Zerion

Zeri yt => Café Zerion ツ => Teme e nisur nga: Kisss ne 05-03-2007, 07:52:31

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 05-03-2007, 07:52:31
vleresoni avataret e forumistave sipër ose poshtë teje me 1-10
Titulli: Vleresoje avatarin sipër teje
Postuar nga: Kisss ne 05-03-2007, 07:53:17


<--------^^^^^unë vetes po ja jap një 10  :D
Titulli: Vleresoje avatarin sipër teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 05-03-2007, 07:54:56
Une po ja jap nje 4. :D
Titulli: Vleresoje avatarin sipër teje
Postuar nga: Kisss ne 05-03-2007, 07:56:14
unë ty Sweetness pe te jam 1  :D
jo moj mahitem, se 2  :D jo jo 10
Titulli: Vleresoje avatarin sipër teje
Postuar nga: Elegance ne 05-03-2007, 08:04:36
Avatari poshte meje duket si kopertina e nje kasete me kenge popullore me kengetare te padegjuar dhe jo aq te talentuar. :P (Hej, te verteten po them. Ate qe mendoj dmth.)
Titulli: Vleresoje avatarin sipër teje
Postuar nga: Elegance ne 05-03-2007, 08:05:10
Ah harrova te thosha, avatarit me poshte do i jepja 3. :)
Titulli: Vleresoje avatarin sipër teje
Postuar nga: Kisss ne 05-03-2007, 08:09:05
Avatari poshtëë meje duket si kopertina e një kasete me këngë popullore me këngëtare te padegjuar dhe jo aq te talentuar. :P (Hej, te vërtetën po them. Atë qe mendoj d.m.th..)

^^^^vlereso avatarin sipër teje ^^^^^, se ti nuk mund ta dish se kush do postoje poshtë teje  :D :D

Tema thotë SIPER  :D Pra ti u deshe te me vleresosh mua, dhe n.q.s. je postuesja pas meje, duhet te me vleresosh mua, sepse une jam siper teje.  :D Holller

^^^^unë ty po të jap 10
Titulli: Vleresoje avatarin sipër teje
Postuar nga: Elegance ne 05-03-2007, 08:38:42
^^^^vlereso avatarin sipër teje ^^^^^, se ti nuk mund ta dish se kush do postoje poshtëë teje  :D :D

Tema thotë SIPER  :D Pra ti u deshe te me vleresosh mua, dhe n.q.s. je postuesja pas meje, duhet te me vleresosh mua, sepse unë jam sipër teje.  :D Holller

^^^^unë ty po të jap 10


OK, Une i kam te renditura postimet nga me i fundit tek me i vjetri, prandaj them "poshte". Normale qe ty te vleresova, ose me sakte avatarin tend. E kupton tani pse thashe "poshte"?!

Hajde Naten e Mire Albanian Records dhe duke u nickur nga nick-name jot, kisha te drejte per avatarin, pra. LOL
Titulli: Vleresoje avatarin sipër teje
Postuar nga: Kisss ne 05-03-2007, 08:48:35
ok, se dija se si i kishe te renditura temat ti ? mua postimet e fundit me dalin nga fundi, ose kure postoj une, une jam i renditur si i fundit, ne fund te temes. dhe i shikoj avataret sipër meje.

Megjithatë mbase ti nuk ke avatar te vërtetë, unë po të jam një 2.  :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 05-03-2007, 13:36:49
e mire ... (3) :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 05-03-2007, 17:22:57
-1 :D LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 05-03-2007, 17:32:58
10 avatar shume i vecant lepurushe me pelqen :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 05-03-2007, 17:54:03
6
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 05-03-2007, 17:58:34
-1 :D LOL

asnjeher nuk ke ditur ti vlersosh gjerat ti :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 05-03-2007, 18:02:30
asnjeher nuk ke ditur ti vlersosh gjërat ti :D
opssss me fal se nuk kisha vënë syzet prandaj

Shumë bukur Charli,diçka emocionuse dhe artistike :D 10 :D pas zeros nga e majta :D LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 05-03-2007, 18:09:00
eh moj kokeboshe ...LOL po ta dije cfare kuptimi ka do ta vlersoje me 20 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 05-03-2007, 18:20:58
E di ore kafshe parahistorike  :D :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 05-03-2007, 18:44:21
8 lepurushe..
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-03-2007, 19:27:49
7.

Ky Albanian Records e ndryshoi avatarin mbreme (nje cike me hile se e ndryshoi pikerisht kur hapi kete teme) se ate qe kishte me ate cunin dhe gocen (para ketij) s'e kishte gje. Tani une i jap nje 7. Simpatik ky cuni ne foto dhe avatari eshte i mire, por nje cike geeky gjithashtu. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 06-03-2007, 00:01:56
3
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: M A X ne 06-03-2007, 01:04:17
Duke e pa nga poshte kte gocen tek pema shof gjera teper interesante keshtu qe i jap vleresimin 10 ose A me sistem amerkan :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 06-03-2007, 01:19:35
Jam une ajo tek pema mer ti ....kujdes kur shef se me ke si motren tate :D LOL

5
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 06-03-2007, 05:01:17
3

Sa vleresim i ulet. Per mua flutura simbolizon shume gjera, para se gjithash liri. Dhe fakti qe e kam fluturen me te gjitha ngjyrat e ylberit, tere keto ngjyra simbolizojne jeten. :) Ahhh po, fluturat tregojne edhe shume per ate qe jam dhe me pelqejne shume si insekte. :) Mgjth flmd per vleresimin e sinqerte.

Meqe ti Lisa je paraprakja, avatarit tend i jap nje 5. Eshte i kendshem, ta kap syri dhe eshte i vecante, ama ajo do dukeshe shume me bukur si figure nese do te ishte e madhe. Si avatar mikroskopik i humbet nje cike vlera, sipas mendimit tim. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 06-03-2007, 13:01:24
Nje 5 per Elegancen. Arsyeja eshte se avatari nuk i pershtatet edhe aq shume nofkes qe ke zgjedhur. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 06-03-2007, 13:02:25
Desha te them edhe dicka. Ishalla nuk poston Sirio pas meje, se e di qe 1 do me jape. :D LOL LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Berni ne 06-03-2007, 13:38:47
Avatari jot Bekim ben.

26 + 26 - 20 + 8 - 35 + 5 hahahaha
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 06-03-2007, 13:47:55
Me kot nuk ka ku te voje  :D  minus 4 :D

Jo per gje, por ke vene dhe zeriyt aty ti,  sikur zeri yt te ishti i gjithi me PD  :P  Jemi dhe ne socialistat ketu :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Berni ne 06-03-2007, 13:59:07
Avatari jot :D O 10 A 8  :D :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-03-2007, 15:02:46
4 ...edhe ate vetem pse shkruan zeriyt ..se per ndryshe do ta kisha vene 1 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-03-2007, 16:20:26
Ky do edhe 250.000 mijë vjet të vijë ne periudhën tonë. :D :D :D

11 i jap :D :D :D :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 06-03-2007, 18:50:51
^^^^^^ :D ^^^^^^6
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-03-2007, 21:17:19
Ktij nji 1-sh se paska mbet ne fushe te futbollit. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Berni ne 06-03-2007, 21:43:52
Ky lart me duket sikur ka marre nje foto te disa indianeve qe kendojn te qyteti ku jam une ne Austri :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-03-2007, 21:47:32
Ashtu te duket ty,se ky eshte fotoja e babagjyshit tim. :D


Ky lart gjethmone ka avatare  Demokratike. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 06-03-2007, 21:50:07
1 nuk me pelqen avatri qe ke tani ...nuk te shkon fare TY
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-03-2007, 22:02:29
8-she te jap se ke  shum domethenese kete avatar,por ke pas edhe me te mira.P.SU ktheva te breshkat e mia. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 06-03-2007, 22:12:05
te jap 8 se te pershtatet  po ti kam heq dy pike se nuk me pelqen pornografia "ne kafshe" :D LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-03-2007, 22:18:38
Qe po ti jap edhe ato dy pike qe i mbajta ne xhep te te behet nji 10-sh komplet,se kur po ti shikoj at dege cfare sme shkon ne mendje.  :D


Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 06-03-2007, 22:26:08
(ku na ka vajtur ajo tema "Ku ju pelqen te beni sex :D" se kuptoj si u zhduk keshtu :D LOL )

aha mua akoma nuk me ka hy ne qefsh pornografia kafsherore :D 8
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-03-2007, 22:33:18
E honger Ujku,me  mbushet mendja t'a hap nje tjeter. :P
Cfare te bej moj se po e vura ndonje njerzore do mbetesh pa me pe ketej rrotull. :D
Dale ngadale po me mbushet mendja te te jap edhe mbi 10-shhe po prit ihere te  hypi ne dege. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-03-2007, 23:43:58
10+  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2007, 00:14:27
+10 avatarit,-100 ty se ma paske vjedh. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 07-03-2007, 01:00:30
5 ................po na shtohet rraca breshkave  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: M A X ne 07-03-2007, 01:12:33
10 - I ëmbël (http://www.fadzter.com/smilies/rollbaby.gif)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 07-03-2007, 01:22:09
10 vetem se i kam qejf filmet me pirate. :D :D LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 07-03-2007, 01:35:04
11 te jap lale  :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 07-03-2007, 02:13:58
9 i shkon lepurushkes...dhe e ka shume te embel si avatar
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 07-03-2007, 02:31:18
8 ... po me vjen gjynah se po i shkon gjaku n'koke
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 07-03-2007, 04:35:28
10 vertet me pelqen avatri .....eshte shume i lezecem
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 07-03-2007, 04:45:28
Perseri 5. :)) Ti Lisa, ke nje cike si shume kohe me kete avatar - cudi, pse s'e ke ndryshuar?!

P.S. Ahhh po, dhe ju njerez me hile :P, qe dje kur u hap kjo tema, gjysma prej jush i ka nderruar avataret. Madje une tani po lexoj ca pergjigje ketu qe nuk u pershtaten avatareve paraprake keshtu sic jane. Psh Berni sec ka nje AMC sign ketu. Lefteri ka vene breshkat prape, Kristalka e ka ndryshuar e keshtu me rradhe. LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 07-03-2007, 04:48:41
po pse ta prish une ty me xhane ne vend e nderroj.....
Vlersimin tend e ke marre .....
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 07-03-2007, 04:58:59
po pse ta prish unë ty me xhane në vend e nderroj.....
Vlersimin tënd e ke marrë .....

Hej, Mos jane gje syte e asaj aktores OS JANE GJE SYTE E ASAJ NADIA BJORLIN keta qe ke vene ketu, tani Lisa?! Se jo per gje por si syte e saj me ngjajne. I ka shume te vecante ajo. Si ngjyre terkuaz, blu e erret, e thelle.


Ah po, avatari jot i ri merr noten 7-8. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 07-03-2007, 05:03:42
Jo jane syte e mi e dashur......
mbetemi perseri ne vend numero pasi ti nuk ke ndryshuar avatr dhe une e kam dhene njehere vlersimin
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 07-03-2007, 05:08:00
Jo janë sytë e mi e dashur......
mbetemi përsëri në vend numero pasi ti nuk ke ndryshuar avatr dhe unë e kam dhënë njëherë vlersimin

Ti je ne foto?! Ohhh, ke sy shume te bukur. I ngjan pak asaj aktores qe thashe. E njeh si aktore, ka qene tek "Days of Our Lives". :))


P.S. Une mire e kam kete avatar, tani per tani. Fluturat kane shume kuptim per mua, sidomos ato me ngjyra. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 07-03-2007, 05:11:52
FLM ......jo aktoren nuk e njoh sic mund ta imagjinosh nuk jam aspak e lidhur pas telenovelave....

P.S Avatarin ti mos e nderro per mua se prandaj veme avatare te tregojme dicka tonen ....
Por te them te drejten ngjyrat e shumta , ylberi ketej ku jetoj une personifikojne vetem Homoseksualet ...nuk e di andej nga ju si eshte :D (shaka :P )
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 07-03-2007, 05:16:45
Mbase perfaqeson (ylberi - homot, pra) s'e kam degjuar shume kete. Por per mua ngjyrat jane jete dhe eshte e vertete se jeta i ka te gjitha ngjyrat. Plus qe me pelqejne ngjyrat, me teper se e bardhe apo e zeza apo khaki te themi. Ngjyrat tregojne edhe dliresi, butesi per mua. Nejse, se e kthyem temen ne MSN. LOL


P.S. Ke sy shume te bukur, Lisa! Avatarit do i jepja me teper pike nese do arrija ta shikoja nje cike me teper fytyren. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 07-03-2007, 05:27:51
futyren ndoshta neser mbrema kur te iki Crystal me flejt gjume :D (jo se do me njohi po kushedi jemi duke bere pazar ndonje dite ne te njejtin dyqan dhe vihet ne mendime goca ku e kam pare kete fytyre .....e po me fillon ne mes te Path Markut Liiiisaaaaaaa Liiiiisaaaaaa .......dhe une qe marr karrocen dhe bej sikur nuk e degjoj te marren :D LOL )
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 07-03-2007, 05:33:26
E ndryshove prape avatarin, Liske. Ketij me poshte i jap 10. Jo per gje por me pelqen shume dhe tregon tamam Krenari Shqiptare. Me vjen mire sidomos kur njerezit krenohen se nga vijne apo nga jane me origjine. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 07-03-2007, 15:43:08
Tash nderrova mendin. Do i jap nje 10. Kjo eshte tamam si kjo flutura ne avatar. Me shume ngjyra, ku secila ngjyre paraqet nga nje atribut te vetin. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-03-2007, 15:51:25
Jo vetem kaq Beko po kjo eshte Flutur pe Korce e mi ka vene ato flatrat tamam si si ato çentrot e qendisura me grep....... :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-03-2007, 15:53:40
ketij i jap -1  se ka nje dhemb mangut. :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-03-2007, 15:59:37
Me ke e pe ti me syrin e "zotit" E nese po je i sigurt qe e ke me xham apo pa xham LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 07-03-2007, 16:01:40
Nuk i jap asnje note. :D :D I kam frik ujqerit :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-03-2007, 16:02:52
Po ti mer dreq ku i pe qe e kam nje me xham e nje pa xham. :P

Nejse prap -1 ke dhe -1 e kishe tu bene -2 tani. :D :D


Ky avatar duket si ujk i rene ne cark. :P Thuj po deshe me ke sy e pashe........... LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-03-2007, 16:04:38
Nuk kom dale ketu per te marre nota te mira se jam egersire e jo engjell i mire.  :D :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-03-2007, 16:06:07
Po ti more dreq ku i pe qe e kam një me xham e një pa xham. :P

Nejse prap -1 ke dhe -1 e kishe tu bene -2 tani. :D :D


Ky avatar duket si ujk i rënë ne cark. :P Thuj po deshe me ke sy e pashë........... LOL LOL

Do e kesh pare me ate syrin qe ke nga prapa se po vjen dhe ere e keqe byyyyyyyyyyffffffff fffffff  LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-03-2007, 16:07:56
Ec more se ka mundësi se nuk i ke ndërruar pelenat dhe duket sikur te vjen nga mua era. :D :P  ik kontrollohu tek WC e Meshkujve. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-03-2007, 16:25:39
Mire une me pelena more ditezi
po ti qe shkon te nderrosh Linesat ne shtepi

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-03-2007, 16:31:34
 LOL LOL LOL LOL

O egersire po unë pelena thashë qe mos te te nxirrja namin.

Se e shohin nick egersire dhe thonë bah e eger kjo... dhe për të mos te prishur imazhin thashë pelenat nejse ja ku janë dhe te tjerët po e kthej ne linesat  :P hmmmmm:  bilemi po u them edhe marken CAREFREE LOL LOL LOLfal qe ta nxorra sekretin por vete e deshe. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 07-03-2007, 16:35:13
^^^^^^^^^6  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-03-2007, 16:37:31
^^^^^^^^^^^^^^^^5  :D :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 07-03-2007, 16:39:10
^^^^^^^ 7  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 07-03-2007, 22:30:54
^^^^^^ 9


P.S Lojtari duket i bukur. :D :D LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Syrgjyn ne 07-03-2007, 22:45:33
^^^^ 7

Eshte figure e kendshme. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 07-03-2007, 22:48:01
Syrgjyno qenke cool LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Syrgjyn ne 07-03-2007, 22:53:33
Falemnderit per komplimentin. Po e marr si 10 LOL

Avatarit tend i jap noten 8. Jo per gje, por s'eshte e qarte se c'do te thote ajo shkronja A e madhe e dores. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 07-03-2007, 22:58:42
 Pse cfare thote O-ja e di eeeeeeee :D

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 07-03-2007, 23:09:40
LOL LOL LOL LOL

O egersire po unë pelena thashë qe mos te te nxirrja namin.

Se e shohin nick egersire dhe thonë bah e eger kjo... dhe për të mos te prishur imazhin thashë pelenat nejse ja ku janë dhe te tjerët po e kthej ne linesat  :P hmmmmm:  bilemi po u them edhe marken CAREFREE LOL LOL LOLfal qe ta nxorra sekretin por vete e deshe. ;)

I dine cunat me mire sesa ne markat e bebelinave per grate :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 07-03-2007, 23:10:59
Capkene cben akoma zgjuar ti :D
4 do te ve qe te ikesh me vrap ne krevat :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 07-03-2007, 23:14:39
une skam me shkolle ilili me ve 4 po deshe..dje flaka dhe librat,dogja fletorent,hodha poshte kutine ku mbaja shenimet(bej shaka..)

Ora 12..ishalla me ze andej nga ora 2 gjumi se po shof film.

Kjo larte lum ai qe do e marr.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 07-03-2007, 23:29:18
Nje 10 te madhe per avatarin e Capkenes. Papapa ca femijeeee. :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 07-03-2007, 23:36:55
nuk eshte i imi e vodha ne google .com :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-03-2007, 00:02:34
9+ :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 08-03-2007, 00:05:14
-10. Parahistorik hesapi. LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 08-03-2007, 00:16:41
opa milani  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim te marrsha te keqen......^^^10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-03-2007, 00:17:03
ske faj jooo ...s'merr vesh gje ti :D trap hesapi je :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 08-03-2007, 00:18:21
s'ke faj jooo ...s'merr vesh gjë ti :D trap hesapi je :D


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^2   :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 08-03-2007, 00:20:10
-100 Milan Milan va fan culo LOL LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-03-2007, 00:22:37
Albanian Records ...shum avatar i mire eshte...20 + e ke ...ah Beko.. c'me kane knaqur shpirtin sonte :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 08-03-2007, 00:23:05
-100 Milan Milan va fan culo LOL LOL LOL


Milani Kampion. Forza Milan, rozzaneri... :D :D ^^^^^^^^^10

jo për ty, por vetëm për avatarin tënd qe e tregon greqin ashtu  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 08-03-2007, 00:26:31
-10 perseri. Kampjon do beheni kur te pjelle mushka dash. :P :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 08-03-2007, 00:59:10
po ne 6 herë kemi qenë kampion i kupes se kampioneve o burri dheut, apo jo ?

vetëm reali na e kaloj duke filluar nga viti 1998.  :D :D

une mendoj qe vitin e ardhshem kupen e kampioneve do ta fitoj shkendia.  :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 08-03-2007, 01:06:42
Posi posi.... E kisha fjalen per ne Serie A ku u kemi shkel me komb me 30 pike... Lere mo te dielen qe do hani petulla sa per gjith sezonin. :P :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Syrgjyn ne 08-03-2007, 01:20:18
Ju lutem, tifozlleqet shpalosini te Forumi Sportiv. ;)

Ty Beko te jap një 8. Të ula noten për sjelljen :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 08-03-2007, 01:23:35
Obobooo me more me qafe ore. Me prishe mesataren. :D :D


Ty ta jap nji 10 Syrgjyn. Ta ngrita noten me hater. LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 08-03-2007, 01:37:16
Ta kam thene njehere, 11  :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 08-03-2007, 01:43:24
Sa here qe me bie ne sy avatari i lepurushes, me shkon mendja per te puth. :D Per kete shkak, po i jap nje 11 me nenshkrim. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 08-03-2007, 01:52:55
Mjaft erdhe ti se e mbushe regjistrin LOL LOL
Vetem kujdes me ato te puthurat,se sdihet kush eshte aty afer teje LOL  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Syrgjyn ne 08-03-2007, 03:09:00
Si shpirt e ka. 10 me yll e me flamur. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-03-2007, 03:14:33
Po i jap 6 .....po ti kishte floket ma te shkurta do ti kisha dhen 7  :D  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 08-03-2007, 03:17:44
^^^^^Crystal Tears^^^^^10  perq ajo fotoja e femive sebashku se c'me shkon një mall femirie... zemrathyer: :love: :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-03-2007, 03:44:16
^^^^9^^^ me pelqen se eshte kuq e zi  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-03-2007, 03:44:20
^^^^ 9

Si yll ai djali. :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-03-2007, 03:45:48
8 1/2 se e ka koken e madhe  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 08-03-2007, 03:48:06
9 per ciftin e bukur. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-03-2007, 03:51:25
10 ........... mire ja ke bere grekve  :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-03-2007, 04:03:56
10

Mua me duken si dy vajza :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-03-2007, 04:09:23
harrove ti me kur kemi dal ne foto ne?? Ti je ajo lakuriq me bishtaleca dhe un ajo qe po t'puth LOL  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-03-2007, 04:11:51
Prandaj po me ngjante si e pare kjo foto mua :D Kisha DejaVu :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 08-03-2007, 04:59:40
Kesaj me poshtë i jap një 10. E ka shume "carina" kete bebushin e vogel krejt ne roze te ndezur (hot pink). Plus qe i shkon me tipin qe ka. Eshte Belatase e Logel, e Embel, prandaj. ;) Hajde 10 me Yllke e me Flamurke, Belatsja e Bukul.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-03-2007, 16:30:42
9- :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 08-03-2007, 18:37:20
1-sh se ma ka vjedh mua kete. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 08-03-2007, 18:43:09
ulu, nente :D (sa her i kam pas degjuar keto fjale nga zysha vizatimit teknik ne gjimnaz :S nuk ma vinte qe nuk ma vinte dhjeten .....po me mua do haej ajo , i futa drejtorin mik :D)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 08-03-2007, 18:52:02
Lise shko shifi fotot tek albumi e me le koment :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 08-03-2007, 19:54:03
1-sh pse ma ke v ate femijen aty ne avatar,ty te duhet ndonje dreqke aty. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 08-03-2007, 20:04:17
2 per lefterin  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 09-03-2007, 03:38:13
7 per kete me poshte. Vdiqen su puthuri ata lepurushat, s'kane turp?! :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 09-03-2007, 04:15:48
5 per elegancen. Flutura tjeter ishte me e bukur. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-03-2007, 09:57:32
10 me yll e me flamur per avatarin e Bekimit, ah po edhe nje femer falas po qe se i shan edhe njehere greket ne kete teme. :D :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 09-03-2007, 15:47:54
avatari yt me pelqen ...po nuk te shkon hic 7
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-03-2007, 16:38:08
Vetëm qe me shave avatarin te ula tre pikë. 5 :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 09-03-2007, 20:31:54
4 besoj se mjaft e ka. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-03-2007, 20:37:27
9


Sexi sexi. :P :D LOL LOL  
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 09-03-2007, 20:42:56
Po i jap nje 10 me hater kshu, sa per ti bo qejfin. LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 09-03-2007, 21:34:31
3 Bekim ....dakort Greket na e kan bere pak per borxh por avatri eshte i pahijshem dhe rracist ...Te prish TY imazhin


Stereotipi lexoje mire une nuk te shava avatarin ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2007, 21:46:20
10-she kesaj vetm pse eshte Tironse. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 09-03-2007, 22:06:32
9
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2007, 22:11:37
10 me yll. :D(meqe me paska hyp noten per nji pike mua. :P)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 09-03-2007, 22:47:01
6. Eshte i lezetshem por ama goxha seksual dhe kafsheor. LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-03-2007, 00:16:25
2 mjaft e ke ...hajt ne vend tashi :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-03-2007, 00:33:58
8


I love the beard. :D LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 10-03-2007, 00:35:19
10 me yll me cepa :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-03-2007, 00:49:36
8


I love the beard. :D LOL

mire mire ...ke filluar te kendellesh :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 10-03-2007, 14:33:46
funny :D
i jap si pike te mundshme vetem 8 (mqs njerezit me mjeker s'para i kam qejf shume :P)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-03-2007, 15:17:52
10 ..i jap me qe i paska ne  qejf njerzit me mjeker :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-03-2007, 15:32:07
-2. Sepse u tregua me hile kur vleresoi avatarin tim. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 10-03-2007, 15:46:34
flutur e lezetshme - pike 9 (mqs kam pare edhe me te bukura :D)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-03-2007, 16:32:11
10. Unë vdes për kështu fotosh SmiLey. Sa romantik ky cifti i fëmijëve, o zot do vdes unë për ta. Sidomos fotot bëhen me te këndshme dhe romantike kur janë bardh-e-zi.


P.S. Për fluturat vdes. Ne fakt do të ta tregoj versionin e gjatë te kësaj fluture. Sa gjynaf qe forumi s'e nxjerr ashtu se është shumë me e bukur. ;)

Ja, po e provoj njëherë, t'ua tregoj sesi eshte VERTET Flutura Ime. ;)


(http://img253.imageshack.us/img253/8687/butterflyofnatureec0.gif)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 10-03-2007, 17:56:47
10 per Elegancen. Arsyen e din vete. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-03-2007, 18:02:12
9 per kete me poshte. ;) Eshte nje cike ofendues dhe vetem per kete te ul nje pike, jo per mesazhin qe percjell jo se duke ditur si mendojne Greket per Shqiptaret - e meritojne kete qe cke me te!

P.S. Flmd per noten Bekim. E pra ja Bekimi ma pa te gjithen Fluturen time sesi e kam. Flutur tejet Natyrale pra. LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 10-03-2007, 18:05:53
2-sh...Ashtu me shkoj dora. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-03-2007, 22:09:08
-200, me shaku gau. :P Ups.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 11-03-2007, 00:36:31
2+ ...:D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 11-03-2007, 01:17:28
10. Unë vdes për kështu fotosh SmiLey. Sa romantik ky cifti i fëmijëve, o zot do vdes unë për ta. Sidomos fotot bëhen me te këndshme dhe romantike kur janë bardh-e-zi.


P.S. Për fluturat vdes. Ne fakt do të ta tregoj versionin e gjatë te kësaj fluture. Sa gjynaf qe forumi s'e nxjerr ashtu se është shumë me e bukur. ;)

Ja, po e provoj njëherë, t'ua tregoj sesi është VERTET Flutura Ime. ;)


(http://img253.imageshack.us/img253/8687/butterflyofnatureec0.gif)

edhe une i kam shume qejf, sidomos foto te tilla me femije :-*
por ka nje domethenie se perse kam vendosur nje foto te tille, mund ta marresh me mend se kujt i ngjan :-[

flutura qe tregove u dukerka vertete bukur as .gif se tek avatari del vetem nje variant, sa keq :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 11-03-2007, 19:08:31
Iiii prape kete me duhet te vleresoj une!  :P (Shaka). Prape 10 te mbetet nota, SmiLey. Sa per fluturen time, tani mund ta shikosh te animuar se e rregullova mbreme. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 11-03-2007, 19:15:45
8 se e paska bere flutren me ngjyra ngjyra tani :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 11-03-2007, 20:52:14
3. Shko mer rruju se je bo si majmun. LOL LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elektra ne 11-03-2007, 21:02:49
Elegance po i jap një 10 se i pëlqej fluturat shumë :)
Avatarin tim mos e shihni me sy se merr sysh :S
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 11-03-2007, 21:43:19
Flmd Elektra. Ti me ke dhene VLERESIMIN ME TE LARTE deri me sot. Ta paca borxh. :d Avatarin tend s'e vleresoj dot se s'del gje, s'me del gje ketu, del bosh. Me vjen keq. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 11-03-2007, 22:18:14
Nje 10 me shtyll ...:D jo per gje po i paske ne qejf 10-shet :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2007, 00:43:25
Minus 10-sh ktij se ende e konsideroj se ma ka vjedh mua. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 12-03-2007, 10:39:53
4...urt tash hec ne  vend :D
p.s. Lefto a do ta shes kete avatarin qe e kam :DTitulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 12-03-2007, 23:09:00
Hmmm, 3. I kam rritur ca pike nga hera e fundit. LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 12-03-2007, 23:22:19
7 pike  :D nuk di te gatuaj LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2007, 23:59:12
10-she me intervenime. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 13-03-2007, 02:53:17
7 pikë  :D nuk di te gatuaj LOL

Hej, po c'lidhje ka gatimi ketu mi?! S'e kuptova vleresimin e avatarit me gatimin, sinqerisht e kam. Pastaj kush tha qe s'di?! "S'di" do te quheshe nje qe s'kishte haber fare te gatuante, une kam haber, kam jo pak. ;) :P

Flmd per ofendimin. :'(
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 13-03-2007, 02:53:39
3-4. Hmmm, hajde 5 ta kalojme. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 13-03-2007, 05:37:08
10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 13-03-2007, 12:50:15
Hej, po ç'lidhje ka gatimi këtu mi?! S'e kuptova vleresimin e avatarit me gatimin, sinqerisht e kam. Pastaj kush tha qe s'di?! "S'di" do të quheshe një qe s'kishte haber fare te gatuante, unë kam haber, kam jo pak. ;) :P

Flmd për ofendimin. :'(

Je ofenduar, seriozisht e ke.

Nejse Eleganca nuk ishte qellimi aty. Nderkohe qe postoje  mendoja dhe te gatuarin njekohesisht, ndaj shkruajta. Kjo eshte e gjitha. qe di te gatuash e di, e dashurE lexova tek tema e te gatuarit.Dije dije , 9 avatari yt :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-03-2007, 14:00:06
7+1 avatari yt  :D  Dy piket e tjera do te ti jap here tjeter. :P :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 13-03-2007, 14:34:19
se kuptoj ca jepet ketu , po hajt meqe sot jam ne qejf po i vej 10 ketij siper... :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Berni ne 13-03-2007, 14:48:21
- 4 LOL LOL

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 13-03-2007, 14:55:55
qyqa me berno a thu me gjithe men s'te pelqen avatari ime??
hajt mo do bej si do  bej. :D :D :D

diku aty te -10 e shikon sa zemer gjere qe jam une.... :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-03-2007, 15:03:48
kjo 10 me yll dhe dy flamura  :D  ah po edhe dy banane te medha... :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Berni ne 13-03-2007, 15:14:02
5 se nuk me pelqejn tipat e makinave tjera pervec Benzit dhe BMW :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-03-2007, 15:16:39
Gabim djali se eshte benc i tipit te fundit fare keshtu qe o me ver dhjete o bera namin. :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 13-03-2007, 16:23:38
10 se me pelqen shume kjo makina edhe ngjyra, edhe shkelqimi qe ka. Plus qe jam ne humor sot ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-03-2007, 16:33:49
Bravo. :D

Na dhe ti nje 10 qe te jemi barazim. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: KingS00l ne 13-03-2007, 23:12:46
Bravo. :D

Na dhe ti një 10 qe te jemi barazim. :P

Makina = 6,5
BackGround = 0
--------------
Total    =     3,25

Mjere ti o i shkrete ....
Mirë qe ke firmë te bukur, se përndryshe nuk do ja vlente fare :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 13-03-2007, 23:32:25
Hmmm, 3. I kam rritur ca pikë nga hera e fundit. LOL


ohhh sa me gezove ...:D  ohoho:
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: KingS00l ne 14-03-2007, 00:20:38

ohhh sa me gezove ...:D  ohoho:
hmmmmm:
Homo Erectus = 5
BackGround   = 4
------------------
Total  =         4,5

Perpjekje serioze kjo për Z. Charlie...
Po i dedikoj këngën Enigma "Return To Innocence"
Ky është një fillim i mirë ....
 :D 
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 14-03-2007, 00:43:09
^^^^^^  >>>>>  10 kingit.  me pëlqen shahu, edhe pse s'jam ndonjë lojtar i fortë, tek shkolla te gjithë i kam mujtur.... :D

(http://shqiponja.iforumer.com/images/smiles/icon_lol.gif)  (http://shqiponja.iforumer.com/images/smiles/icon_lol.gif)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: KingS00l ne 14-03-2007, 00:52:27
^^^^^^  >>>>>  10 kingit.  me pëlqen shahu, edhe pse s'jam ndonjë lojtar i fortë, tek shkolla te gjithë i kam mujtur.... :D


Dije Dije - Personi = Matet, po jo lehtë !?!

Xhaketa  = 6,6

BackGround = 5---
nuk ndryshova gje, pa dashje hyra ketu !
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 14-03-2007, 00:59:11
Dije Dije - Personi = Matet, po jo lehtë !?!

Xhaketa  = 6,6

BackGround = 5
interesant ky vlersimi ^^^ mirë o king, por edhe kur shkruan, shkruan me kode te shahit ? :d :D

te them te drejtën, vetëm një çun nga Ukraina më ka mujtur, edhe kjo loja zgjati nja 2 ore.

pastaj te tjerët i kam mposhtur me rrallë. kam qenë i vetmi shqiptar ne atë shkolle ! :d

Interpretimi per disa icons nuk u be ne menyre korekte.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: KingS00l ne 14-03-2007, 01:11:02

interesant ky vlersimi ^^^ mirë o king, por edhe kur shkruan, shkruan me kode te shahit ? :d :D

te them te drejtën, vetëm një çun nga Ukraina më ka mujtur, edhe kjo loja zgjati nja 2 ore.

pastaj te tjerët i kam mposhtur me rrallë. kam qenë i vetmi shqiptar ne atë shkolle ! :d

;)
Edhe unë ashtu ndihem, i pamposhtur ...
Pastaj avatari është një nga lojrat me te bukura :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 14-03-2007, 04:05:25
5-she vetem se e ka venduar me file *.gif :P Ne pergjithesi shahu me hyp nervat.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-03-2007, 04:28:07
Bekimit i jap **10**  :D

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 14-03-2007, 04:31:40
Kesaj i jap infinitin. :D :D >< ><
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: KingS00l ne 14-03-2007, 05:02:41
Kjo PNG e Bekimit  hajt_ktu:
eshte pak si provokim
....Do thoshja se na shkojne me mire simbolet tona se sa ato Naziste apo Helene.....

Ide e bukur = 10

Realizim i bukur = 10

Humbja Diplomatike = 16,28
-----------------------------

Rezultati  = 3,72   ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 14-03-2007, 05:38:28
Ore, kete humbjen diplomatike nuk e mora vesh. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 14-03-2007, 06:13:09
une u jap 10 te gjitheve.

oj Crystal Tears.....c'esht ai avatar moj ? me duket se ke hulumtuar internetit vetem ta gjesh nje avatar te tille ! :d

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: KingS00l ne 14-03-2007, 06:13:58
Ore, këtë humbjen diplomatike nuk e mora vesh. :D

Ka te bej me tolerance kulture dhe edukate ...
Frymezimi qe jep shumicave
qe u bie ne sy, avatari yt.

Po mos u shqeteso, secili vepron ashtu sic
i thote koka ...e ky vleresim ...eshte
vecse opinion personal i imi.


-King
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-03-2007, 06:17:00
unë u jap 10 te gjithëve.

oj Crystal Tears.....c'esht ai avatar moj ? me duket se ke hulumtuar internetit vetëm ta gjesh një avatar te tillë ! :d

Mos be gjoja sikur s'te pelqen LOL


Ktij lart i jap nji 8  :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 14-03-2007, 06:28:15
oh mua me pelqen, prandaj te dhash 10  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 14-03-2007, 19:14:49
Ky siper e meriton 4 sot LOL :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 14-03-2007, 21:20:30
8 deri 9. Shume i lezetshem dhe femeror, por shume roze per shijen time, plus qe qente i dua me shume se macet. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 00:13:41
ka rene ne  8 kjoo :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 00:18:27
^^ 9

Hot baby :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 00:26:49
po ta jap nje 10 vetem se nuk ke glasses ...se per ndryshe 2 do e kishe :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 01:33:21
^^ 0000000000000000000 000Nga inati me glasses do bej pictures heres tjeter. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 01:49:17
dhe une pa hemendje do ta jap 1-sh :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 15-03-2007, 03:16:32
^^ 0000000000000000000 000Nga inati me glasses do bëj pictures heres tjetër. :D

10 ketij avatarit tend sweety.  :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 15-03-2007, 04:17:05
6 se s'e marr vesh shume ku ndodhet dhe ngjan si cun simpatik por dreqi si shume nga larg ka dale, si dallohet mire fytyra. :) Me siguri do t'ja rris noten po ta rregulloje pak foton e vatarit. ;) Jo per gje, por jam shume dore-gjere nga notat. :p
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 15-03-2007, 05:34:00
6 se s'e marr vesh shumë ku ndodhet dhe ngjan si çun simpatik por dreqi si shumë nga larg ka dalë, si dallohet mirë fytyra. :) Me siguri do t'ja rris noten po ta rregulloje pak foton e vatarit. ;) Jo për gjë, por jam shumë dorë-gjerë nga notat. :p

Ore me duket mua, apo kjo tema ime i bëri te gjithë antaret ti ndryshojn imazhet e tyre te paktën 2-3 herë.  :D :D
Ndersa disa te tjere deri ne 17 here, e siper...


Elegance ri-mendohu edhe një herë për voton tënde për mua, ja shikoje këtë videon këtu...Mund ta shikosh aktualisht artisterine time :P :D.
http://www.youtube.com/watch?v=LfNDS5GCp8o

"Kush të merr ty lum oj lumi
ai do të jet o djal me i gezumi"


Do ta realizoj edhe një video nesër.  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 15-03-2007, 05:49:02
ktij i jap 8 3/4  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 05:55:19
^^^ 10

edhe ajo eshte pak. ;) idh te kam idh. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 15-03-2007, 05:55:24
ktij i jap 8 3/4  :D

pse moj s'te pëlqeu kënga, videoja, apo djali ? Kush  :D :P
Edhe ti Crystal Tears, e ke ndryshuar imazhin 125 here deri tani. Apo jo ?


unë ty te jap 10. ai avatar është si shpirt. është sikur shalqini ne goje...  :D :P

do ta xhiroj edhe një video nesër ? deshiron te marrësh pjesë ?  :P :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 05:59:41
Dije, ti je ne video???
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 15-03-2007, 06:02:05
Dije, ti je ne video???

po.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 06:06:58
Kujt ia ben me gisht ti mo? :D
Si ngjake ti, si nje i dashuri qe kam pasur une. :D

Shume i bukur je, 10. Po avash se mos te rritet mendja. :D se te vura 0 direkt. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 15-03-2007, 06:08:58
Kujt ia bën me gisht ti mo? :D
Si ngjake ti, si një i dashuri qe kam pasur unë. :D

Shumë i bukur je, 10. Po avash se mos te rritet mendja. :D se te vura 0 direkt. :D

po ja beja me gisht njeres..... :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 15-03-2007, 06:10:28
Tani e pash videon... nice  :) me ke po qeshje?  :D


P.S. na e trego dhe atë videon qe do besh nesër... dhe me car do marr pjes un me webcam LOL  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 06:11:58
Crystal, do vij Dije te te marri me rakete kozmike. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 15-03-2007, 06:13:04
Tani e pash videon... nice  :) me ke po qeshje?  :D


P.S. na e trego dhe atë videon qe besh nesër... dhe me car do marr pjes un me webcam LOL  :P

po qeshja me kalimtaret, se e kisha bllokuar te gjithe parkun...mos te hyj kush, dhe po me shikonin me inat....... :D :D

videon qe do ta beje nese, do te jete nice.....me foto ne mes, me piktura, kesaj rradhe tek nje park tjeter...... :D :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 06:19:52
Ai parku m'u duk familiar mua. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 15-03-2007, 06:21:57
Ai parku m'u duk familiar mua. :D

hahahahahaha edhe un për atë park po mendoja se mos ishte.... u know.. LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 15-03-2007, 06:22:07
Ai parku m'u duk familiar mua. :D

Ku ndodhet, ose si e ka emrin ? E pastaj mund te tregoj n.q.s. je e saktë, apo jo.. :D :D

Perndryshe leni jojrat e femive.... :D :D

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 06:30:14
hahahahahaha edhe un për atë park po mendoja se mos ishte.... u know.. LOL


hahahahaha Une thashe se po me benin syte, s'po gjeja as syzet. :D LOL LOLDije, ne Tri State je?? :D Po s'ishe, s'qenka ai pastaj. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 15-03-2007, 06:47:32
pse po të dukna gjë ftyre e njohur ?  :D :D :D

Të them te drejtën edhe ju dyja po me dukeni fetyra te njohura.  :D :D

Sikur u kam pare diku bukur shpesh, diku ku je pëlqen te shkoni te e te hani, n.q.s. e kam kujtesen ne rregull.  :D :D :D

Ose diku tjetër...zoti e mer vesh.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 06:57:32
Ate Crystal Tears mund ta njohesh por mua s'me njef njeri. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 15-03-2007, 06:59:43
Atë Crystal Tears mund ta njohësh por mua s'më njef njeri. :D

je e sigurt per kete ? dikur sikur te kam pasur friend tek myspace... :D :D

apo jo ?
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 07:35:02
Really?? Si e ke pasur emrin ti?

Mbase do me kesh pasur perpara por tani kam vetem friends e njof. Nejse, si e ke pasur ti? Ma jep ne message po nuk ishte keq. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 15-03-2007, 07:54:50
kjo 10 me yll dhe dy flamura  :D  ah po edhe dy banane te mëdha... :D

Rrofsh Sterio...po ato bananet po pate mundesi konvertoi ne ndonje gjo sendi tjeter se nuk me pelqejne (e pakta qe mund te besh...)
ja po te jap nje ndihme, ndonje patellxhan apo kungull...eee :P :P :P :P


Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-03-2007, 11:39:59
Rrofsh Sterio...po ato bananet po pate mundësi konvertoi ne ndonjë gjo sendi tjetër se nuk me pëlqejnë (e pakta qe mund te besh...)
ja po të jap një ndihmë, ndonjë patellxhan apo kungull...eee :P :P :P :P
Hajde se po i konvertoj ne Trangull ose patellxhane si te duash ti. :D :D Prap 10 i ve me flamur e yll plus dhe ato dy te mesipermet. :P :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-03-2007, 11:44:35
Makina = 6,5
BackGround = 0
--------------
Total    =     3,25

Mjere ti o i shkrete ....
Mirë qe ke firmë te bukur, se përndryshe nuk do ja vlente fare :)

Hajde mos u bej merak se nuk pres vleresim pozitiv nga nje person qe po ato levizje shahu ben cdo dite. :P

Sa per vleresimin qe te jap e meriton nje njesh me yll. :D

Sepse asgje nuk vleresoj tek ty... ;)

Diference e madhe besoj kjo e fundit.... ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 15-03-2007, 11:47:45
uuuu rrofsh rrofsh t'u bofte dita 1002...  :P
10 me xhufka ketij steriotipit per maqinen e bukur,


PS:xhufka jane yje te vockla por te shumta ne numer.
 :D :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-03-2007, 11:50:27
E shtoi edhe ca zero te tjera se na i shkurtove ditet. :P

Kesaj nje 9+1 dhe shume shume tranguj. LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 15-03-2007, 12:12:40
mos u lodh kaq shumë o burrë i dheut..me jep me mirë faren e  trongullit se i mbie unë dhe dalin sa ti doj shpirti pastaj LOL LOL LOL

10-0 këtij botit
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 15-03-2007, 13:06:03
Nje 9 me yll per turinin ne avatar. :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 15-03-2007, 16:42:41
Atë Crystal Tears mund ta njohësh por mua s'më njef njeri. :D

hejjj heeejjj ca do t'thush ti me kte???  hmmmmm: hajt_ktu:
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2007, 16:45:24
Shum seksi.12-she  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: KingS00l ne 15-03-2007, 19:31:48
Hajde mos u bëj merak se nuk pres vleresim pozitiv nga një person qe po ato levizje shahu bën çdo ditë. :P

Sa për vleresimin qe te jap e meriton një njesh me yll. :D

Sepse asgjë nuk vleresoj tek ty... ;)

Diference e madhe besoj kjo e fundit.... ;)

E shikon qe po nuk te vune marrshin
nuk i kuptoke gjerat.
Edhe motorrin te vjeter e paske ...

Po levizjet perseriten :
1. Qe mundesh ti te mososh ...(si tu duk metoda e mesimdhenejes?)
2. Ekip qe nuk humbet nuk nderrohet ...e pra e ke pare ndonjeher te humbas une ...Vezhgo dhe me thuaj ...gjithmon fitoj ...kjo do te thote se levizjet, ja vlejne


-King
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 15-03-2007, 21:17:23
10 sepse e ke vertet shume te mire, avatarin King. Plus qe une vdes per Shahun. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2007, 21:18:48
10 kete here pasi qe po shoh qe po i ndrohen ngjyrat aty neper avatar.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 15-03-2007, 21:20:55
10 pa mik  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2007, 21:23:14
2-sh se e ka  disi orgjinale. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 15-03-2007, 21:24:56
e kam shume origjinale  :P :P :P

4 per ty por jo per avatarin  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2007, 21:28:18
Mua me duhet nji 30-sh. :DHajt qe po te ngris noten 4-sh,shko ulu ne vend. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 15-03-2007, 21:33:01
 e mira pra 10   10   10   :D

po ulem tani  :P klasen e kalova  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 15-03-2007, 21:52:27
10 vetem se ke inicjalet tuaja :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 00:36:12
10 por jo  avatarit po ty  see avatari  nuk eshte  origjinal :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 01:16:06
Charlie, shume leshmadh kjo fotoja jote.. ruje ruje icik :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 01:36:29
pse ree ...kështu nuk me do ti :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 01:49:44
^^^ O:P:perqafimTitulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 01:53:40
me  do  dmth  eee ... edhe  me  mjeker :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 01:56:21
Po :D
:-*
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 02:02:47
10 + kesaj  siper meje  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 02:53:37
:-[
^^ 0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 16-03-2007, 02:55:43
6 vajza + 4 veshja = 10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Berni ne 16-03-2007, 14:30:47
10 per kete siper :)

Po Avatari im si ju duket LOL Mishel Liri Demokraci :D

P.s jane gishtat e mi  ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-03-2007, 14:39:42
Tashti me ta thone si me ta thone o Berni kete avatarin tat e kuptoj kshu une, si muhabeti ..ku e lam?? Te kembet perpjete. Po ti s’besoj se e kishe ashtu !!!!

