007, 09:32:52
3-sh se ke menje te flliqme !

 • Postime: 12234

#821 ne: 10-05-2007, 09:36:36
Jo moj se keto jan vetem kafshe. :D7-sh po deshe 10-cin sille ate avatar tjeter. :P

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 10-05-2007, 09:49:37
Ah te keqen o lefto sa me kish marr malli  :perqafim

Per ate avatar 1o-cen e ka hallall  :D

 • Postime: 12234

#823 ne: 10-05-2007, 09:54:16
E solle ti kaptinen ketej moooo... :perqafim Mire se keni ardh,po njeri kish ardh bashk me ate ,,arushin,, ju kisha qerras  nga nje dreke a dicka. ;)


20-sh po te jap kete here se ke bere shum mungesa e tu kan mbledh notat ketej. :D

 • Postime: 5949

#824 ne: 10-05-2007, 09:58:00
0 me xhufka LOL

po ti mer mashtrus, qe kur ke fillu me me dhon mua 1-sha, eh? ^o) :D
vec nota te larta marr une ore :P

Temat e fundit