Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178256

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178256

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#825 ne: 10-05-2007, 10:03:20
Smiley nuk e di por kam pershtypjen se aty ne avatar je ti :D

super :perqafim

 • Postime: 12234

#826 ne: 10-05-2007, 10:07:16
Jepi ndonje note asaj mojjj...Se vetem super nuk mjafton. :D


20-sh prap Erlehtes,se mu kan mbledh shum ne xhep. :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#827 ne: 10-05-2007, 10:10:30
10 eshte e bukur

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#828 ne: 10-05-2007, 10:10:38
sa eshte maximumi ketu..e meriton ajo :D skam cboj

Ty 10 :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#829 ne: 10-05-2007, 10:19:51
unikat, e meriton 10  :)

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#830 ne: 10-05-2007, 10:21:53
10 me yll eshte nje bebii shume i bukur

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#831 ne: 10-05-2007, 10:24:46
8

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#832 ne: 10-05-2007, 11:14:25
6 se nje dreq futbollisti me fanelle futbolli eshte fundja. Dhe sa dore-shtrenguar eshte ky Dragoi mer aman. LOL

 • Postime: 12234

#833 ne: 10-05-2007, 11:16:30
10-ce skam cte bej. :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#834 ne: 10-05-2007, 11:31:08
9, edhe pak i duhet per 10  :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#835 ne: 10-05-2007, 11:33:28
10-ce skam ç'të bëj. :P

Pse s'ke c'te besh ore?! Edhe sikur -10 te me japesh, nuk merzitem une. Jo me ty njehere. ;) Kurrsesi. Lefterin e kam shume xhan. Mgjth shume thanks per 10-ten me hater. :P (po s'e dua me hater une lali, se s'jam mesuar asnjehere me hater.)

9 per kengaime.

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull

#836 ne: 10-05-2007, 11:36:31
e merito 10*

#837 ne: 10-05-2007, 12:07:06
LOL LOL LOL LOL LOL
epo burrë te kam pasur, por po të ngjau ty çuni do të te mbys me duart e mija :D
ma ruaj si syte e ballit,more vesh. :P.se nuk ben femije me te bukur se ate. :perqafim.me asnjeri ne bote :D

 • Postime: 12234

#838 ne: 10-05-2007, 14:45:16
Mgjth shumë thanks për 10-ten me hater. :P (po s'e dua me hater unë lali, se s'jam mësuar asnjëherë me hater.)


Hatri edhte me i madh se Stambolli(thote popullli  ;)).Po une e dhash per hater te avatarit,jo per hater tendin. ;) :DWillit ja jap nja 80-c  :D..Shume i shpejte dreqi. :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#839 ne: 10-05-2007, 15:42:42
1 Ti je miu jo Luani :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#840 ne: 10-05-2007, 17:02:44
3

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#841 ne: 10-05-2007, 23:08:38
0

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#842 ne: 11-05-2007, 11:18:27
^^^^ ----->>>>> (0)

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#843 ne: 11-05-2007, 11:20:24
0 negativ....s'po shoh gjë un  (?)

#844 ne: 11-05-2007, 11:31:00
O+ hmmmmm:

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#845 ne: 11-05-2007, 11:40:28
^^^--->>> 10 willamit, dhe  tropojes........ :perqafim :perqafim

kojshi....atje e ketu...

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#846 ne: 11-05-2007, 12:18:50
hmmm 5? :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#847 ne: 11-05-2007, 12:24:33
8

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#848 ne: 11-05-2007, 12:47:07
Molto bela.
100 :perqafim

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#849 ne: 11-05-2007, 13:39:44
Gracias 200 ;)

Temat e fundit