 :D :D :D :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 16:49:22
10 i jap per buzet dhe 10 tjeter per gjuhen... gjithsej 20 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 16-03-2007, 16:55:48
0. Do e ngel ne klase. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 17:40:55
-0 :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 17:48:28
10 me  yll :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 17:58:32
9 te rin shume sexi ai fustani qe ke veshur. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 16-03-2007, 18:02:55
10+  ;)


P.S. mi llajk red heds  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 18:08:18
Kjo foto qe ke vene tani eshte shume e bukur.

P.S Aj em nat a red hed. Kush te tha ty? :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 16-03-2007, 18:14:42
hahah m'kan kap pa vemendje...


Mos te vij inat se lesh kuqe je  :P  :-*
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 16-03-2007, 18:19:19
ai avatari e meparshem ishte me super, megjithate edhe ketij avatarit ^^^^ po ja jap nje 10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 17-03-2007, 23:09:59
Un ty po te jap 9  :P e njoh ate parkun ku ke dal foto
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-03-2007, 23:11:05
OMGGGG mos eshte ai qe po mendoj edhe une???


10 per tyjaaaa. you looks soo cute.. :-*
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 17-03-2007, 23:24:02
1 ....:D trego edhe trupin  jo vetem  kembet :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 23-03-2007, 08:26:17
Gjithmone ky lesh-madhi me bie te vleresoj. LOL Hajde se ty po te jam nje 6 sot. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2007, 08:29:42
Po te jap nje 9 se dhjeta do mik. ;) :P :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 23-03-2007, 08:41:03
4 nuk me pelqen makina .....megjithese si moshkull qe je te shkon

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 23-03-2007, 08:50:01
2 se s'me pelqen fare kjo figura qe ke tani, Lisa. Mund te them nga gjithe avataret qe ke patur - dhe ti ke patur shume, ky me ka pelqyer me pak. Madje me teper vleresimin e merr nga ngjyra roze. LOL Me fal, po te verteten po them. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 23-03-2007, 08:54:35
10 me pelqen shume avatri q
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2007, 09:17:13
3 se ka avatar koti. :D :P

P.s  hiqe ate rakitik te varur ne fije peri... :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 23-03-2007, 10:16:23
8, te thashe kjo makina blu me pelqen shume, dhe shume komode u dukerka. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 23-03-2007, 11:15:13
10.. shume avatar i bukur  ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 23-03-2007, 11:31:12
10 avatarit 10 kesaj :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 23-03-2007, 11:57:12
akoma njeri i eger mbete ti oooo :P
po modernizohu o burr i ferrave, modernizohu... se po te iken shekulli XXI prej komesh LOL LOL
avatari -10 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 23-03-2007, 12:01:35
10 edhe me shume, se me pelqejne ato bebushat aty....
por me pelqen edhe e zonja e avatarit. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 23-03-2007, 12:05:35
9+ ...:D kjoooTitulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2007, 16:41:58
-10..Se ma ka vjedh mua. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 23-03-2007, 18:57:08
5
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 23-03-2007, 19:46:12
ha ha
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 23-03-2007, 20:01:20
permbaju temes Dije Dije ...vlerso avataret nuk ka gje per te qeshur
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 24-03-2007, 07:19:07
Lises i jap 5 per avatarin e ri. ;) Me pelqen patriotizmi me harten Shqiptare por mund te kishe gjetur nje harte me te mire moj zemer. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-03-2007, 07:55:34
KEte avatar e ke shume te bukur, terheqes, seksi, dridherues......6 te jap. :D :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 26-03-2007, 09:51:17
KEte avatar e ke shumë te bukur, terheqes, seksi, dridherues......

6 te jap. :D :P

WOW, WOW WOW gjithe keto epitete dhe prape se prape 6 me dhe hmmm?! LOL une avatarit tat i jap 3, 4 maks, se ky bebi duket pak i rrezikshem dhe nje cike si ofendues. Qe ne shtytka e ke mesuar me fjale te pista ti hmmm?! LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2007, 09:56:01
Une te shtoj plus 2 pike 8-she gjithsej,se kjo qe e ke ne avatar po me hi prej syve me del te gishtat e kembes. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 26-03-2007, 10:15:04
6 Lefter  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2007, 10:17:40
Lefterit a avatarit? :D


3-she ty. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: ibraim ne 26-03-2007, 10:52:37
avatarit te lefterit 1 :P
cka je krrulos o lefto? :P
kah e ke ndermend te ikesh ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2007, 11:01:36
Do shkoj per lesh edhe une. :D..Opsssss jo jo shkova per lesh edhe une. :D


Nja 7-sh po ta jap hatri madh. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: ibraim ne 26-03-2007, 11:10:03
a me hater te koka puna ktu a?
epo lefto at 1 qe ta dhash edhe ket 7 qe ma jep = 8 per ty, per avatarin tende de.
respekte lefto
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 26-03-2007, 11:16:52
hmmmm 4 :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: ibraim ne 26-03-2007, 11:21:23
 hmmmmm: e gjuhen pse nxjer se...
avajtu pak ta shoh at avatar... mashalla... 5
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2007, 11:22:15
3-sh ketij
1-sh asaj me lart. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 26-03-2007, 11:24:32
2 ...se i ka pasur merak 2-shat :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 29-03-2007, 23:44:45
Dukesh ti "njeriu i mesjetes" po i pagdhendur mbete o derman...

megjithese nuk di pse me pelqen si avatar...mbase ngaqe te perfaqeson ty dhe sepse te kam shume xhan charli vogel...

5(me hater eee)  :perqafim
  :D :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 30-03-2007, 12:56:40
Kjo e zerrikshmja mbeti me gjuhen perjashta. LOL

4, hmmmm 5 me mik! :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 30-03-2007, 13:06:21
10 ...po me  pelqen ky avatari i kesaj siper :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 30-03-2007, 18:38:48
4- do e ngel ne klase. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 30-03-2007, 19:33:22
10. e mbeshtes idene! :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 31-03-2007, 03:23:31
100 si gjithmone e vecante ne zgjedhje  :D :D


Dhe me ka pelqyer gjithmone domethenia e avatarit tend....shume misterioz. :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-03-2007, 04:01:00
10  e meriton. :D

Me pelqen avatari yt shume eksitues.  :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 31-03-2007, 04:05:01
5 - sa me kalu klasen LOL (eshte pak rude si avatar, por 5 eshte se eshte femi and he's cute :P)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-03-2007, 04:09:00
Edhe une 5 me mik.  TNT je    shperthyese. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 31-03-2007, 05:55:01
po ta vej i 10 pa hater...

Ai bebi shume mistrec duket...kaq i vogel me e dit vallai kuptimin e gishtit perpjet!!!! Eh c'race e zgjuar qe jane keta femijet sot.... :P :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 31-03-2007, 06:00:02
Ehh ca buze ehh ca gjuhe...moj te tenden e ke kete apo si ?
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 31-03-2007, 06:44:42
10 ...kot ashtu per qejfi :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 31-03-2007, 07:49:03
100 si gjithmonë e veçantë ne zgjedhje  :D :D


Dhe më ka pëlqyer gjithmonë domethenia e avatarit tënd....shumë misterioz. :perqafim

Ue ue.... e kalova klasen une... me 1000% :D


Charlie... une po te jap nje 4. Hajde jepe provimin prape ne vjeshte!

:D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 31-03-2007, 10:19:18
4 edhe une  kesaj :D he  si thua do te japim provimin  se  bashku ...mos ke dert :d
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 31-03-2007, 13:58:55
4 edhe unë  kësaj :D he  si thua do të japim provimin  se  bashku ...mos ke dert :d

Une me ty te jap provim?? Jo more... se nuk shoqerohem me Neandertal'a
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 31-03-2007, 14:22:10
10 se me pelqen shume avatari prandaj. E ke te bukur, te vecante dhe me plot kuptim dhe ty vete te shkon, te shkon me tipin qe ke (me aq sa te njoh une deri tani, sa kam lexuar nga postimet e tua). ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 31-03-2007, 18:36:23
10 se me pëlqen shumë avatari prandaj. E ke te bukur, te veçantë dhe me plot kuptim dhe ty vete te shkon, te shkon me tipin qe ke (me aq sa te njoh unë deri tani, sa kam lexuar nga postimet e tua). ;)

Ue ue ue....  :-[ :-[ :-[ :-[
10 edhe per tendin, thekthi... :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 31-03-2007, 19:42:22
9 ...me erri syte :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 31-03-2007, 21:06:01
9 ...me erri sytë :D
Normal... s'ka drita ne ate vendin qe ke ti :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 31-03-2007, 23:02:28
Normal... s'ka drita ne atë vendin qe ke ti :D :D

Hahahahaha. LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: agnesa ne 01-04-2007, 07:00:44
e bukur
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 01-04-2007, 07:14:41
Yy ca syni mo :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 01-04-2007, 08:49:42
9. Bebush i lezetshem dhe mes luleve pa le! :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: agnesa ne 01-04-2007, 08:52:56
e ngashme  me mua :P hahaha (ne disa raste :P _ hahahha
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 01-04-2007, 09:49:22
e ngashme  me mua :P hahaha (ne disa raste :P _ hahahha

sy i bukur...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: agnesa ne 01-04-2007, 09:53:07
e dashuruar marrezisht :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 01-04-2007, 10:15:18
kaq hapur dukem me,nejse me ate sy qe ke ti shikon cdo gje te padukshme  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-04-2007, 10:53:45
6 :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 01-04-2007, 10:56:18
perkthehu pak plz
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 01-04-2007, 11:04:33
ah...flm per sqarimin
them qe nje 8 e ke mire  :D
bye tani se e di vete ti pastaj cme ndodh,nese do rri edhe me  :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2007, 11:06:13
Dashurine se kam fort qejf. 3-sh  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 01-04-2007, 17:04:16
1 ...se eshte rrenc :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-04-2007, 18:02:10
0 se eshte kot. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 01-04-2007, 18:04:49
9 se eshte shume thethki plus edhe eshte ne Hot Pink. ;) Ahhh po kjo Belatesja e Logel i ndryshon keto avataret sic i nderron breckat, E po kjo pike e zeze. LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-04-2007, 18:07:44
hahaha Po kur gjej ndonje avatar te bukur, dua qe ta nderroj. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 01-04-2007, 21:23:32
9 me pelqen ...shume i Omel avatri :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 01-04-2007, 23:14:12
hahaha Po kur gjej ndonjë avatar te bukur, dua qe ta nderroj. :D

Ti gjithnje i vjen verdalle pyetjes neper tema si keto ku behen shpjegime, pyetje, pergjigje, vleresime etj. ne lidhje me anetarin paraprak, sidomos kur paraprakja jam une, kije mendjen :P. Noten per mua ku e le apo e harrove?! :P Me Hile! :D

Lisa qe eshte para meje, merr noten 7 prej meje. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 02-04-2007, 09:44:09
9 ...me pelqen kjoo :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 02-04-2007, 10:23:19
9 edhe ti se ke vene logon e forumit qe e kam me per qejf dhe se me duket si logo goxha e lire dhe demokrate, sic jam une. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-04-2007, 10:49:13
Shume e bardhe per guston time...nuk di pse jam me shume per dicka me mesdhetare....

8 :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 02-04-2007, 11:52:05
Shumë e bardhe për guston time...nuk di pse jam me shumë për diçka me mesdhetare....

8 :P

Ahahaha, kam dale ashtu per qejf, foto artistike mi ti! Pastaj goxha e bardhe jam vertet, keshtu e kam lekuren edhe pse jam brune dhe kam lindur brune. LOL


Kjo poshte merr noten 7 se na mbeti me kete gjuhen perjashta, fute njehere brenda dhe ndoshta do te ndryshoj mendim. :D :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-04-2007, 11:58:07
8 maksimumi qe mund te jap une ty ne lidhje me foton...(nuk para hyn ne preferncat e mia)..

Gjuha perjashta eshte gjuha ime dhe eshte nje nga ato tipare si me pelqen tek vetja,..qe keshtu besoj e ke kuptuar mesazhin...eee :P :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 02-04-2007, 12:21:45
10 me yll mishel  :) te keqen e buzeve  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2007, 12:30:28
1-sh kot per qejf. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 02-04-2007, 12:31:44
S'qenke shume qejfli  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2007, 12:33:44
Po me lart se 1-shi ku ka? :D (prap sma dine vleften ketej  :P,ata Bota luftojn te jen 1-sha  :D)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 02-04-2007, 12:35:13
Ehh sidoqofte ty sta kaloj dot :D  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2007, 12:42:10
Mvaret se ku edhe si,si dihet ndoshta edhe ma kalon.  :P
1-sh je prape. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-04-2007, 13:24:22
Ky 1- mbas 1-ishit te mesipermem... :D :D

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2007, 16:28:07
Normal qe une shkoj mbas 1-shave vdes per to. :P

Ti sot na paske kaluar te gjithëve. ;)


10-sh me  yv. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 02-04-2007, 23:08:44
8 Me pëlqen shumë ky sportisti qe ka Leftoja këtu, apo s'është edhe prej ari. ;)

Ndërsa këtij para Lefterit, avatarit të ri te Mishelit i jap një 9 pa hater fare, 9 te plotë dhe solide. Me pëlqen shumë, por normale e mira s'ka fund dhe jam e bindur qe ka foto edhe me te mira sesa kjo, Me gjithate s'është me gjuhën jashtë, kësaj rradhë. LOL  :X :-* mishel. :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 02-04-2007, 23:34:28
10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 02-04-2007, 23:37:07
8. avatar i ri, fytyre e lezetshme, fotoja shume cute! Te verteten pra.  :perqafim  :engjell:
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 02-04-2007, 23:44:19
ne fakt, ajo fotoja është dalur mirë, por prap se prap aty jam dalur, sot para 3 vjeteve...
April 2, 2004. Por megjithatë, ne kohën qe vjen, do ta hell edhe ndonjë tjetër...

tani me duhet ta ndryshoj imazhin, se tashi e ka rrallin Milanin per pak mbeshtetje, apo jo Berni ? Ku je Berni ?
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 03-04-2007, 08:02:37
ne fakt, ajo fotoja është dalur mirë, por prap se prap aty jam dalur, sot para 3 vjeteve...
April 2, 2004. Por megjithatë, ne kohën qe vjen, do ta hell edhe ndonjë tjetër...

tani më duhet ta ndryshoj imazhin, se tashi e ka rrallin Milanin për pak mbështetje, apo jo Berni ? Ku je Berni ?


Rossoneri siamo noi.. ma chi c***o siete voi???? LOL

10 per ata qe me ka marre malli mua per...

:)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-04-2007, 08:17:40
5-6
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 03-04-2007, 08:21:02
0-1 ...:D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-04-2007, 08:22:22
-100
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 03-04-2007, 08:25:32
-1000 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-04-2007, 08:29:16
-1001
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 03-04-2007, 08:32:57
10 ...:D vetem per hater te kesaj gocen qe ke ne avatar ...per ndryshe ty  (-1002) :d
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-04-2007, 08:36:41
Pse goca qe eshte ne avatar kush eshte?? Syte e tu qe te pellcasin???


:P


0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 03-04-2007, 08:40:57
Do ti them MAX-it qe ta fut ban qe po e nenvlerson logon e forumit :Dp.S. Mos me thuaj qe je ti ne avatar se e vara veten qe ta japa 10 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-04-2007, 08:44:04
10 pa hilera e pa mashtrime mo/.. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 03-04-2007, 08:45:22
Do ti them MAX-it qe ta fut ban qe po e nenvlerson logon e forumit :Dp.S. Mos më thuaj qe je ti ne avatar se e vara veten qe ta japa 10 :D

Une do i them atij qe e ka bere ate logon.... e te mbylle serverin fare! :D :D

10 per ate qe ka bere logon... -10 per ate qe e ka vene si avatar! LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-04-2007, 12:05:48
Ufff prape kjo me ra?! :D
10 pra me pelqen shume avatari jot. Te shkon pa jo per gje. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 03-04-2007, 12:09:23
ahaa, me kujtohet filmi Dirrty Dancing :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 03-04-2007, 12:12:38
ahaa, më kujtohet filmi Dirrty Dancing :D
Mu me kujtohet Shevchenko... :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 03-04-2007, 12:14:39
Mu nje Engjell :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-04-2007, 12:15:31
10 sot jam pa kursime...xhanem une keshtu jam tere kohen per pune vlersimesh  :D :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 03-04-2007, 12:18:43
shkurt e shqip :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-04-2007, 12:22:26
ahaa, më kujtohet filmi Dirrty Dancing :D

Nga avatari im te kujtohet ky film a si (meqe kishe shkruajtur menjehere mbas meje)?! Epo ne si forum i kemi mendjet per gjera "Dirty" apo eshte pershtypja ime?! :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 03-04-2007, 12:24:26
Hmm mire e ki :D ne forum ekemi mendjen ne gjerat Dirrty :D :D
 
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-04-2007, 12:27:58
Hmm mirë e ki :D në forum ekemi mendjen ne gjërat Dirrty :D :D
 

Nuk me the per avatarin ama. Avatari im te kujtoi "Dirty Dancing" ty?! Cne keshtu?! Po vleresimin ku e ke?!

Ty te jap noten 7. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 03-04-2007, 12:28:42
Nga avatari im te kujtohet ky film a si (meqë kishe shkruajtur menjehere mbas meje)?! Epo ne si forum i kemi mendjet për gjëra "Dirty" apo është pershtypja ime?! :P
Mu me kujtohet Black Dahlia nga avatari yt ... s'e di pse  (?)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 03-04-2007, 12:30:12
Tek ty me kujtohet edhe gjeneti edhe gjenemi, nuk di perse :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 03-04-2007, 14:08:44
chelsea...do ta shikojm fatin tend neser, kunder valencias, kunder David Villa... :D

5, se prap me pelqejn hollandezet e chelsit..Robben, Bularuzz
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 03-04-2007, 14:16:19
Une erdha prape.. se e nderrova :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 03-04-2007, 14:38:21
ehhhh ca avatri e kemi ne nje te tille ne ne ate parkun e madh te aventurave :D i kam dhe une nja dy foto me kete mikun tend .......

Votimi im 1-sh :D LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 03-04-2007, 14:56:17
ehhhh ca avatri e kemi ne një te tillë ne ne atë parkun e madh te aventurave :D i kam dhe unë nja dy foto me këtë mikun tënd .......

Votimi im 1-sh :D LOL

Ky desh ma hengri mi... :-D Te i njejti park paskemi qene mi dreq????
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 03-04-2007, 14:59:47
9 ...per hater te Milanit :d
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 03-04-2007, 15:01:59
^^^Ca thu ti bre shoki ? Le bre se na barazun këta gjermanet e shpifur...
Ah Van Buyten...te hengert sorra...... :( :(
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 03-04-2007, 15:04:46
9 ...për hater te Milanit :d
Te te henger Peshkaqeni ty.... bashke me te mbrapmen e ime :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 03-04-2007, 15:06:29
^^^Ca thu ti bre shoki ? Le bre se na barazun këta gjermanet e shpifur...
Ah Van Buyten...te hengert sorra...... :( :(

lere oree se mua mi humbi 500 Euro  ky Milani... e ti bën numra këtu :D6 te jap ty :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 03-04-2007, 15:22:13
lere oree se mua mi humbi 500 Euro  ky Milani... e ti bën numra këtu :D

6 te jap ty :D

500 euro ? po si re ? yeahh right ? sikur i ke ti 500 euro,,,

unë svej me baste ku luan ekipi im, se i jap terrs ekipit, gjithmonë...kshu qe, unë u kam then jo basteve...qe kur isha 5 vjeç.. :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-04-2007, 20:57:08
8 - Vetem se ai i mesit eshte paksa i bukur. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-04-2007, 21:11:11
9 sepse eshte shume cute dhe feminore. Humb nje pike sepse eshte shume kalamajshme per mua, megjithate asaj qe e ka i shkon shume dhe me kujtohet qe njehere ka patur nje avatar shume te ngjashem me kete qe vendosi tani, apo jo Sweetness?!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-04-2007, 21:15:32
8


Po isha nje goca e vockel me floke roze edhe me nje teddy bear ne dore... so adorable. :) :X


Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-04-2007, 13:01:34
e vockel e vockel...por me kujdes me ato fotot neper korridore.. :D :D :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: agnesa ne 04-04-2007, 13:47:59
e....eeee (no comment) :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 04-04-2007, 15:44:15
Sy i bukur.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 04-04-2007, 15:46:45
2 ..ma shum  ncuk :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 04-04-2007, 15:53:34
1-sh se edhe kete e ke vjedh. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 04-04-2007, 15:58:44
Pse ti ku e vjedhe ate qe e ke see ...vetem mos thuaj qe je ti aty :D


0 ...se eshte light :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-04-2007, 14:13:05
10 pra se na ma gjalle (forumi) :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 05-04-2007, 15:26:36
normale qe forumi se me qene qe mvaren prej meje kishin vdek gjysma :D


ty ta jap 10 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-04-2007, 19:04:21
10.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 05-04-2007, 19:16:47
^^^--->>> 6

e mire, por s'esht ndonje gje reale...

per mua me mire nje foto sidoqoft e vertet, se dicka tjeter jo e vertete..
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-04-2007, 19:40:19
^^^--->>> 6

e mirë, por s'esht ndonjë gjë reale...

Ta siguroj qe ajo eshte foto reale dhe fytyre reale. Apo mos valle kur thua qe s'eshte reale, ti do te thuash qe s'eshte fotoja ime?! Eshte thjesht nje avatar ore. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 05-04-2007, 19:43:20
ja pra s'esht e jotja....prandaj...
sa për ide te dikujt tjetër, 10 atëherë i takon dikujt tjetër..

mos me keqkupto, se ai eshte imazh i bukur, mire po nuk eshte fotoja e jotja
mua per avatare me pelqejn fotot e antarit, dhe jo kukullat, sikur i ka ajo p.sh. AlboSweetnesssss ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-04-2007, 19:58:39
ja pra s'esht e jotja....prandaj...
sa për ide te dikujt tjetër, 10 atëherë i takon dikujt tjetër..

mos më keqkupto, se ai është imazh i bukur, mirë po nuk është fotoja e jotja
mua për avatare me pelqejn fotot e antarit, dhe jo kukullat, sikur i ka ajo p.sh. AlboSweetnesssss ;)


Nuk ka fare te beje me ide. Une kam foto plot dhe e kam fytyren te mire, por ne forum gjithnje me ka pelqyer pak mister dhe kete do vazhdoj ta mbaj. Une nje avatar e vleresoj per ate qe eshte, se eshte logo, emer, fytyre, foto, etj. mund te jete sic te deshiroje vete anetari. :) Kaq.

Ty do te te jepja 7 meqe ra fjala per foton qe ke vendosur. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 05-04-2007, 20:04:40
atehere thjesht kemi shije te ndryshme per imazhet a antarve  :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 06-04-2007, 09:07:42
8 per natyren e qete qe sjell
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 06-04-2007, 09:25:37
12. Foto fantastike qe tregon mishelin e vogel (dmth djalin e anetares mishel) me mamen e vet (veten anetares mishel). Kjo foto tregon krenarine e nenes per birin e saj te bukur, dashurine dhe lidhjen e forte (bond) mes nenes e birit e shumecka tjeter. Me pelqen shume si foto. Urime!! 2 Nota apo 2 pike ekstra i merr si ekstra kredit sepse me pelqeu shume fotoja. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-04-2007, 09:37:56
10+ :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 06-04-2007, 10:08:32
 hmmmmm: hmmmmm: 8 me hater... :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 06-04-2007, 10:10:04
10.. vetem pse ke ven foton tende dhe 10+ se ke dal shume bukur  :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 06-04-2007, 10:44:31
10 edhe ti (dhe jo sepse me mbajte me hater...por sepse i dashuroj bebushat) dhe sidomos keta bebushat camarroke..tamam si bili ime :perqafim :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 06-04-2007, 10:54:53
10 eshte pak,po cte bej se nuk ka note tjeter maksimale,je yll..ta marrte te keqen armiku :love:
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 06-04-2007, 11:33:23
3. Nuk e kuptoj shume avatarin e ketij, plu qe duket shume si foto e shpelare. Me vjen keq. Te verteten po them.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2007, 12:15:19
Mos te vjen keq se e ka pas  fotoaparatin me difekt. :DNji 8-she sa per fillim. :P (edhe pse vdes pas trandafilave)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 06-04-2007, 12:23:03
Nuk me vjen keq jo. Edhe per ty 8. Boll ndenjte i kerrusur njeriu i arte. LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2007, 12:30:34
Me mire i kerrusur,se po u ngrita duhet tjeterkush te kerruset. :D


Edhe 1 po te shtoj gjithsejt 9. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 06-04-2007, 12:32:20
10 mister OSCAR :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 06-04-2007, 12:33:21
8. Te mire e ke profilin te mire, megjithate me pelqeu me shume fotoja para kesaj me floket e erreta kacurrela, ti ishe aty?!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 06-04-2007, 12:37:15
po po ajo ishte ,pse ? :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2007, 12:39:42
2-sh ky sekretari i shtetit. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 06-04-2007, 12:44:53
10 Leftos per komentin si dhe per OSCARIN...

PS:Eleganca ne te gjitha fotot une jam.,,,pse nuk ngjaj?
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 06-04-2007, 13:28:11
edhe ksaj 10 po i jap.. te ajo tjetra ishe me floke te zeza kurse ktu bjonde.. tani ti si i ke floket origjinale kacurrela apo te drejta?  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 06-04-2007, 13:38:27
origjinali motra kacurrel si dhe te errta...KShu me gjasme dmth te lyme e te zhgryme...te verdha dhe te drejta ka i here.

Kesaj po i vej i 10 per analizen qe me ka bere :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 07-04-2007, 00:06:15
origjinali motra kacurrel si dhe te errta...KShu me gjasme d.m.th. te lyme e te zhgryme...te verdha dhe te drejta ka i herë.

Kësaj po i vej i 10 për analizen qe më ka bërë :D :D

Po moj, ngjet nuk thashe qe nuk ngjet, por ngaqe ne te gjitha fotot floket i ke shume ndryshe edhe te pyeta, pastaj do jene edhe nga vite te ndryshme fotot (mos ki gajle se ka shume foto te ndryshme ku edhe une dukem goxha ndryshe.) ;) Atje tek floket me kacurrela si brune dukesh shume ndryshe nga ketu dhe nga ajo fotoja e pare jotja qe vure, ku te dukeshin buzkat e bukura, te plota. Fotoja e pare me kete qe ke tani, ku i ke floket e kapura bisht ngjasin me shume, dmth fytyra jote dallon, shkelqen. :)

Ty 10 per avatarin dhe per bukurine qe ke. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 07-04-2007, 09:28:02
3. Nuk e kuptoj shumë avatarin e këtij, plu qe duket shumë si foto e shpelare. Me vjen keq. Të vërtetën po them.
Me vjen keq mua Elegance,qe nuk e kupton qe une nuk hyra per te me vlersu por hyra per te vlersuar. :S.jam pedagogu i temes e dashur studente(kujdes se as ne vjeshte nuk e merr po te vura note ngelese) :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-04-2007, 09:34:17
2-sh prap ketij pedagogut. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 07-04-2007, 16:46:56
10....hhahahahhah i forti lagjes , e forte kjo
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 08-04-2007, 08:23:16
Noten se jap kollaj une jam mesuese e keqe e kimise :)

Lisa ulu 9 se ke filluar drogen keto kohet e fundit.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-04-2007, 08:39:06
9 edhe  ksaj  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 08-04-2007, 08:41:21
2 ulu shume keq cfare avatari ke vene..apo do te terheqesh vemendje ashtu :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-04-2007, 09:08:12
edhe  une  2 per inat :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 08-04-2007, 09:11:41
Shife nje cik avatarin tim mire,cfare kam shkuar per ty :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 08-04-2007, 09:22:44
1-sh kot per qejf. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 08-04-2007, 09:26:29
ahahahah 1 ne gjermani eshte shume mire :)

10 per te fortin e lagjes...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-04-2007, 09:29:43
Shife një çik avatarin tim mirë,çfarë kam shkuar për ty :D

haha...hajde hajde po ta mbajti :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 08-04-2007, 09:31:54
Mos me nxef kot se erdha me nje fryme...une per boks jam gati gjithmone :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-04-2007, 09:33:52
haha...po per sex je gati gjithmon ...edhe  ai  eshte nje  lloj  boksi :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 08-04-2007, 09:44:09
1-sh se ka minorene verdall. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 09-04-2007, 11:14:22
10 sepse qenka kendez shume i bukur, i fisshem dhe mbreteror dhe sepse njesoj si une me avatarin tim, ky kendezi simbolizon Pashken & Pranveren. :) Plus qe kendezi shkon me dhe simbolizon vete Lefterin. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 09-04-2007, 12:46:52
2 ^^^>>>>> ??
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 09-04-2007, 14:38:21
2 ^^^>>>>> ??

Dyshin e morra vesh po keto cepat trekendore siper dhe pikepyetjet s'po i marr vesh perse?! Ahh po, dhe kete avatar une e vendosa me rastin e Pashkes. Jane vezet ngjyra-ngjyra pra. :)

Ti merr 6. ;) Hmmm, 7, 7 nota finale! :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Berni ne 10-04-2007, 00:50:32
- 1 sme pelqejn vezet e lyera per Pashke
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-04-2007, 01:00:00
- 1 sme pelqejn vezet e lyera për Pashke

Rendesi ka qe me pelqejne mua (meqe e kam vene si avatar). :P

Per ty 5 dhe kaq te larte e merr vleresimin se me pelqen shume T-shirt. Po e bere qe e bere, na trego krejt fytyren heres tjeter. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Berni ne 10-04-2007, 01:05:27
E kam vendos foton te albumi i forumit,po per momentin eshte jashte linje,kur te rregullohet shife.

Mua jo se sme pelqejn vezet,po sme pelqejn pashket,me duket feste e kote  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-04-2007, 02:16:24
Ky cuni siper...shume me teka

por gjithsesi mbetet cun i mire  :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2007, 02:21:04
 e mirë :D 5
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-04-2007, 02:30:53
8 me ate lulen ta bi menjen verdalle... :D :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2007, 02:35:45
9 se dukesh bionde e rrezikshme. :D ne kete foto :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-04-2007, 02:46:22
Pershtypje e gabuar....10 meqe ja futi kot
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2007, 02:48:16
po s'gabove nuk meson 10 meqe po me rregullon pershtypjen. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-04-2007, 03:00:42
njehere lejohet i njejti gabim
10 prape per lulen e bukur.. :D :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2007, 03:03:15
Sa qejf e paske kete lule ... :D

Po mendohem te te dergoj ndonje tufe por kam hall se pastaj i hedh celsat ne det per ca kohe. :D :P

11 i jap
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-04-2007, 03:05:23
gjerat e paprovuara gjithmone me pelqejne...po celsat e kujt do hidhja se kuptova  :D :D :D

10 i qendroj stoike vendimit te pare. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2007, 03:11:07
Celsat e makines... :D

Edhe une stoik jam                         12
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-04-2007, 03:16:36
dukesh dukesh  :D :D
10 me idha... LOL LOL

PS: Jo re jo se celsat e makines duhen se i bie em bo autostop pastaj.... ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 10-04-2007, 15:09:51
10  :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 10-04-2007, 15:12:00
1-sh se une jam tifoz i Juves. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 10-04-2007, 15:17:48
1-sh se unë jam tifoz i Juves. :D

po, tani sapo mu kujtua finalja e 2003.

10  :P :P

(http://img250.imageshack.us/img250/2425/mialniwo0.jpg)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-04-2007, 23:42:21
10 se eshte foto e bukur plus qe une jam tifoze e Italise. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 05:00:15
me pelqejne vezet e pashkeve...por vetem ne ngjyre te kuqe dhe ne ortodokset i bejme vetem kete ngjyre (tashi tednecat e reja i kane perqafu te gjithe mo)...
Katoliket i bejne me shume ngjyra dhe ojna..por gjithsesi mbetet serisht teper te bukura... :engjell: :engjell:
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 11-04-2007, 05:57:31
nese eshte 10 me e larta,se a ba i cik si lamsh ktu...


             10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 11-04-2007, 06:31:08
9 kot per qejf,,,,
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 06:37:23
10 per pol  :D :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 11-04-2007, 06:44:03
ehhehhe foto origjinale 10  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 06:59:47
10 per foton jo te sajen :D :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2007, 08:35:50
Bobo vetem kete po vleresoj sot. :D

Po i ve nje 2 kesaj se e zhdepa me dhjeta. :D :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-04-2007, 14:21:35
6 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 11-04-2007, 15:02:23
9 se eshte shume carina ajo figurina (wow me rime per kete Belatsen. LOL)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 12-04-2007, 03:27:56
se kuptoj shume mire avatarin e saj
por nje 8 per mua  ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 12-04-2007, 04:01:42
jes i want ...:D


10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 12-04-2007, 04:09:15
thefsh koken tate ti ishallah LOL LOL

nuk jemi kurs patente ktu ne  :P
6
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 12-04-2007, 04:12:33
kjo do te thot qe ndalohet ky pozicion gjat vozitjes :Dprap 10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 12-04-2007, 04:19:16
LOL LOL LOL LOL LOL LOL

4 tani :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 12-04-2007, 13:26:55
7 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 12-04-2007, 14:45:15
8, veshja eshte e bukur dhe kjo goca poshte eshte e bukur, por nje cike si shume djegese/hot kjo fotoja. LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 13-04-2007, 02:20:41
2 deri sa ta marr vesh mire kete avatarin hmmmmm:
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 03:10:07
Vallahi dhe une u shtrita pertoke per ta pare foton e Elegances me sakte po nuk arrita dot gje :D

8 ulu Wili se se ke vene foton mire :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 13-04-2007, 03:33:31
10 per kete lozonjaren  :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 13-04-2007, 05:27:11
10 dhe e ka pak kjo,po ska note me te larte. :perqafim.ehhhh,po me sillet verdalle mendja ;) :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 07:27:07
ulu 4
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 13-04-2007, 08:01:19
5 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 13-04-2007, 08:50:03
6. Cike e turpshme sikur po mesojme apo duhet te themi c'mesojme edukaten seksuale po ec mo. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 13-04-2007, 09:09:43
duhet ta mesoni  kete shej sepse rrezohesh nga  tesit i vozitjes :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 13-04-2007, 09:17:17
duhet ta mesoni  këtë shej sepse rrezohesh nga  tesit i vozitjes :D

C'fare te mesojme ore Charlie, c'fare eshte shej?! Shqip te lutem! LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 13-04-2007, 09:24:44
Shenje desha te them ...:D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 13-04-2007, 09:33:11
Po e kuptoj, s'e ke shume keq. Po noten time harrove te ma japesh ama. LOL Ty prape 6 te mbetet nota, s'ke bere ndonje permiresim. :) :d
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 13-04-2007, 09:35:49
as ti nuk e ke te mire jooo ....


5 te jap :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 13-04-2007, 12:28:42
-10 ketij.Ky avatar te rri sikur me qen shtepia pa temel. :D Hiq orgjinale. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: KingS00l ne 13-04-2007, 12:55:08
-10 këtij.Ky avatar te rri sikur me qen shtëpia pa temel. :D Hiç orgjinale. ;)

Ec aty i forti i lagjes ...po te jap nje 10 meqe kam qene ne Tirane e me iken standartet....

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 13-04-2007, 12:57:01
10-sh ty deri sa te te takoj e te tregoj se jam i forti edhe ne shah. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 13-04-2007, 12:59:20
6 S'duket sikur eshte kaposh shume i forte. :P :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 13-04-2007, 13:01:46
 Eshte mashtrim optik. :D

2-sh se ti kam pa edhe  fotot me te mira. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 13-04-2007, 13:02:33
6 S'duket sikur është kaposh shumë i fortë. :P :D

10, ngaqe eshte e jotja...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 13-04-2007, 22:25:08
4...Nuk e di nuk me terheqin fotot e meshkujve me bluza veshur :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-04-2007, 02:37:19
9 me pelqen ky trendafili i lises. :P :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 14-04-2007, 03:58:18
11 se ka folur per nje teme te deshiruar :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-04-2007, 08:06:40
1-sh se ai femiu eshte shum i pafajeshem per te qene aty. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-04-2007, 08:11:33
8
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-04-2007, 08:18:18
3-sh se me qon mallin per plazh me kete foto. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-04-2007, 08:51:08
përsëri 8 po të jap.. pavarsisht se me dhe 3  ^o)

Sa herë e shoh kte avatarin tënd me kujton atë këngën  "... o gjel du me u ba e n'kotec du me hi, tanat pulat me i perzi.."  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-04-2007, 08:53:21
Te dhash 3 se ki pas shume avatare  qe  me prishnin mendjen edhe ne 6 te mengjesit. :D

Plus 2 nga une 5-sh. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 14-04-2007, 12:28:27
9 se me pelqen shume ky gjeli jot, duket i forte, krenar, i vendosur dhe i mire. Plus ka edhe ngjyrat e bukura. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-04-2007, 12:36:01
Gjelin mezi e kam gjet. :P Me te vertet e mbaj mend nga femijeria kur kam qene ne shkollen fillore e kam pas nje qe luftonte per mua.Shum Leket jau kam  rrjep fyllave. :D

10-maramendese ky avatar.duhet  te rrotulohem neper tavoline qe t'a shof me sakte.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 14-04-2007, 12:47:26
Gjelin mezi e kam gjet. :P Me te vërtetë e mbaj mend nga femijeria kur kam qenë ne shkollën fillore e kam pas një qe luftonte për mua.Shum Leket jau kam  rrjep fyllave. :D

10-maramendese ky avatar.duhet  te rrotulohem nëpër tavoline qe ta shoh me saktë.

Faleminderit. Avatari s'eshte asgje me shume apo me pak sesa nje foto imja ne nje vend shume te bukur, te vecante dhe qe une e dua shume. Ndoshta kam te te tregoj nje foto nga ky vend pikerisht. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 15-04-2007, 12:36:02
10 vetes sime (se vetja me ra per e vleresuar pra  :-[). Jo per gje por me pelqen shume ky avatari, me pelqen Dashuria, me pelqen fjala "Love" sidomos, dhe me pelqejne shume ngjyrat - me simbolizojne shume mua, si njeri! :) (Te verteten po them, qofte modeste apo jo. ;))

:perqafim per te gjithe kolopucat e Zeri Yt.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 15-04-2007, 12:45:24
avash ti avash..nje 9 po ta jap me mik,sepse ke nje difekt aty tek avatari..ate ngjyren e zemres te lutem beje te kuqe dhe jo ashtu sic e ke..hajt shpeshjt po deshe nje 10 pastaj :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 15-04-2007, 14:06:07
ti wiliams u plake me kte avatar o der bardhe... kur ta nderrosh do te jap voten  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 15-04-2007, 15:00:56
me shikimin e pare ma beri zemra tak..mos e luaj kete foton derisa te them une..mire?....nuk ka note me te larte se 10.. :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 15-04-2007, 15:12:38
me shikimin e pare ma bëri zemra tak..mos e luaj këtë foton derisa te them unë..mirë?....nuk ka note me te lartë se 10.. :perqafim

hahaahahahah ok.. kur të thuash ti do ta heq LOL


Ty po të jap 10 se po me pelqenka shumë ai guzhinjeri vogël edhe sepse me degjove mua  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 15-04-2007, 17:11:58
10 ...vetem ishalla nuk jane te tujat ato :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2007, 09:40:11
-10 jo orgjinale  shume. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-04-2007, 10:21:46
10...sepse avatari yt do te thote...edhe ne vdekje bashke  :D :D :D.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 16-04-2007, 10:34:37
10 se edhe une kur kam qene e vogel i kam pase ngrene floket :D :D
LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: ibraim ne 16-04-2007, 10:36:41
paskeni leshuar doren ke vleresimi...
mos t'ua prishi rendin...
10 angeldeviled
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2007, 10:45:14
3-sh mos u mendo 2 here o burr i dheut. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 16-04-2007, 10:48:02
10...no kommente me vone :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-04-2007, 11:01:09
10 dhe me shume komente...bebusha si lepurusha :perqafim
 :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 16-04-2007, 11:02:03
paskeni leshuar doren ke vlerësimi...
mos t'ua prishi rendin...
10 angeldeviled
me hile kjo :D :D

9 per ty... se po "think again" une.. pendohem!   :engjell:
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 16-04-2007, 12:38:44
Vallaj, te rrezikosh prapanicn per nje foto, kerkon guxim. Nji dhjece pra. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 16-04-2007, 12:50:59
Vallaj, te rrezikosh prapanicn për një foto, kërkon guxim. Nji dhjece pra. :D
:D ne fakt sikur ma pickoi pak.... po jo shume... :D
nje 10 per ate F... Greece edhe per firmen ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2007, 13:02:15
8-sh gjethmone paramendoj se si e kap ti peshkaqenin ne ujë e jo jashtë. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 16-04-2007, 13:07:26
8-sh gjethmone paramendoj se si e kap ti peshkaqenin ne ujë e jo jashtë. :D
Hajde te ta shpjegoj ne praktike... se ne teori nuk punon :D

1 :p
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2007, 13:12:11
Si te fitoj sivjet Lotarine Amerikane te dera me ke. :D7-sh... :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 16-04-2007, 13:41:57
Si te fitoj sivjet Lotarine Amerikane te dera me ke. :D7-sh... :P
Ktheje 7 persembrapshti edhe fute aty te avatari.... :D :D

1-0
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2007, 13:49:25
Ska vend ku te futet mo... :D

Qe ty nje 9-sh... :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 16-04-2007, 18:12:47
7. Shume i lezetshem edhe pse mikroskopike ata skeletet, ketu tek avatari i ri i Lefterit te cmendurit. LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2007, 02:24:57
1   se 9 do te ta jap me vone :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 17-04-2007, 08:08:08
10 sepse me pelqen avatari yt. Tregon barazi midis dy gjinive.... :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2007, 08:14:30
10 se e paske te mire kete fotografine e komshies... :D :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 17-04-2007, 08:25:08
uaaa e njifke edhe ti komshien time...s'me kishte thone gjo dreqi  :D :D

10,10 se o cun fori o :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2007, 09:12:43
Flori moj flori jo fori si thua ti. :D

!0 + 10 kësaj se 20 nuk i ve dot. :P :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 17-04-2007, 09:14:59
8

(http://smileyjungle.com/smilies/greetings5.gif) (http://smileyjungle.com)

(http://smileyjungle.com/smilies/greetings6.gif) (http://smileyjungle.com)

(http://smileyjungle.com/smilies/happy0.gif) (http://smileyjungle.com)

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2007, 13:22:07
1-sh Milanos..Arshik me fal. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 17-04-2007, 13:29:55
10 se e kam shume xhan  :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2007, 13:37:58
10-sh kaqurelkes,me pelqyen keto floke shume. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 17-04-2007, 14:05:42
10 se jeni lodh ju ka shku djersa atje ku nuk ba mo...10 per skeletrat e Leftos
 :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 17-04-2007, 14:14:08
kush eshte ai qe nuk i jep 10 kesaj more,as ata qe e kane inat nuk kane cfar ti japin me pak :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2007, 16:05:09
9-sh ai femiu shum i embel.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kinge ne 17-04-2007, 16:14:26
i shemtuar :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 17-04-2007, 16:20:59
haha...xhani i shemtuar eshte edhe  vet aii :Dty te jap 10+ pak eshte  biles
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2007, 16:28:00
-10 ketij se  shum jo orgjinale. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 17-04-2007, 16:31:09
Jo origjinale eshte e ytja ...:D


-10 shum  i  keq
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kinge ne 17-04-2007, 16:35:11
hhahahaha xhani aty aty je dhe ti :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2007, 16:46:44
Po ky eshte nga poshte. :D


8-she kesaj se me prish mendjen ne gjyse te nates  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 17-04-2007, 16:50:55
-10 prap :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kinge ne 17-04-2007, 16:59:57
1 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2007, 17:02:21
9-sh e rita per nje se kaloj ora 1. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 17-04-2007, 17:04:00
- 9 :D edhe mos me dil me para syve ...se nuk ta jap me te madhee :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 18-04-2007, 13:58:09
-5, se me vjen gjynah per kete njeri :S
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2007, 02:58:15
5+5  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 19-04-2007, 04:32:57
9.99999999999999999 9999999999999999999 9999999999999999999 9999999999999999999 9999999999999999999 LOL LOL


Mungon akoma 0.00000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 000000000000000001 %
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2007, 04:36:46
Buzet ti hangsha ..(avatari thot ashtu) :D


10+
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 19-04-2007, 04:42:53
charli gjithnje hec me hapa te sigurt  :D
vertet thot ashtu
9-
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 19-04-2007, 05:30:21
9  :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2007, 07:27:25
 Nje minus 2-sh kesaj zemer copetuares. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2007, 07:29:42
9.999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 LOL LOL


