Vleresoje avatarin e postuesit para teje - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178296

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

· 12039 · 178296

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#875 ne: 12-05-2007, 09:47:49
7 per Leonardon... sikur i ka dal icik lezeti ktij dhe ktu po me duket shume femeror

 • Postime: 5949

#876 ne: 12-05-2007, 10:06:21
9 .. e vetmja gje qe s'me ka pelqyer nga ajo, ka qene zeri :P

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#877 ne: 12-05-2007, 10:36:31
10, sikur me pëlqen ajo letërsia, ose literatura e fotos.....ka te beje diçka me periudhën e rilindjes, ose te gjues romanike angleze, ose diçka e tillë.....

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#878 ne: 12-05-2007, 10:39:09
7 për Leonardon... sikur i ka dal icik lezeti ktij dhe këtu po me duket shumë femeror

e prap mire puna, nga 0 ne 7, ktij i them permisim masiv

Ndersa Merlin Monroe, me ka pelqyer per shume gjera, por ne te njejten kohe kam degjuar gjera jo te pelqyera per te

kshu qe  nje 6 per ty sot.

 • Postime: 12234

#879 ne: 12-05-2007, 11:56:17
1 Ti je miu jo Luani :D

hahhaha...Po, jam miu ama ai qe eshte ,,mret,, ne xhungell. :P

Lisa ty te jap 20-se ato buze i kam fiksim. :D


Ndersa ty lart qe te jap nji 3-sh sas mos me te lon pa note. :P

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#880 ne: 12-05-2007, 11:59:44
9 Se luani eshte i rezikshem, si Dragoni

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#881 ne: 12-05-2007, 12:13:08
hahhaha...Po, jam miu ama ai qe është ,,mret,, ne xhungell. :P

Lisa ty te jap 20-se ato buzë i kam fiksim. :D


Ndërsa ty lart qe te jap nji 3-sh sas mos më te lon pa note. :P

kurse ty, nje 2-sh. :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#882 ne: 12-05-2007, 12:50:18
5 Leonardos :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#883 ne: 12-05-2007, 15:33:52
ndersa per ket siper nje 2-sh sepse e meriton  :P

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#884 ne: 13-05-2007, 01:50:03
5, me plot merit

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#885 ne: 13-05-2007, 03:52:31
:D.......me mire nderroje avatarin  :P

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#886 ne: 13-05-2007, 04:39:03
10, oki pasi thua ti do te nderroj :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#887 ne: 13-05-2007, 04:41:39
10 me merite  ;)

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#888 ne: 13-05-2007, 04:43:33
10, edhe eshte pak ;)

#889 ne: 14-05-2007, 13:19:25
10 edhe e ke shume   :D :D

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull

#890 ne: 14-05-2007, 13:28:49
10 as me pak, as me shum  :P

 • Postime: 12234

#891 ne: 14-05-2007, 13:31:11
Krejt 10-shet paskan hec. :P


1-sh. :D

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull

#892 ne: 14-05-2007, 13:50:43
-1

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#893 ne: 14-05-2007, 13:56:10
:D

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull

#894 ne: 14-05-2007, 13:57:54
10-she per buzet ne avatar ;)

 • Postime: 12234

#895 ne: 14-05-2007, 13:59:01
Prape 1-sh ulu ne vend,edhe pa prind mos mu kthe ne klase. :D

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull

#896 ne: 14-05-2007, 14:02:02
prap -1 nuk ke ide per spjegim  ke gabuar profesjonin :D :P

#897 ne: 14-05-2007, 14:04:26
10 per hene aq te bukur  :)

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull

#898 ne: 14-05-2007, 14:07:38
9 per shikim ne bisht te syrit ;)

 • Postime: 12234

#899 ne: 14-05-2007, 14:20:37
3-sh hajt se eshte numer i bukur. :D

Temat e fundit