Mungon akoma 0.00000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 000000000000000001 %
  Po kete t efundit kur do ma japesh. :P :P 0.00000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 000000000000000001 %
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 19-04-2007, 07:30:05
akoma do cik % per 10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2007, 07:38:35
E pse s'ma jep ate icik ti mua? hmmmmm: :O :S :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 19-04-2007, 07:59:35
Ta jam me vone LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2007, 08:01:09
5 min pune dhe e ploteson direkt kuoten. :D :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 19-04-2007, 08:04:56
ahahaha u sa pak LOL LOL

jo jo me vone e kam pas nja 6 a 7 muajve pra LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2007, 08:49:36
Hajde moj se nuk te ndodh gje edhe para ketyre muajve jo, :D bilemi na kursen edhe pak mundim ne drejtimin e hedhjes se gjerave vend e pavend. :P :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 19-04-2007, 08:57:31
10 se me eshte bere si force zakoni.... :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2007, 09:01:51
8 ..se nuk po e shof mire cka eshte :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 19-04-2007, 09:06:39
2 se ngeli po ne ven numero ky shoku  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2007, 09:51:42
10-she per ate cunin aty. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 19-04-2007, 10:22:39
4- :D te ngel ne klase qe ben ashtu* perpara publikut :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 19-04-2007, 10:34:12
10 per Nicole Kidman.... :D :D

ja dhe nje tjeter antare e nxori foton e saj...si rrush eshte s'ke c'thua  :-[
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 19-04-2007, 11:21:09
9,afroje me shume qe te jap 10  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2007, 14:09:24
1000-sh kesaj shqiponjes se me prishi gjumin e nates. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2007, 14:23:53
0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 19-04-2007, 14:32:27
3. Asnje cike me shume. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2007, 14:44:39
7-sh po te jap sa per me kalu klasen. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 19-04-2007, 14:53:17
10 lefto se mezi te kam...dhe mos harro akoma ta kam ne xhep xhiron me limuzinen..ehhhh... :D :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2007, 14:57:39
9-sh ti kam pa edhe foto me te mira. :P Heee mendon ti se Leftoja harron eeee... Jojo: Me rastin e pare e ke gjiron... ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: AngelDeviled ne 19-04-2007, 22:35:35
O lefter... 10 per avatarin po nje 4 me te ngele ne klase per ate qe ke shkru mbi avatar... ke harru N qe te te harrofte Player-i "mjetin" ne shpi ishalla... :D
eshte dangerous_player.. so dagerous, se ashtu del player i degjenerum! :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 19-04-2007, 23:40:43
10 per kete me poshte se po tregon sesa e Amerikanizuar (ne kuptimin e mire te fjales eshte) me kete homazhin (shiritin e zi qe tregohet ne foto) per ata qe u vrane tek Virginia Tech University para disa ditesh! U'a prefte ne Paqe, Zoti, Trupat ishalla!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 20-04-2007, 17:42:07
10 për këtë me poshtëëëëë se po tregon sesa e Amerikanizuar (ne kuptimin e mirë te fjalës është) me këtë homazhin (shiritin e zi qe tregohet ne foto) për ata qe u vrane tek Virginia Tech University para disa ditesh! U'a prefte ne Paqe, Zoti, Trupat ishalla!
2 për avatarin,,!!


edhe pse nuk është tema
10 për postimin.. fjalët e tua ne vesh te zotit :( :(
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-04-2007, 22:33:49
8 PER AVATARIN. Me pelqen shume OXSA, eshte shume romantik. Do merrte 10 ndoshta vetem po te dukej me nga afer. Po ti sa note te vogel i vure kesaj lule-surratkes sime ketu?! :P

perq
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2007, 06:59:06
3 boll e ke ...:D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 21-04-2007, 07:34:22
- 10 se ti ditezi (LOL) mbete me kete avatarin me keto pozicionet e zerrikshme. LOL :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-04-2007, 07:50:03
5 kesaj lules se BUKUR  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 21-04-2007, 07:52:29
5 kësaj lules se BUKUR  :D

Si duket s'qenkam edhe aq lule e bukur se nje 5 mezi ma dhe, sa per te kaluar klasen. LOL


8 per ty. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 22-04-2007, 12:13:32
7-sh se jam ne qejf. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 22-04-2007, 19:34:05
5 per ty se na tmerrove fare. Larg Vdekjes aman! LOL

perq
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: KingS00l ne 23-04-2007, 02:09:25
3. Se lulja sduket mire
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2007, 02:14:02
7 sme pelqen shahu drejt me thene LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: KingS00l ne 23-04-2007, 02:23:20
6,5.
Do shume shpjegim kjo nota e fundit do thoshja Capkenja.
Me shume ka te bej ne krahasim qe bej me stilin tim.
Nese nuk te mjafton ky shpjegim ...ta dergoj shpjegimin e tere ne MP....se mos skandalizohen keta kendej ...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2007, 02:35:15
mire rrofsh rrofsh po mundohem te kam ndonje gje LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 23-04-2007, 02:51:36
2+ ke boll  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2007, 03:14:10
une sdu note se me del avatari ohuuu LOLL OL

avatarit lart -1 LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 24-04-2007, 06:40:39
10+ me cmendi fare ky avatar  moj Capkene :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 24-04-2007, 08:19:02
0. S'me pelqen fare.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 24-04-2007, 08:25:12
nuk me behet vone a te pelqen ty apo joo :D :P


9 mire ke dal ketu  :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 24-04-2007, 08:29:01
0

Charli, nuk ka vetem te rritur ne forum, ka edhe minorene kshuqe s'besoj te jete i pershtatshem per kete forum... veje ne forume te tjere. :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 24-04-2007, 08:30:37
Po ti e thua per veten tende apo si eshte puna :Dprap 9
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 24-04-2007, 09:03:29
prape me kete avatar ky i vuajturi? :S
gjynah me vjen shume po skam cfar ti bej ,-4 hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-04-2007, 09:10:38
9 e meriton. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 24-04-2007, 12:51:36
Larg Vdekjes aman! LOL

perq

Ku me pas me vdek ne te. :D


8-sh  ketij lart
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 24-04-2007, 14:57:20
Fallco avatar ...:D


2
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 24-04-2007, 15:15:42
edhe ma Fallc
0.5 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 24-04-2007, 15:49:11
10* se tifoz i Chelsea-it njoni :P

p.s. E pe ndeshjen e Man United me Milanon sot :D
Hey, po ku ke qenë ore qe s'te kam pare me verdalle nëpër forum :S Shpresoj të jesh mirë :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 24-04-2007, 15:59:28
7 ..me e  mire  ajo qe  kishe  para ca ditesh  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 24-04-2007, 23:24:08
0.5 dhe nuk e ndrroj mendjen :)

p.s. Smiley, isha i nxan me shkolle dhe msim, mirë jam flm po ti ? :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 24-04-2007, 23:24:34
gabim..
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 26-04-2007, 09:36:24
10-sh me yll ketij avatari se me beri t'i fitoj nja 3000 kokrra. :urra:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 26-04-2007, 11:23:46
ky lart 10-she sepse me pelqen molla e jeshilt hehe ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 26-04-2007, 11:31:31
10..oh zot Bred Piti ai qe me ka cuar email mua para 3 diteve ku thoshe......

nuk e mbaj mend se e fshiva me nje here LOL LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 26-04-2007, 11:35:42
10+ kësaj lart. ;)
 je vet ne foto??? por unë isha ai qe te dërgova një email hahhahhaa :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 26-04-2007, 11:39:59
Spo te jap asnje pike per momentin ,derisa te kuptoj se ti je ai apo ajo?! :O
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 26-04-2007, 11:45:49
1 sdi qka jepi me shume
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 26-04-2007, 11:49:26
vallahi Kely me fal se te avatari je female kurse keshtu me dukesh mashkull LOL LOL

Lefto me jep cik molle LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 26-04-2007, 11:52:29
Koke ne disponim te plote ti sot, sikur une :d

7 per avatarin
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 26-04-2007, 11:59:54
2 ulu shume keq LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 26-04-2007, 12:08:36
6

Qka ke ti sot vetem duke qeshur ? :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 26-04-2007, 12:20:13
me kane hyre mizat ne vesh...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 26-04-2007, 12:28:30
10. Buzeqeshje shume e embel. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 26-04-2007, 12:40:56
11..se une jam kundra grekeve
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 26-04-2007, 12:45:15
10 moj me yll. :perqafim.(ke veshur gje aty..? :D)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 26-04-2007, 12:48:10
aahahaha ke fantazi te shthurur,,kam veshur nje kanatjere po e mbulojne floket prandaj LOL

E kam bere kete foto vitin e kaluar..se tani jane bere floket mez kurrizit marshalla


Wili 9.99 LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 26-04-2007, 13:55:31
5..pa koment :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 26-04-2007, 14:26:23
10 ...per hater te Sheves :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 26-04-2007, 18:42:44
vallahi Kely me fal se te avatari je female kurse kështu me dukesh mashkull LOL LOL

ooo bobo flm shum Cepkene  as qe e kisha vrejtur hiq.LOL LOL
 ishin te dhenat gabim kerkoi falje ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 26-04-2007, 22:14:46
7. Brad Pitt me pelqen shume por kam pare foto shume me te mira te tij, sesa kjo. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 26-04-2007, 23:13:12
7. Brad Pitt me pëlqen shumë por kam pare foto shumë me te mira te tij, sesa kjo. ;)

huh, what ?  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 27-04-2007, 05:29:43
1 Sepse milan ma ka mujt Bayernin :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 27-04-2007, 08:04:39
10 ...vetem per hater te Sheves ...se ndryshe kurr jooo :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 08:05:46
ulu kater ske mesuar per sot edukaten seksuale LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 27-04-2007, 08:13:46
haha..

10 vetem per hater te dashurise qe kam  ndaj teje :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 08:16:36
vdeksha une per veten time kur me do ti mua LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 27-04-2007, 08:20:29
vdeksha une ne  duart tua ....:D


10 prap
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 08:23:18
vdeksha une duke me perkedhelur ti LOL

10 ulu
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 27-04-2007, 08:33:21
amin amin :D


10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 08:35:30
dhe pas vdekjes folen shume fjale te mira per mua LOL LOL

10 ulu
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 27-04-2007, 08:41:13
haha...edhe per mua :D


10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 08:42:32
po pra thane sa duheshin ata te dy...dhe ne se morem kurre vesh LOL LOL

10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 27-04-2007, 08:48:31
hahaha...boll re se e bere perralle :D

10+
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 08:53:54
pas vdekjes une ika ne ferr kurse charlie ne parajse..
ne ferr u shkermoqa me djemte e ferrit LOL

10++
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 27-04-2007, 08:56:05
nuk te le te shkosh atje ty ...:D


10*
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 08:59:47
me mba pergjithome prane teje...qe dashuria jone te mos vdes kurre LOL LOL

10$
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 27-04-2007, 09:04:13
po praa ca mendove ti ...:D


10*
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 09:06:40
thashe se do me tradhetoje LOL

10 &
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 27-04-2007, 09:07:43
ne asnje menyre ...:D


10 ne katror :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 27-04-2007, 09:45:15
6 per poziten ne avatar :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 09:47:32
5 ulu LOL LOL

Charlie je gjeja me e shtrenje qe kam takuar ne jeten time LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 27-04-2007, 09:57:33
thekthi avatar 10+ ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 09:59:36
Bredi.........ohoh 10 LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 27-04-2007, 10:01:32
provokuse.. 10*  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 27-04-2007, 10:02:49
e sinqert ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 10:12:43
Te thashe nje here qe Bredin e kam pasur fiksim ne klase te 5 LOL LOL

Ulu  7
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 27-04-2007, 10:42:43
hei pashe ty po me doket se kemi nejt be dikun bashk me ki habit me ket foto se di hiq
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 10:48:23
upssss jo jo ngaterrohesh me mendimet e tua deshiruese LOL LOL

ulu 7.5
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 27-04-2007, 10:50:06
10 me yll,bomba fare  :-* :love: si vogelushe dukesh aty  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 27-04-2007, 10:51:08
10.. për flamurin jo për atë tjetrën   :-[
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 27-04-2007, 10:55:05
10+ për at femin jo për at tjetrën :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 27-04-2007, 11:06:47
10, per hater te filmit te tij Ocean's Eleven, pasi eshte filmi im ma i preferua ne bote :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 27-04-2007, 11:28:57
10 per ate luanin ne ate figuren se eshte shenja ime e horoskopit :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 27-04-2007, 12:17:53
1 nuk eshte luan, por Dragon :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 27-04-2007, 12:52:35
10-Chelseat se mi ka shtu ca pupla. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 27-04-2007, 12:56:19
Edhe ty, edhe Bekimit, ekipi i madh jep pare jep, nuk lun per bastore aj :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 27-04-2007, 13:04:06
7-sh ulu se ta ula noten. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 27-04-2007, 13:06:43
6 une edhe em shume !
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 27-04-2007, 14:19:04
7. Perpiqu me mire heren tjeter. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 27-04-2007, 15:26:56
9-sh se ngjyrat shum perfekte ne ate lule. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 27-04-2007, 23:11:12
10 sepse eshte shume e vecante kjo molla jeshile edhe pse e kafshuar, dhe sepse me duket mjaft origjinale dhe e paplote apo e paperkryer si vete njeriu. Plus qe une ngordh per molle jeshile. A ma jep nje ta ndajme bashke, meqe ra fjala?! Gjysem time e dua pa lekure ama. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 27-04-2007, 23:16:05
mojjj, po do te terbohesh, ha mollen qe ka kafshuar ai, e njoh une ate, kurse une me ate lulen qe ke vene ti, me kujtohet kur kam njohur plaken teme te pare, se i kam dhene ate lulen, dhe kjo ka ndodhur ne vitin 19eeee plot vite kane kaluar.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 27-04-2007, 23:29:15
3 sepse ajo fotoja s'eshte e qarte dhe ajo nusja duker sikur po qan. E ka bere per te qare ai xhaxhi qe po ja perkedhel faqet. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 27-04-2007, 23:32:05
ehh moj fshatarke, po cte bej une qe ky formi i do fotot me masen e sa nje kakerdhi deleje. Kjo ishte fotoja ime e preferuar, kisha dale me nje fshatarke qe e dojsha shume. Ajo ka qene ne kulmin e qefit po ky forumi ta pric foton.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 27-04-2007, 23:43:13
Hahahahaha me shkrive me kakerdhine. Me vjen keq po prape nota tresh te mbetet. Ti sa ma vure noten mua njehere se s'e pashe?! LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 27-04-2007, 23:57:37
Per inatin tend dhe te sime vjerre, do ta ve noten kaluese 5
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 28-04-2007, 00:02:25
Me pelqen avatri por mendoj se xha Milo ka foto dhe me te bukura se keto ....si ato qe ke dale me agalleshen tende ....me qeleshe rrethuar nga delet ....:D
6 vota ime
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 28-04-2007, 00:29:15
^^^^^ aha hahahahaha...(http://smileyjungle.com/smilies/laughing12.gif) (http://smileyjungle.com) (http://smileyjungle.com/smilies/laughing20.gif) (http://smileyjungle.com)

10 (http://smileyjungle.com/smilies/celebrate16.gif) (http://smileyjungle.com)

10 (http://smileyjungle.com/smilies/greetings5.gif) (http://smileyjungle.com)(http://smileyjungle.com/smilies/greetings9.gif) (http://smileyjungle.com)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 29-04-2007, 02:19:44
8..Per KaKa'...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 29-04-2007, 05:24:17
8..Për KaKa'...

Po bie ere ne forum nga emri i lojtarit LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 29-04-2007, 08:20:43
Epo keshtu jan ne dit te sodit, KaKa, Mutu ahhaha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-04-2007, 08:36:04
fiks 0 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 29-04-2007, 09:51:13
-3.... LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-04-2007, 10:06:52
10* ...shum e bukur (avatari po mendoja) :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 29-04-2007, 13:03:54
1 , ke me ngel ehde nje vit..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 29-04-2007, 17:15:16
10 per hater te Ballakit ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 29-04-2007, 18:34:50
9 eshte i bukur per tu pare ai surrati ...po 10-ten do ta meritoje nese do ta kishe ul cik me posht foton :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 29-04-2007, 18:43:43
edhe per ty tani per tani 9 e kur ta fus jastakun ner kok edhe e ngre koken me lart do meritosh 10-she  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 29-04-2007, 19:12:08
Po lere se jastekun e kam vene andej diku nen bel ....po c'rendesi ka :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 29-04-2007, 22:31:22
Për inatin tënd dhe te sime vjerre, do ta ve noten kaluese 5

Po c'lidhje ka vjeherra jote me mua njehere ma shpjego pak kete?! :P :D

Kesaj poshte i ve nje 9 sepse me pelqejne shuuuuuume ato buzet dhe kane shume seksi sidomos me ate psheretimin aq alarmante qe kane nxjerre. YDH! Buzet e tua jane keto moj Liske?!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 29-04-2007, 23:34:25
7 lule e mir..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 30-04-2007, 02:37:00
8 sepse duket simpatik ai lojtari (i kujt skuadre eshte?!) Plus qe i shkon bluja shume. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 30-04-2007, 02:43:34
5 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 30-04-2007, 02:48:59
- 5.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 30-04-2007, 14:30:27
10 sepse ju doket Lampard Simpatik :D
Dihet nga cili ekip eshte, Chelsea, Frank Lampard quhet.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 01-05-2007, 15:00:46
7-sh e nese edhe do minuta e fitojn ndeshjen(se nji sy e kam andej) do ta rit une noten ne 10. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 01-05-2007, 15:05:24
nje 5 sa me kalu klasen :P

p.s. Ke ndeshje po sheh ri, Liverpool vs Chelsea :D Ehuuu po fiton Liverpooli, te rri ne stol te rezervave Chelsea tani LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 01-05-2007, 15:06:54
Rroft Liverpuli (se me largoj nga kriza sonte :D )


Kesaj lart nje 10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 01-05-2007, 15:17:35
madje me yll, thuaj :P

s'di ta vleresoj drejte kete siper :S se ajo foto icik si e veshtire per te fantazuar Charlien me pantallona poshte :D LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 01-05-2007, 15:20:10
3-sh  :D


P.S.Prit deri te kryhen  penalltite ti, e shohim kush eshte ke rezervat. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 01-05-2007, 15:23:56
0 me xhufka madje :P LOL

p.s. Lefto, 3 penallti i fitoi Liverpoli, ia ngeci Chelsea-it :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 01-05-2007, 15:31:21
1-sh ulu në vend. :D


P.S.Ska cka aty topi i rumbullaket  :P Liverpool gjethmon i ka mar lojerat belesh. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 01-05-2007, 15:33:03
0 :D


Forca Liverpul :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 01-05-2007, 15:41:47
1- ulu ne vend,permirsohu :D.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 01-05-2007, 15:42:27
<7 :D

ps. Lefte, eh se keshtu thone te gjithe deshtuesit ne fund :P They won it with merits ;) Plas nga inati tani LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 01-05-2007, 15:45:13
10* :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 01-05-2007, 15:45:43
4-te rita noten. :D


P.S. Plsa une plasa krejt. :D.Plasa se mi hangri Leket. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 01-05-2007, 15:48:00
1 hec tash :D


Plasni ju plasni ...une i morra 200 E sonte :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 01-05-2007, 16:39:13
3

Qka me ba nuk ken Sheva edhe ballack per te realizuar endrren..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 02-05-2007, 03:21:57
2 me hater  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 02-05-2007, 05:30:27
4..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 02-05-2007, 05:33:01
kush eshte ky KAKA ne foto? LOL Po qe ai mban era forumi largoje se po i ve dysh fare ahahaha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 02-05-2007, 07:02:24
Ky nuk eshte kaka moj... hahahaha, ky ehste Frank Lampard poq far KaKa' LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 02-05-2007, 07:04:08
mire 5 po i ve :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 02-05-2007, 08:37:19
Ky nuk është kaka moj... hahahaha, ky ehste Frank Lampard poq far KaKa' LOL
hahahahhahaha po more ky është LAMPARD se e bëri kaken mbram kundër LIVERPULIT hahha :D

6 per ket siper meje..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-05-2007, 13:16:47
8 ketij Brad se ka dal i cike jashte mode.... :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 02-05-2007, 13:44:09
10 me yll,ehhh si nuk ka note me te madhe moj mishel :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-05-2007, 13:48:49
rrofsh Wili po pse i harxhon votat me mua aman...shfrytezoi per nai sen ma te mire...
gjithsesi 10 per bebushin se o si omelsine....ske ca te thush per ate per kete qe e mbart emmmm  :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 02-05-2007, 19:24:55
ec mo.......10.......u s'ja prishi hatrin askujt.......

(http://smileyjungle.com/smilies/greetings5.gif) (http://smileyjungle.com) (http://smileyjungle.com/smilies/greetings6.gif) (http://smileyjungle.com)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 03-05-2007, 02:03:55
10 se e meritonte ... :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 03-05-2007, 03:28:19
po praaa e mertiton po ckaa :D


ty ta jap një 2 ma shum nuk meriton ky individi qe ke ne avatar :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 03-05-2007, 07:05:29
7 per KaKa' se ma ka kenaqur zemren qe e mujti Manu se 80% shqiptarve e dojne :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-05-2007, 07:48:36
8. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 03-05-2007, 08:31:18
9 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Dalber ne 03-05-2007, 08:33:03
10+ :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-05-2007, 08:44:52
6. :D

Duket sikur eshte shkruar me gjak. :D Ca eshte kjo kshu? :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 03-05-2007, 09:11:24
7.

Ajo eshte nje mesazh nga Al-Kaida
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 03-05-2007, 09:43:14
4-sh DJ ngele klasen. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 03-05-2007, 12:16:29
10 Per at Rodeon
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-05-2007, 12:21:54
10 sepse aq jap gjithmone une... :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 03-05-2007, 12:23:11
Kaluar 10  :D Nice pose
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 03-05-2007, 12:25:37
7, edhe 3 ti jap kur i a ben ngjyrat..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 03-05-2007, 12:29:02
7, edhe 3 ti jap kur i a bën ngjyrat..

S'ka pas me ngjyra ne kohën e Enverit LOL

ktij i jap i 8... i lezecem ai ne foto për se di se kush është.. thuj ta çoj icik koken lart  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 03-05-2007, 12:32:08
po qe se ne kete foto je ti ik e ke dhjeten ne xhep LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 03-05-2007, 12:33:48
5.

Aj eshte Frank Lampard,,futbollist Anglez...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-05-2007, 12:36:07
10

dhe 10 edhe capkenes vetem per citatin e vjedhur nga Markez,,,(per librin se eshte shume domethenes)  :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 03-05-2007, 12:37:44
8 per buzeqeshjen :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 03-05-2007, 14:14:13
FLM mami ehhehee shife tjetra mami dhe akoma feminore ka mbetur :D

Per Kaken mqs po mban ere forumi 6 sot LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-05-2007, 16:02:38
8 per kete avatarin e ri te Capkenes. Ne fat s'po e marr shume vesh sec eshte. Duket si nje figure vizatimore apo kartoon, kam te drejte apo jo?! :)

:perqafim Capkene. C'behet nga ty sot?! :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 03-05-2007, 16:54:10
Ngeli kjo me kete lulen e vyshkur :D


4 mjaft e ke  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-05-2007, 17:40:05
8 per ty. Shume e Bukur buzeqeshja. :)) Po portreti im i pikturuar me laps (nga nje shoku im) te pelqen?!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-05-2007, 19:57:38
9 shume e bukur eshte. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-05-2007, 23:39:28
10 SEPSE E ZONJA E AVATARIT ESHTE E BUKUR - 1. Gjithashtu vete avatari eshte shume cute, me ate qershizen e vogel dhe xixat, i pershtatet se zonjes (kesaj Belateses se Mile) 1000%.

:perqafim Zemra dhe shpresoj te ndjehesh me mire, tani. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-05-2007, 23:45:09
YES!!! Tani ndihem SHUME me mire. :-[

Thanxxxxxxx :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 04-05-2007, 06:19:17
5 per ty..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2007, 06:30:37
auuuuu ca eshtek ky Kaka ai lojtari i shpifur nga emri LOL LOL

10 per Lombard (apo se ka keshtu emrin ?
)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 04-05-2007, 06:32:40
Mi ke hanger nervat.. LOL LOL

Lampard :D

7 per ty ..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 04-05-2007, 09:42:49
me pëlqen lampardi...prandaj një 10 për ty...DragonFire

është futbollist shumë i plotësuar.. :)

kapiten edhe i anglise, apo jo ?
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 04-05-2007, 12:07:29
10 edhe per ty sepse e ke muajtur Armikun e Lampardit.

Po, eshte kapiten i Anglise :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-05-2007, 07:10:42
10 kot per qejf
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-05-2007, 10:42:14
10 me yllke e me flamurke per kete cupken. Mishelke, deri me sot kjo eshte fotoja me e bukur qe kam pare nga ti: tualeti ultra, surratka bukuroshe, floket kacurrelka po yll, syckat e bukura dhe te buzeqeshura, faqkat e kuqe e me lezet, e c'te duash me!

:perqafim per ty Shpirto. Ah po, dhe Mail tend tani ne mengjes sapo e lexova. Neser ne darke do te te shkruaj - te premtoj. Grazie.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 05-05-2007, 11:09:36
10 ...mos je gje ti ajo ke avatari :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 05-05-2007, 11:19:25
kjo foto eshte shume e bukur por nuk besoj qe je ti aty ëëë
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 05-05-2007, 11:25:15
5 per ty,
Nuk eshte ky jooo :D LOL LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 05-05-2007, 11:43:22
Cka po zgerdhihesh :D


ty ta jap 2
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 05-05-2007, 12:21:10
4..vetem pse ke ven kte spanjollin se e dim qe sje ti..te kam pare ne msn  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 05-05-2007, 12:43:46
2 here 10.. :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 05-05-2007, 12:46:53
edhe un po te jap 10 meqe po vjen festa nenes  :D  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 05-05-2007, 14:13:37
10 per ty :)

LOL aj tek Charlie nuk eshte spanjoll... LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-05-2007, 18:25:14
10 per qejfin tim dhe tatin haha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 05-05-2007, 18:26:39
10 per c'do detaj te avatarit. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-05-2007, 18:31:18
10 per bujarine. dhe shoqerine
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 06-05-2007, 02:29:15
8 per syte ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 06-05-2007, 02:38:56
9+ ke boll ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 06-05-2007, 02:56:45
8+ edhe ti ke boll
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 06-05-2007, 03:02:36
uaaaa mir fort mer qyyy

edhe  ti ki boll 8 kesaj hera  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 06-05-2007, 03:03:51
ani ti iki 7 kesaj here :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 06-05-2007, 03:10:02
hei ti kesaj here e ki 10-she  se Lampard ka me jau humb lojen kret chelsit kundr arsenlit :P :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 06-05-2007, 03:19:39
10, Lampard sot po e ben nje Hattrick
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 06-05-2007, 03:36:48
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 06-05-2007, 04:01:11
7 ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 06-05-2007, 04:11:25
7 e gjysme hehehehe
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 06-05-2007, 04:12:32
10 e gjysem :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 06-05-2007, 04:16:14
10 me yll heehhe
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-05-2007, 05:47:28
10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 06-05-2007, 08:08:21
10 ketij se djalosh i ri dhe simpatik, gjynaf. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 06-05-2007, 08:41:50
6 edhe per ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 06-05-2007, 16:30:24
10*
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 07-05-2007, 05:57:33
9*
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 07-05-2007, 14:13:26
ke bere pak perparime..4+ :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 07-05-2007, 14:28:08
sikur edhe ti, 7.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 07-05-2007, 22:28:17
6 ketij lojtarit te Dragoit. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 07-05-2007, 23:22:38
7, Elegance ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 07-05-2007, 23:50:49
5-,sepse i ke vene note te pamerituar Elegances hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 08-05-2007, 00:09:08
10, se ne jemi/vime nga një qytet, apo jo kojshi ?
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 08-05-2007, 00:12:45
10+,edhe ty se tamam ashtu eshte..rrofsh e qofsh sa mali i Shkelzenit :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 08-05-2007, 00:17:39
edhe ti rrofsh sa liqeni i fierzes...aty tek shpia ime...tek pallatet..

Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 08-05-2007, 08:59:50
7 Producer :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 08-05-2007, 12:29:44
Perseri 6 Dragon.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 08-05-2007, 12:31:43
Nji 10-she e meritove per kete qe e ke tash. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-05-2007, 12:35:40
Nje 2-sh ... ca ajo foto ashtu ne kohen e George Washingtonit?  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 08-05-2007, 12:36:55
1-sh per ate Bart-in  :D...Se me pelqejn ato avatare tjera qe i ke,te luajn kaptinen komplet. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 08-05-2007, 12:37:25
ahahah 10 kete filmi e shof cdo pasdite LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-05-2007, 12:43:30
ca po ben ajo macja jote me? LOL Na eshte mbush forumi me kafsh  :P


7.. me hater  :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 08-05-2007, 12:54:32
3-sh te rita noten,hajde sjelli ato avatare tjera po deshe 10-shin. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-05-2007, 12:57:09
e jotja po 2-sh ngelet.. :D

ec ma rrit noten tani, se kshu ke qef ti LOL
Titulli: : Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 08-05-2007, 12:58:34
Ihaaaaaaaaaaaaaaaaa aa....1000-she e ke nga une. :D..E di mire ti qe vdes une pr ato kostume. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 08-05-2007, 16:34:33
10 per shpirtin fisnik
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 08-05-2007, 16:36:23
Le moj shpirtin jepem për avatar. :P


10-sh shum orgjinale kjo. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 08-05-2007, 16:39:56
10 per gjallerine qe i fal te gjithve
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-05-2007, 17:43:18
Ty ta kam dhen njehere voten 10+ ... je si kukull

(http://smileyjungle.com/smilies/love31.gif)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 08-05-2007, 20:47:06
nuk e di se çfarë te jap ty zemër, mbasi e ndryshove imazhin ?  :( :( po kam frikë te vlersoj...

tani ta ndryshoj edhe une timin ?
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 08-05-2007, 22:28:59
5. Me thene te drejten s'me pelqejne shume keto lloj reklamash sic i ke ti Producer. S'jane shume klasi! :(
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 09-05-2007, 00:10:56
5. Me thënë te drejtën s'më pëlqejnë shumë këto lloj reklamash siç i ke ti Producer. S'janë shumë klasi! :(

kujt poj i bej rreklame ? s'te kutpoj dot nganjehere.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 09-05-2007, 07:47:34
kujt poj i bëj rreklame ? s'te kutpoj dot nganjëherë.

Reklame te Muzikes Shqiptare apo Kengetareve Shqiptare apo te ndonje koncerti te mundshem ne SH.B.A. Me fal per keqkuptimin.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 09-05-2007, 08:01:57
9 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 09-05-2007, 08:09:15
aty qenke ti mi ..9.5
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 09-05-2007, 08:18:14
e me ktu jam, por iku interneti dhe une perfitova pak dhe hanga nji sandwich  :D
10, se ka mace pranaj  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 09-05-2007, 08:20:15
4, hmmm 5, se s'me pelqen edhe aq ai avatari, me pelqen shume e zonja e avatarit ama. Si shpirt eshte!! :puth
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 09-05-2007, 08:24:44
Ky eshte kjo goca ? :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2007, 08:32:17
2 se me shume me dhimbset po ti ve. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 09-05-2007, 08:37:45
2 se me shumë me dhimbset po ti ve. :D

11...cfare shale jane keto femre apo mashkulli LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2007, 09:09:55
Nuk ta tregoj ketu jo. :D

prap 2 i jap se nuk ka rregulluar gje. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 09-05-2007, 09:38:23
7 per Bebat :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 09-05-2007, 10:52:03
10 Ballakit
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 09-05-2007, 13:59:27
9. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 09-05-2007, 14:01:24
10..ke marre guximin me ven foton tende  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 09-05-2007, 14:07:01
Po pse jo moj, kam marre guximin qe cke me te! ;) Eshte foto e bukur kjo me maske (plus e vecante). Une jam kjo qe jam - e bukur apo e shemtuar jam vetja ime (ehh me di ti.) LOL

Per ty 10 se me pelqejne shume keto buzet. Eshte edhe nje cike si simbol dashurie (nga formimi per te bere puthje dhe ajo ngjyra si e kuqe. ;))
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 09-05-2007, 22:37:27
Reklame te Muzikës Shqiptare apo Kengetareve Shqiptare apo te ndonjë koncerti te mundshem ne SH.B.A. Më fal për keqkuptimin.

hmmm, interesant ky opinioni jot, por ne te njëjtën kohe, jo i vërtetë.  :)

edhe po ta bëja një gjë te tillë, ç'të keqe ka ? e plus kollazhet e mia muzikore neper internet dhe youtube, nuk i kam per rreklame, por per argetim dhe kenaqesi te bashk-atdhetareve rreth e rrotull botes.

tani ty po të jap një ----->>>>>> 0 <<<<-------  ;) ;)

me t'mira.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 10-05-2007, 02:34:06
si duket ti avatarin e ke harruar ke shtepia :D LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 10-05-2007, 02:48:03
hmmmmmm 9
duket sikur je ne enderr :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-05-2007, 02:55:29
4 se genjen nuk eshte fotoja e rebeles kjo. LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 10-05-2007, 03:46:54
LOL LOL LOL LOL o mortje do te vdes :P

2 per inat :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 10-05-2007, 03:58:17
3 kesaj.se qenka shume nevrike :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 10-05-2007, 04:01:20
2 per patokun 6 per kotelen :D

 i heqim edhe 5 se me ke share sa bejne?
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 10-05-2007, 04:06:10
2 për patokun 6 për kotelen :D

 i heqim edhe 5 se me ke share sa bëjnë?
5+5+=10+ me duket. hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 10-05-2007, 04:10:41
LOL LOL LOL LOL LOL
epo burre te kam pasur, por po te ngjau ty cuni do te te mbys me duart e mija :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-05-2007, 04:57:47
10 se o shume rebele
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 10-05-2007, 05:17:13
11 se a dora vete :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 10-05-2007, 05:17:24
10 per ty mishel ^o)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 10-05-2007, 06:07:55
sa golla ka nje Hatrick? Aq shume pike ke ! :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 10-05-2007, 06:09:52
3 , se pëlqej Ballack  :D :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 10-05-2007, 06:11:12
2, pra per ty  !!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 10-05-2007, 06:35:13
2, pra për ty  !!
inatcor  :P
serish 3  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-05-2007, 06:37:21
10* e ke mjaft :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 10-05-2007, 06:39:53
10 per avatarin dhe nje * per ty   :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-05-2007, 06:45:31
10 prap :D

Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 10-05-2007, 06:53:04
9+ :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-05-2007, 06:55:11
10 ty jo kesaj ne avatar :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 10-05-2007, 07:11:40
7
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 10-05-2007, 07:46:08
6 ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 10-05-2007, 08:22:58
10 ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-05-2007, 08:24:18
hmmm, interesant ky opinioni jot, por ne te njëjtën kohe, jo i vërtetë.  :)

edhe po ta bëja një gjë te tillë, ç'të keqe ka ? e plus kollazhet e mia muzikore nëpër internet dhe youtube, nuk i kam për rreklame, por për argetim dhe kenaqesi te bashk-atdhetareve rreth e rrotull botës.

tani ty po të jap një ----->>>>>> 0 <<<<-------  ;) ;)

me t'mira.

Ti ma jep zeron nga inati jo se i takon temes, ndersa une tu pergjigja sic mendoja sinqerisht, meqe keshtu pyet tema. Nuk ka ndonje gje te keq te vendosesh reklama Shqiptare. Por disa nga keto reklamat s'jane hic klasi, perkundrazi mua me duken te bera si shume "cheap" dhe te ngarkuara dhe lajle-lule (mos me keqkupto, nuk kam gje me ty qe vendos keto si avatare por me reklamat qe thjesht s'me pelqejne edhe pike!)

Rebeles poshte meje - 8. Shume e bukur kjo aktorja Indiane. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 10-05-2007, 08:28:11
Hmm 7 ta jep.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-05-2007, 09:00:41
10 forca zakonit
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 10-05-2007, 09:04:50
ptu ptu se mos te marr m'sysh :P
10 se ke dal si karamele zana :-*
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 10-05-2007, 09:28:28
1-sh kot per qejf. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 10-05-2007, 09:32:52
3-sh se ke menje te flliqme !
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 10-05-2007, 09:36:36
Jo moj se keto jan vetem kafshe. :D7-sh po deshe 10-cin sille ate avatar tjeter. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 10-05-2007, 09:49:37
Ah te keqen o lefto sa me kish marr malli  :perqafim

Per ate avatar 1o-cen e ka hallall  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 10-05-2007, 09:54:16
E solle ti kaptinen ketej moooo... :perqafim Mire se keni ardh,po njeri kish ardh bashk me ate ,,arushin,, ju kisha qerras  nga nje dreke a dicka. ;)


20-sh po te jap kete here se ke bere shum mungesa e tu kan mbledh notat ketej. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 10-05-2007, 09:58:00
0 me xhufka LOL

po ti mer mashtrus, qe kur ke fillu me me dhon mua 1-sha, eh? ^o) :D
vec nota te larta marr une ore :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 10-05-2007, 10:03:20
Smiley nuk e di por kam pershtypjen se aty ne avatar je ti :D

super :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 10-05-2007, 10:07:16
Jepi ndonje note asaj mojjj...Se vetem super nuk mjafton. :D


20-sh prap Erlehtes,se mu kan mbledh shum ne xhep. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 10-05-2007, 10:10:30
10 eshte e bukur
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 10-05-2007, 10:10:38
sa eshte maximumi ketu..e meriton ajo :D skam cboj

Ty 10 :D

Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 10-05-2007, 10:19:51
unikat, e meriton 10  :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 10-05-2007, 10:21:53
10 me yll eshte nje bebii shume i bukur
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 10-05-2007, 10:24:46
8
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-05-2007, 11:14:25
6 se nje dreq futbollisti me fanelle futbolli eshte fundja. Dhe sa dore-shtrenguar eshte ky Dragoi mer aman. LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 10-05-2007, 11:16:30
10-ce skam cte bej. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 10-05-2007, 11:31:08
9, edhe pak i duhet per 10  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-05-2007, 11:33:28
10-ce skam ç'të bëj. :P

Pse s'ke c'te besh ore?! Edhe sikur -10 te me japesh, nuk merzitem une. Jo me ty njehere. ;) Kurrsesi. Lefterin e kam shume xhan. Mgjth shume thanks per 10-ten me hater. :P (po s'e dua me hater une lali, se s'jam mesuar asnjehere me hater.)

9 per kengaime.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 10-05-2007, 11:36:31
e merito 10*
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 10-05-2007, 12:07:06
LOL LOL LOL LOL LOL
epo burrë te kam pasur, por po të ngjau ty çuni do të te mbys me duart e mija :D
ma ruaj si syte e ballit,more vesh. :P.se nuk ben femije me te bukur se ate. :perqafim.me asnjeri ne bote :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 10-05-2007, 14:45:16
Mgjth shumë thanks për 10-ten me hater. :P (po s'e dua me hater unë lali, se s'jam mësuar asnjëherë me hater.)


Hatri edhte me i madh se Stambolli(thote popullli  ;)).Po une e dhash per hater te avatarit,jo per hater tendin. ;) :DWillit ja jap nja 80-c  :D..Shume i shpejte dreqi. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 10-05-2007, 15:42:42
1 Ti je miu jo Luani :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 10-05-2007, 17:02:44
3
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 10-05-2007, 23:08:38
0
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 11-05-2007, 11:18:27
^^^^ ----->>>>> (0)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 11-05-2007, 11:20:24
0 negativ....s'po shoh gjë un  (?)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 11-05-2007, 11:31:00
O+ hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 11-05-2007, 11:40:28
^^^--->>> 10 willamit, dhe  tropojes........ :perqafim :perqafim

kojshi....atje e ketu...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-05-2007, 12:18:50
hmmm 5? :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 11-05-2007, 12:24:33
8
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 11-05-2007, 12:47:07
Molto bela.
100 :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 11-05-2007, 13:39:44
Gracias 200 ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 11-05-2007, 13:41:06
-1 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 11-05-2007, 13:44:24
+1
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 11-05-2007, 13:56:07
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 11-05-2007, 14:23:05
9. Kjo Belina (me 2 "A") eshte shume vajze simpatike, mgjth ka foto te tjera me te bukura qe ja kam pare dhe meritjojne 10-ten. 10-te me yll biles. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 11-05-2007, 15:26:44
10 gjithsesi ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 11-05-2007, 21:19:32
7 ..se paska shtremu nockat :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 11-05-2007, 22:31:06
10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 11-05-2007, 23:10:36
9. (TA KAM SHTUAR NOTEN.) ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 11-05-2007, 23:57:56
10  (http://smileyjungle.com/smilies/foolish6.gif) (http://smileyjungle.com)   (http://smileyjungle.com/smilies/foolish8.gif) (http://smileyjungle.com)  (http://smileyjungle.com/smilies/foolish9.gif) (http://smileyjungle.com)  (http://smileyjungle.com/smilies/foolish9.gif) (http://smileyjungle.com)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 12-05-2007, 02:04:41
9. (TA KAM SHTUAR NOTEN.) ;)

yy Ke bere namin :D :P


ty lart ta jap nje 8
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 12-05-2007, 02:12:02
Ty nje 3
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 12-05-2007, 03:28:29
1 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2007, 03:40:40
2 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 12-05-2007, 04:21:47
10 per at mbi koken e bebes :D :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 12-05-2007, 04:58:33
7
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 12-05-2007, 05:05:32
10- me pelqen Ballack :engjell:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2007, 05:09:58
-9 sikur ta kishte ulur pak me poshte ate fustanin. :P ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 12-05-2007, 05:11:48
11, per Ata qe i pelqen ti LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 12-05-2007, 05:12:25
prap 10 per luftarakin
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 12-05-2007, 05:21:44
8 ta rrita ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 12-05-2007, 05:26:56
flm tani 11 ta rrita edhe une ty ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 12-05-2007, 05:28:54
e theve rregullat dejn 10 shkojn poenat.

Eki 0 tash :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 12-05-2007, 06:36:59
9. Kjo Belina (me 2 "A") është shumë vajzë simpatike, mgjth ka foto te tjera me te bukura qe ja kam pare dhe meritjojne 10-ten. 10-te me yll biles. ;)
Falemnderit shumë edhe ti je shume simpatike dhe si loqk hehe te kam loqk me e mira je.
20
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 12-05-2007, 06:45:52
simpatike  :)  10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 12-05-2007, 09:14:15
10 kenga ime....me pelqen emri
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 12-05-2007, 09:47:49
7 per Leonardon... sikur i ka dal icik lezeti ktij dhe ktu po me duket shume femeror
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 12-05-2007, 10:06:21
9 .. e vetmja gje qe s'me ka pelqyer nga ajo, ka qene zeri :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 12-05-2007, 10:36:31
10, sikur me pëlqen ajo letërsia, ose literatura e fotos.....ka te beje diçka me periudhën e rilindjes, ose te gjues romanike angleze, ose diçka e tillë.....
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 12-05-2007, 10:39:09
7 për Leonardon... sikur i ka dal icik lezeti ktij dhe këtu po me duket shumë femeror

e prap mire puna, nga 0 ne 7, ktij i them permisim masiv

Ndersa Merlin Monroe, me ka pelqyer per shume gjera, por ne te njejten kohe kam degjuar gjera jo te pelqyera per te

kshu qe  nje 6 per ty sot.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 12-05-2007, 11:56:17
1 Ti je miu jo Luani :D

hahhaha...Po, jam miu ama ai qe eshte ,,mret,, ne xhungell. :P

Lisa ty te jap 20-se ato buze i kam fiksim. :D


Ndersa ty lart qe te jap nji 3-sh sas mos me te lon pa note. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 12-05-2007, 11:59:44
9 Se luani eshte i rezikshem, si Dragoni
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 12-05-2007, 12:13:08
hahhaha...Po, jam miu ama ai qe është ,,mret,, ne xhungell. :P

Lisa ty te jap 20-se ato buzë i kam fiksim. :D


Ndërsa ty lart qe te jap nji 3-sh sas mos më te lon pa note. :P

kurse ty, nje 2-sh. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 12-05-2007, 12:50:18
5 Leonardos :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 12-05-2007, 15:33:52
ndersa per ket siper nje 2-sh sepse e meriton  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 13-05-2007, 01:50:03
5, me plot merit
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 13-05-2007, 03:52:31
3  :D.......me mire nderroje avatarin  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 13-05-2007, 04:39:03
10, oki pasi thua ti do te nderroj :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 13-05-2007, 04:41:39
10 me merite  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 13-05-2007, 04:43:33
10, edhe eshte pak ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 14-05-2007, 13:19:25
10 edhe e ke shume   :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 14-05-2007, 13:28:49
10 as me pak, as me shum  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-05-2007, 13:31:11
Krejt 10-shet paskan hec. :P


1-sh. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 14-05-2007, 13:50:43
-1
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 14-05-2007, 13:56:10
2  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 14-05-2007, 13:57:54
10-she per buzet ne avatar ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-05-2007, 13:59:01
Prape 1-sh ulu ne vend,edhe pa prind mos mu kthe ne klase. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 14-05-2007, 14:02:02
prap -1 nuk ke ide per spjegim  ke gabuar profesjonin :D :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 14-05-2007, 14:04:26
10 per hene aq te bukur  :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 14-05-2007, 14:07:38
9 per shikim ne bisht te syrit ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-05-2007, 14:20:37
3-sh hajt se eshte numer i bukur. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 14-05-2007, 14:33:51
3 , bile shume e ke  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 14-05-2007, 14:36:09
prap 10 per buzet ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-05-2007, 14:37:02
1-sh ulu. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 14-05-2007, 14:38:20
ti e ke -2 edhe mundohu te mesosh se ngel  aaa  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 14-05-2007, 14:42:11
10.....me te ngjofshem  :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 14-05-2007, 14:47:18
ndersa ti e ke 10-she me meritep.s kenga si jeni?
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 14-05-2007, 14:48:55
10, se thej fjalen  ;)

Falemnderit, mire  :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-05-2007, 14:50:13
2-sh kenga..,Pas kenges tjeter te rit une noten. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 14-05-2007, 14:51:05
mir ishalla :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 14-05-2007, 14:51:55
perseri e ke 10-she per arsye se po me frikson me ate shikim  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 14-05-2007, 14:51:57
2-sh kënga..,Pas kenges tjetër te rit unë noten. :D

3,   pasi je ti
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-05-2007, 14:54:22
2-sh je ka ngjen ne vend qikoooooo. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 14-05-2007, 15:13:24
3,  ziliqar  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-05-2007, 15:15:47
3-sh se shum e pameshirshme je(ne avatar po mendoj  :D)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kinge ne 14-05-2007, 15:18:07
zi e ma zi ska...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-05-2007, 15:20:30
Krejt kerthize.
1-sh  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kinge ne 14-05-2007, 15:23:53
0-ro :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-05-2007, 15:29:31
Po ku ke pa moj ti te japesh prfesorit note? :D

Ulu prape 1-sh. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-05-2007, 16:47:07
0


Se di cfare i pelqen ktyre kufomave  :S
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 14-05-2007, 22:20:11
Si kufome është edhe vetë ai ... :D


Ty 10* se paskeni dal bukur qe te dyjat :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 14-05-2007, 23:21:45
10, me pëlqen kaka, me 10 gola ne UCL, plus Milani ne finale te UCL, s'ke c'kërkon me shumë...
kjo ishte për imazhin

ndërsa për antarin, akoma nuk e di se c'vlersim te jap.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 15-05-2007, 03:53:58
10  ... :love:        LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-05-2007, 07:48:05
10  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 15-05-2007, 08:00:29
9
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-05-2007, 08:03:37
pse 9 moj  >< :@

8   :P  kesaj
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 15-05-2007, 09:25:58
10 ulu..mgjs ti ulur ke qene keto kohe me mire ngrihu
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 15-05-2007, 09:28:32
pse te teperta i kam buzet une, un pastaj cik fale kam LOL

4 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 15-05-2007, 10:18:38
8... kjo me kujton shoqen e dhomes ne konvikt se e kisha Indiane dhe i ngjante pak ksaj  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 15-05-2007, 10:20:48
10 me yll te dyja te bukura shumë
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 15-05-2007, 11:10:23
^^^^ ---->>> 10  (http://smileyjungle.com/smilies/greetings5.gif) (http://smileyjungle.com)  (http://smileyjungle.com/smilies/greetings6.gif) (http://smileyjungle.com)   (http://smileyjungle.com/smilies/greetings8.gif) (http://smileyjungle.com)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 15-05-2007, 11:47:21
0


Se di çfarë i pëlqen ktyre kufomave  :S


Po i pelqej se te gjithe jemi nga nje e tille. ;)..Dhe ka domethenie ajo e imja,kshu qe... :P


3-sh ketij lart
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 15-05-2007, 12:54:26
Lefto se fus dot kete ne skaner...si ve dot noten ahahaahha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 15-05-2007, 12:58:19
Lefto se fus dot këtë ne skaner...si ve dot noten ahahaahha
e ke hak nje. :D.ashtu. :D.note te mire dmth,po tani nuk po ta ve :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 15-05-2007, 12:59:50
ohooo sa i embel..oh i miss you ...


qeni im i  dashur ku je LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 15-05-2007, 13:04:37
ohooo sa i ëmbël..oh i miss you ...


qeni im i  dashur ku je LOL LOL
akoma e mban mendjen tek ai qeni moj(xhoni..?)sa shume e paske dashur. ;).po shiko moj se ka plot te tjere edhe me te mire ndoshta ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 15-05-2007, 13:06:52
Wili e ke ne Tr dil e gjeje..rrembeje ma sill ne qershor kur  te vij tani !
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 15-05-2007, 13:10:38
po ta ve nje 10 te fuqishme po mos bertit shume se na degjojne ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 15-05-2007, 13:11:50
Me gjej Xhonin se jam male..sono vuoto LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 15-05-2007, 13:14:05
Me gjej Xhonin se jam male..sono vuoto LOL LOL
mire mire po meqe erdhe po ta ve edhe njehere nje ..10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 15-05-2007, 13:30:09
10 zogu eshte shume i bukul
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 15-05-2007, 13:56:14
Shume orgjinale 9-sh. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 15-05-2007, 14:00:14
9 edhe pse po frikesohem kur mendoj se edhe trupi im eshte kesht me keto kocka
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 15-05-2007, 14:00:57
10 ...:D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 15-05-2007, 14:09:10
1-sh ulu. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 15-05-2007, 18:26:08
qa je ulur ne gjuj e po me lutesh kot e te nuk meriton me teper...

po ta jap 2-sh sa per te kaluar vitin :P :P :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 15-05-2007, 19:36:15
10.....imazh i përsosur shoku...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-05-2007, 06:21:54
si gjithmone 8
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 16-05-2007, 06:25:24
10-she avatar shum i smut a... ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-05-2007, 06:27:29
ca deshe me thone se skuptova gjo. ca kishte avatari? 10 ene ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 16-05-2007, 06:32:04
aha ok shum i mir avatari perfekt ;)

prap 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 16-05-2007, 12:45:04
10  :love:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 16-05-2007, 12:50:08
wow.........10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 16-05-2007, 12:53:29
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 16-05-2007, 12:54:55
................... 10............
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2007, 12:57:28
1-sh bilbil. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 16-05-2007, 12:57:36
pasi qenaka per te gjith 10

edhe per ty   >>>> 10 <<<<
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 16-05-2007, 13:01:12
1-sh bilbil. :D

0.9 lefto.... :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2007, 13:09:04
Nderro avatar se kurr ste jap melart se 1-shin. :D Jo per gje po ma orgjinal je me ato popullore. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 16-05-2007, 13:43:33
Nderro avatar se kurr s'të jap melart se 1-shin. :D Jo për gjë po ma orgjinal je me ato popullore. ;)

ne fakt ke drejt, se ai imazhi jot eshte me te vertet popullor.... :D :D

e plus imazhi im eshte Nesta. Mbrojtesi i Milanit, pra i Milanit....e kupton vet ti rendesin e milanit tek mua... :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 16-05-2007, 16:50:46
15 mos e ndrro hiq more...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 20-05-2007, 10:47:41
1-sh mu ka msu dora keq. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 20-05-2007, 10:57:28
1-sh skelet :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 20-05-2007, 10:59:28
-1..Se sjam une aq romantik. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 20-05-2007, 11:13:13
1-sh skelet :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-05-2007, 21:27:52
9. Avatari i Okses mbete shume elegant dhe romantik. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 20-05-2007, 22:10:05
Si e zonja :perqafim

Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-05-2007, 22:17:34
10 per kete me poshte, jo per gje por Dashuria meriton 10 dhe 100 fare!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 20-05-2007, 22:32:43
ohuuuuu u ngop me 10-ta kjo  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 20-05-2007, 22:37:31
ku je ti moj bukurane...
cdo ne kete ore zgjuar ti moj :D
Mire une u ngrita se pash Nils Holgersonin  po ti cne LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 20-05-2007, 22:50:48
ahahaha, po ja ne vendt qe ta vija zilen ne 7 e kisha ven ne 4  :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-05-2007, 22:58:42
10 kjo poshte meje. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 20-05-2007, 22:59:02
ahahaha, po ja ne vendt qe ta vija zilen ne 7 e kisha ven ne 4  :D :D

LOL e forte fare LOL LOL

10 muahhhhhhhh
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 20-05-2007, 23:09:37
LOL LOL

10 per te dyja keto lart :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-05-2007, 04:18:08
7  :D    tre pikeshin tjeter do tja jap kur ti vije fati i mire dhe te shnderrohet ne prene  e fatit te mire. :P :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 21-05-2007, 05:59:47
hahahahhahahahah

ja se po e heq, se kam harruar LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-05-2007, 06:38:04
hahahahhahahahah

ja se po e heq, se kam harruar LOL

Akoma si ke hequr, hiqi pra c'pret. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 21-05-2007, 06:41:50
9- she
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2007, 06:44:11
o keli ulu 2 kush eshte ky LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 21-05-2007, 06:46:52
jam vet une vallahi pse a gjith ju nuk qitni foto te juajat a hahahha

1-sh  se ke dit kush  asht ulu
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-05-2007, 07:05:10
8-te  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 21-05-2007, 10:45:19
4-sh stereo,kthehu me vone te rit une noten. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 21-05-2007, 11:00:16
5-së
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 21-05-2007, 11:34:48
9-she
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-05-2007, 11:58:24
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 21-05-2007, 12:14:50
10+
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2007, 00:15:27
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 22-05-2007, 00:17:50
11. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2007, 00:28:03
1111+ :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-05-2007, 02:40:42
01  :D


Ooops e kam vendosur gabim. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 22-05-2007, 02:59:17
10 avatar i mir...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 22-05-2007, 09:50:37
1-sh shume qenke shtremberu. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 22-05-2007, 11:57:38
haha 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 22-05-2007, 12:04:24
10 se cuni paska dalur shume lezetshem, bukur dhe me attitude ketu me poshte! 11 me yll fare! ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 22-05-2007, 12:08:11
100-sh pa koment. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 22-05-2007, 12:22:33
10 se keta avataret me skeleta me intrigojne shume  hmmmmm: s'e di perse! LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 22-05-2007, 12:24:56
kembet(tek minufundet) i ke 10++++,gjoksin e ke 10++++++,fytyren e ke 10+
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 22-05-2007, 12:26:53
Oooooooo e ka vene,vetem se dua qe ti tregoj popullit qe edhe skeleti behet me i bukur se Brad Pitt ndonje here.  :D(E ke parasysh se per cfare e kam fjalen  ;))


Tash te dhash nje 150-she po se hjeke kete qe e ke tash ,se nota vetem sa shkon lart e me lart. :D


Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 22-05-2007, 12:42:10
9.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 22-05-2007, 12:42:27
10

Shume i lezecem, if it's a guy... :D LOL LOL :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 22-05-2007, 12:44:47
Omelsine,8-she hajde me vone kthehu te ngrit une noten. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 22-05-2007, 12:48:14
oopppsss sorry Beko, e kisha per Lefterin une. :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 22-05-2007, 12:52:34
hahahhahhahaha...Po it must be a guy of course. :P E kam kontrollu vet me doren time. :D9-sh sweetie hajde prape. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 22-05-2007, 20:45:51
11 se ashtu do pergjunjesh kur te me takosh mua ...per meshire :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 22-05-2007, 22:06:14
10 Lisa,shume domethenes avatari  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 23-05-2007, 04:30:35
8-she ulu :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-05-2007, 08:04:06
8
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 23-05-2007, 12:01:22
edhe per ty

8 :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 23-05-2007, 19:09:21
8
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 23-05-2007, 21:19:58
9. Ky trendafili i Lises me pelqen shume, vetem se duket sikur eshte sperkatur me pikla gjaku. Nejse, goxha trendafil yllo. ;) Kishe kohe pa i nderruar avataret! :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 24-05-2007, 04:18:18
atraktive  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 24-05-2007, 04:50:30
10 e pandryshueshme
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 24-05-2007, 13:50:47
yll yll mo nuk kom ca me te thon mishelo ...nuk mund ti ve numer avatrit tend


(Eleganca ai trendafili jo sikur por eshte i sperkatur me gjak )
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Dalber ne 24-05-2007, 13:52:22
me kane lene syte keto kohe spo e mar vesh ca ehste na ajo po ta fus nje 7 un ty Lisa :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 24-05-2007, 14:13:58
Dalber mo te keqen une ty  :D 9 te jap meqe ne emrin tend aty,vere dhe te Nertilit qe te jap 10 LOL  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Dalber ne 25-05-2007, 17:09:42
Dalber mo te keqen unë ty  :D 9 te jap meqë ne emrin tënd aty,vere dhe te Nertilit qe te jap 10 LOL  :perqafim
e provova po se pranon sistemi :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 25-05-2007, 17:41:02

(Eleganca ai trëndafili jo sikur por është i sperkatur me gjak )

Lisa vetem isha kurioz se gjakun e kujt ja ke sperkatur aty neper trandafil. :D

Dilber 8-sh. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 25-05-2007, 20:20:15
e provova po se pranon sistemi :D :D
po mo po,vetem per te bere detyrat e shtepise e do Nertilin ti LOL pale pale morra vesh qe ja kishe ngrene dhe buken me gjalpe LOL LOL

Lefter 2 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 25-05-2007, 20:25:40
Lepurushe 1-sh... :D
Sillma shqiponjen qe t'aperqafoj me mall ihere,ndaq te marresh 10-cin. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 25-05-2007, 20:27:10
LOL fluturovi shqiponja  LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 25-05-2007, 20:28:14
Ska lidhje edhe ne ajer e kap ate une. :D


1-sh 1-sh ndro ate avatar. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 25-05-2007, 20:29:22
PO tani?  :-[ :D LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 25-05-2007, 20:32:14
500-sh e ki.... :D Per dy vjet me e ki kete note. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 25-05-2007, 20:32:59
LOL sa keq,ti prape te dyshi mbetesh LOL :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 25-05-2007, 20:36:06
Jo ma keq ska,se di as vet se ku hypa e ku mbeta... :D
500-sh   500-sh une njihere flas. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 25-05-2007, 20:39:14
ohohho Lum si une LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 26-05-2007, 17:38:20
Lepurushue 9. Me pelqen ky avatar sa seksi edhe patriot por kjo figura ne pergjithesi, do te dukej me mire po te ishte pakez me e madhe. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 26-05-2007, 19:33:00
10 edhe per ty......
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 27-05-2007, 08:52:21
11 per cercizin :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-05-2007, 12:32:55
6 keshtu kot per qejf. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2007, 17:59:58
5 ... :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 27-05-2007, 18:39:31
3 per charlin LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Dalber ne 27-05-2007, 18:41:27
dish per ti :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 27-05-2007, 18:45:02
Kac ore dashke me shume ti :D LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Dalber ne 27-05-2007, 18:54:25
te ngordhte macja me bazuka ne dore ty LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 27-05-2007, 18:59:19
Te vrafte ty macja ime ore LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Dalber ne 27-05-2007, 19:02:02
ishalla me plagos se vjen e zonja me me shpetu :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 27-05-2007, 19:06:20
Epo e zonja nuk meret me gjahun e maces,macja e plagos per vete LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Dalber ne 27-05-2007, 19:16:12
mundet po se ha dot te terin gjahun macja me te keqen.
pse me shku dem dhe un se per gjynaf jam :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 27-05-2007, 19:25:55
O me rafte pika mua per ty :D, cke ti ore se te gjej dhe nje mace tjeter. LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 27-05-2007, 20:17:44
4-sh...ulu..(me pelqnete ai avatar tjeter me shume  :P)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2007, 09:56:47
2 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: LOLa!! ne 28-05-2007, 12:43:08
5 :-[ ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-05-2007, 13:25:20
8  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2007, 15:04:01
4 ..:D ( S'po marr vesh gje ne kete avatar ) (?)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 28-05-2007, 17:52:57
charli nuk po i njeh dy figurat me te rendesishme te kombit shqiptare???? Vetem me nje ndryshim te vockel, [piktori Sterio] i ka sjelle direkte nga pikturat e shekulli X  enkas per ne, ja ka vjedhe Van Gogut me duket...

10 as vete se di pse gjitmone jap vetem 10 une...hemmmm
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2007, 18:27:06
10-cin e ke rezervuar me kohe ti. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: ibraim ne 28-05-2007, 20:53:54
lefter, pse po xhuhesh allahile...
prit bile noten merre... 2 boll e ki :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 28-05-2007, 21:59:40
valla une nuk jap nota te mira pa e merituar aa  :P

ketij siper ........2-sh me merit  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 28-05-2007, 22:16:40
10+ pamja me e bukur qe kam pare deri tani....
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2007, 22:42:51
8-sh  moti nuk ke nderruar avatar. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 29-05-2007, 05:27:38
Lisa vetëm isha kurioz se gjakun e kujt ja ke sperkatur aty nëpër trandafil. :D

Dilber 8-sh. :D


Po pasi u hodhe ti nga maj malit ....mban mend te doli pak gjak (nuk po e them nga tani e si :D)
Po me gjakun tend :D

6 vlersimi im
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-05-2007, 06:12:14
10 lise,megjithese pak e prekshme :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 11:27:34
charli nuk po i njeh dy figurat me te rëndësishme te kombit shqiptare???? Vetëm me një ndryshim te vockel, [piktori Sterio] i ka sjelle direkte nga pikturat e shekulli X  enkas për ne, ja ka vjedhe Van Gogut me duket...

10 as vete se di pse gjitmone jap vetëm 10 unë...hemmmm


E kishte një tjetër para se ta vendoste këtë ...:D9 ksaj lart :D ( se nuk po e sho mire :D)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 29-05-2007, 11:52:11
hahaaa a very funny one :D po mqs eshte bjond po te venos nji 8 :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2007, 12:09:47
8 Do te jepja me shume po ta kishe nxjerre edhe pak supin jashte. :D :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 12:12:01
ca eshte kjo re me koke te prere si koka e Timo Fllokos me ngjan mua LOL LOL

9,mgjs se kuptoj mire :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 12:15:56
10 ...:D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 12:18:14
me ngrodhe qeni mua per ty ishalla,1o me yll ne mest....

(P.s kam vene foto te re ne avatar,se mos kullot syte verdalle se te griva more vesh LOL LOL )
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 12:20:47
hahaha...:D mire ke bere se per bese me ishin qorruar syt pa te pa :D


10 prap :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 12:25:44
rri se ta hoqa foton LOL LOL

10 Kuqalashit ahahahahaa
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 12:28:45
haha...hiqe se ashtu keshtu boll ke ndejtur ulur aty si kur ishe ne klas te pare :D


10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 12:32:11
se heq ke inat..ahahahaahha

10, ik tani se po lexoj nje liber shkencor dh do te sjell ndryshimet e trysnise per shkak te uljes se temperaturave ahahahaha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 12:37:07
haha...ti po ke frike te hash fara e po ben ndryshime klimatike :D


9 ...se boll ndeje ulur aty :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 12:43:46
ik re 10 :(
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 29-05-2007, 13:18:10
9 tii
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 29-05-2007, 13:48:43
5 ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 14:27:07
100 me ylli :D


Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-05-2007, 19:31:02
Kalama i shpajfur :P 2 me zor :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 29-05-2007, 20:35:31
3-sh e dua une shqiponjen. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-05-2007, 20:38:57
Ska shqiponje,fluturoi :D
4 se jam me zemermire  :D  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 29-05-2007, 20:46:43
Ska ku flutron sme sheh edhe une jam ne ajer. :D

4-sh se te kam EX grua. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 30-05-2007, 18:01:43
5, se po me permiresohet opinioni per ty  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: xxxx ne 30-05-2007, 18:11:06
1
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 30-05-2007, 18:30:24
se di kush mund te jete se nga telefoni as ja shof fitiren/avatarin. po po i jap 10 meqe se do na jepte i dore tek clubi
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: xxxx ne 30-05-2007, 18:33:18
une jam   heheh ok  me pranoni ne at Clubin e ma von me shokn edhe trupin e veq fetyren  hehheheh

 edhe per ty 10*
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 30-05-2007, 18:35:31
mirsekeardh vec komen terhiqe zvarr se dum myshterinj andej 10 prape
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: xxxx ne 30-05-2007, 18:39:50
e po jam vet  e dhjeta ore si thu ka vend per gjitha??
 
 prap edhe per ty 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 30-05-2007, 18:48:35
jam femer pra mi. 8 tashi
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 30-05-2007, 18:52:30
10 per Rock Star-in  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: ibraim ne 30-05-2007, 18:52:48
mishelke, nje 8-tshe ama te forte.

avajtu pak :lule
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 30-05-2007, 20:44:02
7 ...Ibroo :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: ibraim ne 30-05-2007, 20:55:56
efkaliminderit charlie ;)

ty nje 8 te but ama :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 31-05-2007, 19:38:08
Mire ja percaktove diagnozen atij siper light eshte kopuki. :D


10-sh me yll.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: LOLa!! ne 31-05-2007, 20:08:59
9 ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 31-05-2007, 20:33:39
10

me pelqen shume makiazhi qe ke bere  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 31-05-2007, 20:36:25
10*  :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 31-05-2007, 20:37:53
Moj Lepurushe moj dreqe,mos ma ze radhen sa kesh ka ja ve nji 1-sh asaj te shemtuares siper. :D


7-sh ulu tash. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 31-05-2007, 20:39:25
LOL ulur jam LOL

7 edhe ti  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 31-05-2007, 20:42:20
Jo qenke shtrire. LOL

8-sh po me hyn ne sy per te mire. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 31-05-2007, 20:44:14
-10 ....ty lidhshin zorrt me gjith at litar qe ke ne avatar LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 31-05-2007, 20:47:18
hahahahhahh....Amin ,Amin. :D


2-sh  per ate  fotografistin qe te ka fotografu,se ti as 1-shin se meriton. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 31-05-2007, 20:49:58
-11.. po i humb piket dale ngadale

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 31-05-2007, 20:51:25
Ska lidhje une moti e kam kalu klasen. :P


3-sh,vetem se po mi ul un ty ti ngriti. :P(po mendoj atij me  fotoaparat  :D)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 04-06-2007, 11:28:43
6- afrohu icik, afrohu :d ta shoh me mire fytyren e pastaj te venos piket e mundshme :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-06-2007, 11:37:42
8  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 04-06-2007, 20:09:30
12 per ata dyte aty qe i ke. ;)


Smiley,kaq mund te te afrohem,me shum sme lejon ligji. :D E dit i Lisa sende. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 04-06-2007, 20:12:35
hmmmm 4 :D sorry Lefty. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 04-06-2007, 20:12:36
7 :D

PS: Me jep 10 per syrin se te morra ne sysh LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 04-06-2007, 20:15:00
10 me 10 se eshte i joti. ;):-*
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 04-06-2007, 20:15:20
uhhhhhhhhhh 12-she ke. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 04-06-2007, 20:25:51
Tani qe e morra voten 2 te jam LOL  :P edhe nje perqafim  :perqafim i kenaqur apo jo?  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 04-06-2007, 20:27:59
Ncukk...Dua me shum :D

14-she tash vetem sa po shkon e te ngritet nota. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 04-06-2007, 20:30:29
Vetem nota po ngrihet? :D LOL  e kam fjalen pelqimi nuk po ngrihet  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 04-06-2007, 20:32:30
Shif shif... :P Ti e di qe te gjithave ju kam premtuar nga nje veshke,ty ti fal une dy veshka edhe shpretken. :D

15-sh. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 04-06-2007, 20:35:13
10 me pelqen bardhesia
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 04-06-2007, 20:37:04
10 si kukull je  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 04-06-2007, 20:44:36
Hahaha 10 me yll ke syte shume te bukur
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 05-06-2007, 21:51:43
.. kjo eshte kukull. :engjell:.yll bote.. :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-06-2007, 23:31:45
1-sh..Lajmerohu vitin tjeter. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 07-06-2007, 03:40:24
1- aspak terheqese  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 07-06-2007, 14:40:47
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-06-2007, 14:44:14
11  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 07-06-2007, 14:49:47
deri ne 10 sikur eshte apo gabimisht ke shtyp dy 1 . hajt pra dhit (10) edhe ty.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 07-06-2007, 15:00:21
shume simpatike, 10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-06-2007, 19:55:29
1-sh shume e keqe. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 07-06-2007, 19:58:23
4- mqs e mbyti ai bullafiqi ate poshte LOL :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-06-2007, 20:01:17
hahahhahah..cfare ti besh ajo i ka fajet meqe bishti ajo e luan e jo ky. :P


8-sh se shum e veshur ajo ne avatar. :D

Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 07-06-2007, 21:03:55
prapë këto tartaruket ti ore  :P

10 o Coli LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 09-06-2007, 18:20:00
1-sh..Lajmerohu vitin tjetër. :D
ore ti i flladitur..me duket se e ke llafin qe jam njeshi i forumit? :D(tek vleresimi them ,se nuk e kuptova mire) hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 09-06-2007, 18:25:03
 njesh  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 09-06-2007, 18:27:40
Valla Kenga  ma ngele cunin me njish. :D8-sh mundohu me shume per 10-cin. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 09-06-2007, 18:28:56
Lefto 2-sh (pas meje) LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 09-06-2007, 18:30:09
 10 per Sorelushen  :perqafim

  Smundohem unë për me shumë, me mjafton 8-i  ;)

Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 09-06-2007, 18:31:26
hahahhaa...Nuk mjafton nuk majfton ti mudesh shume me shume. :P

Sorelushe po une gjeth ja  ai nga pas. :D


8.5-c Kenges. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 09-06-2007, 23:25:50
ZERO ktij lart...ma koti skam pa 
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2007, 01:28:00
10+* :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 10-06-2007, 02:46:04
00000 me bisht. E urrej me shpirt avatarin e ketij cunit sipra meje. :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 10-06-2007, 14:51:53
mmmmmmmmmmm  8 :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-06-2007, 16:44:56
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 10-06-2007, 16:47:36
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 10-06-2007, 18:39:22
10

mi jep nje xhiro kacurrelat  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 10-06-2007, 18:41:57
10, u look cute :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 10-06-2007, 18:42:07
1-sh kesaj, mebte per vjeshte. :P :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 10-06-2007, 18:47:55
0 me cufka LOL

ps: une ne vjeshte kam lind :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 10-06-2007, 18:50:37
hahahha...Po une ate 1-shin asa siper teje ja pata dhene... :P

5-sh pasi qe e dua vjeshten si stine qe eshte. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 10-06-2007, 19:24:07
2 pse bre do qesi marak ke mej qit
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 10-06-2007, 19:51:11
Sepse po e qita foton time personale ju prishen syte. :D


8-sh ty.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kinge ne 10-06-2007, 20:02:33
keq e ma keq ska :D

- 10-t :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 10-06-2007, 20:08:28
Ti mylli ate pullen. :D

2-sh  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2007, 22:53:00
1 ..jo shum origjinale kjoo :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: LOLa!! ne 11-06-2007, 10:42:18
2!!!!!!!!!!!!! nuk e ki meritu ma shum hahah!!!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 11-06-2007, 10:43:21
10 si loqk
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: LOLa!! ne 11-06-2007, 10:48:00
thxx per ty 10 :engjell:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 11-06-2007, 13:40:51
10+  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 13:43:01
Uaaaaaaaaaaaaaa.... tek kush int kafe paske dale keshtu lOL LOL LOL

9.99 LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-06-2007, 13:51:21
4 me bisht  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 13:52:00
une kater po ti je per -4 me keta shtrigamanet qe na ke vene ne foto LOL LOL shushunjat qe na pine gjakun ahahahahah
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-06-2007, 13:54:20
3 qe ne shau ciftin e vitit. LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 13:57:40
ahahahahaha fatosi mall te keput nga bukuria po Saliu...me qafsh po i ve nje 4 me hater mqs i kam ne lagje LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 11-06-2007, 18:31:42
10 ajo e kafshumja mjaft tunduse :P s'kam njerin ketu se ia kisha keput krejt te dyja buzet LOL :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 11-06-2007, 18:57:26
3, sduam te te shohim kurrizin ne ty :D
Titulli: : Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 11-06-2007, 19:17:29
1-sh as ne sduam te te shofim syrin ty. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 11-06-2007, 19:23:32
10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 11-06-2007, 19:26:41
Spo mund te t'a ze une hapin e  avatareve. :D(se po i nderro shum shpesh)


10-c. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 12-06-2007, 20:18:27
10 i have to admit, big  bigggg trouble :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 12-06-2007, 20:21:18
Nuk mund te te jap vleresim,se ka qe nja 1 jave jam ne analiza e siper. :D LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 12-06-2007, 20:25:29
As une smund te jap se po me fle truri tani  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 12-06-2007, 20:28:13
Cka smund te me japesh? :D

100-she te dhashe. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 12-06-2007, 21:05:57
SI GJITHMONE 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 12-06-2007, 23:00:32
cte bej qe jam femer..po te isha mashkull do kisha shkuar tek puna e kesaj do e prisja sa te dilte nga puna do e kisha marr me zor deri tek kafeja..dhe e di vete cdo i kisha bere..

he se gjen dot LOL LOL

do i vija nje flamur te madh ..aahhaha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 13-06-2007, 06:55:30
9. Shume puthje e kafshim i bukul dhe tundues po ajo "hanksha" sikur e prish figuren. Duhet "Hangsha" qe u hengshin edhe ata qe s'dine me folur Shqip sic duhet. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 13-06-2007, 07:22:48
LOL Elegance 10,shume trendafil i bukur  :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-06-2007, 10:00:43
10 per patriotken, :D se nje kam jo per gje. :P ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 13-06-2007, 12:18:34
1, si pelqej politikanet  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 13-06-2007, 12:20:23
Elegance se kam bere une teksit....keshtu e gjeta te gatshmen ne internet dhe nuk behen dot ndryshime :D

Per kengen 10...teper seksi kjo ne foto mgjs se dime kush eshte :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 13-06-2007, 12:22:45
10 , Çapkenes

Puna eshte te vleresohet avatari de  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 13-06-2007, 17:29:20
Sexi sa te te mbyt... :D


10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 13-06-2007, 18:33:40
10 per troublemakers :D e meritojne :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 13-06-2007, 18:53:28
po edhe ti as i cike me pak....10 +
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 13-06-2007, 18:55:07
10 se je bjonde vagabonde  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 13-06-2007, 21:48:47
yy ca syri marshalla :D kapeni me dore se do e mirrni mesysh..ulu te keqen capkenja 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 13-06-2007, 22:13:10
10 per avatarin tend te ri Capkene. Me pelqen shume sensi yt i humorit, ketu!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 13-06-2007, 22:20:55
5 ELEGANCA NDRYSHOJE AVATARIN...E DI VETE TI... :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 14-06-2007, 01:36:27
10,shume thekthi :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-06-2007, 10:03:25
10 pa mik  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 14-06-2007, 12:48:16
o steroi mqs te kam cun lagje..3 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 14-06-2007, 14:59:42
10 me qe te kam grua te mirë :D LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 14-06-2007, 16:08:14
10 per kete cunin e vogel...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-06-2007, 17:36:26
100-c


 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 14-06-2007, 17:43:17
uuuuuuuuuuu plasen ktej

4 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-06-2007, 17:44:28
Moti  kan plas... :P


3-sh ulu ne vend. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 14-06-2007, 17:46:16
per hater 7  :P :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-06-2007, 17:48:52
Ooooooo me kte te jap edhe ty 100-c  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-06-2007, 03:26:46
10. Me pelqejne sesi jane bere scramble ato shkronjat e medha per gte thene "Big Trouble". :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2007, 12:11:33
8  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 20-06-2007, 12:27:13
10 por vetem per ato dy lepurushat e vegjel aty  :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: prijsi ne 20-06-2007, 12:31:45
ka pasur avatar te bukur perpara
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 20-06-2007, 12:37:26
 o prijso...po noten ku e ke???

Pastaj kam vu pasardhesin tim ere.... :D :D

8 se ma prishe qejfin
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 20-06-2007, 13:03:19
10 eshte si llokummmmmmmmmmm
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 21-06-2007, 22:53:40
Belinaa Je shume e embel moj...je shume feminore ..:perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 21-06-2007, 22:55:40
8-sh ulu ne vend. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 21-06-2007, 23:59:11
ndersa ti e ke 2-sh ulu. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 22-06-2007, 01:39:14
10. Duket si nje parajse e mrekullueshme e se ardhmes kjo bluja e kalter e Shkencetarit. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 22-06-2007, 02:05:27
9, se xhaxhai si lexon dot mire ato llafet te fotografia jote.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 22-06-2007, 05:07:19
9, se xhaxhai si lexon dot mirë ato llafet te fotografia jote.

Xhaxhi llafet jane: "Insime a Te, tutto diventa bellisima." Dmth "Brenda teje cdo gje behet e bukur."

Per ty xhaxhi 6 se mbete me ate jetimin kopil, mbi shpine. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 22-06-2007, 08:53:31
mmmmmmmmm 9 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 22-06-2007, 09:22:50
10 mi shoqe... :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2007, 11:54:34
 hmmmmm:  NUK DUKET EDHE AQ MIRE PO I VE NJE 7 SE DUHET TE QARTESOHET EDHE PAK. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 22-06-2007, 12:03:40
10 se ai kuriozi i vogel..me kujton ate qafirin tim hahahahhahahaha  :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2007, 12:07:53
Edhe une tipi kuriozi jam........ LOL LOL LOL

9 per kete se me mburri avatarin. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 22-06-2007, 12:18:15
po edhe kjo per avatarin eshte...hajt mo 10 dhe nuk po e komentoj me.....hahahha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 22-06-2007, 15:21:50
6
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 22-06-2007, 15:50:20
8 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2007, 16:57:31
9.99 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 22-06-2007, 17:17:03
5 :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2007, 17:19:01
4.5 :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 22-06-2007, 17:31:50
9-sh atij te voglit,me perkujton mua kur kam qene i vogel. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 22-06-2007, 17:44:28
10 me ylla
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 22-06-2007, 20:35:41
11 :puth shtrige kur i ke bo floket ngjyrë tjetër mi (?)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 23-06-2007, 03:09:20
Smili 4, hajde per vjeshte xhan.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 23-06-2007, 10:43:32
5 e more klasen :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 23-06-2007, 19:12:12
3-sh e ke shko ne vend. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 23-06-2007, 23:47:06
7, me kujton filmin "Plaku dhe Deti", ky avatari jot i ri. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 24-06-2007, 01:09:40
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 24-06-2007, 16:02:49
10, ka dale si kukull dhe i shkon shuuuuuuuuume buzeqeshja e madhe. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 24-06-2007, 20:16:06
Ia jap nji 8-she kesaj,se italishten se di. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 25-06-2007, 05:10:53
6-7.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 25-06-2007, 12:20:56
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 25-06-2007, 15:46:10
10 per kete koke-zhelen (e kam si kompliment per kacurrelkat.)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 25-06-2007, 16:59:46
10 per kete panteren siper :D se ngjyren e avatarit e ka shume te bukur,po ashtue dhe fjalet aty :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-06-2007, 17:10:58
Po qe se je ti ketu e ke dhjete me DH te madhe. LOL :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 25-06-2007, 17:53:10
 hmmmmm: hmmmmm:,,,ca note ti vej une ketij....hajt mo DHIT po te vej... :D :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 25-06-2007, 19:35:14
Dhit leji ne vend te vetin. :P


11-c kesaj radhe.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 25-06-2007, 20:56:05
10 edhe pse ai gjoja aty shume i fryme duket... :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 25-06-2007, 20:58:29
ta kam vene 5 here deri tani. hmmmmm:.ate. hmmmmm:.noten 10 :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 25-06-2007, 20:59:44
epo mos ma vej mo...se u lodhe  :D :D :D


7 shume larg e ke vu
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 25-06-2007, 21:02:39
sa here te paraqitetesh ketu une do ta ve. :D.nje note se jam i detyruar.. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 25-06-2007, 23:53:58
1 sa pa te vene zero se vallaj ai avatari jot s'merret vesh hic. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 26-06-2007, 05:49:28
ani pra ti zerooo 0 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-06-2007, 14:02:22
5.5  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 14:09:57
10 me...gjithe ajo shalle marshalla !
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 14:12:19
sa here ta kam vene ty . :D.ate. ;).noten 10,as vete se mbaj vete por hajde se po ta ve edhe njehere se nuk behet qameti :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 14:14:14
me kete foto si mize qe ke ti..as klasen nuk kalon LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 14:16:21
me këtë foto si mize qe ke ti..as klasen nuk kalon LOL LOL
po jam i detyruar moj ta zvogeloj se jam ne kerkim,merr vesh apo jo..? :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 14:21:44
po kur je ne kerkim pse hap shpellen e ve lajmerime LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 26-06-2007, 15:48:14
10 yje te rene nga qielli,sidomos kjo motra ime :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-06-2007, 16:02:01
10+10-20- :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 26-06-2007, 16:48:40
8. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 26-06-2007, 18:49:56
10 SHUME AVATAR I BUKUR
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 19:29:39
e ke pak 10,po skam cfar te bej me shume hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 26-06-2007, 22:45:17
10 SHUME AVATAR I BUKUR

Shume Faleminderit Mishel. Edhe mua me pelqen shume avatari im i ri dhe i pershtatet personalitetit tim. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 22:47:50
nuk e di a ta kam vene ndonjehere ty(e kam fjalen per noten 10, se mos e merr per keq). :D.10 te merituar e ke :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 26-06-2007, 22:55:27
Faleminderit per 10-ten. Ty po te ve nje 5 kaluese se vallaj na qorrove me kete avatarin mikroskopik, sorry! :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 22:57:22
Faleminderit për 10-ten. Ty po të ve një 5 kaluese se vallaj na qorrove me këtë avatarin mikroskopik, sorry! :)
shyqyr qe me vure note kaluese se kush vinte edhe njehere  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 26-06-2007, 23:30:56
7
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 26-06-2007, 23:47:35
9. Me pelqen ky ylli Dragon. Me kujton Gjermanine gjithashtu. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 27-06-2007, 01:09:07
Eshte harta e Kosoves ajo e dragonit. ;)


Kesaj nji 8-she ,shume e bukur por kokeulur. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 27-06-2007, 02:54:43
Qe paten lyp propozim per nje hart te kosoves, ky ishte i imi. kosova, ne NAto, perfshire ne evrope...

Ky lart 5 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 27-06-2007, 03:07:39
Ehhh, prape ti me re?! :d

8. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 27-06-2007, 03:51:32
 10

kesaj rradhe, se po sjellesh mire :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: prijsi ne 27-06-2007, 09:51:25
shpresoj mos te jete flamuri i ardhshem i kosoves
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 27-06-2007, 14:14:44
10: i vecante, unik dhe mjaft ndryshe. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 27-06-2007, 14:17:40
9

prijsi, ishte vetem propozim qefi, se eshte mundesia me i fitu 7000 evra qata..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-06-2007, 14:43:53
1+1+1+1+1+1+1+1+1+1  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 27-06-2007, 14:45:04
nuke di matematiken, bejn keto 10, ekam mire?? :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 27-06-2007, 17:16:04
Se ki mire,ulu. :D

3-sh  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 27-06-2007, 17:37:10
2, mjaftueshem :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 27-06-2007, 17:47:39
5 e more klasen :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 27-06-2007, 19:05:37
10 me xixa
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 27-06-2007, 19:18:28
1 hajde prap .
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 27-06-2007, 19:35:50
0 SE 1 ME HUMBI  :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 27-06-2007, 19:45:35
ajt 5
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 27-06-2007, 22:10:10
-0, inacor ha karrota... :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 27-06-2007, 22:22:38
10 pa diskutim,s'ka terr verr ketu kur vjen puna per te vleresuar une ty :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 27-06-2007, 22:30:15
haha 9 spo e shoih vec pak nje dore lart po e shoh
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 27-06-2007, 22:35:54
ehhh ajo dore sa pune me ka kryer dhe me kryen moj Belinna,po nejse ty njehere do ta ve nje "10" te fuqishme :engjell:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 28-06-2007, 12:21:57
0 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 28-06-2007, 12:25:35
0
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2007, 12:52:01
Süß  :) , 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 28-06-2007, 12:56:20
1-po 1 gjerman aman :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 28-06-2007, 13:05:24
0 :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 28-06-2007, 14:30:01
ik ulu -2
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 28-06-2007, 16:52:22
5, note kaluese, se si i zerrikshem me duket ky bebi jot, Capkene. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 28-06-2007, 18:35:34
10 me xixa buba  :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 28-06-2007, 20:04:03
1-sh per toke. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 28-06-2007, 20:11:00
4 me bisht :D LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 28-06-2007, 20:14:37
10-sh me yll. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 28-06-2007, 20:18:31
Prapë 4 hajde ne vjeshte LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 28-06-2007, 20:20:08
Une te vi 12 muaj ne vjet.... :D1-sh  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 28-06-2007, 22:23:26
0 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 28-06-2007, 23:02:31
ke perparuar pak merre nje -2,dhe mos me dil me parasysh :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 29-06-2007, 14:45:34
3, na qorrove Willi.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-06-2007, 14:53:07
8  :D  mund te te shtoj edhe dy te tjera por po e mendoj njehere. :D :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 29-06-2007, 14:57:24
8 edhe ty.  :-[
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-06-2007, 14:58:54
E rimendova 9. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 29-06-2007, 15:00:52
Rimendoje ti rimendoje, tani per tani ty 8 te mbetet. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 29-06-2007, 15:23:46
sikur edhe per ty 7 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 29-06-2007, 15:26:30
6.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 29-06-2007, 15:32:26
5
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 29-06-2007, 19:43:40
6 MI BERI SYTE VERDH GJITH.....  :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: albnertili ne 29-06-2007, 19:49:04
HAJT NJE 5 MO
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 29-06-2007, 20:24:03
Hajt 4 ulu aty e mos bej zhurme :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: albnertili ne 29-06-2007, 20:27:57
hajt nje 5 qe mos ta ngresh shum zonin
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 29-06-2007, 20:46:17
3 PER PARALELIZMIN MIDIS DHUNES DHE ATDHETARIZMIT... :P :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: albnertili ne 29-06-2007, 20:50:31
un ty te dhash nje her 5 se mos te kisha dhene te jepja nje 2 te mire tani meqe je e shnosh :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 29-06-2007, 21:02:44
DIKTATOR...0  :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: albnertili ne 29-06-2007, 21:12:10
hahahaha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2007, 22:02:31
yyy qyqa xhaxhi Hitleri :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 29-06-2007, 22:04:48
pse nuk ja keni vene njeri tjetrir ju te dy siper? :D...noten se gati sa nuk harrova :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: prijsi ne 30-06-2007, 09:52:33
shume i qarte
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 30-06-2007, 19:57:18
9. Me pelqen shume ky ushtari i Prijsit, i vecante dhe me atdhetarizem. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-07-2007, 11:02:38
4.5 nderro avatar  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 11:22:01
goxha...hedhje tek kjo fotoja..i yti eshte ky djali mo Stero ?

hajde 10 me hater nga zysha.....
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 11:27:27
i lezetshem.po mua sme pelqejne shume bebat e te tjereve

Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-07-2007, 11:38:08
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 11:41:47
10 me yll dhe flamur
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: *Ena* ne 02-07-2007, 11:41:59
kjo misheli e paska te bukur kete avatarin, po e kishte me te bukur me at buzet qe ndiconin  :D :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 11:43:27
u ngaterrove kembeholle, siper teje jam une ,sme sheh sa jam,qysh ngaterrohesh :d
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: *Ena* ne 02-07-2007, 11:47:57
lene ma se e pashe po ishte icik si vone :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-07-2007, 12:01:03
ena?! haha u riktheve. perqafim.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 02-07-2007, 12:01:47
6 mishelee
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-07-2007, 12:03:03
0 me xhufka. haha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: *Ena* ne 02-07-2007, 12:20:32
ehe u ktheva  :D bera ja 1 vit pushim  :engjell:   :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 12:33:10
lum ti..ku i kalove pushimet ne Palma de Majorca :D

10 oh ca kembe..ma ngriti keq moralin lart per te blere sandale te tilla,vetem se une thyhej koken :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-07-2007, 12:36:39
10 per bebin
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 12:38:07
10 per vetullat
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: *Ena* ne 02-07-2007, 12:39:45
lum ti..ku i kalove pushimet ne Palma de Majorca :D

10 oh ca këmbë..ma ngriti keq moralin lart për te blere sandale te tilla,vetëm se unë thyhej koken :D

ehe pushim nga Neti po pushimet i bera te kanali qe kemi ketu afer  :P :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-07-2007, 12:39:48
ahaha. 10 per antikitetin
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 12:41:22
11 per kacurrellat :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 12:45:14
10 per mollezat
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-07-2007, 07:51:13
10 sepse me pelqen shume origjinaliteti dhe origjina e ushtarit. :) URIME! 10 me yllke e flamurke. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: prijsi ne 03-07-2007, 09:01:19
10 kesaj flutures se trishtuar siper,mbart shume poezi ky avatar ....
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-07-2007, 09:12:24
10 per enigmen qe e rrethon
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: prijsi ne 03-07-2007, 09:41:03
10 per syckat e bukura
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-07-2007, 09:45:40
10 per tuniken e vecante
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: prijsi ne 03-07-2007, 10:06:16
10 per relat e gjata
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Berni ne 03-07-2007, 10:08:54
0 se sme pelqejn priftat  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 03-07-2007, 10:14:55
nuk eshte prift o Berni :D

ku paske dal aty neper fusha e neper brigje

ulu 10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-07-2007, 15:09:52
10 per kete bebin e bukur, te qeshur e capken. Me pelqen shume ky avatar ti moj mistrece Berati.  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-07-2007, 15:17:33
10 per korcaren e forumit
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-07-2007, 15:23:48
10 per mamin me te bukur dhe bjondine qe ka forumi yne. Hallall!  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-07-2007, 07:28:56
10 për korcaren e forumit

O Korcare o hic fare moj ti. LOL

:perqafim per Mami Mishelinen.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: OXSA ne 05-07-2007, 10:54:53
10 edhe per ty se koke e qart hehhe :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 05-07-2007, 12:01:12
3 per ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-07-2007, 12:12:19
10 per ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-07-2007, 14:30:47
10, ke dale si karamele, ketu!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-07-2007, 17:13:49
8 (per te te mos te te marre njeri me sy te keq)  :D :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-07-2007, 17:20:47
8 se edhe ty bibilush, me fal bebush e kam fjalen  :-[ i bukur, s'duhet te te marrim mesysh. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-07-2007, 17:27:42
dhit me idha.  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-07-2007, 17:33:09
dhit me idha.  :D

Ahh c'ma hudhe ti moj femer. Une idhat s'i dua, yllat i dua ama. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-07-2007, 17:37:12
epo bath bath nje koker jane moj. pak dialekt gjirokastrit. 10 prape me yllka e fatosa kete rradhe.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-07-2007, 17:38:11
11 me bisht por pa yll, se behet komete pastaj. lol LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-07-2007, 17:44:12
haha me mire meteor! 10 e kam te leju. si shkel rregullat une haha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-07-2007, 17:45:52
10 pa hile, habibi.  ^o)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 05-07-2007, 18:25:59
10 me hile ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: LOLa!! ne 06-07-2007, 12:08:37
8 :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: prijsi ne 06-07-2007, 12:10:54
10 +
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: LOLa!! ne 06-07-2007, 12:13:49
thx!!!9 :-[


(hallal shqiptar taman) hehe
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: prijsi ne 06-07-2007, 12:17:40
epshhipse....
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: LOLa!! ne 06-07-2007, 12:18:28
epshhipse....


hahahah :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 06-07-2007, 17:46:05
9 ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 18:33:32
6. S'e marr vesh shume kete zjarrin, une. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 19:41:27
Avatarit tim te ri qe vura po i jap nje 10 se me pershtatet shume per menefregizmin e momentit dhe per faktin qe eshte kohe Vere dhe per faktin qe jam shume e apasionuar pas Modes, por edhe se goxha avatar thethki edhe juve, shifeni pak. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-07-2007, 20:34:04
30-c ty yllo.Se me ritet nepsi kur shoh foto te tilla.Dhe shume thekthi e ke ta dish. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 07-07-2007, 17:07:25
3 ty Mister Left
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2007, 18:42:02
1-sh ulu. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 07-07-2007, 19:00:24
5 me hater :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2007, 19:02:12
5-shi eshte nota me e madhe per mua. :D

2-sh. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 07-07-2007, 19:03:35
Hahaha 4 pra :D

Ej lefto 2 ketu tek mua eshte note e mire :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2007, 19:05:34
Ani meqe po te pelqekan he merre edhe nje. :D


2... :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 07-07-2007, 19:13:50
Po mire ti po deshe ngrije noten une sthem gje LOL :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2007, 19:23:13
Qe hajde te jap i 10-she se me lujte kaptinen me ate avatar. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 07-07-2007, 19:26:19
Hahaha edhe une po te jap nje 10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2007, 19:28:48
Uaaaaaaaaaaaa..Nota me e lezecme qe e kam marr deri me sot. :D

1-sh  :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 07-07-2007, 19:30:31
Epo nuk vlen gjatë ajo se mer një 4 tani e ngel ne klase pastaj :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2007, 19:32:02
More jo ne klase po ne mes te oqeanit mbes per ty. :D

3-sh   :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 07-07-2007, 19:34:00
Jo atje ore se te hane balenat :D :D

Ika une tani se me doli emri per ushtar :D :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 07-07-2007, 21:02:26
7 kesaj lart
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 08-07-2007, 22:05:58
4, sot ke mbetur. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 09-07-2007, 11:19:41
7 vazhdoj te jep ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 09-07-2007, 16:50:35
Ty te ulet nota se na qorroi ky avatari jot, sa avatar i verdhe dhe xheloz. LOL

3sh per sot.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-07-2007, 16:59:58
Nuk kam note per te te vleresuar.  ;)
Nje perqafim  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 09-07-2007, 17:14:00
Nuk kam note për te te vleresuar.  ;)
Një perqafim  :perqafim

Gjithashtu.  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 09-07-2007, 18:09:41
ty... 7 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 09-07-2007, 19:14:30
ca eshte ajo qe ke ne foto? po me duket si gjarper i madh  :S


2-sh se ma rrenqethe mishin
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 09-07-2007, 20:48:23
10 me hater :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 09-07-2007, 21:38:26
1, sikur nje titull qe keni fituar ket sezon ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-07-2007, 15:33:01
4. Hiqe kete gjarperin se na tromaksi. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-07-2007, 16:21:22
9 se me futi te dridhurat me futi me ate avatar. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 10-07-2007, 19:14:43
1 pa respekt kjo foto :D

P.s. elegance, Draguat e gjarperat, kane shume dallim te madh
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 10-07-2007, 20:53:16
0 se ma shpifi LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-07-2007, 21:17:43
10. Sa sy te bukur e te gjelber ka kjo Lepurushja mer aman. :)

Kinge fare eshte, si karamele. :-*
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-07-2007, 00:35:24
I like it. :) 9
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 11-07-2007, 03:29:02
8 for that one ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 11-07-2007, 05:46:47
5.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 11-07-2007, 14:28:26
7 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 11-07-2007, 14:30:25
2
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 11-07-2007, 14:30:46
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 11-07-2007, 14:31:09
9
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 11-07-2007, 14:37:03
2 prape
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 11-07-2007, 14:41:04
5, foto e mesme :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 12-07-2007, 05:33:06
8, se si shume fallco keta muskujt. Ndoshta po te mos ndriconin aq shume, do u jepja note me te larte. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 15-07-2007, 19:53:32
9+ :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 15-07-2007, 20:00:58
wow, 10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SmiLey ne 15-07-2007, 20:06:51
7 e icik :d
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 15-07-2007, 22:58:08
8 me hater :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 16-07-2007, 03:57:26
1
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-07-2007, 06:41:29
hmmm 5-6
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 16-07-2007, 16:37:58
0 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 17-07-2007, 15:20:59
4. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-07-2007, 16:22:50
10 se ma ngriti nepsin me ate akullore qe lepin.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 18-07-2007, 00:29:27
6. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 18-07-2007, 18:41:15
3-sh.. Nuk i besoj une dashurise. ;) :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 18-07-2007, 19:44:43
0 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 19-07-2007, 18:19:19
1. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 19-07-2007, 19:37:28
2 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 19-07-2007, 20:08:24
Tresh. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 20-07-2007, 20:09:00
8 :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 20-07-2007, 20:18:32
1-sh. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 20-07-2007, 20:19:33
Me marsh te keqen :D
1 e gjysem se jam zemermire :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 20-07-2007, 20:20:45
Ti zemermire?! :P


Hec aty qe ate gjysmen po ta fal une ty. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 20-07-2007, 20:31:10
5 (se nuk ia kuptoj dmth)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 20-07-2007, 23:12:03
8 :P


Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 21-07-2007, 04:33:33
4. Katraman mbeti ky, mbeti ne klase. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 21-07-2007, 11:47:45
4- :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-07-2007, 11:49:59
5
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 21-07-2007, 13:25:24
8
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-07-2007, 14:21:37
1
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 21-07-2007, 14:59:34
7 ...mjaft e ke :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 21-07-2007, 15:03:01
6,5  hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 22-07-2007, 15:45:34
7.5 :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 22-07-2007, 18:53:54
1.5-sh ,se te tuat do personalet me pelqejn me shume. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 22-07-2007, 20:01:52
7
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 22-07-2007, 22:12:22
babyyy!! :) lol

9
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 22-07-2007, 22:34:19

yo babyy too
but me more babyyy

8  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 22-07-2007, 23:14:08
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 22-07-2007, 23:17:16
10 ele ty  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 22-07-2007, 23:23:08
flm bukulosh :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 22-07-2007, 23:37:18
sps, ku pe din se  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 22-07-2007, 23:47:12
foto :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 23-07-2007, 00:01:21
 hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 23-07-2007, 04:38:35
10, sa beb i bukurrrrr! Iiii Mashallahhhhhhhhh!!!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 23-07-2007, 09:18:49
10

edhe i mal jam i mil un  :engjell:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 23-07-2007, 11:00:45
9
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 23-07-2007, 11:09:10
10

edhe i mal jam i mil un  :engjell:
Hajt te shohim pra se vdiqem  :engjell:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 23-07-2007, 11:45:38
Pastaj, sa te rritem edhe pak une  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 23-07-2007, 11:55:26
Rritu shpejt pra  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 23-07-2007, 12:31:34
ja pra, u rritaaa ..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 23-07-2007, 14:09:45
u sa i mireeeeeeeeee
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 23-07-2007, 14:46:09
me jep adresen ta dergoj foton  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 23-07-2007, 16:21:43
e gjen ne forum
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 23-07-2007, 20:08:44
1-sh kthehu ne Vjeshte. :D...Edhe mos i harro merrri edhe ato buze me vete. :D ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 23-07-2007, 20:11:51
pasi mi vodhet ku ti gjej xheloze
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 23-07-2007, 20:15:58
Kush ta vodhi? :P..Mos ke dert se unë kam ne xhep ;)


Hajde   3-she po te jap. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 23-07-2007, 20:16:41
mi hengren nga dashuria
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 23-07-2007, 20:17:34
Une sti kam ngrene vallahin. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 23-07-2007, 20:38:48
s'arrite ... :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 23-07-2007, 20:40:02
Jo,nuk i ndjeka. :D


1-sh ulu. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 23-07-2007, 20:48:08
 :-[
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 23-07-2007, 20:49:53
10 me ylli ne ball :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 23-07-2007, 20:50:25
Po sdo te thote qe e kam lone ate pune. ;)..Buzet hala ne xhep i kam. :D


5-she
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 23-07-2007, 21:07:37
ruaji pra  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 23-07-2007, 21:08:53
9
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 23-07-2007, 21:09:35
Hahah...i ka ca lodra ne shtepi ai ndoshta i duhet per ato :D


Kesaj siper 10 prap
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 23-07-2007, 21:09:49
3-ah ai su fmiut edhe aq. :P


P.S.Anonime ti jap ndaq 2 par. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 23-07-2007, 21:11:17
10 edhe ty charlie e këtij cinikut njesh edhe kjo me dhimbset
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 23-07-2007, 21:12:38
10 prap
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 23-07-2007, 23:19:31
2sh me 3sh. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 24-07-2007, 00:54:11
9.999 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 24-07-2007, 05:41:12
9.999 edhe ti. Ky bebushi mbetet shume i bukur dhe si shpirt! :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 24-07-2007, 11:08:46
9.9999

flutur shume e bukur, ngjani sadopak?
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 24-07-2007, 15:19:51
9.999 edhe ty, perseri. :P Dhe po, po, ngjaj shume me fluturen ne karakter, ngjyra, etj. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 24-07-2007, 15:23:54
5-she kete here.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 24-07-2007, 15:28:34
U me marrsh te keqen e flutures. :P 5 edhe per ty, muskull-madh ti. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 24-07-2007, 15:30:47
Ta marsha ta marsha  :D,po skam kohe se jam i ngarkuar me keto dyja per momentin. :D

7-she
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 24-07-2007, 16:33:02
2. :D


sorry. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2007, 16:43:04
10 kesaj sheqerkes. :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 24-07-2007, 21:52:28
9.999 edhe ty, përsëri. :P Dhe po, po, ngjaj shumë me fluturen ne karakter, ngjyra, etj. ;)

shih me mire ti me ke dhene nje 9 me pak hehe oki ska gajle flutur flutur je shume e bukur!!!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 26-07-2007, 18:42:50
5..shume e ngaterruar ajo gjeja aty ne avatar :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 26-07-2007, 18:48:19
pikerisht per ate lemshin e diteve tona...nje 9 si te duket
po ta rris pazarin  :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 26-07-2007, 18:50:33
9-she hajde heren tjeter 1 note ma te madhe e ke. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 26-07-2007, 18:53:03
2-sh plus vajzave qe ke ne supe 8-she dmth rrumbullak 10  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 26-07-2007, 21:13:40
10 per idene e kendshme per te shpalosur flamurin...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 27-07-2007, 01:16:51
6.6
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 27-07-2007, 01:19:59
3 haha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 27-07-2007, 01:21:08
8'she nga boobs dukesh ok  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 27-07-2007, 01:29:35
0 nga trute dukesh - 1   :-):-):-):-)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 27-07-2007, 01:30:29
9-she nga goja  :D :D LOL
s'mund te mi shohesh trute sweetie..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 27-07-2007, 01:35:25
1 cka barku nxjerr bardhaku thote nje fjale e urte
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 27-07-2007, 01:37:34
9,1
trute spo mund ti lokalizoj qe ti komentoj por famtiresisht ke avatar te forte dhe nuk parashoh renie pazari iher periher hehe
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 27-07-2007, 09:50:10
Po jap vote per avatarin e asaj bukurosheje siper Mishelit (10 mo as qe e diskutoj )
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-07-2007, 10:55:38
- 5  e meriton.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 27-07-2007, 11:00:35
9 dhe capi meriton ma shume.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-07-2007, 11:13:50
 8 për ty dhe një banane për capin meqë meriton me shumë sipas opinionit tënd. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 27-07-2007, 11:18:47
capit edhe ate qe i jep lemsh ja jep. merre capo bananen se ta keput sterio nga tufa vet. merre dhe edukoje si di ti. ketij prape aq i vej 9
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 27-07-2007, 12:22:50
Sterio...nuk ha banane une ha vetem trangull prodhim  vendas elbasani LOL


Apo ske faj ti jo..se eshte liruar shume kg i bananeve andej nga vapa dhe ske ku ti cosh ti mi sjell mua LOL LOL

11 yll eshte shife si eshte lum ai qe e ka !
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 27-07-2007, 12:53:11
1-sh  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 27-07-2007, 16:30:36
7
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 27-07-2007, 18:10:25
7.1  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 27-07-2007, 18:16:15
7-7.1    :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 27-07-2007, 18:19:34
7.1 - 7.2  :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 27-07-2007, 18:21:42
-0.1....je rob i keq  :D :D :D :D

Shuma e asaj qe me vleresove
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 27-07-2007, 18:28:03
8.2 happy?
sa doreshtrengut qe me je  :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 27-07-2007, 18:38:09
jam ca...10 per ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 27-07-2007, 18:40:58
10.1  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 27-07-2007, 18:56:29
10, vetem se je shqiptar.... :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 27-07-2007, 23:20:45
10.2
prape nuk jam 100% shqiptar  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 28-07-2007, 03:06:53
ske qene kurr, 5 genjeshtar
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 28-07-2007, 11:30:16
6
jam pak mix por JAM SHQIPTAR!!!  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: LOLa!! ne 28-07-2007, 13:43:54
10+ :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 28-07-2007, 16:30:04
9

Po me pelqen shume avatari jot, po te thoshte "love" ne vend te "like" do ishte akoma ma i bukur  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 28-07-2007, 16:45:59
10-she bre dyjave   ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 28-07-2007, 16:55:08
pa diskutim 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 28-07-2007, 16:57:46
10....vdes mbas bebave  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 28-07-2007, 18:56:48
10..dhe une pas zanave ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 29-07-2007, 00:30:43
Une edhe pas zanave edhe pas engjujve 10 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 29-07-2007, 02:42:19
aahm,  per ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 29-07-2007, 17:38:58
cili je ti i pari i dyti i treti apo i katerti te shoh nese mund te te jap 10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 29-07-2007, 17:52:23
i dyti jam une ;) per ty 5
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2007, 20:31:09
Nga e majta a e djathta? :P

4-sh. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 29-07-2007, 22:49:42
pse ne arabi po te dukem une aaaaaa?? 1 per ty
 Dragon fire 10 pra
 
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 30-07-2007, 01:54:55
9.5 ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 30-07-2007, 04:01:49
10.0.1 ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 16:13:32
0.005 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 30-07-2007, 16:16:45
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 30-07-2007, 16:23:02
Moj vetem kete anonimus se mora vesh une kush eshte..antare e vjeter ajo ?

Ulu ti Mishel per sot 10 !
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 16:51:40
Aq sa ti ,me paske harruar? :D
 5 pra
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 30-07-2007, 16:53:59
po te kam harruar ?Kam shume dite qe po e vras mendjen se kush mund te jesh ?


Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 16:58:39
çudi ne kalonim aq mirë se bashku  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 30-07-2007, 17:03:56
moj dreqke do tregosh kush je...:)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 30-07-2007, 17:06:34
hmm...
9-she
qeshu veq dhe pakez dhe top hehe
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 17:24:16
prit ta hapi nje teme dhe do te te kujtohem
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 30-07-2007, 17:25:19
Moj do thuash kush je se vdiqa...me ka lene kujtesa ahaahha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 30-07-2007, 18:43:20
shume fotografi e bukur :) 9 ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2007, 19:24:16
3-sh ulu. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 30-07-2007, 19:29:07
0.2 lol
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 19:30:36
Ia kalove mire motra? 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2007, 19:36:40
-1 kthehu ne vjeshte. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 30-07-2007, 19:41:34
Ia kalove mirë motra? 10

Mire ja kalova moj mire (thanks for asking), por aq nja gjysem ore ndenjtem se ne ketu ne USA i kemi pushimet e drekes shume te shkurtra, jo si andej ne Shqiperi ku rrine nga 2-3 ore lokaleve e kafeneve ne orarin e punes. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2007, 19:58:32
Ty nje 2-she,per hater te motres. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 19:59:00
epo ç'ti besh mire do te ishte te punojme e te shkojme per dreke pra  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2007, 21:03:42
-1-shin hala e ke ti. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 21:10:57
ty 0.005
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 30-07-2007, 21:21:04
9. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 21:39:12
merci flutur
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 31-07-2007, 02:56:35
5
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 31-07-2007, 13:06:40
cilli ke ti?
hajt ka ni 2she gjithve del ni 8  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 31-07-2007, 13:12:48
9
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 31-07-2007, 13:22:05
9
foto jote apo jo  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 31-07-2007, 14:26:38
8 po ja si mendon ti?
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 31-07-2007, 17:49:38
10. Shume auto-portret i mire, Mishel. Mashallah fytyra jote simpatike/ Bjonde po c'fare bjonde se. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 02-08-2007, 14:16:22
Asaj masken ne nam i jap nje................ ...........10-she   ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-08-2007, 15:10:20
i 10 te mire turive. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 02-08-2007, 16:28:04
7 si gjithmoneper ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-08-2007, 00:40:39
Sa shume persona paska ketu. Nga nje 8 te gjitheve. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-08-2007, 01:03:38
epo nje 10 ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 03-08-2007, 01:06:29
ty nje 01
dale se i perziva nr. ne fact 10  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-08-2007, 01:08:54
boll i katranose 10 edhe per ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-08-2007, 01:11:12
10 edhe per ty  Mishel, jo per gje po si ti edhe avatari jot E MERITOJNE!


P.S. Ma co me E-Mail kete foto qe ta bej koleksion ne albumin qe kam nga ti. Ahhh, I will send you Mail with my short hair, once I take a picture of it. LOL :d

 :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-08-2007, 01:12:38
ok. 10 me yje
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-08-2007, 01:21:57
ok. 10 me yje

Jo, jo s'dua yje akoma. Se s'dua te vije nata edhe per pak. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 03-08-2007, 01:24:39
ja nje 10 vetem me nje ylle (diell) rrezatues per ty :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 03-08-2007, 17:43:58
3-sh ketij prototipi. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-08-2007, 21:51:43
Dysh ketij prototipit te papare. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 03-08-2007, 22:00:37
Nje 9she :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 04-08-2007, 08:44:08
8. ME PELQEN GOXHA AI LABIRINTHI JOT, SI EDHE NGJYRAT E TIJ. Si i ngaterruar edhe relaksues. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-08-2007, 09:10:16
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 04-08-2007, 17:35:47
1-sh per qf kshtu. :D Se ajo foto i meriton ja 100 poena me teper. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-08-2007, 17:47:53
10 ketij qafirit. lefto ca eshte ajo    qf  re se na hutove
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 04-08-2007, 17:54:03
Qejf mo qejf. ;)

2-sh  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 04-08-2007, 19:57:07
Qyre ky, 5
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 06-08-2007, 00:37:47
6
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 06-08-2007, 05:30:13
10. Ky parapraku shume simpatik dhe fotozhenik por mbeti me kufjo ne koke bre aman. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 06-08-2007, 06:20:19
Qyre ky, 5


ty 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 06-08-2007, 12:43:14
thanks, ty 5 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: beku ne 06-08-2007, 14:19:27
0
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 06-08-2007, 15:49:35
Homer, 10 sepse me shtin te qeshi :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-08-2007, 19:08:38
1-sh. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 06-08-2007, 19:47:37
10 si i forti i lagjes qe eshte  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-08-2007, 19:52:12
Perles vetemn nje 10-sh mund t'i jap. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 06-08-2007, 22:21:26
10. Ky parapraku shumë simpatik dhe fotozhenik por mbeti me kufjo ne kokë bre aman. LOL

10 edhe ty, çka janë ato kufje re, këtu isha ne një aeroplan privat ku bëmë një xhiro mbi Zvicren, ishte për mrekulli, pervoje tepër speciale  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 07-08-2007, 10:43:26
qka eshte ky ultravilolet ne foton tende?

3
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2007, 12:58:23
5 ...ai ne mes shum kopuk duket :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 07-08-2007, 13:30:39
3
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: beku ne 07-08-2007, 13:45:23
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 07-08-2007, 14:06:28
flm :engjell:
10 edhe ty pra
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: beku ne 07-08-2007, 14:07:28
 :-[ :-[ flm
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 07-08-2007, 14:15:17
 ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2007, 15:37:15
6
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 07-08-2007, 16:01:06
10. cun i mire
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 07-08-2007, 17:14:26
10 - femer e mire dhe e bukur kjo bjondina.

 :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 07-08-2007, 17:45:55
edhe kjo zeshkanja po  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 07-08-2007, 17:55:05
edhe kjo zeshkanja po  ;)

Nuk jam zeshkane moj jo. Jam brune - Po. Ama jam shume bardhoshe, me teper e bardhe sec jane brunet zakonisht. :) Megjithate shume faleminderit per dhjeten.


10 edhe per ty anonimus, si edhe nje :puth tek faqja. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 07-08-2007, 19:25:31
Elegance, sunde duroj pa ta jep 10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 07-08-2007, 20:04:56
8she ty. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-08-2007, 20:11:09
1-sh se qejfi ma deshi kshu. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 07-08-2007, 20:27:13
Kishe dashte te te jap njesh por ncuk, ska note te mire per ty, mbase nderroj mendjen me vone  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-08-2007, 20:36:24
une ty irekt 1-sh. :D..Mkishte marr malli per ate ftyre. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 07-08-2007, 20:37:54
Mos m'jep komplimente me qellim te te notoj mire  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-08-2007, 20:40:22
1-sh prap duhesh me u permiresu. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 07-08-2007, 20:41:34
njet se kam  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-08-2007, 20:43:25
ani qe  edhe nje 1-sh ,ngele sivjet. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 07-08-2007, 20:45:05
une edhe me njesha kaloj  :D ( duke i mbledhe njeshat qe me dhe ti, del note kaluse  ;) )
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-08-2007, 20:47:55
Nuk kalon deri jam une gjalle.Jam une profi apo? :D

1-sh
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 07-08-2007, 20:49:32
Jo jo, skaloj me......diplomen e kam ne xhep  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-08-2007, 20:51:30
Spo te vyka gjo,prape me 1-she je. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2007, 20:53:12
0 (se shum avatar fallco ky) :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 07-08-2007, 20:53:28
Ketu ku jam luftojme per 1-sha  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2007, 20:54:26
Ashtu keshtu 1-sh je ti edhe nga natyra :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-08-2007, 20:55:24
-10 ketij hajni. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2007, 20:56:27
0 (nuk te pershtatet me fytyren tende ai avatar ty joo ) :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-08-2007, 21:16:14
Po une jam ma i forte se ai. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 07-08-2007, 21:19:37
mendon me i rende ? ..... :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-08-2007, 21:24:01
Gjethqysh. ;) :D2-sh te ngrita noten. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2007, 21:27:31
I rende je sa te thuash ama i fort disi nuk te shkon :D


0 prap :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 08-08-2007, 00:34:18
paaf, 1
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 08-08-2007, 07:21:49
^^^^---->>>> 0   pagjume:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 08-08-2007, 11:24:33
10 me xhufka.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: beku ne 08-08-2007, 11:40:57
11 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 08-08-2007, 11:44:47
10 edhe pse se njoh.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: beku ne 08-08-2007, 11:45:39
10 kot eeeee??:P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 08-08-2007, 11:49:31
per homerin vazhdoj me 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 09-08-2007, 20:11:14
9. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: beku ne 09-08-2007, 22:30:55
10 e padiskutueshme
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 13-08-2007, 10:49:23
6.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 13-08-2007, 15:23:50
9
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-08-2007, 15:57:42
Nuk e di si te ta ve  noten. :D :P

8
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-08-2007, 16:19:28
10-she ktyne bukurosheve. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 14-08-2007, 16:22:15
10 ketij dashamiresit te bukurosheve.        sterio veje si te vi se nuk i marr shume per baze po he. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-08-2007, 16:24:06
Hec e mos ja vej i 10-she kesaj.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 17-08-2007, 01:20:31
11-she ketij te fortit. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 17-08-2007, 10:36:29
10 te plote
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 17-08-2007, 13:58:12
2-sh ulu :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 17-08-2007, 15:05:02
5 ngrihu dhe permiso noten
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-08-2007, 15:24:47
- 10   :P  e meriton  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 17-08-2007, 19:09:03
10 por pa merit. une gjithshka e meritoj ore qafir.  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 17-08-2007, 21:32:22
ec aty mishel  ;)2 cope 10,hallall i ke :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 17-08-2007, 22:13:08
o wili hiqe kete foon se ke nje shekull me te
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: wiliams ne 17-08-2007, 22:23:17
o wili hiqe këtë foon se ke një shekull me te
..nuk kam tjeter moj,jep aty vleresimin dhe vish rrobat se nuk ka lezet :-[(gjith diten lakuriq rri ne forum :-[
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-08-2007, 21:34:59
0 per ty, aman s'ke ndonje foto tjeter edhe ti se na u be boze kjo. :D LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: notorious ne 20-08-2007, 21:41:04
më hiq një kuriozitet...

çe ke atë n'gojë...?
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 20-08-2007, 21:42:56
10 ketij...

PS: me kujton ate kengen qe kendonim ne vogeli...topi rrotullohet, portes i afrohet, ence, penall, shtyll ...GOL  :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-08-2007, 21:43:58
më hiq një kuriozitet...

çe ke atë n'gojë...?

Eshte maske ore maske kam ne goje. Te kane lene syte, ty?! LOL


P.S. Mishelit i jap 10 per avatarin e ri. Te shkojne shume te kapura, floket. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 20-08-2007, 21:46:09
10 edhe elegance...apo fotomodelja e forumit... :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-08-2007, 21:52:21
10 edhe elegance...apo fotomodelja e forumit... :D :D :D

Ca lesh fotomodele mi, s'jam Elle, Gisele, Heidi, Kate apo Cindy, une. LOL Tallu ti tallu.

Nejse ty 10 te mbetet nota, "e poshter".
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: notorious ne 20-08-2007, 21:52:52
aha maskë... nga ktu ku shkruaj n'fakt s'ësht se i shikoj pastër fotot.

epo t'bosh dhe foto me gjojna n'goj n'kë mosh... më jep të dyshoj që stë zen gjumi pa e fut diçka n'goj.
p.s. mesiguri do e kesh heq e madhe biberonin nga goja ti :P

mishel... ulu 4. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 20-08-2007, 22:07:52
10 ketij...
dhe kujdes nuk te takonte ty rradha, por elegances.

epo cdo ta ngel per vjeshte kete djale/. hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-08-2007, 22:09:46

epo t'bosh dhe foto me gjojna n'goj n'kë mosh... më jep të dyshoj që stë zen gjumi pa e fut diçka n'goj.
p.s. mesiguri do e kesh heq e madhe biberonin nga goja ti :P

mishel... ulu 4. :)

Po nga e di ti moshen time o i uruar?! Sa per biberonin s'e di, pyet mamen time meqe pa maske prere kerthizen ti mu. :D Ti per vete ne c'fare moshe e hoqe beberonin.

Globi me pelqen. 8. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: notorious ne 20-08-2007, 22:21:22
tashi meshkuj me biberon ti pa ma thu se un skom pa... as në tv më ka shty kurioziteti me i pa :)

ndo avatarin t'shikoj më afër... qqë t'jap notën time

po t'interesoj kuptohet...

mishel... sa e keqe je, gjithsesi (5 hatri modh i tufshes)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-08-2007, 22:30:26
tashi meshkuj me biberon ti pa ma thu se un skom pa... as në tv më ka shty kurioziteti me i pa :)

ndo avatarin t'shikoj më afër... qqë t'jap notën time

po t'interesoj kuptohet...

mishel... sa e keqe je, gjithsesi (5 hatri modh i tufshes)

"Noten" vere si te duash dhe s'me intereson shume, aq me shume qe llogje plot po bejme ketu. Pastaj, avatarin e nderrova kot per qejf se kisha goxha kohe pa e nderru. ;) Sa per meshkujt me biberon e ke gabim, pasi edhe meshkujt dikur kane qene foshnja dhe s'ka foshnje qe te mos kete pire pa biberon. :D Ndoshta ti je i vetmi perjashtim i kesaj bote. :D

Ty nota te mbetet 8, mbase do te te rritet ndonje dite. Glob i vecante ai notorious.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: notorious ne 20-08-2007, 22:35:08
mesiguri po flasim për biberona të ndryshëm ne...

tashi po që je elegante... 7 për buzqeshjen.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-08-2007, 22:38:43
mesiguri po flasim për biberona të ndryshëm ne...

tashi po që je elegante... 7 për buzqeshjen.

Normale, ti gjithmone me te qeshur - me te ngjeshur flet. Edhe biberonat s'i le rehat.

9 per Honestine ne pergjigje.


P.S. Une buzeqesh gjithmone se jam njeri pozitiv. :) Kishe gje ti?! LOL :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 20-08-2007, 22:43:40
100-she omelsines. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 20-08-2007, 22:44:51
10 per elegancen si dhe per tubin qe shtrengon fort ajo.... :perqafim :perqafim

PS: Noto kishe gjo me mu a si???...pakse te dhashe note te mire pa merite me ben edhe poca... :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 20-08-2007, 22:45:04
1 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-08-2007, 22:47:18
10 për elegancen si dhe për tubin qe shtrengon fort ajo.... :perqafim :perqafim

PS: Noto kishe gjo me mu a si???...pakse te dhashe note te mirë pa merite me bën edhe poca... :D :D

Edhe per tubin me ke dhene 10, pa le. LOL (This is an older pic from a shoot. It was taken exactly a year ago, but I like this and some other ones from that shoot in particular, mishel - f.y.i.)

Per Xhaxhi Charlin 10 se e kemi xhan.  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: notorious ne 20-08-2007, 22:52:16
shyqyr që e kape se për ç'biberon e kisha llafin...

nejse, meqë ra muhabeti tek e qeshmja... t'ka ndodh ti buzqeshës partnerit në sex e sipër...?

më ndodhi para ja 15 ditësh... në një moment se di pse, por u kujtova që duhët t'isha t'jetër ven e jo ktu ty nigju klithmat e të pangopurës e m'kapi një e qeshur.

e shkreta, ngeli keq e më pyste vazhdimisht pse qeshe çpate...?

hiç gjo i thash... akoma s'ësht bo e gjall :)

7 per iden e kapjes me dor hekurit...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 20-08-2007, 22:53:19
9 per historine nga jeta...  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: notorious ne 20-08-2007, 23:01:44
pse ma ule 1 not...?

hë na trego dhe ti noi pisllik mishel... se atë që i bo panine n'mjes e ke thon

8 për me t'dhon içik kurajo :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 20-08-2007, 23:03:38
7 Noto...mos u ngaterro me mu se te gje belaja....merru me nai ma produktive.... :D :D :D

PS: ai qe i ha paninet qe me mengjes...ohoohoh si shko ne pune....me gaz shkoj ne pune ah i mjeri une ah i mjeri une...ja keshtu

bye
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: notorious ne 20-08-2007, 23:10:14
më k'pute...

e un thash që kët qeflien do e kafshoj, po ti ngreja dhe i not

 
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-08-2007, 23:10:32
10 mishelit dhe menyres sesi ja ka kthyer pergjigjen notorit, i jap 100!!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-08-2007, 23:11:50
shyqyr që e kape se për ç'biberon e kisha llafin...

nejse, meqë ra muhabeti tek e qeshmja... t'ka ndodh ti buzqeshës partnerit në seks e sipër...?

më ndodhi para ja 15 ditësh... në një moment se di pse, por u kujtova që duhët t'isha t'jetër ven e jo këtu ty nigju klithmat e të pangopurës e m'kapi një e qeshur.

e shkreta, ngeli keq e më pyste vazhdimisht pse qeshe çpate...?

hiç gjo i thash... akoma s'ësht bo e gjall :)

7 për iden e kapjes me dor hekurit...

Une e dija gjithnje se per biberon e kishe fjalen, por je ti ai qe nuk me kupton gjithmone, mua. ;) LOL

Sa per historine, mos qesh me, c'te te them une me shume!? LOL


Ty te jap noten 5, tani.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: notorious ne 20-08-2007, 23:20:46
vetëm t'bleni dini ju...

femra mo... ç'të presësh

dal nga tema i zhgënjyer total... ty ju thon që as t'ju morësh n'pytje sja vlen

imagjino me vra menien tju japësh dhe nota...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-08-2007, 23:28:49
vetëm t'bleni dini ju...

femra mo... ç'të presësh

dal nga tema i zhgënjyer total... ty ju thon që as t'ju morësh n'pytje sja vlen

imagjino me vra menien tju japësh dhe nota...

Nga cila ane e krevatit fjete sot notoro se si shume shpejt tu be truri, fasule. Bli ti bli, heren e fundit qe shkove ne ndonje dyqan, te ngelen trute atje. :D :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-08-2007, 00:39:46
kai 10 tshe te dyve se jeni si shpirt. naten nashti.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-08-2007, 10:31:56
10 me yll dhe flamur mu ke... :P aty mo ke vendi. :D :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 21-08-2007, 10:42:46
2sh si ste vie turp nudo  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-08-2007, 10:59:54
9 per ty.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 21-08-2007, 11:44:48
9 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-08-2007, 12:07:00
10.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-08-2007, 12:11:55
 4  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 21-08-2007, 12:12:47
100000000000
po deshe me zero,shtoj vete  :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-08-2007, 12:22:33
iii kush e pruri koken. 10000 edhe per ty.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 21-08-2007, 13:43:55
69, per ty.... :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-08-2007, 13:47:16
ke ngaterru temen cheke. nuk jemi te pozicioni qe pelqen por tek vlersimi avatarit.  9 per ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 21-08-2007, 14:36:30
10 edhe 10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-08-2007, 14:46:15
10 edhe per tyve
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 21-08-2007, 14:48:49
6,9...... :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-08-2007, 14:52:59
5 per kokfortesine
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 21-08-2007, 15:00:44
10, per kembe nguljen..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-08-2007, 15:10:36
10 per koherencen ne mendim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 21-08-2007, 15:16:29
10, per botekuptimin e gjerave...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-08-2007, 15:21:07
10 se na lodhi. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 21-08-2007, 15:23:38
10, per koerencen... :D(shaka)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 22-08-2007, 07:43:50
7. ;) Mire e ke shfaqur patriotizmin, por mund ta shfaqje edhe me mire, shoko. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 22-08-2007, 12:48:55
10 sa e mire qe je mi dreq :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 22-08-2007, 13:26:20
nuk te afrohet ty, 10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 22-08-2007, 14:02:26
8
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 22-08-2007, 14:03:35
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-08-2007, 14:19:35
10
 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 22-08-2007, 14:26:04
ta kam borxh nje -10. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-08-2007, 14:36:04
jepja vetes nje te tille. une du 10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 22-08-2007, 15:25:34
hajt mo dhit po te jap. meqe e lype. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-08-2007, 15:31:46
Po pse mi dreq vetem ngaqe ta lypa ma dhe.  :P :P

Une thashe se e meritoja. :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 22-08-2007, 15:36:42
jo re ti meriton ma shume. po kaq kam ne dore haha.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-08-2007, 15:39:22
E mire edhe ti me shume meriton po nuk kam se si te ta jap.  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 22-08-2007, 15:49:37
dergoje me poste. nje dedikim siper dhe hajt me te mira. :D   . Adresa eshte  www.gjithetemirat.c om   hahaha     10 me xixa buba per ty.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 22-08-2007, 16:06:18
10 me pike
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 23-08-2007, 05:01:35
10 sa e mirë qe je mi dreq :perqafim

Ohhh shume FALEMINDERIT SHPIRT. Ma bere zemren mal dhe ma mbushe diten se vallaj e semure me rrufe dhe te ftohur kam qene tere diten dhe tere diten ne pune. Tani ti me vure nje buzeqeshje ne fytyre.


E Mire moj e mire jam (lum ai qe me ka, ta dije mire fare :P) Por edhe ti e motra nuk ngeleni prapa. Nga nje  :perqafim per te dyja.  :perqafim
P.S. Brentianit 10, sa cun simpatik shejtani. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 23-08-2007, 09:13:20
10 me yll edhe pak eshte :D  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-08-2007, 10:47:54
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-08-2007, 10:48:25
2 me bisht  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 23-08-2007, 15:34:05
10 se kshu kam qejf.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-08-2007, 15:47:36
Edeh ty 2 me bisht se ke hequr fotografine. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 23-08-2007, 15:53:32
prape 10 ty. foton e hoqa se me levizen zarin. jam rehat kshu. pse ta gric me gjethe hislle hahahaha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-08-2007, 15:55:26
S'ka gje se edhe keshtu si flutur e mire je. :D :perqafim

10 kesaj meqe e shoh  pak pa qejf sot.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 23-08-2007, 16:04:40
10 per mbeshtetjen dhe konfortin. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 24-08-2007, 07:25:39
10 se une vdes per fluturat. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 24-08-2007, 07:32:09
10 sepse rozen e kam fiksim. mirmengjesi
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-08-2007, 10:30:47
5 per kete se jam me nerva sot.  :P :P :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2007, 11:12:16
2 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 24-08-2007, 11:34:29
10 se jam ne humor te mire sot.    Ps:Sterio pi uthull si te bin nervat. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 24-08-2007, 12:01:00
10 per krahet
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 24-08-2007, 13:59:44
wowwww 10  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2007, 14:21:32
10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-08-2007, 14:26:13
2 me xhufke. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2007, 14:27:14
2 me shtyll :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 24-08-2007, 14:35:05
5 me te shtyme
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 24-08-2007, 19:47:37
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 24-08-2007, 19:50:19
1-sh nderro avatarin. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 24-08-2007, 20:34:13
 3 ndërroje koken ti  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 24-08-2007, 22:51:42
10,,,,me pelqen.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 25-08-2007, 01:19:47
10 gjithnje kesaj se gjithmone romantike mbetet. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: anonimus ne 25-08-2007, 09:54:54
10 bukuroshes
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-08-2007, 10:19:20
10 asaj bukuroshes aty :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 25-08-2007, 14:51:09
3  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 25-08-2007, 15:24:17
10 bukuroshe
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 25-08-2007, 15:39:48
10 per ty, per fluturen e per pervjetorin tend me burrin. :)

 :perqafim dhe :puth.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 25-08-2007, 16:31:11
10, per buzeqeshjen.. :-[
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 27-08-2007, 17:11:54
10 per Simpatine qe te rrethon si person. :)

 :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 27-08-2007, 20:23:33
1-sh per qejf kot. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 27-08-2007, 22:55:49
4 per qejfin e atyre qe ke mbi krahe. ;) :d
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 28-08-2007, 03:03:00
8 vetem se doja ta shikoja me te qarte
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 28-08-2007, 05:16:08
8 vetëm se doja ta shikoja me te qartë

Doje ta shikoje me te zmadhuar dmth?! :P Se keshtu si foto e qarte eshte qe cke me te.


10 per ty, duket shume i bukur dhe origjinal ai trendafili. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2007, 10:19:16
2  :) jo per gje po duhet ta nderroje kete fotografi dh ete veje nje tjeter. :P :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 28-08-2007, 10:35:59
5 se e kam xhan. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2007, 10:50:09
 4 se e meriton  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 28-08-2007, 10:52:21
shih sa xhan me ka do me me kthy per vjeshte. hajde pra 2 qe te perserisi vitin e humbur. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2007, 10:58:51
Se kuptove ti qe kisha qejf te te shifja për vjeshte me qëllim qe te te vija 5. Hajde mo se po ta ve tani. :P :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 28-08-2007, 11:03:27
ca do me vesh more ose me sakte cme vure? 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2007, 11:10:59
5 hajde ta gezosh diplomen. LOL LOL  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 28-08-2007, 20:26:34
2  :) jo për gjë po duhet ta ndërroje këtë fotografi dh ete veje një tjetër. :P :P

Foton e nderrova zotrote. O Zot sa foto e bukur qe është. Dukem si cupeline e vogël, e bukul dhe e lumtul këtu.


Sterio ty një 10 për avatarin e ri edhe pse pak erotik dhe nudist. :d LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 29-08-2007, 09:30:39
1o hot pic
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 29-08-2007, 10:06:47
10  per ate lepurushin aty.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 29-08-2007, 10:21:30
10 per buzet e gjuhen
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 29-08-2007, 10:26:07
10 prape
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-08-2007, 10:34:08
Nuk i ke origjinale 5  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-08-2007, 11:06:46
6 :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 29-08-2007, 11:09:15
yll :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-08-2007, 11:18:35
Ke gabuar teme Capkene :D


7 ty  :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 29-08-2007, 11:25:14
yll eshte 10 po se kape ti

mire ulu 4 se po na lodhke shume LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 29-08-2007, 12:13:35
10 capit. ti sterio kishe nai hall me origjinalitetin tim? une jam 100  % une  LOL LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-08-2007, 12:17:55
10 praa :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-08-2007, 12:55:56
10 capit. ti sterio kishe nai hall me origjinalitetin tim? unë jam 100  % unë  LOL LOL LOL
 

11 për buzët origjinale 12 për gjuhën :D do të vleresoja edhe te tjera gjëra po nuk e di se si i ke. :P :P :P

Charlie 6 për ty. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 29-08-2007, 13:04:50
Sterio e ke avatarin te piste :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-08-2007, 13:09:47
Ti vlereso mos komento. :P :P :P

P. S Charlie nuk e mora vesh se cfare ke edituar tek postimi im. :P :P :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 29-08-2007, 13:26:24
10 per avatarin. Edhe ti vlereso ate qe sheh. te tjerat i di vete une.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-08-2007, 13:32:37
9 se nuk eshte tip i hapur me shoqerine virtuale. :D :P :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 30-08-2007, 04:28:28
9 se shume capken, tekanjoz, hot dhe seksi ky avatari i rinj. Si jane ngaterruar ato shputat e kembeve mer amani?! LOL


P.S. Brentiani, shume Flmd per komplimentin ndaj fotos. Gjithmone me mbush me komplimenta, ti, muve.  :-[
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 30-08-2007, 04:48:11
10    me pelqen se ke dal "free-spirited"  :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 30-08-2007, 11:56:12
100 me yll...:D avatar me te bukur skam pare ketu ndonjeher  :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-08-2007, 14:37:36
-1   kompleks ky avatar si i zoti. :P :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 30-08-2007, 14:38:44
2 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 30-08-2007, 15:44:25
3 kot per pol
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 30-08-2007, 16:52:34
Tetanike. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-08-2007, 17:01:31
10  :D keshtu kot per tangllik. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2007, 00:19:44
10-she per ate foto,  ;) 2-sh per orgjinalitet. :P(une jam ai minitri i ketyre puneve ketu  :D)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 31-08-2007, 01:18:43
0 fare :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 31-08-2007, 15:27:25
Tresh. Na e nderro njehere kete vatarin mor aman, se atehere ndoshta ta ngrejme edhe noten.  :-[

Xhan Xhan :-*
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 31-08-2007, 15:45:34
10-she ke foto tjera???
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 31-08-2007, 16:09:55
10 me xhunga
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 31-08-2007, 16:11:51
e mire je moj :)

P:s nuk pata kohe te hyja atje ta dish cfare lemshi kam bere po i bie murit me koke..1 vit abonim e ka ngrene motra jote te rroje vete....tani ahahahha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 31-08-2007, 16:15:41
10 per gomarlliqet e saj qe ben ne internet. :D:D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 31-08-2007, 16:16:46
po moj po pyet Ermiren se ajo ti shpjegon me mire gjerat sesi jane ketu...isha abonuar pa pagese..

me behet vone cfat te kem tani :D

10 iki ulu :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 31-08-2007, 16:26:49
1 se e ha tollum edhe pa abonim! hahaha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 31-08-2007, 16:41:25
8. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 31-08-2007, 16:43:27
5
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 31-08-2007, 16:47:37
Prape ti me re?! Hajt se po ta shtoj nje se ke mashallah gjuhe: 9. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 31-08-2007, 16:52:24
une jam tu ta ul meqe je ul dhe ti! 4 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2007, 16:52:44
5
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 31-08-2007, 16:53:31
unë jam tu ta ul meqë je ul dhe ti! 4 :D

Une s'jam ulur tamam-tamam, si me bere akrobaci atje ke tavolina. Ke inat ti me duket se s'i imiton dot akrobacite e mia?! :P LOL


8 per ty Mish! ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 31-08-2007, 17:05:52
10 dhe mos ma shemto emrin e djalit!  ehhh eleganca duhet pa ajo puna e tavolines! hahaha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 31-08-2007, 17:08:47
9 gjuhe-nxjerres.

P.S. C'ke ti me tavolinen moj, te beri gje ty ajo?! U bere xheloze me, apapapapaaa.  :-[ Eshte si prop, e shef ambientin qe jam eshte komplet dru, ne natyre kam dale moj, (studio e improvizuar mund ta quash).
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 31-08-2007, 17:12:31
8 . moj eleganca me the se te erdhi inat qe ti beje akrobacira mbi tavolione e une jo. e te thashe duhet me e pa ne di apo jo! varja.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 31-08-2007, 17:20:47
9, tamam ja vara. Se u keqkuptuam.

Nejse, po iki vertet tani se me mbajtet ketu me llogje pa pare. LOL


 :perqafim Mishel, Capkene, Sterio e te tjere. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 31-08-2007, 17:22:43
10 pafshim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 31-08-2007, 17:34:34
10.. me pelqejn xixat  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2007, 17:43:07
1-sh kesaj se po shifet qarte se po dridhet nga frika atja larte. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 31-08-2007, 17:53:58
10 ketij omelsines se forumit!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 31-08-2007, 20:30:01
10 kesaj mamushit me buze te bukura. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: ibraim ne 31-08-2007, 21:16:15
elegance po je ti ne avatar 10
avajtu pak...sa e mir qonke :lule
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 01-09-2007, 21:48:51
elegance po je ti ne avatar 10
avajtu pak...sa e mir qonke :lule

Po po, une jam ne avatar dhe vetem une. Kush do te jete mehalla?! Flmd per komplimentin dhe lulet.  :-[ Ta rikthej buqeten  :lule


Edhe per ty 10 se ke avatar shume te bukur e me kuptim. perq gjithashtu ibraim dhe mirese u riktheve. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 01-09-2007, 22:52:46
9..........si karamele zana me ke dale ne kete foto .... :perqafim
Po 9 meriton se vdiqem dum me te te pa surratin :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-09-2007, 00:21:59
5 kesaj qe kerkon surratin e te tjereve e te vetin se qit
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 02-09-2007, 01:58:33
& kesaj se e ka nxjerr gjuhen shum jasht :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 02-09-2007, 06:40:05
2 ketij, si s'e nderrove njehere kete avatarin more te marrte e mira. :d


P.S. Lisa, une  kam nxjerre surratken edhe me nga afer moj. Po Mishel ta tha tamam, ti surratin tend pse s'e qit?! LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 02-09-2007, 14:37:09
origjinal, e meriton 10  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 02-09-2007, 14:52:39
1-sh ty se e ke falc. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 02-09-2007, 14:55:26
M'ke marr inat ti mu, andaj  :P

5 ty, qe tme sillesh ketej kohe pas kohe  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 02-09-2007, 14:58:22
Ene gkjeth kendej jam po ju mkeni harru ejjj. :D


7-she per momentin  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 02-09-2007, 15:01:54
S'ka teori te harrohesh ti........apo ndryshon praktika nga teoria ???  :D

Mbes te nota 5, nuk ha fjalet e mia une  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 02-09-2007, 15:05:42
Shihet qarte se ndryshon. :P


5-ta ula une noten ty. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 02-09-2007, 16:47:40
10 me flamurke. :d  :-[
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-09-2007, 09:59:23
10 edhe ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 03-09-2007, 13:13:42
edhe ty 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-09-2007, 17:15:43
5 me yll  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-09-2007, 17:16:37
12 per mesazhin qe percjell  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 17:32:51
11 per gjuhen e gjate dhe 11 per buzet e bukura. Total sa behen?! :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 03-09-2007, 17:36:44
10 edhe pse syckat te kan ik icik maton ...ke je tu pa mi :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: ibraim ne 03-09-2007, 17:38:48
lisa cka je shtri mi pertoke...apo ti je ajo qe fluturon?
10-she
avajtu mi pak :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 17:47:49
10 edhe pse syçkat te kan ik icik maton ...ke je tu pa mi :D

Syckat i kam cuar vete matane, me stil. S'e kam pa xhaxhi fotografin, jame bere capkenke. LOL

Ciao Lisa, si je ti?! Tu be qejfi tani qe e pe foton nga afer, si tu duk?! :d hahahahahaaa


:perqafim dhe noten 10 per Ibraimin.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-09-2007, 17:54:44
10 edhe tyve  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 18:33:40
9 me yll, qe te mos i mbetet hatri 10-tes. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2007, 18:43:54
10-she padyshim ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 03-09-2007, 19:03:04
yll mu duke Elegance ...si rrush (nese me lejon te shtoj tajk i bardhe :D)

Ibro si te kam xhan ...boo sa kemi pa llafosur ne te dy  :perqafim

Leftos eeee ....10 i jap
nje se i pershtatet shume avatari
2 se mu lodh ty i majt ato dy feckat :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-09-2007, 19:04:12
5 kesaj vertet e meriton :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 03-09-2007, 19:06:02
ca thu ti me :0 iiiii ene vdek s'ta jepni i pike :D lene mo gjall :D

10 e meriton se eshte e vertet ajo qe ka thene :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2007, 19:08:10
hahahah...Po ato luftera behen per seks mooo. :D


10-she kesaj deri t'ja shkurtoj une ato   krahet. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-09-2007, 19:08:52
6 sepse e kupton idene djali :P :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-09-2007, 20:10:52
10 per pavarsine  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 20:31:49
10 per buzet. Po u lodha s'i veni nota vetem Mishelit. Vetem kjo me bie, c'te bej une...  hmmmmm:


Lisa Flmd shume moj shoqe: me pelqen kur thuhet "si rrush", po ai "tajk i bardhe" c'fare ishte?! Nga keto kremet qe zbukurohen me teper komplimentat?! LOL Me thuaj. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-09-2007, 20:34:09
pse mua nuk po me qellon vetem ti????

hajde ulu 2 se me merzite  :P


10 mi 10 meriton
 :engjell:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: ibraim ne 03-09-2007, 20:35:31
per hater t'buzeve... 10-she
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 20:36:15
Dhjete ketij edhe me hater, edhe pa hater. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-09-2007, 20:37:33
keaj kinezes 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2007, 21:53:14
1-sh kesaj me buze se me..........ahhha.. 1-sh  1-sh. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 04-09-2007, 01:35:38
ik pra mo 10e merito ...po nderro avatar tani se u be bajat


Eleganca ...tajku i bardhe per mua eshte rrushi me i mire pas atij me ere qe jam vete :D
Eshte kokerrmadh kur eshte ne dege veshet (e rrushit :D) i mbushen plot me kokrra dhe marrin nje ngjyre shume te bukur kur jane te pjekur ....berthama kane vetem dy dhe te medhaja....plus qe kur e ha eshte mjal ka shume "leng" dhe kerrcet ne goje ...:D
ehhhhhhh po me haet rrush tani :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 04-09-2007, 06:45:02
ik pra mo 10e merito ...po ndërro avatar tani se u be bajat


Eleganca ...tajku i bardhe për mua është rrushi me i mirë pas atij me ere qe jam vete :D
Është kokerrmadh kur është ne dege veshet (e rrushit :D) i mbushen plot me kokrra dhe marrin një ngjyrë shumë te bukur kur janë te pjekur ....berthama kanë vetëm dy dhe te medhaja....plus qe kur e ha është mjal ka shumë "leng" dhe kerrcet ne goje ...:D
ehhhhhhh po me haet rrush tani :D

WOW WOW C'fare pershkrimi ne detaj. Pak kam neps per ndonje gje te lengshme, per ndonje frute une tani, edhe ky pershkrim nga ty me duhet te lexoja ne kete ore te mesnates. LOL Nejse, shuuuuuuume flmd per shpjegimin dhe per krahasimin qe me bere per kete lloj rrushi. Do jete shume i mire, dihet. Ahhhhaaa c'me hahet edhe mya rrush. Mos u bej e keqe Lisa. :D

10 per ate Gothic Fairy tenden. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 04-09-2007, 07:58:29
1 vetem te shkruajtura kineze nuk i duroj dot ...me kane ardhe ne maj te hundes ....

P.S Jetoj ne nje lagje qe eshte e mbytyr me Koreane dhe Kineze uuufffaaaaaa
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 04-09-2007, 08:05:01
TY 10 TE MBETET PRAPE, s'mbaj hak une. Mua me pelqejne pergjithesisht simbolet Kineze dhe i imi do te thote DASHURI. Nejse, meqe jeton ne nje lagje te tille s'te ve faj aspak. :d
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-09-2007, 10:50:07
10 pa shume komente.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 04-09-2007, 10:58:53
hec te vduksha ca gjuhe te tenden e ke moj LOL

10 LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-09-2007, 11:01:57
10 edhe ty. capi e mora borxh per ca kohe por kur e pashe qe ma pelqyn e mbajta. hahaha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 04-09-2007, 11:03:07
ahaha do ndejesh epsh moj me kete gjuhe LOL OL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 04-09-2007, 11:59:14
1 ... veq kot faree :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-09-2007, 12:05:23
1+1  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-09-2007, 12:23:27
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-09-2007, 13:30:21
10 per ate llapen qe ka nxjerre. :P :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 04-09-2007, 15:39:23
10+ vetem per shkrimin ne te djathte. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 04-09-2007, 16:09:33
8 ketij Dragoit me ngjyrat e Shqiperise. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 04-09-2007, 16:15:54
Eshte lakuriq, jo dragua. :D

9+ per at llafin kinezce edhe pse s'e kuptoj. :)

Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2007, 19:14:45
1sh ulu ne vend. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 04-09-2007, 19:18:11
4 lefto. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2007, 19:20:34
Uuuuuuu vetem 4 eeeee..... :P


1-sh ke pasur edhe avatare me provokuese. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 04-09-2007, 19:37:58
Pse me provoku e ve avatarin une ore.


4 dhe ne vjeshten tjeter hajde tani  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2007, 19:40:12
hahahhah..une  ne te gjitha stinet jam ketu,po ti hec aty ma fve nje note qe e meritoj se  je shume hileqare. :D
2-sh te ngrita noten  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-09-2007, 19:40:18
10 per lepurushin  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 04-09-2007, 19:44:18
10 kjo eshte si shpirt :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2007, 19:45:56
Te ngrita noten prape.

3-sh. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 04-09-2007, 19:47:30
Ska gje do permiresohesh edhe ti, 5 me hater :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-09-2007, 19:48:26
10 per buzeqeshjen////  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2007, 19:49:15
Ihaaaaaaaaaaa  po mos te ishe e korruptuar une do kisha mar 10-cen moti. :D


3-sh prap lkur te permirsohesh te pres ketej. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-09-2007, 20:10:35
1 lefto./...une nuk jam e korruptume, ku ka zot qe me korrupton mua aman  :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 06-09-2007, 21:06:45
10 me yll qe nga kepucet e kuqka e deri tek kaptina plot me kacurrelka te bukura. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-09-2007, 21:15:00
Qindshe kesaj...Me pelqeu kjo foto  shume. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 06-09-2007, 21:16:23
ty 200ndshe se vallaj po na eksplozon te gjitheve.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-09-2007, 21:18:23
Une per vete qe sa vite  fitilin ne flake e kam e kurrsesi te eksplodoj. :D


10-she pa dyshim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 06-09-2007, 21:36:22
dinamit eeeeee  :D

 0 pike ..eshte i rrezikshem. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 06-09-2007, 21:38:05
10she kesaj gjithmone. Me romantikja e forumit kjo eshte. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2007, 21:52:20
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 06-09-2007, 22:03:41
10 per ato syte jeshile?? eeee  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2007, 23:39:20
jo per kete qe kam tani :D

10 per origjinalitetin :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 07-09-2007, 17:57:21
8 se eshte karakterine e bukur kjo zocka por jo edhe aq origjinale - TE THEMI TE DEEJTEN LOL. Na vendos prape foton tende she ke per ta marre 10-ten me yll biles. :P :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 07-09-2007, 18:13:00
10 per diten e saj te dasmes...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 07-09-2007, 18:17:34
7 per poziten
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 07-09-2007, 18:49:43
5 per nevrikllekun  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-09-2007, 18:51:12
9 per poziten qe ke :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 07-09-2007, 19:07:38
Dysh ta mbes fare ne klase ta mbes.


P.S. Mishel nga e di ti diten time te dasmes moj?! Kush ta ka tregu?! :D Mgjth thanks per dhjeten. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-09-2007, 19:13:14
10 :D si yll paske dal ketu  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 07-09-2007, 19:41:42
5 per fjalet e kota... :P..edhe per cfare pozite behet fjale????


Eleganca vete e ke thene neper faqe!!!  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-09-2007, 20:16:50
10-she per ate qershi aty.Cdohere sa i shof me  fusin neper fantazi. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 07-09-2007, 20:46:41
10 vetem kujdes me dinamitin se do i hudhesh ne ere Qershite e Fantazite
   :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 07-09-2007, 22:25:27
10 shume e bukur kjo Figurina e Fantazise.

P.S. Pasi kisha lexuar pergjigjen tende Misheli, me ishte kujtuar edhe mua qe kisha thene dicka ne lidhje me foton (avatarin e fundit), ja thosha Bletes.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-09-2007, 22:52:22
hajde 10-she hajde. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 08-09-2007, 15:18:56
4 ulu :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 08-09-2007, 15:22:51
8she. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 08-09-2007, 15:25:25
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 08-09-2007, 18:21:53
2-sh din ti edhe me mire din. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 08-09-2007, 18:59:09
3 dhe mbylle llapen LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 08-09-2007, 19:05:47
1-sh mbylle ti se te fus dinamit. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2007, 00:42:41
4 .....se te ha  mune ti per dinamit :D LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: antonio1234 ne 09-09-2007, 02:39:47
kjo siper e paska avatarin bash certan :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 09-09-2007, 06:02:41
Negative se ky s'ka avatar fare. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 09-09-2007, 16:46:31
7 je dal sikur psikologjike qe don te mbashtron
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2007, 16:47:40
8 alamet kingu ai top modeli ...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 09-09-2007, 16:58:19
5-she kot per qejf.  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-09-2007, 05:28:29
5ce ty, dinamitin mbaje per vete se mua s'ka c'me duhet ngaqe jam dinamit vete! LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-09-2007, 10:58:32
5 se na i vute flaken cdo gjeje.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-09-2007, 16:15:37
Hahahahaaa 9 per ty Misheline. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 11-09-2007, 00:18:40
10 se nje  elegance kemi
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 11-09-2007, 15:53:11
10+ se edhe Mishel nje kemi dhe mezi e kemi. perq
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2007, 19:57:28
10 pa pike rezerve. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 11-09-2007, 20:06:56
qesharak
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2007, 20:16:41
ver noten yllo  :D

10 per kete bebushen :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 11-09-2007, 20:18:51
10... du me marr pjese edhe une ne ate greve  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2007, 20:23:22
10 meqe jam ne qejf sot :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 11-09-2007, 21:28:25
10 se mesazhi i greves dhe i avatarit eshte fantastik.  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 11-09-2007, 21:30:32
10.. e paske gjetur dhe një flutur te bukur me në fund  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 11-09-2007, 21:37:05
10 edhe ty. Shume bukur me te fejumin. Fluturat gjithnje te bukura i gjej une moj.

 :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 11-09-2007, 23:43:08
8-she per qejf. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 12-09-2007, 07:28:24
8-she edhe ty, po ta kthej qejfin pa jo per gje. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 12-09-2007, 17:09:36
sot qejfin pak me mire e kam.
10-she. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 12-09-2007, 23:32:41
20she se me ke kenaqur sot Zoti Barut. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 13-09-2007, 00:37:24
meqe te gjithe 10.. hajt me  edhe un 10... :engjell:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 13-09-2007, 00:53:25
10 per ty se shume i bukur ai bebushi vertet e kam. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 13-09-2007, 08:42:57
oh 10 dhe per ty..ti e di qe me pelqen te enderroj... :engjell:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2007, 14:28:41
3-she ty,nderro ate avatar mo. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 13-09-2007, 15:45:15
hahahahaha wellcome trouble....  :engjell:
ok po e nderroj,,,

gjithmone me barut ne dore do ngelesh ti mo??  :P

ok...5 e gjys ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 13-09-2007, 17:21:10
10, shume e bukur dhe romantike trendafili i kuq mbi tastet e pianos. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2007, 19:39:59
7-she se  notat qe jap une duhen te jene teke. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 13-09-2007, 20:19:00
prape 5 e gjys  (( nderroje dhe ti ...)) :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 14-09-2007, 04:36:21
7-she se  notat qe jap unë duhen te jenë teke. :D

E pse keshtu?! :P


10 me flamur kesaj poshte meje. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 14-09-2007, 09:38:56
8 sepse nuk shoh gje  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2007, 11:12:57
10 hmmm ndjellese hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2007, 11:42:31
yyy 10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2007, 11:48:58
nderroje me dhe ti o charlooo..

nje 8-she hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 14-09-2007, 13:04:24
10 sepse i adhuroj gonxhet e trendafilave... ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 14-09-2007, 15:11:59
4, nderroje ma!  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2007, 17:34:06
wowww 10 te merituar...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2007, 18:31:12
Prap 10 nuk e nderroj :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 14-09-2007, 22:15:32
1sh ulu! :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2007, 22:27:12
9..po na trishton dhe ne... :( :(
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 14-09-2007, 22:40:40
10... me vjen keq (qe po trishtohesh edhe ti).
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 15-09-2007, 07:27:57
10 qe te gezohesh
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 15-09-2007, 07:29:08
9.9999. Miremengjes buze-lepira seksi!!
 :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 15-09-2007, 07:59:46
u rrofsh mi shoqe. po kusurin dmth 0.0001 kur do ma nepish?    hajde ty nje 5 per qejf te shpirtit.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 16:27:58
Hajde edhe une kesaj me buze seksi i jap nje  10-she.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 16:29:31
2 e gjys...(hiqe dinamitin..dhe je fiks fare..) ;) ;) ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 16:31:58
Cdo trandafil e ka edhe therren. :D(keshtu puna e dinamitit  :P)


7-she hajde se  e di qe ti mundesh edhe me mire.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 16:33:50
tashi do te  jap  4..se ma bere me hile... hmmmmm: :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 16:35:01
Gjethmone e bej une me hile. :D6 te ula noten. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 16:36:39
2 ....jam sh e rrepte me hileqaret.. :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 16:43:00
Ahaa u frikesova. :D


9-she edhe pak puno per ate 10cin. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 16:46:55
kokerr 1... :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 16:48:01
Yes yes,ka nji kokarr ka nji kokerr behem une shtepi. :D


3-sh kthehu me vone ndoshta te jap  ndonje me te mire. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 16:52:35
re no 0 o qyq....... :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 16:53:52
Ska lidhje ti vjedh une te tuat. :D


2-sh... :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 16:56:38
-----3...... hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 18:35:09
8-she njihere, po hyre me notu aty e ke 10-shen  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 21:01:00
ti hiq dinamitin..un hy te notoj..deal?? :D           


po te jap nje 2 sa per shok... hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2007, 21:02:52
10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 21:04:25
woww thnx.. charlie..  :perqafim

nje 8...por te merituar.. :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2007, 21:05:49
Nese je ti aty

100* te jap :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 21:08:50
100 per 100.. :D         

perseri 8 ;) ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2007, 21:11:27
Prap 100 :D nuk nderroj mendje
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 16-09-2007, 08:26:36
5....sepse jam femer..( nuk pranoj kidnapime) :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 16-09-2007, 14:37:07
Te kapi me qejf ose joo :D


10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 16-09-2007, 15:05:40
ta ul dhe nje note...4..dhe me  mik..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 16-09-2007, 15:36:37
Ti e zbrit une e rriti :D


20 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 16-09-2007, 16:10:13
ule gocen ne toke... dhe te jap nje 7...per qef.. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 16-09-2007, 16:28:35
Se uli joo e kam njet me dergu ne shpi :D10 ty :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 16-09-2007, 17:35:52
lere te ece vete pra...

nje 2 e gjys,, :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 16-09-2007, 17:36:48
8 (sepse se shoh shume mire eshte pak larg vajza :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 16-09-2007, 17:47:47
10 te plote...(vdes per qershi) :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 16-09-2007, 19:13:54
lere te ece vete pra...

një 2 e gjys,, :D :D

Nuk i zihet bese kurr :D


20 me yll :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 16-09-2007, 20:01:26
lidhe nga dora me kollare..ama te ece vete.. :P

deri sa ta zbresesh ne toke,,,ke vec 2... hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 16-09-2007, 20:11:55
Me sigurt aty ku e kam :D


10 ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-09-2007, 20:15:18
10 se ı eshte keputur shpına te shkretıt. :P :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 17-09-2007, 05:53:07
8 - Elegante dhe Romantike me duket ajo e zvheshura buze detit, por fotoja eshte pak e paqarte dhe si e marre si shume nga larg.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 18-09-2007, 12:13:15
10, do ngritesh koken, kush ishte ai fatzi qe te beri me vaj shpirti?
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 18-09-2007, 15:43:26
10, do ngritesh koken, kush ishte ai fatzi qe te bëri me vaj shpirti?

Awwww thanks for caring.  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 18-09-2007, 18:18:45
10 per imazhin!!!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 18-09-2007, 19:20:08
...10...per cokollaten.. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 18-09-2007, 19:36:47
10 per pamjen...

PS: per cfare cokollate e ke llafin???
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 18-09-2007, 20:18:13
hahahahaaa mishel(per ate qe po lepin buzet de..)  ;) hmmmmm:


Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 18-09-2007, 20:20:14
10 per animimin...


PS: e dashur eshte foto spontane, nuk ka lidhje me kuckullata...hahaha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 18-09-2007, 20:23:01
e di mi dreq...lol..ashu  lepij buzet un kur ha kuckullata  ;)

prape 10..vdes per kuckullata.. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 18-09-2007, 20:26:04
10 edhe ty..por una si ha shume cokodhatat  :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 19-09-2007, 07:03:55
10 per buzet me seksi te forumit! :d
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 20-09-2007, 16:54:24
10 per kraheshkruaren... :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2007, 17:05:32
Shum e embel

2-sh  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 20-09-2007, 17:07:36
- 5.....(nderroje ate dreq dinamiti se na frikesove) hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2007, 17:12:56
Joo,nuk frikesohesh ti lehte joo. :D

4-sh
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 20-09-2007, 17:26:33
hahahahaa perseri --- 5 :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-09-2007, 17:38:20
9. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 20-09-2007, 22:42:55
10 edhe pse do preferoja te tjera kolorite mbi flutur,...shume anemike kjo flutura e gjitha e verdhe  :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 21-09-2007, 04:55:38
10 edhe pse do preferoja qe buza e siperme te ishte nji cik me e fryre. LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 21-09-2007, 06:33:05
6 se ky dragoi me duket pak i ngordhur, mua. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 21-09-2007, 07:45:50
5 se kjo miza me duket e shpifme!!! LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 21-09-2007, 11:09:08
6... i frikshem ai gjeja....ne figure...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-09-2007, 19:47:25
10 do me pelqente te isha edhe une njehere ashtu si ajo vajza...aq prane me henen!!!  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 21-09-2007, 20:08:58
20. :) :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-09-2007, 20:10:27
10 por nderroje fluturen me nje tjeter me te gjalle... :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2007, 20:10:40
30   :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 21-09-2007, 20:15:07
10 ky engjelli i bardhe por cik i lig, shume seksi. ;) LOL


P.S. E hoqa fluturen anemike Mishel. Eshte disenjo e lezetshme por ke te drejte edhe mua s'me pelqen edhe aq shume se i mungojne ngjyrat. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-09-2007, 20:15:53
10...

Moj deri ne 10 eshte quota...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 21-09-2007, 20:37:24
11 ty, kujt i behet vone per kuoten?! :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Ami ne 22-09-2007, 09:19:55
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 22-09-2007, 12:18:07
10 per ish kolegen! ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-09-2007, 13:48:57
5 se ka avatar te vjeter :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 22-09-2007, 14:01:31
6...( pa coment)... :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-09-2007, 14:09:50
jo jo bej koment apo je kunder slloganit tim. :P
5 kesaj se nuk ben fare komente s'ben. :D :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 22-09-2007, 14:11:24
hahahhahahaa..ok


3 pra..se ate te gjithe e dime..( no war..just sex)  ;)


nderroje me........ :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 22-09-2007, 14:29:24
10 sepse me pelqen pamja shume!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Ami ne 22-09-2007, 14:33:46
10 për ish kolegen! ;)
Kolege? Kur dhe ku?
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 22-09-2007, 14:39:45
10 ami! ta them me vone!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 22-09-2007, 15:47:36
Nje 8 boll e ka :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 22-09-2007, 18:11:47
0-ulu ne cend more kolopuc. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 22-09-2007, 18:47:49
Dysh Dinamitit. Mbete dinamit i gjalle, mbete! LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 23-09-2007, 13:41:51
10..dhe te merituar fare....
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2007, 14:56:44
10 dhe ksaj :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 23-09-2007, 21:29:11
4 ketij hajdutit...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 24-09-2007, 02:12:54
Lotet i kam qejf..Se di as vet pse?!


10-she
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 24-09-2007, 02:16:46
5-ce, s'qenka shume seksi ai vellatari. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 24-09-2007, 02:23:43
Eeeeeeeeeeee  une me qellim po e ve kete,per te mos qene fort edhe seksi. :D :D (se u merzita duke qene seksi  :D)P.S.Plus kjo eshte  nje lloj  rituali i Bektashinjeve. ;)(mua me hamendin se si keta sillen keshtu me ore te tera!)

Ja shikoji njehere  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=3kDtQ-b0D7M

Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 24-09-2007, 02:27:19
7-she ketij Bektashiut. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 24-09-2007, 02:29:13
Jo moj se sjam,por thjesht sonte e pash e thash ta vej pak si avatar. ;) Thjesht me pelqej se si po e ,,lirojne,, shpirtin ashtu duke bere kete.


8-she kesaj se ka pas edhe avatare me te mira. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 24-09-2007, 04:15:42
3-sh... mi mori mend ajo vidjo ne youtube
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 24-09-2007, 04:45:25
10-she kesaj se na dogji me ekran, me te gjitha. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 24-09-2007, 04:46:58
10 me pelqejn shume ngjyrat dhe contrasti
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 24-09-2007, 05:07:56
10 me pelqejne shume krevetet e plazhit. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 24-09-2007, 09:20:54
10 per lakuriqin... :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 24-09-2007, 11:16:47
10 per buze 5 per gjuhe :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 24-09-2007, 15:15:42
10, goxha cupe ajo lart  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 24-09-2007, 18:43:33
8.. foto e bukur por nganjehere po me duket si nje njeri me dy koka LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 24-09-2007, 19:41:04
10  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 24-09-2007, 20:18:41
10...e kush nuk i ka qef zemrat??( aq me teper kur jane 2).. :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 24-09-2007, 21:58:22
Ate 10-cine mbremshit po te jap prape. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 24-09-2007, 22:01:36
hiqe ore se na fute tmerrin me ate gjene..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 24-09-2007, 23:14:34
10 me kujton nickname-in tim...  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 24-09-2007, 23:30:25
10 :D


p.S. Mos je gje ti aty ke avatari mi :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 24-09-2007, 23:33:34
7... s'duhen kap femrat me zor, koposh


po, m'kan nxjerr pa menje..   :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 24-09-2007, 23:47:41
10 prap :D


p.S. Shume bukur te paskan zene kush ka qene ai :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 24-09-2007, 23:54:00
5
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 24-09-2007, 23:59:16
7-she per keto buze te embla.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-09-2007, 00:08:06
4 ...mbaroj fare i shkreti duku iu lutur gocave :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 25-09-2007, 00:10:20
1-sh shum falsifikator i madh je. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-09-2007, 00:11:48
Haha inatin e madh e ke tii :D


2.5 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 25-09-2007, 00:13:40
0 ty se se meriton ma shum,hajn je. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-09-2007, 00:15:09
5 ty se gjynaf me vjen si je bere :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 25-09-2007, 11:21:10
10 i fort je
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 25-09-2007, 11:52:20
10 sepse me pelqen pamja  :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 25-09-2007, 12:13:03
10 se me pelqen goja jote
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 25-09-2007, 12:15:30
10..(ka lidhje me thenien time...) ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 25-09-2007, 12:18:28
10 ngase paskemi lidhje ne  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 25-09-2007, 13:06:41
10 sepse -ne e thashe njehere
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 25-09-2007, 17:25:42
10-she se sa here po e shikoj kete avatar po me duket se  shi po bjen. :D(shume lageshti ka aty  :D)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-09-2007, 19:27:53
Haha..prej nga e di ti qe ka lageshti aty :D


5 ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 25-09-2007, 21:45:57
hi charlie..

4..leshoje me ate gocen... :@
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-09-2007, 21:49:02
hi dreamm

10 ty


p.S. Nuk e leshoj dot joo :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 26-09-2007, 16:39:24
8, siq shihet ky e ka marr me inat kete pune
leshoje njeri se te theu me dysh LoL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 26-09-2007, 19:03:42
10...sh dmthnese...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 26-09-2007, 19:35:59
1-sh  sdua te shoh lot neper sy. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 26-09-2007, 22:40:26
0.... se sdua te te shoh te skeletosur ashtu... :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 26-09-2007, 23:02:19
2-sh hajde me shpejt  nderro ate avatar. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 26-09-2007, 23:03:28
1 hajde nderroje ti njeher se shum avatar fallco :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 26-09-2007, 23:04:07
Me mua e pate? :D


-10 ulu pis. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 26-09-2007, 23:08:32
Me ty me ty pse kishe gje  ^o) :D


ik aty 2
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 27-09-2007, 11:01:16
6
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 27-09-2007, 11:05:40
10

me zhvillon imagjinaten ky avatari yt  :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 27-09-2007, 11:18:25
10
ke nevoje per te pare e bere akoma me shume ti :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 27-09-2007, 14:06:52
9..nje cike ftohte tashi te rrish ne shi.... :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 27-09-2007, 14:09:00
10 me yll :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-09-2007, 14:09:06
10 me hater  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 27-09-2007, 15:45:09
10-she ketij copetuesit. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-09-2007, 15:47:44
10 ketij shqyesit. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 27-09-2007, 19:10:01
10-teshe patriotit tim, se me kuptim shume avatari: Dashuria dhe Lufta bashke, ndonjehere ato jane te dyja nje e vetme! Ehhhh.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 27-09-2007, 20:38:03
10-she pa dyshim ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 27-09-2007, 20:49:36
3...... na tmerrove me keto foto.... :@......... :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 27-09-2007, 21:09:19
hahahahha...Pse moj tmerrohesh?...Eshte gje normale ajo mbi makine te rrobave. :D

10-she kesaj kot per qejf. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 27-09-2007, 21:59:27
10-she se mua gjithnje per te qeshur me ben kjo figura, se nga i gjen gjithe keto skelete ky shoku. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 28-09-2007, 09:55:04
ndoshta eshte i apasionuar pas skeletoneve cuni  :D

10 pa dyshim Elegance

Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 28-09-2007, 11:10:32
10 shume domethenes imazhi...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 28-09-2007, 11:47:58
10 shum mbreselenese buzet
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 28-09-2007, 17:05:37
10, i lezetshem
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2007, 17:32:37
1-sh e humb une durimin kur e shohe ate personazh qe e ke vu na avatar. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 28-09-2007, 17:35:37
2, te dy skeletave nga nje 1-sh  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2007, 17:39:12
hsahahaha..Me hile a? :D1-sh sma durojne organet kete qe e ke ti ne avatar. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 28-09-2007, 17:42:47
Ta dija s'e kisha vendose  :D


dysh para iftarit, me pas mbase rritet nota  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2007, 17:45:34
Hajde hajde kesi heri po ta rit une ty noten,se di po gjethmone ma din ti shijen qe ma do  veshka.  :D ;)


3-sh. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 28-09-2007, 20:05:43
0 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2007, 23:55:02
Minus te madh ty,se nga e vjedhe idene per kete avatar spo me hin ne koke kurrsesi! :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-09-2007, 00:02:06
Ti je hajn e vjedh se une joo :P :D


0 ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 29-09-2007, 02:21:16
8
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 30-09-2007, 17:06:07
10-she me yll zockave,kurban ju befsha. :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 30-09-2007, 17:12:21
0 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 30-09-2007, 17:14:57
8, se m'ka pelqy filmi  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 30-09-2007, 18:03:45
10-se me pelqen komplet.(ajo ne avatar po mendoj  :D)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 30-09-2007, 18:15:34
9, me pelqen.....me i miri deri tash, 10 do merrje sikur te kish rrugedalje  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 30-09-2007, 18:19:54
10-shin e ke sa here te vjen ketu,skam cte bej e jap une veshken per ate qe e ke ne avatar. :D

Edhe mos e kerko kto rrugedaljen se ska ku... :D LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 30-09-2007, 18:23:44
4 ta kam thene ske me kualu jo :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 30-09-2007, 18:24:59
haha..E di e di ado kaloj. :P

shum seksi kjo 1-sh. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 30-09-2007, 18:27:21
Prap 4 e se lun topi :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 30-09-2007, 18:29:52
1-shin e ke prape,dhe po levizi ajo dore ne avatar edhe me posht nuk ka note me te madhe. :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 30-09-2007, 18:36:06
Me larte ndoshta por me poshte ska nga shkon :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-10-2007, 11:16:01
8. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 01-10-2007, 11:27:01
6
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 01-10-2007, 11:33:30
10..( i like this picture..)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-10-2007, 11:47:08
2 ke ngjyre demode flokesh ne kete avatar  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 01-10-2007, 11:49:01
hahahhahahhaaa..may be...


5...(zemra ska nevoje per pisqolle :P :P)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-10-2007, 12:08:17
3 me mik

Ka se jane kohe te keqija. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 01-10-2007, 12:11:14
lol...nese paska nevoje per pisqolle,sja vleka vallaj.. :D 

 10 per zemren.. :perqafim
1 per  ato  2 gjerat e frikshme...


Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 01-10-2007, 13:17:15
10-sa bukur dukesh kur flen ti  :engjell:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2007, 14:24:15
1 ... edhe shume biles :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 01-10-2007, 14:47:58
2sh boll ndrroje ma! :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 01-10-2007, 14:57:07
8 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2007, 14:59:59
10  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 01-10-2007, 15:01:39
5 :D  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2007, 15:03:40
Vdeksha per avatar te kesaj :D


10 prap
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 01-10-2007, 15:09:51
LOL LOL

4 dhe mbylle sqepin, :D se kalon klasen :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2007, 15:12:02
S'me behet vone :P :D


10 me yll :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 01-10-2007, 17:45:35
1-sh ketij hajdutit. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 01-10-2007, 19:31:22
trouble..no coment... hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2007, 19:39:39
10 ( flej flej ) :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 01-10-2007, 20:09:53
3, na merzite me kete avatar, sikur u vjeterua nje cike. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 01-10-2007, 20:14:00
10... :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 01-10-2007, 20:14:56
11 kesaj edhe pse mbeti me gjuhen jashte. Ka gjuhe shume te bukur ama dhe duket qe e beka punen shume mire. Lum si ai qe e ka shijuar. ;)

 :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2007, 20:18:38
2 ..Nderroje kete avatar se keq dukesh :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 01-10-2007, 21:10:57
-2, per inatin tend s'e nderroj, Charlie.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 01-10-2007, 22:07:36
10... Mos e nderro jo... :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2007, 22:58:47
Nuk e ka te mire joo avatarin


5 ty


p.S. Ku i ke lene ato bezet vezulluse qe ke patur :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 02-10-2007, 06:45:59
-5 Charlie, te ka ardhur rradha ty ta nderrosh avatarin me duket.

Une ja tani e nderrova kot per qejf. ;) Me pelqen shume ky avatar. Kete portret ma ka pikturuar nje shoku im qe eshte artist. Eshte shume piktor i mire. E ka bere kete ne 2002-shin keshtuqe atehere kam qene me e bukur besoj  :-[, se tani edhe u plakem nje cike. :P :D Floket i kam patur te gjata deri ke byt*a gjithashtu. LOL Dhe ne koke kam mbajtur pikerisht nje shall blu, njesoj si tek portreti. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 02-10-2007, 09:52:14
per kete madheshtoren tone kam vetem 10  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-10-2007, 10:04:53
1 sepse prangat me kujtojne faktin qe jam e martume hahahahahahaha
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 02-10-2007, 10:39:06
-5 Charlie, te ka ardhur rradha ty ta nderrosh avatarin me duket.

Unë ja tani e nderrova kot për qejf. ;) Me pëlqen shumë ky avatar. Këtë portret ma ka pikturuar një shoku im qe është artist. Është shumë piktor i mirë. E ka bërë këtë ne 2002-shin kështuqë atëherë kam qenë me e bukur besoj  :-[, se tani edhe u plakem një cike. :P :D Floket i kam patur te gjata deri ke byt*a gjithashtu. LOL Dhe ne kokë kam mbajtur pikërisht një shall blu, njësoj si tek portreti. ;)


E praa tani eshte me mire :D kjo e meriton nje 10 ;)..po une nuk e nderroj joo edhe nese thua ti :D


p.S. Kesaj lart ja jap nje 5 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 02-10-2007, 11:01:50
8, mire mbahet ky  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-10-2007, 11:04:32
1 Se na bo me vujt pa e pas ne plan...me avatarin!  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2007, 11:06:46
0  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 02-10-2007, 11:15:59
0 edhe teper eshte :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-10-2007, 11:19:37
10 ME PELQEN FOTO!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 02-10-2007, 23:07:18
10 me yje!  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 04-10-2007, 10:34:03
10edhe e pikturuar e bukur eshte!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 04-10-2007, 17:10:53
10...(nice face)...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-10-2007, 18:33:46
10 sy vrojtues
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 04-10-2007, 18:40:00
10, shume bukur ke dale tek kjo foto mishelina. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-10-2007, 18:51:05
10 edhe ty...je pikturuar vertet bukur aty!!!  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 04-10-2007, 18:51:34
elegance me mire ajo foto pare  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-10-2007, 18:53:40
10 sepse e ka relike kete avatare!!!!

PS: Meqe ra llafi...nga u zhduk ajo ena me amani???  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 04-10-2007, 19:01:39
Perseri kjo Kingia me Kacurrela me ra: 10 PERSERI!! ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 04-10-2007, 19:08:31
10   :perqafim

Dhe mua me ka mare malli per Enen... :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-10-2007, 19:08:57
10 per kete  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 04-10-2007, 19:10:32
100 ta kesh per 10 dite  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-10-2007, 19:12:07
0 se nuk e meriton.... :D :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 04-10-2007, 19:14:12
9 se s'po ma tregon mua kush eshte ENA?! Do t'i rritet nota prape ne 10, pastaj. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-10-2007, 19:22:04
Nje antare e vjeter e forumit...e cila ka bere avatarin aq te bukur si erlehtes por edhe mua ato xixat te buzat....

hajde me jep 10....ty 1 jam tu te dhone kete rradhe  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 04-10-2007, 19:24:04
100 -100  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 04-10-2007, 19:25:05
10 perseri. Mbete romantike ti oj goce me keto rozet e te kuqet. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 04-10-2007, 19:26:21
Vallaj nuk kamme i lujte..Kur te bej nje beb  do shtoj vetem nje germe LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 04-10-2007, 19:48:42
Vallaj nuk kamme i lujte..Kur te bëj një beb  do shtoj vetëm një germe LOL LOL

Pa he kur do na e besh bebin?! :P :D lol Kur do te kemi "the first baby" te forumit?!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-10-2007, 20:04:05
Kur ti mbushet mendja...me siguri!!!!!


10 10 per te dyja  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 04-10-2007, 20:34:07
10, shume origjinale
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 04-10-2007, 20:39:50
10, shume foto e bukur kjo fotoja e Anxhelines. ;)

P.S. :puth Kenga.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 04-10-2007, 20:42:10
10,  me e mira qe ke vene deri me tash
 :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 04-10-2007, 20:47:14
10,  me e mira qe ke vënë deri me tash
 :perqafim

WOW! Kaq shume te pelqeu mi?! Ma kane bere mua pikture, auto-portret, nje shoku im piktor. ;) Ndonje foto apo portretin tend kur do ta shikojme ndonje dite?! He se kam deshire?!  :perqafim

10 vazhdon per ty. ;) :-*
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 04-10-2007, 20:49:11
10 edhe per kurreshtjen e madhe qe ke  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 04-10-2007, 21:01:29
10, per menyren e bukur sesi ju dredhove pyetjes, kenga. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 05-10-2007, 16:13:52
ndoshta Kenga eshte bukuroshja ne hije qe nuk zbulohet gjer ne fund  :D

111 Elegances, ke ndonje fotoalbum online mike ti?  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-10-2007, 19:43:56
ndoshta Kënga është bukuroshja ne hije qe nuk zbulohet gjer në fund  :D

111 Elegances, ke ndonjë fotoalbum online mike ti?  ;)

Ohhh, SHUME FALEMINDERIT SHOKU BRENTIAN.  :perqafim :perqafim :perqafim

Per ty: 10 sepse ke dale shume simpatik tek fotoja. ;)


Sa per album online: po kam, e kam ne websiten time. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-10-2007, 20:26:45
10 nese me thua Website-n tend hahahhaa
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-10-2007, 22:20:22
10 nëse me thua Website-n tënd hahahhaa

Eshte akoma nje proces pune websita e madhe, qe do te kete emrin tim si domain. Kam nje website timen edhe ne MySpace ama. S'e shikon dot nese s'te pranoj une ama, eshte private. :P

11 per ty se je KATILE!! :d :d :d lol LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-10-2007, 22:24:01
10 me duket se e paske me pulle te kuqe Website-n... :D :D :D :D :D :e po e pate ashtu//// 100000000 ke prej meje  LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 06-10-2007, 07:46:13
10 me duket se e paske me pulle te kuqe Website-n... :D :D :D :D :D :e po e pate ashtu//// 100000000 ke prej meje  LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Ti do dru. Une s'kam asnje gje me pulle e le me t'i kem me pulle te kuqe. Pse perhap llafe kot, e ku pa ne nje forum! :'( ME MERZITE ME KETE, VERTET! Nese do ta dish sec ka websita ime, ka Art: Foto, Poezi qe shkruaj, mbase do vej edhe ndonje pjese qe kam kompozuar, sfonde, piktura, foto qe kam nxjerre, etj. Ja keto ka! Ndonjehere insiston e behesh kurioze me teper sec duhet. Mos do ta dish edhe numrin tim te kepuceve apo ndonje numer tjeter?! LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-10-2007, 08:57:07
10 nice pic. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-10-2007, 15:14:04
0 bad pic :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 06-10-2007, 15:55:38
Moj elegance pse i trash kot gjerat aman! nuk jam fare kurioze ne lidhje me ty. pasi ti nuk te le mundesine te kesh kureshtje. besoj e kupton cdua te them. nuk ke pse merzitesh ta kam sqaruar shume here! vajze e mbare nese do shaka pranoje ne mos une edhe te evitoj nuk perben problem kjo! se kuptoj perse do gjithmone te ngarkosh dike me faj kur nuk te shkon dicka ne vijen tende! me ben te sillem e ashper pa e pas ne plan fare! perfundimisht nuk bej me shaka me ty!      ky siper 0 me xhufka!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 08-10-2007, 13:00:12
fute mi gjuhen mbrena  :D
E ka bo ena 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 08-10-2007, 13:12:36
10 te plote....me pelqejne zemrat...
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 08-10-2007, 13:13:53
10 edhe ty ...Ena vetem mi zbukuroi, dhe sa per info kjo eshte foto origjinale jo ajo qe ka bo Ena...hahahaha


ajo sa i vuri xixa moj... :D :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 08-10-2007, 13:26:31
9 po te ishte pa xixa  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-10-2007, 13:35:50
8  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 08-10-2007, 13:46:34
5 prind i papergjeshem
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-10-2007, 15:03:53
4 per sport  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 08-10-2007, 15:09:07
1sh, ha molla mos pi duhan  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-10-2007, 15:20:28
0 nderro foto. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 08-10-2007, 15:26:53
2sh, sapo e nderrova eshte taze fare   :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2007, 15:27:05
0, nderro foto. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 08-10-2007, 15:29:22
7, hmm. nderro ti pantallonat  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2007, 15:30:16


7, nderro ti kemishen. :PTitulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-10-2007, 15:32:38
10 ...hiqi edhe pantollonat :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2007, 15:33:15
5 wtf is that? :P


P.S Na mor bir ca pantallonash te heq? :P


Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-10-2007, 15:36:43
Wtf eshte kur te pata marr ty per nuse ...si hostage :D


10 ty prap :D


p.S. Moj bije ato xhinset moo :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2007, 15:41:055P.S Epo ca te bej une qe me kishe shume qef ti mua... :P Leri mo xhinset se jan seksi. :DTitulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-10-2007, 15:43:42
10 ...:Dp.S. Po po te kisha prandaj te morra per nuse :D :P heqi mi dhe xhinsen se pastaj me sexy dukesh :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 08-10-2007, 15:45:57
O charlie nuk u lodhe me ate kucken mbi kurriz LOL

0 se po te mundon shume  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-10-2007, 15:50:17
Jo jo nuk lodhen kurr une :D


5 ..ty ...nderroje me kete avatar ..se prej qe e mbaj mend si i vogel e ke ti kete avatar LOL :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 08-10-2007, 15:55:15
Sa kam qesh per ate Zot  LOL

Nuk e nderroj avatarin une jo... :D


10 meqenese je i palodhur.. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-10-2007, 15:59:59
E mire pra mos e nderro ...ruaje qe ta mbaj mend edhe nipi im kur te vjen ketu :D


10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2007, 16:01:35


-1 :DTitulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 08-10-2007, 16:04:07
10 si shpirt e ke..


Charlie , ta siguroj qe do jete..do e kete mbesa ime  :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 08-10-2007, 17:35:32
10 kjo. Por Erlehta ndryshoje njehere avatarin se s'u be qameti. :P Mund ta shfaqesh dashurine prape, me menyra te tjera. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Cami ne 08-10-2007, 17:37:19
shum i mir ka noten maksimamle nga une
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 08-10-2007, 17:39:49
7 per ty. Nderro avatarin. :d
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 08-10-2007, 20:45:04
1-sh kot per qejf. :D(se aiavatar meriton me shume,por cte bej jam i korruptuar  :D)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 08-10-2007, 21:28:45
5 per ty. Sa labirinth i ngaterruar, pa hyrje e pa dalje, si ty. :) :d
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2007, 22:10:45
9 Elegance, ti je aty ne picture?
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-10-2007, 22:11:54
100 me yll :D  :perqafim shume bukur ke dal aty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2007, 22:17:34
:D


2. Ato shalet e asaj goces jan te bukura. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-10-2007, 22:21:00
10 ...ai mini-fundi te rri sexy :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2007, 22:24:33
2.


thanx, po eshte shall. :D LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-10-2007, 22:27:50
Pa marr parasysh se cfare eshte ty te rri bukur apo jo :D


tashi e nderrove eee...ahh me cmende edhe ti me keto avatare faree :P :D


10 edhe per kete  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 09-10-2007, 07:58:43
0. :d :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 09-10-2007, 14:01:15
5 ka ardhur koha te nderrosh
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 09-10-2007, 14:05:19
5, ty poashtu  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 09-10-2007, 14:11:39
0 edhe ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 09-10-2007, 14:40:39
4, ngelse... :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 09-10-2007, 14:56:03
7...sjam sh patriote...(sorry) :S
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 09-10-2007, 15:25:32
8, per inkurajim... :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 09-10-2007, 15:59:18
8, vendos ndonje qe duket me dallushem ..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 09-10-2007, 16:03:04
nuk kam nevoj te dukem...i nderuar....

7...shume i dukshem...... hmmmmm: :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 09-10-2007, 16:31:17
5  :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-10-2007, 16:36:50
5, vetem nga shalet e asaj goces. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 09-10-2007, 18:37:02
10 komplet :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 09-10-2007, 18:44:08
0 ketij hajnit. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 09-10-2007, 20:13:59
-10 (kot fare) :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 09-10-2007, 21:14:31
5..nderroje maaaaaaaaaaaaaaaa..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-10-2007, 06:28:13
11. Shume shume pikture e bukur: ngjyrat, motivi, personazhet, mesazhi qe percjell, gjithcka. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-10-2007, 09:04:09
10  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-10-2007, 10:01:39
2 ...fute me ate gjuhe mbrenda ..se ta zuri dimiri jasht :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 10-10-2007, 10:40:21
11. Shumë shumë pikture e bukur: ngjyrat, motivi, personazhet, mesazhi qe percjell, gjithçka. ;)


thnxxx :perqafim


ky siper...akoma se ke nderru ore???ok...9.. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-10-2007, 10:46:52
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-10-2007, 10:49:12
2 Arsyet mendoji thelle brena vetes. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-10-2007, 10:57:30
0 as me interesojne fare arsyet e tua  :D :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-10-2007, 11:03:22
-1 kjo eshte per mos nteresimin. :P :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-10-2007, 11:22:22
10 se o rob i mire  :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-10-2007, 13:56:23
10 meqe eshte e merzitur dhe me kete rast ta sjell ne humor te mire. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-10-2007, 15:18:10
0 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-10-2007, 15:21:57
0 hajdut pulash!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-10-2007, 15:32:52
7. Nota ngrihet nese ndryshon avatarin. :P LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 11-10-2007, 02:15:20
10-she padyshim.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 11-10-2007, 08:00:10
10 se je 1 i forumit  :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 11-10-2007, 08:40:12
10 se je kacurrelsja me fotozhenike dhe e mirke qe njoh. ;)

 :perqafim :perqafim :perqafim


P.S. Si shpjegohet, sot, ne cdo teme qe ke hedhur ti mendim, kam qene 1000% dakort me ato qe ke shkruajtur e ke thene (te verteten tende) dhe aspak per te ta bere qejfin! ;) :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 11-10-2007, 09:18:26
10 Per te vertetat qe na jane perputhur  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 11-10-2007, 12:19:56
me ndryshe, me ndryshe.... :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 11-10-2007, 15:40:50
5 ndrroje mee :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 11-10-2007, 15:41:37
2..nderrojeeeeeeeee
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 11-10-2007, 15:43:20
6 ..s'po me pelqen shume :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-10-2007, 17:09:09
2. :D


Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Dalber ne 14-10-2007, 17:20:10
10. ...ashira moj korbani, ashira i jap qyqes.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-10-2007, 19:27:31
1-sh kot per qejf. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 14-10-2007, 20:34:42
0 se e ka vjedh :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-10-2007, 20:37:03
Ai qe vjedh je ti.Hajn :D


-10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 14-10-2007, 20:42:58
Po thuj qe nuk e ke vjedh kete qe e kee :D


0
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 15-10-2007, 10:58:42
5.....( dhe me mik pale) :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 15-10-2007, 11:07:33
10 me duket si origjinale!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-10-2007, 12:55:16
2 per tangllik  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 15-10-2007, 12:58:22
0 Se kur shoh ate beben aq te shapllamosur me iken zari!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 15-10-2007, 14:43:48
maximalen... ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 15-10-2007, 20:17:31
5-she per qejf. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-10-2007, 03:20:38
10 me merite!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 16-10-2007, 03:47:08
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 16-10-2007, 07:24:32
10  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-10-2007, 08:26:15
10 pa komente
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-10-2007, 15:07:03
10 po qe se jane origjinale. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-10-2007, 15:27:56
po si te duken ty! pa he. ketij 0 me xhufke nese nuk e ndryshon ate avatar se na pataksi.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-10-2007, 15:42:53
10 se per avatarin e saj qe na e beri diten drite na e beri. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 16-10-2007, 22:56:23
0..ne pike te hallit..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-10-2007, 23:59:30
 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dimitris ne 17-10-2007, 03:26:51
7 nga buzet
te tjerat si kam pare
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Ami ne 17-10-2007, 09:18:38
Nuk po shoh gje, ç'te vleresojme?? :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 17-10-2007, 16:08:33
10, kryqi i arte eshte? :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 17-10-2007, 16:52:21
10 Goxha foto ekspresive
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 17-10-2007, 19:13:10
.wowwww.....10 ama te merituar....
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 18-10-2007, 09:25:53
10 Sepse gonxhet jane te preferuarat e mia.   ps:mirmengjesi dream
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 18-10-2007, 09:27:59
10 Sepse gonxhet jane te preferuarat e mia.   ps:mirmengjesi dream
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 19-10-2007, 14:25:47
10 buzet e fryera me pelqejn shume
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 19-10-2007, 14:28:54
10 Sepse gonxhet janë te preferuarat e mia.   p.s.:mirmengjesi dream

thnx per pershendetjen...ku qenke sot?? :(


10 ketij lart....wowww :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 19-10-2007, 14:32:57
1 (sistem gjerman :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 19-10-2007, 14:52:23
10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 19-10-2007, 14:57:38
sa motorr i bukur LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 19-10-2007, 15:06:01
10 per zezaken e forumit  LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 19-10-2007, 15:22:28
sjam zezake......apo harrove ti :D


uhhh ca buze...na hipi nepsi :D

10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 19-10-2007, 16:10:23
epo kot sje me barre zotrote! 10 se ta thashe si te tha i dashmi  LOL LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 19-10-2007, 16:12:28
moj shoqe...mos me nxirr te palarat LOL

10 mi 10..prape per ty
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 19-10-2007, 16:17:25
10 Ske nevoje me ti qit kush. i qit vete ti! LOL LOL LOL. Te kam xhan
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 19-10-2007, 16:45:45
1
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 19-10-2007, 16:46:36
edhe une ty....te kam shume xhan....:)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 19-10-2007, 23:12:28
10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 20-10-2007, 09:25:07
sa motorr i bukur LOL

I bukur motorri dhe ti poashtu, por keni dhe nje tjeter gje te perbashket me motorrin  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 20-10-2007, 14:31:20
10 shume i kendshem
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-10-2007, 14:52:07
4 kot per p ashtu per sport :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 20-10-2007, 14:55:57
Cuno kujdes me gazrat se do na hudhesh n'ere forumin. ketij 10 me xixa se me pelqejne bebat djallezor!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 20-10-2007, 22:09:11
10 ketyre buzeve roze te celura e te plota te kesaj mishelit, qe jane gati per te puthur dike. Cili eshte ai me fat qe do puthin keto buze?!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 20-10-2007, 22:52:32
Uauuuuu no coment dicka perfekte
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 21-10-2007, 00:25:06
8
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 21-10-2007, 13:59:49
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 21-10-2007, 14:26:32
5...(djell, qiell, det dhe ju te dy).... :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 21-10-2007, 19:37:10
10-she per shkak te Flamurit.Por 1-sh per shkak te kombinimit  me nick-un. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 22-10-2007, 04:13:28
10 se me pëlqen shumë pasioni i treguar ne këtë foton mes luanit dhe tigreshes. Ahhhhhh.  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 22-10-2007, 10:59:34
padyshim 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 23-10-2007, 03:32:13


10. :-[P.S Njifemi gje se si fytyre e njohur dukesh... :P :D LOL LOL LOL


Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 23-10-2007, 03:59:04
10  :-[


drejtohu ma mire  :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 23-10-2007, 04:31:44
10 ..shume mire je mos leviz :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 23-10-2007, 09:44:59
1 Se me ngriti nervat ajo figura
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 09:56:23
te isha mashkull do dija une cte beja me keto buze :)

Ce do me beri zoti femer :)

Po 10....se e kam yll jo per gje :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 23-10-2007, 09:59:48
10 Edhe ty se te kam si aspirinen e dites! puc
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 23-10-2007, 10:35:49

10. :-[P.S Njifemi gjë se si fytyre e njohur dukesh... :P :D LOL LOL LOL
ndoshta njihemi, mund te kemi bere ndonje xhiro bashke, me pelqen t'u bej gocave te mira qejfin  :D :engjell:
kjo 10 me ato buze se zezake mmm..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 23-10-2007, 15:24:04
ndoshta njihemi, mund të kemi bërë ndonjë xhiro bashke, me pëlqen t'u bëj gocave te mira qejfin  :D :engjell:


Prap 10 ky.P.S Ooooo Pse ti ishe ai qe po mbaja perdore une ate dite eee??? :P :D LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2007, 15:37:30
10 per kete embelsiren seksi.  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 15:47:34
yll je po he boll u krefe :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2007, 15:57:17
edhe ti me shume se yll je . :D :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 23-10-2007, 16:00:08

Prap 10 ky.P.S Ooooo Pse ti ishe ai qe po mbaja përdore unë atë ditë eee??? :P :D LOL

Po re po, edhepse te jepje kurajo ate dite, ti perseri me shtrengoje doren fort nga frika se mos rrezoheshe  :D Si te quajne ty shpirti?

Kesaj lart 20 boll e mir o  : :D

Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 23-10-2007, 16:03:1210


P.S Mua me quajne Nafije. :DTitulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 23-10-2007, 16:03:35
10 ketij. motorat i kam sa qejf edhe frike
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 23-10-2007, 16:05:24
e gezofsh!
10 embelsires

edhe ty Mishel 10 aty mer pjes edhe cuni  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 23-10-2007, 22:33:08
10... nice motorr  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 23-10-2007, 22:41:26


10 ... nice butt. :D


Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 23-10-2007, 22:44:02
10++ ...nice tits  LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 23-10-2007, 22:45:59
10 maaa..nice....every thing..
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 23-10-2007, 22:58:00
10 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 23-10-2007, 23:03:56
2sh s'meriton ma shum ky  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 23-10-2007, 23:10:16
ky meriton 7  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 23-10-2007, 23:17:26
ty 8, po u zgjove ke me shume  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 23-10-2007, 23:21:37
hajt edhe ty 8.......zgjuar jam, por e menduar......
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 23-10-2007, 23:23:20
po nga mendimet e pata  :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 23-10-2007, 23:24:53
aha.......s'kam kohe  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 23-10-2007, 23:38:14
..[po para ke?  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 23-10-2007, 23:39:34
sa po do? :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 23-10-2007, 23:46:47
..qe te blesh kohe e pata, te lutem ngritu ma  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: kengaime ne 23-10-2007, 23:50:37
Epo fol de .........e meritove 9 tash  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 24-10-2007, 01:57:23
10.. me pelqejn shume avataret me sy  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 24-10-2007, 07:52:04
10 se ky tipi pe Korce paska vënë një goxha avatar romantik me këta kolopucet. C'kemi patriot, si ke qenë?!  :perqafim


P.S. Mishel, shumë e bukur fotoja e re tek avatari. Nene e bir kanë dalë shumë bukur, si dy engjej tamam. ;)
Të  :perqafim Mishel dhe te Fala.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 29-10-2007, 16:33:51
Crystal, me pelqen shume ky avatari yt i ri. Shume e lezetshme, origjinale dhe romantike ajo zemra ngjyre roze bebesh me ate rrethin verdalle. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 29-10-2007, 16:35:15
10  :D

Ke humb oj cike  :D :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 29-10-2007, 16:40:36
Ty te mbetet nota 10 (gjithmone).  :perqafim

Edhe kam humbur edhe kam hyre nga nje cike ketu. Isha ca dite me pushime. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 29-10-2007, 16:44:23
Vec e vec i bete pushimet ju  :D
 Sa keq  :P

Dhe mua me ka ndodh njehere keshtu  :S
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 29-10-2007, 16:52:03
Veç e veç i bëtë pushimet ju  :D
 Sa keq  :P

Dhe mua më ka ndodh njëherë kështu  :S


Epo secili mund te beje c'te mundet, sa i lejon koha, mundesite, jeta. Ehhh. Ndodh ndonjehere keshtu, por ndonjehere edhe largesia apo distanca duhet. E ndihmon ciftin me shume dhe e ben te realizoje sesa i mungon njeri-tjetri dhe sa e duan njeri-tjetrin (ahhhhhhhhh sa me ka marre malli mua per te... e imagjinon vete besoj. ;))
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2007, 16:57:57
2  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 29-10-2007, 17:15:18
-2. Meqe ma ule noten, une po ta ul akoma me shume. Hahahahahaaaa  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2007, 17:25:10
Prap 2 :D nuk po duket asgjee ne kete avatar :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 29-10-2007, 17:46:40
Akoma me kete ne krah ti po zbrite ore posht se tu kputen kryqet. :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 29-10-2007, 17:48:48
Prap 2 :D nuk po duket asgjee ne këtë avatar :D

Epo jam duke fjetur gjume si Princeshe Deti. Jam thjesht me nje kanatiere te bardhe dhe floke te shpupurisur si diell, duke flejt. ;)

Sorelines perpara meje, 7. Ka ardhur koha ta ndryshosh avatarin Sexy Angel. ;)
 :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 29-10-2007, 17:53:15
Nuk kam kohe me u muar me ndryshime une :D

Eleganca 9 :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 29-10-2007, 17:54:08
Sorelina 6 (ta ula një note) se genjeve... :P :d Se te ndërrohet avatari, dy sekonda pune është, pa jo për gjë. :P :D Hahahahahaaa te perq, si ke qenë ti bukurine?!

Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2007, 17:57:33
2 prap :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 29-10-2007, 17:59:35
Nuk genjej jo se per ato dy sek pune bej nje postim une :D e para kjo dhe e dyta kohen per ndryshim e percaktoj vete.
Vlersimin e kam bere.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2007, 18:00:54
Kesaj nje 10 mjaft e kaa :D  :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 29-10-2007, 18:04:10
Charli 4 as ne vjeshte se mer :D :D
 :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 29-10-2007, 18:04:53
Nuk gënjej jo se për ato dy sek pune bëj një postim unë :D e para kjo dhe e dyta kohën për ndryshim e percaktoj vete.
Vlersimin e kam bërë.

Avash moj vajze se shaka po beja. Ndryshimin BEJE kur te duash. :)  :perqafim

Charlie't - NJESH me Yllke! ;) Ndersa ty Sorelina - nota 7. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2007, 18:06:03
10 ty nuk te le askund une ty joo :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 29-10-2007, 18:15:58
10 edhe ty meqe s'me le askund. LOL

Ika tani. Befsh Qejf. :)

:-*
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2007, 18:17:40
E kisha me Soreline po nejsee :D


ty nje 2 prap nuk me pelqen avatari :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 29-10-2007, 22:27:59
pese
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 30-10-2007, 01:06:24
10 me xixka
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-10-2007, 12:15:03
jo me shume se 2-sh. :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 30-10-2007, 12:18:57
avatar koti LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-10-2007, 12:32:48
Pule e konsumuar. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 30-10-2007, 12:45:47
0 avatari jot te kujton kengen e bleones. "Ti nuk di as me ta lyp".! LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-10-2007, 12:50:51
Nuk po e marr vesh kujt po ja lyp ne kete moment? hmmmmm: :P

Goce a ma jep mund te perdoret ne shume kendveshtrime psh : A ma jep nje molle, a ma jep nje buzeqeshje etj etj :D :D

Pse ju shkon mendja per gjera me te sofistikuara nuk e marr vesh apo se ngaqe gjithe diten aty e mbani mendjen. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 30-10-2007, 12:57:58
Vetem fakti se e ke marre tek zoneelire te jep qartesi se cfare kerkon autori. pastaj kush tha gje njehere , as bleona ne kengen e saj nuk e ka cilesu cfare sdinin me i lyp. dhe e fundit sterio shqipja gjuhe eposhter, po si vure kundrinorin fjalise aha merr drejtim vete ajo...dmth fjalia. hajt i 10 per ty se me je lodh tu vra menjen ca me kerku, shume kerkesa paske meqe rra llafi. LOL LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 30-10-2007, 12:58:46
Bravo  Sterio e gjete....qe aty na rri mendja gjithe diten LOL

2 patate per ty LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 30-10-2007, 13:02:58
10 Kesaj karapinxhes! dhe fol per vete ti moj. LOL LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 30-10-2007, 13:04:59
kara-pinxhe?! c'dmth kjo Mishel?? hmmmmm:
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 30-10-2007, 13:16:18
Shoku jepi  piket avatarit. 10 ky se e kam qejf ate foto
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-10-2007, 13:19:04
10 per keto buze qe jane marre tek zoneelire. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 30-10-2007, 13:22:53
10 Se ja fute kot. hahahahaha kam copyright-in per cdo avatar qe kam vendos. LOL LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-10-2007, 13:27:14
nuk e pruvon dot jooo... :P

3 per origjinalitetin. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2007, 13:55:48
5 :D jo shume origjinale
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 30-10-2007, 13:55:57
E vertetoj sterio e vertetoj!  10 me hater per kete.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 30-10-2007, 14:13:00
10 + 10 per ma pare  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2007, 14:56:40
7 ..:D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 30-10-2007, 15:22:58
1-sh ulu  ne vend.Se shume bajat dukesh. :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2007, 15:46:30
 1-sh per vrazhdesi e 10-sh per procesin e shumimit :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2007, 15:59:03
10 vetem se ia jape 1 atij siper teje :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 30-10-2007, 16:53:13
7. Nderro avatar te te rritet vleresimi. LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2007, 17:18:28
2 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 30-10-2007, 17:35:30
12. :d :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 31-10-2007, 16:30:25
10 se e meritoj jo per gje  :D ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 31-10-2007, 16:44:54
8. Me pelqen ajo tabela por vallaj pak kerkoke nga jeta. :P Une do te kerkoja dhe ne fakt kerkoj shume me teper se aq. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2007, 17:18:00
10 ..cfare jane duker bere ata persona aty oree :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 31-10-2007, 19:22:25
10 ..çfarë janë duker bërë ata persona aty oree :D

Eshte vetem nje person, ore, jo dy. Eshte trupi im nudo, i pikturuar. :P :D Te pelqen?!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 31-10-2007, 20:41:28
9, pikture e bukur Elegance! Normal se kerkoj shume me shume nga jeta, lexo pankarten gjer ne fund!  ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Oqeani ne 31-10-2007, 22:28:59
8 qe se ke vlersu Elegancen me 10
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-10-2007, 22:32:52
1. :DTitulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2007, 22:34:45
10 ..nice pic baby :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-10-2007, 22:36:36
2... thanx baby :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2007, 22:37:59
jo une 10 prap :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Oqeani ne 31-10-2007, 22:44:09
-10 ju dy me siper eheeh :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 01-11-2007, 04:33:02
10 se eshte Isa Boletini dhe Pavaresia = Komplet Patriotizem Shqiptar!!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 01-11-2007, 10:24:11
10 me pelqejne keto zhaner pikturash. kam nja dy ne mur, qe sa here vje ndonje jo fort i mesuar me kesi gjerash patakset . LOL LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 01-11-2007, 11:07:10
10 Mishel, siq duket tjeter krem nuk ke  :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 01-11-2007, 11:12:45
0 sepse me trishtojne te tilla pankarta. sa per kremin e buzve ai aty eshte origjinali. dmth si natyra me krijoi. tung
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 02-11-2007, 07:38:20
10 me pëlqejnë këto zhaner pikturash. kam nja dy ne mur, qe sa here vje ndonjë jo fort i mësuar me këso gjërash patakset . LOL LOL LOL

T'i pataksesh fare, shume mire! Nuditeti eshte Art me vete (kam hapur teme per kete madje, andej nga Rubrika e Kultures...) nejse... Jo te gjithe dine ta vleresojne kete lloj arti si tek kjo piktura. Me pelqen qe paskemi te njejtin mendim per kesoj pikturash. Nxirru ndonje fotografi atyre pikturave keshtu tipi qe ke te varura ne shtepi, se dua t'i shikoj, po munde. ;) Me te mira Misheli Kacurrelsja dhe me ka marre malli te shkembejme ndonje llaf bashke. ;) :)

 :perqafim

Ah po, nota per ty: 10.
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-11-2007, 10:37:57
sikur ta dija qe do ikerkoje hahaha. 10 edhe ty!
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 18:12:37
ne qoftese kto buzet jan te tuat ateher po te jap nje 10
ne qoftese jan te no nji tjetre 4 :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 02-11-2007, 21:28:48
4 Maje per vete se une marr 10. LOL LOL
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 02-11-2007, 22:56:53
sikur ta dija qe do ikerkoje hahaha. 10 edhe ty!

Po vete e ke fajin qe e hape sqepin. Po te jeta puna per Arte, mua me ke te paren. Vdes per ekspozita, muzeume, piktura, skulptura, e te gjitha si keto. Fotografoji nje dite kur te behesh mbare e ma nis foton me Mail. Rrofsh xhane dhe ty vazhdon nota te te rrije 10 (e meriton, prandaj.)

 :perqafim
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-11-2007, 09:47:19
7 tre te tjerat me vone. :P
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: *ZaNa* ne 03-11-2007, 10:33:30
Avatar te lezetshem :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 03-11-2007, 11:40:22
9 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-11-2007, 11:44:24
-10. Na u merzit ky avatari shoko. Ule poshte ate femren e shkrete (gjej nje avatar tjeter me nje vajze kapur dore per dore. LOL)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 03-11-2007, 11:57:11
Nuk e heq jo per inat :D :P


ty 2 ta jap
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: *ZaNa* ne 03-11-2007, 11:58:08
0 Keti i jap:)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-11-2007, 11:59:08
10 avatarit. Shume e bukur ajo femra o Zana, apo s'ka dale edhe ne ate foto me gjithe ate attitude! ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 03-11-2007, 12:44:02
10!! ka domethenie artistike qe as kjo siper vet s'mund ta marr me mend
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 03-11-2007, 12:49:46
10, shume e bukur dhe eksituese zemra aq e bukur dhe petale-petale e ketij trendafilit te kuq.

P.S. Buzeqeshja, une ja di shume mire DOMETHENIEN avatarit tim. ;)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: albnertili ne 03-11-2007, 14:35:16
hajt mo nji 8 meqe ja din kuptimin :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: *ZaNa* ne 03-11-2007, 14:36:14
0 per kete :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 03-11-2007, 14:40:25
10 ty se avatarit 6 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: *ZaNa* ne 03-11-2007, 14:42:49
Avatarit tend 2 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 03-11-2007, 14:43:45
Hajt po ta rris ne 7 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: *ZaNa* ne 03-11-2007, 14:45:15
Po ta zvogloj ne 1 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 03-11-2007, 14:47:16
Ne 8 tani :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: *ZaNa* ne 03-11-2007, 14:48:05
Ne 0 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: albnertili ne 03-11-2007, 15:00:40
ej Zot
ksaj sa me shum tha rritesh çmimin aq me shum i rritet menja
hajt te te jap nji 0 qe te vish ne vete :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 03-11-2007, 15:30:16
6 meqe jep nje mesazh zeristave si kujtim se kush ka qen mbreti i nacistve
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Oqeani ne 03-11-2007, 15:51:10
10 per vleresimin qe i ke bere  fotos se me siperme  :)
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 03-11-2007, 18:23:39
10 meqe qenka nje atdhetar
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: *ZaNa* ne 03-11-2007, 18:26:15
7 :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: albnertili ne 03-11-2007, 18:27:25
0 prap un ty :D :D :D
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 03-11-2007, 18:27:46
10 sy magjepes ka goca ne avatar
Titulli: Re: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 03-11-2007, 23:16:55
6, s'shoh sy as goce une gjekundi  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 02:17:12
10 pse me beri te qeshem kur lexoj c'ka te shenuar ne te
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 04-11-2007, 07:21:26
10 se e ka nxjerre veten shume lezetshem dhe seksi ne ate foto, edhe pse me brecka e kanatiere (vetem). ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Cami ne 04-11-2007, 17:48:48
kjo ka noten e larte nga une ka nje avatar te mrekullueshem
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 17:50:33
ky pasi ka ven nje bukurosh aty e meriton nje 10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Cami ne 04-11-2007, 17:52:32
kjo sipri alamet avatari ka ven e ka maksimalen time 1000 nese lejohet kaq shum poena te jap per te
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 04-11-2007, 19:28:37
Nje 4 boll e ka :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 04-11-2007, 19:45:10
2sh se behesh si shume i forte  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 04-11-2007, 19:57:29
0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 04-11-2007, 20:05:27
5 note nga fakulteti  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-11-2007, 04:29:44
5 edhe ty. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-11-2007, 10:27:00
6 se u bajatose hahahaha
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 05-11-2007, 13:55:29
7, kjo e dhene si shume pas buzeve  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-11-2007, 15:06:48
8 interesante dhe qesharake ajo fotoja. LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-11-2007, 17:40:21
10 Ia hoqe mendjen dynjase moj. hahahaha
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 05-11-2007, 17:42:04
100 ma hoqe menjen mu..e lash te fejumin  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-11-2007, 17:46:18
hahahaha 10 se kjo eshte nje nga yjet e ketij forumi! na moj se do na quajne ashtu pastaj. hahahaha
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 05-11-2007, 17:48:03
lol kush po pyet ma... pastaj Elbasani pse i ka cezmet e ulta? LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-11-2007, 17:48:56
10 edhe pse bukuria, simpatia dhe fotoja e vertete e Kristalit eshte 100 here me e bukur.


P.S. Si u gdhite ju "lesbike" sot?! Hahahahahaaa. LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 05-11-2007, 17:53:40
hahaahahaha

Elegance do të tregoj diçka: nq se ke dit, i fejumi im është nga Prishtina dhe kur ka ardh e ka flejt një nate te shpija ime, ne mëngjes e pyeten këto te shpis.. si u gdhive mirë? Tani ky se kishte dëgjuar ndonjëherë kte fjalën "gdhire" dhe i thot, mirë u dhiva, po ju si u dhit?


se është edhe tip qe si bëhet vonë shumë cfar thot... LOL


P.S avatari 10+  ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-11-2007, 17:55:13
10 elegances. o crystal kam qesh me lot dhe te betohem e kisha te nevojshme. rrofsh zemer. dhe sa per cezmat une sjam nga elbasani hahahahaha
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-11-2007, 18:06:17
11 buzeve shume seksi dhe te shkelqyeshme te Mishelit.

111 Te Fortes Qesharake qe ndau Kristali me ne. AMIN! Edhe mua me bere te qesh me te madhe!!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-11-2007, 18:37:14
10.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 05-11-2007, 18:54:16
12, sa vijne e me te bukura dhe epsh-ndjellese behen keto buzet e tua. Cili eshte sekreti moj moter?! I bere cunat (dhe gocat bashke) te flasin me vete! Seriozisht e kam. :)


[Edhe me ka marre malli. Me shkruaj ndonjehere ndonje Mail se s'me rritet rroga. LOL)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-11-2007, 19:12:34
10 Edhe për ty. e dashur buzët janë një nga pjeset  e mia qe adhuroj, për mos  thënë te vetmet! kam qenë dhe jam e fiksuar nder to. email do të te shkruaj kur te kem kohe, shumë pune sefundmi. bye
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 05-11-2007, 21:07:24
1-sh qe mi prishe mendt. :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Oqeani ne 05-11-2007, 21:31:55
10 per vlersimin per buzet e mishel   :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 05-11-2007, 21:37:01
10 qenke patriot  :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 05-11-2007, 21:40:46
4 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 05-11-2007, 21:42:37
-0
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Oqeani ne 05-11-2007, 21:49:16
10 je e sakt
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 05-11-2007, 22:01:35
10-she per ate Flamur.Po mos em dil perpara me me flamur,le Flamurin ne vend ku e ka.Se ketu rastis edhe ne persona qe te japin ndonje note jo te mire pastaj ne hidheron te gjitheve. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 22:27:07
10, mbase porno LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 05-11-2007, 22:45:07
10-she mbase teper seksi. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 23:20:29
10-she mbase tepër seksi. :D

507 komplimente vec sot, deri me tani!! Woow, I must be too sexy!! LOL

10, mbase me shtoj komplimentet per sot
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-11-2007, 23:27:56
10 qeke keq me numrin shoku!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 23:30:37
10, mbase s'e kapa dot se cfar the LOL . Mundeisht ma sqaro, sepse s'dij mir shqipen pasi jam lind jasht
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 00:25:28
10 shume sexy :D shtoje dhe nje kompliment aty :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 00:26:44
10 shumë sexy :D shtoje dhe një kompliment aty :P

yeeeeeees, 508. LOL

10 e ktij siper meqe me ben te qeshem
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 00:31:16
10 me qe me ben te ndihem mire kjo :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 00:32:42
10 se me terheq shum, edhe virtualisht :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 00:35:27
10 ...edhe ti mua :D :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 06-11-2007, 07:40:00
-1. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 12:50:49
10 vertet qenka bukuroshe.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 13:35:54
10 me yll :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 06-11-2007, 16:17:21
3 per kot
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-11-2007, 16:45:02
10 me yll :D

Oooooooooo ti ,,bu$lepires,, nderro mo ato nota qe i jep,se nuk e  mashtron dot me ato taktika te shekullit te kaluar. :D1-sh ketij lart. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 23:15:10
Ik the qafen :D


Ktij 0 shume fallco avatar :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 07-11-2007, 06:12:25
0 se e raspkapiti dhe e renoi fare kete avatarin. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 07-11-2007, 07:44:06
10 mi shoqe!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 07-11-2007, 11:14:36
ehehe kush me ka rene mu...buzeembla :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 07-11-2007, 11:27:05
3, voto avatarin!!  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 07-11-2007, 12:08:30
 hello brenti..

2 dhe me hater... :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 07-11-2007, 12:46:12
10 E meriton
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 07-11-2007, 13:24:57
11 :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Aida ne 07-11-2007, 13:26:16
Ta jap nje 10 sepse ate qe kishe me heret me foton tende vlente per 15 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 07-11-2007, 13:29:27
ehehe ca bebi bukur

i yti me siguri :)

10 per  buzet e bukura te bebit
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: ibraim ne 07-11-2007, 14:55:37
paj prej 1-10... capkene merre ni 6
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 15:16:26
6 nuk duhet menduar dy her! :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 07-11-2007, 15:17:06
2sh dhe nuk mendoj dy here  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: ibraim ne 07-11-2007, 15:17:28
nga 1-10 duke menduar dy here 5 LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 07-11-2007, 17:36:26
10..... eshte motoja ime ajo shprehja jote ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 17:37:34
1-sh kor per qejf. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 07-11-2007, 17:40:07
 0   se na shpife me ate foto :D... nderrojeeeeee dreq :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 17:43:15
hahahah...E nderroj e nderroj po gjithnje e kam  ndonje te ketij stli pranda keto breshka mu duken me pak te pornizuara. :D :D1-sh prape kesaj... :D..Jo per gje po t'a kishte foton e ndonje zockeje ia kisha fal 10-cen. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 07-11-2007, 17:48:31
vec te zockat e ke mendjen u dummy... :P


-3...... :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 17:55:16
Cfare te bej mi do shpirti. :D-5.... :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 07-11-2007, 17:58:00
2 :D dy breshka pra  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 17:58:57
10-sh yllit tim. :D :D


 :-* :-* :-*
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 07-11-2007, 21:49:03
10 se e kam shume xhan Lefterin me breshkat e tija. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 23:01:21
10 mbase e bukur
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 07-11-2007, 23:18:08
6 duke mos llogarit fytyren qe s'duket  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 23:20:32
2-sh se  nuk meriton me shume. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 23:38:52
0 edhe shume bile :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 23:41:20
10 meqe un jam ajo goca ke avatari tij. Dikur s'e doja Charlin po tani vullnetare do i shkoja ke (...)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 23:42:34
Haha...1000 edhe pak eshte :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 23:43:56
Oooooooooooooo ky eshte kopje!


-10  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 23:44:58
Leftyy mbytu LOL


0 se shume bajat avatar :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 23:46:41
Ste jap ty noten se je kopje.  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 23:48:27
Po shifet kush eshte kopja :D :P


-0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 23:50:45
Ste jap note joooooo..Kopjac. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 01:10:19
10 mbase te shijshme hamburgeret :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 09-11-2007, 07:11:16
8 per Bukurine. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 09-11-2007, 11:16:02
10 per sensualitetin
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 09-11-2007, 11:27:20
10 Per akrobacine
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 09-11-2007, 12:57:41
5 buzeve 5 kesaj :D

10 dmth
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: *ZaNa* ne 09-11-2007, 12:59:45
8 Per kete :D

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 09-11-2007, 13:02:41
8 edhe ty sepse eshte i vizatuar po te ishte origjinale foto-ja do ta kishe 10 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 09-11-2007, 13:17:51
8 po te ishte veq goca 10  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 09-11-2007, 13:53:32
10 se i ke te dy komponentet
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-11-2007, 15:00:42
10 per buzet fallco. :D :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 09-11-2007, 15:31:26
10......se eshte romantik druqi :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-11-2007, 15:33:48
11 kam qejf kur kakaris si pulke druqka. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 09-11-2007, 15:34:44
10.....se ngeli me dhembe jashte
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 09-11-2007, 16:22:10
1 se i mungon  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 09-11-2007, 19:18:53
4 me hater :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 09-11-2007, 19:20:37
10* t'keqen e syckave  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 09-11-2007, 19:44:12
10 me hater :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 09-11-2007, 20:33:19
10,shume i bukur avatari :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 09-11-2007, 20:34:57
sycka te bukur


10 praa :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-11-2007, 00:26:25
8
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Oqeani ne 10-11-2007, 02:44:46
10 me kusht ehe
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 10-11-2007, 07:41:46
10. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 10-11-2007, 20:28:31
1-sh kot per qejf. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-11-2007, 21:09:29
0 edhe shum e ka :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 11-11-2007, 01:39:10
Kopjac i madh je me te vertet.Me vjen keq me te dhen eshe 0. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-11-2007, 01:46:06
I'm Lovin' it. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 11-11-2007, 09:26:01
10..( mee 2) :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 11-11-2007, 10:33:23
10 dhe pse preferoja me shume pianon.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 11-11-2007, 16:48:24
7 pse s've buzet tua e nderuar  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 11-11-2007, 19:33:39
4, me duket pak si shkaravine, prandaj.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 11-11-2007, 19:37:20
10-shi pa diskutim. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 11-11-2007, 19:44:47
8 se ka te bukur logon McDonaldsi edhe pse une s'para e ha shume. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 11-11-2007, 19:47:46
E nderrova e nderrova shpejt e shpejt. :D


10-ce prap.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 11-11-2007, 23:00:45
10 fantastik
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 11-11-2007, 23:34:43
7 buze fantazi   ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 11-11-2007, 23:49:30
6, sorry. dua te ta rris noten por nderroje avatarin cuno.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 11-11-2007, 23:58:37
10 shume bukur ke dale! brenti buzet jane eksluzive te miat, se shume te coroditur te shoh hahaha. vendos gjera origjinale e jo kopje te dikujt tjeter bye!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 12-11-2007, 00:00:52
E moj cupe e di se jane shastisur kaq shume mileti i forumit me buzet e tua (aq te bukura jane) saqe te akuzojne qe s'jane te tuat. Kam dale bukur ke fotoja hmm?! I love that dress. ;)

Ty - 10, DIHET!  :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 12-11-2007, 00:06:42
10 po me pelqeka vertet fustani! e sa per buzet se di nese bejne ate efekt se ti e ekzagjeron ka i cike mo! hahahaha ika naten. ah do te te nis edhe ty emaile nga ato qe i nis smileyt naten!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 12-11-2007, 03:40:26
mishel afrohu icik ma afer  :P

10  ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 12-11-2007, 03:44:20
10 Pink Heart.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 12-11-2007, 03:46:44
10 :D e kam te njejtin fustan po te zi  ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 12-11-2007, 08:08:17
10 padyshim :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 12-11-2007, 11:31:11
...2.....nderrojeee eee....
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-11-2007, 12:59:33
10 shume artistike. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 12-11-2007, 13:21:11
10...me vjen inat te te jap 10 ama eshte romantike...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-11-2007, 14:49:39
hic mo te te vije inat se e meritoj :D
 Nje 10 te vockel ty se kam frike se po ta dhashe te madhe hidhesh ne liqen nga gezimi dhe mbytesh. :D :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 12-11-2007, 15:52:24
2 se akoma se kam kuptu llojin e fotos! bhooo e shoh e se kuptoj
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-11-2007, 15:57:05
ik fshij buzët ti pastaj kupto foton time. :P :D
1 për këtë se i ka llangosur shumë buzët me te kuq plus qe i ka zmadhuar pak.  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 12-11-2007, 16:00:11
5 dhe buzeve te mia ti vish anash! LOL LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-11-2007, 16:04:09
Pse tendet jane? :P

jo jo me per koken e Capit nuk me duken si tendet. :P :P
prap 1 ke. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 12-11-2007, 16:09:43
Hajt 9 se je inacor i madh! capin leje se ka kujdestarin mbi koke.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-11-2007, 16:12:32
Ai kujdestar do ja marre shpirtin asaj. :P
5 per ty por prap insistoj te ndrrosh avatar. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 12-11-2007, 16:22:57
8 per ty! me jep nje arsye qe ta bej kete ndryshim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-11-2007, 16:24:45
u ke vene shume shkelqim :P  Ja dhe arsyeja keshtuqe nderroe. :D
vazhdon 5 per ty vleresimi. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 12-11-2007, 16:39:42
hahah mu desh icik me e pa mirë kte avatarin tënd se ne fillim mu duk si një skelet qe po vareshe shtremet


Vlerësimi: 8
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 12-11-2007, 16:42:29
10 me zemer :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 12-11-2007, 16:44:10
8 edhe pse avatarin tend prape se shquaj dot! sa per buzet me shkelqyes jane vetem thjesht ka reflektuar drita!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 13-11-2007, 11:56:42
10 per buzet origindale   ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 13-11-2007, 12:05:32
10 Thjesht fantastik si avatar!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-11-2007, 13:27:40
prap 1-sh :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 13-11-2007, 14:21:29
5 Per inacorin!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 13-11-2007, 14:26:34
u te keqen moj nuse :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 13-11-2007, 14:33:09
10...me ben te qesh kjo foto..kam nje te tille..


pershendetje grupi...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 13-11-2007, 14:47:42
persh dreamm-----

nice avatar
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 13-11-2007, 14:50:25
O vjehrre veje ka i pike mi! hahahaha 10 se e kam si yll
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 13-11-2007, 17:31:24
10 shum te smuta keto buz....
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2007, 18:54:50
1-sh ketij se me duket icik si me grip. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2007, 18:57:48
.... 8 per idene....ama vej dic. konkrete for a changeeeee
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2007, 18:59:25
hahahhah...Po une jam shum konkret edhe me kete kerkese. :D :D


1-sh se ma ke lene shum te vetmuar ate aty. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2007, 19:03:40
hahahahahhaahha..ce shte kjo foto..o gjeldeti...


100 se kam qesh me lot...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 14-11-2007, 20:15:15
9 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 14-11-2007, 21:57:37
3sh cilli je ti ne kete mess?  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-11-2007, 00:10:52
10. I love that movie. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 15-11-2007, 00:11:40
0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 15-11-2007, 00:34:13
0 shume perversitet shpalos. edhe zoofilik ti more pfff
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-11-2007, 14:37:25
sot po ta ve 8. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 15-11-2007, 14:39:42
4, ulu ne banke e sill prinderit ne takim me prinder de, se une te thaç, fua foto jo çgarravina
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-11-2007, 14:40:59
9 per xha milon. :P

Xha Milo kur te mbaroj pune me kete do te ta nis ty ..  :P si thua? :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 15-11-2007, 14:48:15
2sh dhe mos tall plakun, e di si thone: ku i mshon plaku pelcet gjaku  :D LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 15-11-2007, 15:05:13
10....e merituar..foto romantike..
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-11-2007, 09:49:04
Gjithashtu 10 me merite
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 16-11-2007, 10:15:21
tu sheruar djali moj nuse ?

avatar nice :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 16-11-2007, 10:39:51
10 per avatarin..
10 per zemren e mire...
10 per firmen... :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 16-11-2007, 10:59:46
flm dreamm


avatari yt me duket pak melankolik..por i bukur vertet :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-11-2007, 14:00:58
10 per yjet e tezes! perqafim.   me mire eshte sot
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-11-2007, 14:08:05
Avatar i vjeter 2. :P :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 16-11-2007, 14:16:06
i marrsh te keqen avatarin te asaj ti re

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-11-2007, 14:17:55
Mos et shava gje te dashuren ty une. LOL LOL LOL


10 kesaj toces. :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-11-2007, 14:44:06
0 Ketij tocit
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-11-2007, 14:52:36
-1 kesaj toces
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-11-2007, 14:54:39
-0 mi shto piket se te griva! LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-11-2007, 14:55:16
1 meqe me kercenove. LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-11-2007, 15:00:50
duket qe u friksove! sa dhjakonar je mo aman sikur te jesh pe gjirokastre e jo pe korce !  10 po une akoma se kam kuptuar avatarin tend.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-11-2007, 15:02:40
Avatri im eshte kafshim puthje e thithje ( Ta thashe keshtu kot per kulture  :P  )

Nuk jam pe gjirokastre po pe Korce. :P

2 kesaj se duhet medoemos t enderoje avatar. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 16-11-2007, 15:09:31
Avatri im është kafshim puthje e thithje ( Ta thashë kështu kot për kulturë  :P  )

Nuk jam pe gjirokastre po pe Korce. :P

2 kësaj se duhet medoemos t enderoje avatar. :D


nje avatar te thjeshte lol..jo te plase ndonje lufte boterore  :P


ama ...nice pict....10 bile te merituar... :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-11-2007, 15:12:03
10 Kesaj. nuk e nderroj jo se kshu me pelqen.. amstel
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-11-2007, 15:24:00
-10 se keshtu me teket. BIRRA TIRANA LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-11-2007, 15:32:18
10 me xhufka. sa inat me ke more tipi! LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-11-2007, 15:34:43
Mos i thuaj njeriu qe te kam inat. :P ;) Prap 3 po te jap keshtu me mik si i thone.  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-11-2007, 15:37:04
10 per sinqeritetin :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-11-2007, 15:38:20
Ishte sinqeritet i brendshem ky rrofsh qe e vleresove. :P 4 per ty :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-11-2007, 15:42:04
Aha po e le me kaq se kam frike nga thellesite une!  spara di not mire. 10 se jam zemergjere.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-11-2007, 15:53:40
mos u zgjero shume nga zemra se te ben dem. :D :P

Po e bej edhe une zemren gur per ty 5 :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 16-11-2007, 16:00:56
Mos qa hall ti zemra duhet e gjere. tjeter gje jo! 10 ketij per copen e tulles qe i vuri zemres se ngushte!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 16-11-2007, 19:55:08
10-she
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2007, 20:21:51
1=sh ngele. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 16-11-2007, 21:46:36
Ky kaposhi meriton noten 9. Shume krenar dhe capken duket. LOL

Pershendetje Lefter apo si te therret dreamm "TROUBLE"! :P

 :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 17-11-2007, 18:26:39
sexy me je moj trime  :perqafim

100
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 17-11-2007, 19:34:08
10 per zemrat
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 18-11-2007, 09:07:26
10.............
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2007, 11:20:20
3-sh se hic si bilbil nuk duket ai. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2007, 12:38:54
..kaposh and trouble.... :@ .. :perqafim


..6...ve një romantike njëherë... :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2007, 12:59:29
8-sh romatikes. :P

Une sjam fare romantik. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2007, 15:31:28
..per shok..po te jap dhe nje me sh.. :P

7..
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2007, 15:37:52
7-sh te ula noten ,se teper romantike per mua ajo. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 18-11-2007, 15:47:49
0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2007, 15:49:02
-10 edhe shum e ke. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 18-11-2007, 15:50:28
0 prap :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2007, 15:51:45
prape ne minus je,sepse kopjeve nuk i jap une nota. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 18-11-2007, 15:53:02
Ti je kloni im :D


0 praaa :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2007, 19:27:27
Ste jap note ste jap.Kot e ke qe me del perpara. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 18-11-2007, 21:49:39
Pff s'me ben fare a me jep note ti apo jo :P


0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 19-11-2007, 13:59:41
10-10=?!   gjynah gjeli!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 19-11-2007, 14:02:14
10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 19-11-2007, 15:07:49
10 Edhe per ty!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-11-2007, 16:06:36
10 e meriton se ka sjelle risi. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 19-11-2007, 17:01:32
2sh leshoja ma thelle doren  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 20-11-2007, 18:48:37
10 Se me pelqen shume ai cifti!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 20-11-2007, 19:20:19
10...ama te merituar...te merituar...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 20-11-2007, 20:55:08
10-sh se qejfi ma do. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 20-11-2007, 23:25:58
0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-11-2007, 11:57:49
0 - ketij zofilistit :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-11-2007, 13:41:31
10 vetëm për vleresimin e atij sipër! por edhe avatarin me goxha sensualitet!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 21-11-2007, 13:45:11
10 yllit te vogel :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-11-2007, 13:52:56
10 Se yje i ka vertet ato ne avatar!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: stalion ne 21-11-2007, 13:54:54
kok patate. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2007, 13:58:34
harrove noten ... :P

100 per zemren e vogel.. :engjell:
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 21-11-2007, 14:03:11
10 PER TY! e ve noten ai e ve!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: stalion ne 21-11-2007, 14:07:00
ksaj po i ve nje note kaluse. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 21-11-2007, 15:55:45
10 cikirushit
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 16:52:52
0 ..se shum po shifshe endrra ti me kete avatar :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 21-11-2007, 16:53:51
8 per CharlienHej un thash se ishte dora atij... LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 16:55:44
Hahaha..une e pasna verejt qe e paske vu doren aty LOL haha  ivv cfare avatari :P


Ksaj siper 10 se e kam xhan  :perqafim


Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2007, 17:51:49
ncuk,ncuk..Nuk i qes une note kopjeve. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 17:56:26
Ik ore mytu :D vet je kopje :P


0
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2007, 20:46:04
-50..ore kopjac. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 21:18:19
O prap kot e ke :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 21:20:00
4 skam pare me keq :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 21:22:30
hahah cfare kombinimi ee ...lepuri me pule ...paramendoje cfare del i treti :D


ty 10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 21:23:46
Charli :D

Prap 4 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 21:28:22
Pastaj edhe nje soreline e vogel :D10 ty
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2007, 21:50:33
..no coment... :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 21-11-2007, 21:56:32
10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-11-2007, 16:35:55
5 :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 23-11-2007, 03:55:11
2 !
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 23-11-2007, 07:42:23
100 per yllin e forumit!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-11-2007, 11:18:49
10 per kete jo per gje por nuk e meriton :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 23-11-2007, 11:27:22
ti meriton nje 7-8  hmmmmm:
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 23-11-2007, 17:34:12
10 per qenin  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 23-11-2007, 18:20:47
1-she edhe pse shume e bukur. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 23-11-2007, 18:37:59
0 ..kot fare :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 23-11-2007, 22:36:07
Ketij lepurit te Charlie-t i jap noten 6. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 23-11-2007, 22:57:26
10 Perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 23-11-2007, 23:03:55
pse nuk flet gjume ti moj....sqenke lodh sot..mua me jane bere syte si ko..dashi..po po pres te flas me amoren ne tilifon..hajde te mblidhet kollaj ne shtepi ai aaahaha
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Oqeani ne 23-11-2007, 23:05:35

 hmmmmm:

 10   :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Capkenja ne 23-11-2007, 23:06:56
11 se qenka avatar patriot
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Oqeani ne 23-11-2007, 23:11:42
15 se din qfar vlereson,dhe ndihmoi pak le te ngjitet se ka mbet keq ai ne avatarin tend ehe   :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 23-11-2007, 23:11:47
0 Kesaj . po ti cke me mua moj!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 24-11-2007, 04:31:23
10... as nuk te afrohet Angelina Jolie :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 24-11-2007, 07:22:28
......10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 24-11-2007, 12:16:51
Si autor i temes e meriton 10!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 24-11-2007, 12:21:47
yyy 10 + :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 24-11-2007, 13:42:49
5 :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest17831 ne 24-11-2007, 13:50:20
625329313
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 24-11-2007, 17:29:05
..cti vleresojme ketij... hmmmmm:

nr tel ai??? :P :P :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 24-11-2007, 18:10:08
ty te keqen me sa po shikoj pa syze një 6 po ta jap sa te kaloç klasen. Jo te keqen ai numri i atij lart është prefiksi i qytetit, kurse numrin e telfonit ai e ka 34
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 24-11-2007, 21:02:14
kurse ty po te jap nje  derr 2.....edhe boll e ke.. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-11-2007, 01:19:44
10 per bese ...shume e fort :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 26-11-2007, 01:35:44
7... sa ta kam dhen heren e kalume se harrova lol


Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 26-11-2007, 10:30:54
10 me xixa!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: guest11984 ne 27-11-2007, 00:02:22
10 me yje :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 27-11-2007, 00:23:18
10-she me lula. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 27-11-2007, 00:26:28
 10 me xhufka
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 27-11-2007, 00:27:48
Qindshe te forte. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: labiku ne 27-11-2007, 01:29:25
8 a nente se edhe kaposhi ngjan si i forti mes pulave
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 27-11-2007, 11:22:57
10. rrofte laberia e çameria, rrofte shqiperia....
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 27-11-2007, 19:36:19
10 .gjithe ky azgan  :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 27-11-2007, 20:10:54
10 mo u plake me kete avatar :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: çika e maleve ne 27-11-2007, 22:10:15
po kaluse po ja jap  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: labiku ne 27-11-2007, 23:22:05
10 shum elegante per goce
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: labiku ne 28-11-2007, 06:46:20
10. rroftë laberia e çameria, rroftë shqiperia....
a te lumte goja ore e degjove.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 28-11-2007, 07:24:37
10 se eshte avatar shume patriot dhe sot pershtatet tamam se eshte edhe Festa e 28 Nentorit. GEZUAR TE GJITHEVE!!

 :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 28-11-2007, 10:43:46
10 Shoqe
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 28-11-2007, 12:48:11
10, per buzet e tua kaq tunduese dhe te mrekullueshme :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 28-11-2007, 13:03:02
Pasi eshte dita e Flamurit, 10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 28-11-2007, 13:43:23
ktij lart i pelqejn kukllat vizatimor lol...sedi do i jap nje 3...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 28-11-2007, 14:10:13
mua me pelqejn bukuroshet pra nje 10 ty  ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 28-11-2007, 15:32:17
5 sepse i kam frike qente!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Blue sky ne 28-11-2007, 17:46:23
10 per bionden.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Oqeani ne 28-11-2007, 20:44:07
10+ ,e  meriton
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 28-11-2007, 20:48:51
10 - eshte flamuri me i bukur ne bote.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Oqeani ne 28-11-2007, 21:08:32
 10 heh  sigurisht,
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 28-11-2007, 22:27:17
10 per ty lart...dukesh qe je patriot bravo te qoft...mos e ndrro avatarin kur te kaloj festa e nentorit heehehe
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Oqeani ne 28-11-2007, 22:45:02
10 per syte e kaltert hehe,

Sa per avatarin e kam pase shum para festes, dhe to ta kem edhe pas saj,Kush me mban mend sadopak e din.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 28-11-2007, 22:47:43
10 Une e mbaj mend . kete ke patur ka kohe!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 28-11-2007, 23:29:04
ket avatar ke munduar ta prejsh en Paint, po sja ke dale mbane.. LOL 1
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 28-11-2007, 23:33:49
Ja kam dale perderisa e kam prere, por e kam prere nga pjesa e fytyres shoku!  5 per animatet
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 00:19:35
Me pelqen ...7 (ngjyrat dhe fakti qe eshte prer nuk me pelqen :P :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 29-11-2007, 00:28:08
10 e prure koken me ne fund eee! :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 00:32:41
ehhhhh ...te qendrroj me ate 7 -ten une :D  :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-11-2007, 00:37:23
Ehhh te jam nje 10 se te kam xhan :D  :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 00:38:47
9 do te te jepja 10 po eshte pak pornografik ke shkelur rregullat per te miturit :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-11-2007, 00:40:17
10 ...kot per qejf :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 29-11-2007, 01:11:14
i jap nje 6 esht per te qesh por ajo qe ka pas meperpara me pelqente me shum.pasi emri i pershateshe tamam atij karakterit.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 29-11-2007, 01:14:54
yyyy 10* kesaj :Dp.S. me trego pak se ca do te thot ajo firma jote iher :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 29-11-2007, 03:49:11
2 me xhufke.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: labiku ne 29-11-2007, 04:03:36
TE JAP NJE 1 SE INTERI NUK BENE.
EDHE GEZUAR DITEN E PAVARSISE TE GJITHE SHQIPTARET.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 29-11-2007, 04:05:47
Po te jap nje 10 per hater te urimit. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 04:12:37
0 me bisht se nuk jam tifoze me interin :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 29-11-2007, 08:00:54
5 se si shume pesimist ky avatari, plus qe e ke patur me perpara Lisa. Na nxirr ndonje te ri, nxirrna fytyrken tende te bukur, me mire. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 29-11-2007, 11:53:29
10...(pa tekst, no coment)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 29-11-2007, 13:38:24
9
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 29-11-2007, 14:11:44
8.., ta elinika den ta milai kala-..... :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-11-2007, 14:12:56
7 cheke  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 29-11-2007, 14:14:42
6 Figure  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-11-2007, 14:16:26
e ke kap fort 5 plako :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 29-11-2007, 14:18:24
4 pa te kapme.. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-11-2007, 14:20:55
ec shoku se nje hic po te. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 29-11-2007, 14:40:30
10 me pelqen foto. kam nje te ngjashme!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 29-11-2007, 14:41:53
9.(10 eshte per msusin)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 29-11-2007, 14:58:15
10 Alamet mashkulli tjetri! :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 15:02:45
8 rri e rri po ta shtoj ka i pike :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 29-11-2007, 15:03:30
10 per inkurajim.. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 29-11-2007, 15:04:46
10 Cheke! lisa mos u harxho te keqen hahahaha, se kerkon harac ti pastaj
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 15:05:35
10 ....simpatik ke dale aty
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 29-11-2007, 15:06:59
10....u bo boz muhabeti.... :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 15:08:25
te nderroj avatar une thua ti :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-11-2007, 15:31:29
4 mos e nderro. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 29-11-2007, 15:38:59
10 e meriton vertet
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-11-2007, 15:42:26
10 edhe ti i ke ne maksimal meritat per origjinalitetin.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 29-11-2007, 15:45:42
3 per falsifikimin  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 29-11-2007, 15:45:55
Uuuu ti me dhe 10 hahahaha nomi u bofte !  10 + ke prej meje sepse me pelqeka vertet ajo foto! edhe pse seshte e jotja!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-11-2007, 15:47:48
U detyrova te nderroja foton time qe mos identifikohesha Mishel. :P

10 - per ty
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 29-11-2007, 15:51:17
e qarte, e qarte. 10 ke prape gjithsesi!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Oqeani ne 29-11-2007, 18:02:50
NJe 10 te fort si gjithmon..
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Blue sky ne 29-11-2007, 18:51:32
10+
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 29-11-2007, 19:35:34
po ti qe ske gje hic?  (?)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: labiku ne 29-11-2007, 19:54:19
uufff 10 me 1sh te madh
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 29-11-2007, 19:57:00
interesante 7
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 29-11-2007, 21:02:24
+10 dihet  ;)


those eyes :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 21:05:38
11 shume avatar i bukur vertet i bukur dhe i paster ...dukesh tamam aty ...ashtu sic ngjan edhe ne jet te perditshme ;) :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 29-11-2007, 21:10:50
wow..  :-[


9 per avatarin tend.. me pelqen imagjinata qe ka
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 29-11-2007, 21:26:40
1111 ...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 23:46:04
8 i kam shume qejf qent (kur i kane te tjeret :D) por do me pelqente foto te ishte e plote
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 30-11-2007, 01:31:38
e meriton 10.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 30-11-2007, 01:56:52
10 nuk kam c'them
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 30-11-2007, 02:12:51
0 :D kot fare :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 30-11-2007, 02:21:27
0 e urrej qe po te abuzojne kaq shume :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 30-11-2007, 02:24:00
Hahahha po ma abuzon ajo pula keq e shef...:D ahh sa shpirt mire dukesh ti nga jasht ...po nga mbrenda yyyyy te djeg ti :D

prap 0 e ke :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 30-11-2007, 05:52:25
0 ec aty.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 30-11-2007, 06:12:06
0 interist iiiii .....

Charlie une jam ajo me violine te keqen :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 30-11-2007, 06:16:10
mduket se ta kam dhen nje 7 a 8..spo me kujtohet kshu qe po te jap nje SHTETE! :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 30-11-2007, 06:17:41
11 ...gjithmon si kukull

po te ve foton time sa me jep :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 30-11-2007, 06:27:23
11 ...gjithmon si kukull

po të ve foton time sa me jep :P

Lisa..po vure foton ti un kam per te te ngritur tabelen me numrin ma te madh si juria ne Dancing with the Stars..  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: labiku ne 30-11-2007, 06:39:43
kesaj te mires nje 10 ja dhashe po hajde dhe nje tjeter se ka bere poze me zemer.moj lisa na co dhe ti nje foto moj cupe te japim nje 10 me plote goja.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 30-11-2007, 06:54:59
jo jo se nuk dua ti hatxhoj Crystalit lapsa e stilolapsa qe ka ne shtepi per te shkruar tabelen :D


10 labo :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 30-11-2007, 07:15:40
10 Kesaj violines!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 30-11-2007, 19:18:42
9 buze-bukures. Ke patur foto te tjera ku kane dale edhe me te bukura - buzet, mgjth shume mire. :)

perq mike.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 30-11-2007, 19:47:19
9.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Blue sky ne 30-11-2007, 19:50:58
10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 30-11-2007, 19:51:33
ktij siper 0 se asigjo ska
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: çika e maleve ne 30-11-2007, 20:11:11
e embel.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Elegance ne 30-11-2007, 20:20:17
10 cikes se maleve me syrin e bukur dhe te mprehte. ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: çika e maleve ne 30-11-2007, 20:36:42
elegante,kame degjuare llafe te mira per ty elegante. :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 30-11-2007, 20:48:21
3-she kot per qejf. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: çika e maleve ne 30-11-2007, 20:57:10
po aaa,flm  :D une ty te vlersoi shume simpatik edhe seksi -ta jap 10 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 30-11-2007, 21:46:10
oj cike ...po ti je ylli i Prishtines moj  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 01-12-2007, 13:35:29
10 Kesaj yllit te divjakes!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 01-12-2007, 13:52:58
oj cike ...po ti je ylli i Prishtinës moj 


Pse re e Prishtines qenka kjooo papapa.. :D.cika e maleve hec ktu se e kam ni dore muhabet une me ty :DKesaj siper mejer 9 boll e ke :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 01-12-2007, 14:03:37
Ti kur ti shtosh dhe nje personazh avatarit tend do marresh 10 nga une. 0 tani per tani!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 01-12-2007, 14:08:05
Ca do me shume re te shotj personazhe ...e do foton porno apo si ? :D


8 praaa :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 01-12-2007, 14:21:53
arushin mbas lepurit!  vazhdo 1
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 01-12-2007, 14:25:56
eiii behet lemsh pastaj :D4 ty :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-12-2007, 15:34:25
3  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 01-12-2007, 15:53:54
9
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 01-12-2007, 15:56:09
10..per bukuroshen e fjetur :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 01-12-2007, 16:01:23
une ne gjume ...jo jom tu i ra violines per qef tim :D

9
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 01-12-2007, 16:03:44
10 per mjetin muzikor dhe rrethanor... :D

ps: po fyellit, di ti biesh? :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 01-12-2007, 16:10:34
Me ka mesuar shume gjera jeta ....fyellin nuk e kam mesuar akoma ..por mendoj se do ta mesoja po te me binte halli ...

9
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 01-12-2007, 16:48:03
10
besoj se ne fyell do te ishe me e suksesshme  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-12-2007, 02:46:44
5. :D

Do ishte mire te te shihnim fytyren. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 02-12-2007, 03:10:03
5. :S

Do ishte mire te te shihnim dhe trupin LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-12-2007, 03:11:36
0.  :S


P.S Ti trupin ma ke pare mua. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 02-12-2007, 03:16:02
10.

E di ti perse. :D

p.s. Mos na nxirr te zezat ne shesh se lam nom. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-12-2007, 03:17:30
0. :DP.S S'te dija per te turpshem une ty...  ^o) :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: labiku ne 02-12-2007, 03:50:27
uuu kesaj nje 10 e ca 10 thoj    :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 02-12-2007, 10:40:13
8 Per trimin e kombit :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 02-12-2007, 19:14:50
1-sh ulu.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 02-12-2007, 19:17:12
10  ..e plote....
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 02-12-2007, 19:23:26
puuuufffffff 100-she mer.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 02-12-2007, 22:02:28
pufff 0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 02-12-2007, 22:20:45
1-sh eshte nje avatar i jashtzakonshem  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 02-12-2007, 22:24:03
Mbylli syt pra :D


0 ty :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Belinaa ne 02-12-2007, 23:32:43
ahahahahhahahahahah a 10 edhe po te them se je i papare
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 02-12-2007, 23:43:09
Edhe ti je e papar :D


10 praa ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 03-12-2007, 14:41:53
7 per kete Te rriturin
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 03-12-2007, 15:21:50
5 :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Oqeani ne 03-12-2007, 15:46:13
10 me te mbush vullnet heh
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-12-2007, 16:51:57
10 Shoku
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: U.J.K.U ne 03-12-2007, 16:58:30
Kesaj nji 8
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2007, 17:08:46
.........

      “Wolves have howled at the moon for centuries, yet it is still there”
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: U.J.K.U ne 03-12-2007, 17:12:57
E trishtueshme por e vertete, Noten 5 per pergjigjen  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 03-12-2007, 17:55:17
4


me kujton ato filmat e frikshem kur behen njerezit werewolves..
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 03-12-2007, 18:02:01
5, far gramatike :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 03-12-2007, 19:21:13
0 kot fare ?D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 03-12-2007, 21:01:45
asnje note per pervesin
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-12-2007, 11:34:53
4 se edhe ky avatar u vjetersua :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 04-12-2007, 11:37:07
5, po mundohesh, po mundohesh, por si pak ironike ajo qe ke perballe :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 04-12-2007, 11:40:53
7
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: DragonFire ne 04-12-2007, 14:33:23
3
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2007, 14:53:49
0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-12-2007, 15:24:52
0 serisht
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2007, 15:26:01
Une ty te jap 10 ama vetem per buzet jo per tjeter gje :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-12-2007, 15:34:07
0 charli, nuk me merr dot me te mira
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2007, 15:38:13
As nuk tentoj me te marr me te mire ...:P e di si thon nje fjal gruan po e morre me te mire te hip ne qafe pastaj ajo :D


kshtu qe 10 prap :d
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-12-2007, 15:47:12
1 ketij sekserit :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-12-2007, 15:51:02
10 e vjeter-e re, mua me pelqe
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2007, 15:52:45
0 ...veq kot per qejf :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-12-2007, 15:53:07
Eh me kunj kjo nota :P 10 meqe eshet e vjeter :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-12-2007, 15:55:12
10 se je gjo e kapshme. hahahaha
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-12-2007, 15:58:40
10 se ja ke fut kot :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2007, 16:00:48
1 hec hik tashi :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-12-2007, 16:01:38
i thuhet IK ne shqip :D

2 ketij per gramatiken :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-12-2007, 16:06:47
Ja ke fut ti kot shoku se i thuhet HIK. ne letrare. hahahaha 10 per foton se per gramatike lere fare
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-12-2007, 16:07:20
2 ty qe ja fut kot e me kot :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 04-12-2007, 16:19:38
8
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-12-2007, 17:08:15
10 per djaloshin
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 04-12-2007, 17:42:51
10 pa hater...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2007, 18:41:35
0 me zor :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: çika e maleve ne 04-12-2007, 19:15:32

Pse re e Prishtinës qenka kjooo papapa.. :D.cika e maleve hec këtu se e kam ni dorë muhabet unë me ty :DKësaj sipër mejer 9 boll e ke :P


eh po krejte diten te kom kerku po nuk po muna me te gjet kerkund,trego qfare muhabeteshe ke  :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2007, 20:11:38
Ahh eshte muhabet i rond ...nuk ben ktu para populli :D ta them tek veshi une ty :D


10 ty se te kam xhan  :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 04-12-2007, 20:14:07

eh po krejte ditën te kam kerku po nuk po muna me te gjet kerkund,trego çfarë muhabeteshe ke  :perqafim
hiq ti atij se ai veq i fton gocat ndersa vet dezerton ne fund ai po eja ke une se dua te te them dic sekret  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 04-12-2007, 20:33:15
10... ma ne fund e nxorre dhe koken :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 04-12-2007, 20:35:14
zehn  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: çika e maleve ne 04-12-2007, 20:36:11
10 me nje yll. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: çika e maleve ne 04-12-2007, 20:37:22
hiq ti atij se ai veç i fton gocat ndërsa vet dezerton në fund ai po eja ke unë se dua te te them diç sekret  :Dpo aaa pe shohe pra sa i zoti je ti.....
ku?
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 04-12-2007, 20:40:03
oj cika hyr ne msn  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: çika e maleve ne 04-12-2007, 20:41:34
oj cika hyr ne msn  :D
pse a po te punone msn aa
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 04-12-2007, 22:11:00
Me fal,  por nuk munda te hyj se me erdhen miq.
Kerkuan nr tend te celularit LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-12-2007, 22:18:05
10 kesaj dhe e kam vertet xhan, edhe pse ja keput ndonjehere
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 04-12-2007, 22:21:21
cte kam keputur moj  :P

10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-12-2007, 22:48:14
sqarimet e metejshme ne email neser. 10 se eshte shume e mire
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 04-12-2007, 22:52:00
 10  :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2007, 22:53:55
10 mo :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 04-12-2007, 23:04:23
0 mo mo
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2007, 23:08:19
0 mo :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 05-12-2007, 04:00:07
2sh


Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 05-12-2007, 07:06:38
.........10.......p atjeter...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: labiku ne 05-12-2007, 07:42:27
opaaa 1000 ore
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 05-12-2007, 12:56:46
0 moo :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 05-12-2007, 14:06:11
thekthi 9
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: U.J.K.U ne 05-12-2007, 15:15:35
10 me hater :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 05-12-2007, 15:34:39
10 se me beri pizi te bukur.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 05-12-2007, 17:11:04
10 sepse e ka ditelindjen :D  :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 05-12-2007, 22:18:20
2sh prap... se ke ndryshu
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 05-12-2007, 23:41:01
Këtyre dyjave anash ju jap nga një 10 me yll kurse asaj ne mes i jap 20 me yll :D


p.S. Crystal cilën do të ma nisesh për kendej atë qe ke ne krahun e majte apo atë qe ke ne te djathte ee :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 06-12-2007, 00:15:37
ke te dush ti... po ti nis te dyja po deshe se kushurira jan :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2007, 01:10:10
0 ,para asaj reales :D

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-12-2007, 01:21:17
ke te dush ti... po ti nis te dyja po deshe se kushurira jan :P

Nuk eshte problem edhe dyjat ben :D kur do i nisesh dal ti pres :D :P0 ksaj siper kot per qejf :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: labiku ne 06-12-2007, 01:28:13
po zero se kemi kohe e e morem vesh ore
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 06-12-2007, 01:31:26
10 per patriotizmin  ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-12-2007, 01:31:53
10 per kusherirat :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2007, 01:31:56
0 te zej men te vej nje cop avatar
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-12-2007, 01:34:33
0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2007, 02:33:30
nuk e kisha me ty mer dreq e kisha me ate ma nolt ...nejse ...

4, ulu :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 06-12-2007, 02:42:03
me ke e kishe me? me mu?

pse kte qe kam ste duket si avatar ty?


ty po te jap nje -0 nga inati... :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2007, 02:49:08
edhe tu i bo qefin te vdekmit nuk ta jepni i pike mo :D

7 pra vetem se dukeni sexy se gjo tjeter nuk shikoj :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 06-12-2007, 15:49:31
10 per bukuroshen e fjetur... :P po pret puthjen e princit, per tu zgjuar nga gjumi? :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-12-2007, 15:52:43
Kot e ka se nuk ngjallet :D


ty nje 6 te jap :d
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: KingS00l ne 06-12-2007, 15:58:23
Te ka ngel menja te sexi o Charlie...loz pak shah loz ...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 06-12-2007, 15:59:22
4, per mos orjentimin :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-12-2007, 16:02:32
Të ka ngel menja te sexi o Charlie...loz pak shah loz ...


Nuk lozi me te dopet une joo :D


ty nalt nje 7 te jap ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 06-12-2007, 16:06:23
3 :P nuk ben fare
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 06-12-2007, 16:10:51
E nderroj vetem nese thua ti  :perqafim


ty 10 te jap
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2007, 18:20:59
0-per jo orgjinalitet. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2007, 18:27:19
4 avatri eshte i bukur po nuk ka fare lidhje me karakterin tend :D kapo pffff :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 06-12-2007, 18:28:09
10 bukuroshe... :-[
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2007, 18:31:43
4 avatri është i bukur po nuk ka fare lidhje me karakterin tënd :D kapo pffff :D

Me ndjelli kush apo cfare? :D


1-sh ketij lart kot per qejf. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2007, 18:31:53
une nuk po i leviz 9-tes :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2007, 18:40:54
2 here nga 5..Se  dy zocka me duken aty. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 07-12-2007, 11:19:45
10 PER KETE
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 11:42:18
10..me nje yll ne balle... :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: çika e maleve ne 07-12-2007, 11:56:46
e vlersoi me nje kaluese :)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 07-12-2007, 12:03:03
AI sy meriton me shume se 10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 12:05:09
Ato....sy, meritojne nje dipllome me notat maximale :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 14:10:08
ky siper e paska gjysem foton po i jap nje 7
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 14:14:23
me te tregu gjysmen tjeter...kam frike se i bjen ekranit me koke... :D

5 ty, pa he nje here.. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 07-12-2007, 14:15:35
10. se sjam tafmaqare me pa me shume me mjafton dhe kaq
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 14:16:33
me te tregu gjysmen tjetër...kam frikë se i bjen ekranit me kokë... :D

5 ty, pa he një here.. :D

e kisha fjalën sipër kokës o dreq haaah

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 14:18:53
Dreqi, t'hangert n'dham :D :D

pak si e eksituar dukesh ne avatar,,, :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 14:23:22
eeeee po prandaj e ndrrova mos te te eksitoja ene tyja
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 14:27:02
10..e kap shpejt...muhabetin :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 07-12-2007, 14:28:35
10 pra
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-12-2007, 14:29:18
10 meqe ke avatar te ri :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 14:29:48
10 e ka ngjep...a do ma...  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 14:31:03
O sterio..po ça te kam bere mor vella..hap krahun, pra... :D

10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 16:40:12
5 deri sa ta zgjerosh pjesen e siperme
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 07-12-2007, 16:41:07
10 me merite  ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 16:42:48
11 yvv
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 16:45:16
kaluse..5 :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 07-12-2007, 16:46:09
2sh, s'lejohet vetvotim (me larte)  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 16:47:48
per ke e ke ti re
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 16:47:56
5 deri sa ta zgjerosh pjesen e siperme
kliko 2 here tek avatari... :D

hajt mo i 7 kti siper :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 16:48:51
4  time for you to change ur avatar
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 16:50:07
5... si e do..avatarin? :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 07-12-2007, 16:50:39
për ke e ke ti re
per ate qe ka gjysm avatar lol

ty 12  ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 16:51:38
ty 9 (sme pelqejn syzet)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 07-12-2007, 16:52:51
10, s'mund t'i hjek sorry  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 16:53:40
9 1/2 (duken te lira)

ahhah
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 07-12-2007, 16:55:04
10 -+
un jam i shtrenjte  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 16:56:16
dmth ti je jo syzet eeee un e dua si package
10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 07-12-2007, 16:58:05
package t'a japim ne ..
11 me pelqen qe kerkon me shume..
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 16:59:28
hiqi iher syzet se mos rritet numri votes...lol
10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 07-12-2007, 17:01:15
nje dite tjeter tani me duhet te ik
10 +  :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 17:02:59
ja ku e ke dhe nje 10 tjeter
hajt shnet
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-12-2007, 18:54:33
papap 10 mooo :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 07-12-2007, 18:55:44
1 nuk ben jo :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-12-2007, 19:00:15
Haha me thuaj ti cilin ta vej praa :D


ty 10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 07-12-2007, 19:02:41
Ku di une ore cte vesh ti, por une di vetem qe sme pelqen :P :D :D

2 ta rrita nje cik se kam frike se qan ti LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-12-2007, 19:03:59
Nese s'te pelqen ty une do ta heq praa :D


10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 07-12-2007, 19:08:40
He pra hiqe cpret :D

3
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-12-2007, 19:12:17
Se di se cfare ta vej ...:D cfare me propozon tii ?


10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 07-12-2007, 19:14:31
Ve ndonje xhaje mbase te shkon per shtat LOL

4
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-12-2007, 19:17:41
Haha..nuk me merr menja qe me shkon ajo gje :D :P


9 se nuk po rri urt :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 07-12-2007, 19:20:36
Po provoje njehere se si dihet :D

4 Ne vjeshte hajde tani :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-12-2007, 19:22:42
Se besoj se me shkon per fytyre :D


7 sa shume te eshte zvogluar nota e shef :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 07-12-2007, 19:25:48
Te shkon te shkon e di une  :D

Noten mos ma ul ore
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-12-2007, 19:26:49
Ta ul ta ul se nuk po rrin urt ti :D


6 :d
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 07-12-2007, 19:33:32
Urt ore po rri pse ca do ti mos ta hap gojen fare une :D

1 nuk ka me keq :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-12-2007, 19:35:20
Haha..po pra shum po e hap gojen :D


5 ty vetem po te zbritet
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 07-12-2007, 19:38:57
Ti ma mer je me llafazan :D

-infinit :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 19:40:44
5.... :P(Charli po t'lej rahat...s'paska ven per mu ktu) :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-12-2007, 19:41:17
Haha..une ta marr ee...si duket edhe mua me kalon per nga goja po mbylle icik :D


0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 07-12-2007, 19:44:41
Kush ore une, po harrove ti qe fitove cmimin e pare per ket pune :D

Cheke hajde ti mos e degje charlin se ai ket pune ka. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 19:47:08
10....
po ju lej rahat...Charli e kupton ti kete, apo jo? :D  mos futesh hundet tek ato te mijat, se pastaj, apapa... :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-12-2007, 19:47:33
Haha..cfare cmimi re :D une skam fitu kurfar cmimi :P0 prap kot per qejf
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 21:11:12
9+
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 07-12-2007, 23:38:12
Une ty dihet 10+ se te kam xhan une  :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 08-12-2007, 02:09:34
100000000000

te shkon shum
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-12-2007, 02:11:07
Hahaha...e si te mos me shkon kur me ke propozuar ti :D


edhe une ty te jap 10000 *
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 08-12-2007, 02:20:38
10+ Love it
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Mbret.... ne 08-12-2007, 02:36:30
10*
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: *ZaNa* ne 08-12-2007, 03:22:46
5 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 08-12-2007, 05:02:59
4
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 08-12-2007, 05:10:43
10 me bisht.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 08-12-2007, 05:14:07
0 iii interist :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 08-12-2007, 05:21:01
1 - asnjehere nuk i kap avataret e kesaj :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 08-12-2007, 05:55:29
LOL :D


0 interist iiiiiiiii
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-12-2007, 09:53:30
5 kesaj  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 08-12-2007, 09:58:38
10 ketij
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-12-2007, 09:59:33
edhe kesaj 10 tani, se me pas eshte e sigurte qe do nderroj mendim :P :P :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 08-12-2007, 10:15:28
10 Dhe mos nderro mendje ske arsye...apo ke?  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-12-2007, 10:17:19
10 jo per gje por deri tani nuk kam. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 08-12-2007, 10:21:24
10 dhe nuk ke per te patur!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-12-2007, 10:22:43
meqe e thua prap po te ve 10. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 08-12-2007, 10:27:18
10 Ka lezet kur te degjohet fjala!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-12-2007, 10:59:43
8 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Blue sky ne 08-12-2007, 11:01:30
10+   ;) ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-12-2007, 11:02:20
0 se ska fare :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Blue sky ne 08-12-2007, 11:07:32
10 kot fare ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-12-2007, 13:36:46
0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 08-12-2007, 13:59:13
edi pergjigjen time mo

10+++++++++
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 08-12-2007, 14:09:07
3.....ngelse... :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 08-12-2007, 14:09:51
4( ndrro avatarin na ve ndonje si e charlit per festat)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 08-12-2007, 14:15:28
10..ambicioze..(shif ate foton...e imagjino çfare mund te kete posht saj...besoj se proporcionet din ti kuptosh) :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 08-12-2007, 17:00:17
10 Une them asgje ska aty, pervec gjethes.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 08-12-2007, 17:11:04
9+
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 08-12-2007, 22:11:05
10+ praa :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 09-12-2007, 05:39:58
10...uuuhhh
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: labiku ne 09-12-2007, 07:10:49
0 se qenka gay ajo thenia LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 09-12-2007, 08:09:50
10.....Cameria....
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 09-12-2007, 15:12:57
10 edhe ty :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 10-12-2007, 01:59:54
10 edhe tyja
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-12-2007, 09:58:39
10 Me merita
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 10-12-2007, 11:04:16
10 pa diskutim....
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-12-2007, 11:13:28
10 pa diskuringu edhe ky
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-12-2007, 11:31:18
5 sot se nuk eshte koha e mire. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2007, 12:20:39
8 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 10-12-2007, 13:55:24
0  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 10-12-2007, 14:13:42
10 ..per syzet... :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-12-2007, 14:20:53
2 per inat :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 10-12-2007, 14:27:25
3..se u mplak ne ate foto... :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 10-12-2007, 14:44:44
10.....per endrrimtaren
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 10-12-2007, 14:55:37
10 per cheken :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-12-2007, 14:59:32
10 per sycken e vrenger. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 10-12-2007, 15:01:26
8 do ishte me mire te ishte me ngjyra :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 10-12-2007, 15:04:55
9....10 eshte per msusin :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2007, 15:06:53
9 mire paske dal ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 10-12-2007, 15:08:04
10 charli...m'fal.ika ika ..mos ki merak... :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 10-12-2007, 15:09:25
10 e meriton :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 10-12-2007, 15:10:43
4....as 5 nuk meriton.... :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2007, 15:10:58
0 :D


p.S. Ik shoku ik se nuk ke vend me :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 10-12-2007, 15:13:20
10....me thon t'rejten e di :D e pe vet...vlersimin negativ ja dhash :D...t'kam dal borgjit... :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2007, 15:17:25
As une nuk e kisha ate noten per ty po per ate siper tejte qe ishte :D


ty te jap 9 boll e ke :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 10-12-2007, 15:19:12
bubu ca ke ber keshtu ti ore :D

0  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 10-12-2007, 15:20:09
10..ta bofte zoti hallall...po mduket se na u tremben zockat :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2007, 15:22:41
Nuk tremben joo prap vijn tash :D

9 prap ;)p.S. Sorelina e shef si jam maskuar sa mire per krishtlindjet :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 10-12-2007, 16:04:07
3 pernime je bere si dreq  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: çika e maleve ne 10-12-2007, 16:59:09
10 me ylle
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 10-12-2007, 17:00:23
5..kaluse... :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: çika e maleve ne 10-12-2007, 17:01:57
 2 mjafte e ka :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 10-12-2007, 17:07:15
tashti...5 e meriton(s'kam ngel hala asnjeren deri tani) :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-12-2007, 19:58:28
10 Alamet
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 10-12-2007, 20:00:53
do te kerkoj nga kshilli drejtus me ngrit voten maximale...per momentin 10 :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 10-12-2007, 20:05:12
mire do besh se do te te duhen ca nota me te larta pak me vone hahahaha. tani per tani dhe ty 10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2007, 20:07:43
10 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 11-12-2007, 12:05:24
p.S. Sorelina e shef si jam maskuar sa mirë për krishtlindjet :DTë martë e mira ty, vishu shpejt se na shtyre pleviten LOL LOL

3 :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: çika e maleve ne 11-12-2007, 12:12:39
e ke mjafe  8,pasi qe nuk e ke treguar zyrin komplet.. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 11-12-2007, 13:09:54
10  :engjell:
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 11-12-2007, 15:31:20
10 edi ti
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-12-2007, 15:32:03
5 se je shume e mire :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 11-12-2007, 15:44:37
10 edi ti
10 qe mos e disha  ;)

2 ketij sa per te mos thene  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2007, 20:59:25
6
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 11-12-2007, 21:01:45
4 dhe eja me mamin te enjten ne takim me prinder
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2007, 21:06:44
aman vetem shkolle mos me kujto me Milo se vduqa ....me ze paniku kur e kujtoj qe do filloj prap :S

5 ulu

se plak dhe me lodhesh :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 11-12-2007, 21:11:59
1-sh kot per qejf. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 11-12-2007, 21:16:47
2
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: informacione ne 11-12-2007, 21:18:46
me numra 1
me fjale sexy
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: informacione ne 11-12-2007, 21:19:26
1 qenka me i larti? Doja me thënë 5 :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 11-12-2007, 21:23:03
7-she se i pelqej skeletet.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: informacione ne 11-12-2007, 21:25:01
Kaq pak re :@

Hajt po te jap nje 1sh une. 1 sh eshte me i larti?
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2007, 21:36:07
0
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 11-12-2007, 21:39:32
8-she edhe pse me pelqen ne Hell,po ja qe sme pelqen vetem te jete Angel dua Angels. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 11-12-2007, 21:41:46
Kinezit ja ke vjedhur oren ore??? LOL


10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 11-12-2007, 21:44:58
hahahhaha....Ashtu  ashtu.... :D


10-she motres se gruas sime te ardhshme. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: erlehta ne 11-12-2007, 21:47:22
Akoma me endrra ti ....Zoti te ti plotesofte LOL


10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: dreamm ne 11-12-2007, 21:54:39
ehh 10 me  sh yje...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Blue sky ne 11-12-2007, 22:09:54
10+10-10-10= :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: çika e maleve ne 11-12-2007, 22:12:11
10+10-10-10= :perqafim
kaluse menzi :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Blue sky ne 11-12-2007, 22:19:34
10 :perqafim
Te kalon syri ty.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2007, 22:21:33
0 ve i cop avatar se nuk jan me pare
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Blue sky ne 11-12-2007, 22:23:21
10 :perqafim
mu marun 10tat mu, e te tjerve zerot :perqafim :perqafim
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2007, 22:26:33
0 te ta gjej une nje avatar mos me lodhesh :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: informacione ne 11-12-2007, 22:27:57
Avatar koti fare. 0 me bisht
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2007, 22:41:24
0
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: informacione ne 11-12-2007, 22:46:25
Hmmm

Pergjigje e zgjuar. Me pelqeu. Po te jap ca pike te avatari jot: 0 :@ :P

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2007, 22:47:37
0 (nuk po ve bisht se e ke teper dhe ate 0 )
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: informacione ne 11-12-2007, 22:50:58
E kam teper 0? Thnx :D
Ndersa avatar jot vazhdon te vleresohet me 0.
Ik nderro avatar urgjent :@

Lisa mos shkruaj me se e di mendimin tend ;)

Do ta nderroj avatar
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2007, 22:53:45
jo jo ke teper bishtin :P

Po e nderrove ti e nderroj dhe une ...hajde

plus kete qe ke e vlersoj me 0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: informacione ne 11-12-2007, 23:02:08
Kjo qe ke vene te pershtatet :P
Me pelqejne macet po jo te zeza.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2007, 23:03:34
10... sa i vogel qeke ti me dreq ....
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: informacione ne 11-12-2007, 23:05:27
:@
Me mire te dukesh i vogel. Avatar jot prape sme pelqen :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2007, 23:06:34
10

Nuk e vura ta pelqesh ti :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: informacione ne 11-12-2007, 23:08:12
Jemi tek tema: "Vlereso avatarin"
Kam te drejte te mos ta pelqej :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 11-12-2007, 23:08:27
3-sh macja e zeze eshte ters
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: informacione ne 11-12-2007, 23:09:53
Milo ajo goca te avatari me pelqen, avatari jo :P

Vleresimi 10 ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2007, 23:12:01
10 .....nuk ti morri njeri te drejtat djalosh ...

Milo une eci me taljonet se ata e kane mbaresi ...nejse une e jam mbaresi aty ku me intereson :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 11-12-2007, 23:13:43
hahhahha...E paska burgos machorin. :D

10-she 10-she hallall
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2007, 23:14:48
ja nje qe e kuptoje avatrin tim :D

0 nuk me pelqen i joti ama :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 11-12-2007, 23:15:23
Milo ajo goca te avatari me pëlqen, avatari jo :P

Vlerësimi 10 ;)

PO qe e pelqen ti derman, eshte puna ime, qe i kam hequr fustanin, falenderimin e kam une ketu e jo nji ajo, apo jo mo lefter
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2007, 16:38:01
0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 12-12-2007, 19:17:20
-10-she ty o ahmak. :DPo Xha Milo ashtu eshte ashtu ja ke hequr ti fustanin e une jam ne pune e siper qe tja heq tjerat. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 13-12-2007, 06:19:28
1


pse shet mend kot?
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 13-12-2007, 12:36:39
10 pa shit mendje
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 13-12-2007, 13:00:46
10 pa shit mendje

5
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 13-12-2007, 15:04:14
0 pra :D kot per qejf
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 13-12-2007, 15:32:57
6 sme pelqejne meshkujt me aq shume muskuj!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 13-12-2007, 15:49:43
Hahah..ta zejn frymen prandaj  :Dty 8
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 13-12-2007, 15:57:03
Charli te ma zejne frymen ja di per nder, por nuk japin rezultate...kupton. 5 per ty
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 13-12-2007, 15:57:17
Charli te ma zejne frymen ja di per nder, por nuk japin rezultate...kupton. 5 per ty
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 13-12-2007, 16:03:48
Hahaha e fort je ti vallai :D


10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 13-12-2007, 16:34:43
me qeka menderos celi thuaj, ka 2 here i paskam shkrujt varja!  11 charli
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 13-12-2007, 16:38:20
Ska dert se te kuptova :D


10 edhe ty
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 13-12-2007, 18:03:51
8

sikur te ishin te gjith babagjysherit e Vitit te Ri si ky lart, do behesha goce e mirë për gjith vitin :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 13-12-2007, 18:04:33
noten 4 dhe ik vishu se filloi bora, se cupkat te shohin ty e kercasin dhembet.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 13-12-2007, 18:05:29
8

sikur te ishin te gjith babagjysherit e Vitit te Ri si ky lart, do behesha goce e mirë për gjith vitin :D


Ahahahahahaha ce ke bere plakun te qesh, sa me rane dhe protezat ne toke.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 13-12-2007, 18:06:51
8

sikur te ishin te gjith babagjysherit e Vitit te Ri si ky lart, do behesha goce e mirë për gjith vitin :D

Hahaha pse moj pse ke frike nga babagjyshit lakuriq ee :D


ty siper 0 prap :d
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 13-12-2007, 18:09:22
Ashtuuuu 0 mua prapë?,

epo -5 je me noten "-5 te perjeshtme" je denuar, qafir malukat., tutje, hiqmu udhes, se kam një muhabet me ato lart
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 13-12-2007, 18:11:18
6


po me dukesh si plak perverted..
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 13-12-2007, 18:12:28
Ik ore shko merru me plaken tende ti se kto ketu jan te mijat :D


Kesaj siper 10 me yll
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 13-12-2007, 18:12:59
5
 
Ashtu me the dhe ti?

5  5 dhe kete ta dhash me mik,
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 13-12-2007, 18:13:45
Ik ore shko merru me plaken tënde ti se këto këtu jan te mijat :D


I shet me pakice se me shumice si dua.

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Blue sky ne 13-12-2007, 21:37:43
Ky i ka kap te gjitha gocat e nuk ja
 le plakut as edhe nje,  Milo qefliu do e vleresoja.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 13-12-2007, 22:50:53
c'ti vlersoj ketij syte qe me ka mes balli ...edhe ato e nuk ja shikoj ...
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: informacione ne 13-12-2007, 23:01:34
ja ashtu, avatar koti :P
Une kam avatar persembari :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 13-12-2007, 23:19:27
0 me kot nuk kam pre :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 13-12-2007, 23:25:33
10 jo per ty per ate avatarin :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 13-12-2007, 23:28:15
Haha e di e di :D


Une ty te jap 10 me gjithe avatar :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 13-12-2007, 23:32:07
1 me vello. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 13-12-2007, 23:35:01
-10 edhe ma kot ky
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 13-12-2007, 23:36:15
Mos thyej rregullat se notimi fillon qe na 1-shi. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 13-12-2007, 23:41:50
Per ate avatar ia vlen te thehen rregullat :D

-100 kot fare
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Bekimi ne 13-12-2007, 23:46:49
-100000

I kom inat njerzit me sqetulla te parrujtme. LOL LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 13-12-2007, 23:58:04
Minus dhe ty,cfare ka ne ate Inter aman.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Kisss ne 14-12-2007, 06:56:01
I shet me pakice se me shumicë si dua.xha milos 10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 14-12-2007, 10:21:38
20 per inat te Bekimit :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-12-2007, 10:31:02
5  :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 17-12-2007, 14:12:34
10 m'pelqen
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: chekevara ne 17-12-2007, 14:23:34
9...10 eshe vetem per msusin( to dheka eine monon ja ton dhaskalo)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 17-12-2007, 14:30:26
10 edhe pse nuk eshte foto me e bukur e jotja :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 17-12-2007, 14:39:16
5 se nuk e ka zbulu e gjithe fytyren :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lisa ne 17-12-2007, 14:41:54
8 se ja ka bo shume qefin vetes me ate avatar :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2007, 14:42:45
10 kjo me kete fytyren borxh. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 17-12-2007, 14:47:03
8 se ja ka bo shumë qejfin vetes me atë avatar :D


Hahah ...nese nuk ia bej vetes qejfin kujt tjeter :D6 Ketij
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2007, 14:50:19
5 ketij :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 20-12-2007, 12:22:43
30sh ketijh qe paska dal ne rentgen. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 20-12-2007, 15:34:33
1sh

Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 20-12-2007, 15:35:26
3
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-12-2007, 09:57:18
5 se ne kete foto duket sikur eshte afer vdekjes. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 21-12-2007, 13:01:53
5 se ne këtë foto duket sikur është afër vdekjes. :P

4 tu thafte goja, a zer gryken :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 21-12-2007, 14:18:37
10 i fort je xha milo  ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 21-12-2007, 14:23:58
10 beautiful
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 21-12-2007, 14:25:10
10 hot
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 21-12-2007, 14:27:42
10 thekthi
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 21-12-2007, 14:29:11
10 shpirt
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 21-12-2007, 14:51:32
10 simpatik
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Brentiani ne 21-12-2007, 15:01:13
10 attractive
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 21-12-2007, 16:32:11
Plasne 10-shet ketej, po vdiqet o te uruar me 10-çe. Rrini bashke nja 10 jave apo 10 muaj bashke dhe do e shihni se ketu pastaj do vini 0-t hihihi, i ka nga pervoja plaku :D

Brentian, Plaku ty te vlereson 10 si djal i mire qe je, po nje pietje kisha, i lidhur ke qene mo? po mos u lesho kaq shume derman mbas cupkave, se do thieç qafen :D :PTitulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-12-2007, 16:34:21
5 ketij. 10 per keshillat qe u jep femijeve. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 21-12-2007, 16:35:07
5 këtij. 10 për keshillat qe u jep fëmijëve. :D

Ti 4, dhe te enjten hajde me prindërit përdore ne Takim me Prinder.
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-12-2007, 16:36:07
4 për sjellje te keqe dhe me sill ndonjë fshatarke kur te te bjere rruga këtej. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 21-12-2007, 16:41:02
4 për sjellje te keqe dhe me sill ndonjë fshatarke kur te te bjere rruga këtej. :P

Ca do ti mo? te vjen mo te vjen? Vetem po te te jap gomaricen time, se fshatarkat....naa opingat,.. ato nuk me vijne mua e jo me te ti sjell ty. Ik o derman bej nje dush me uje te ftohte dhe laj gojen kur i kerkon fshatarkat plakut. Plaku i ka si diamante fshatarkat e gjora, pavaresisht se asnje nga ato sja hedh syte plakut, po prape plaku i do fort.

Shendet e pare djalke. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-12-2007, 16:42:22
Plaku Milo harrove edhe diçka tjetër veç shendetit dhe pareve... :P :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 21-12-2007, 16:43:47
Plaku Milo harrove edhe diçka tjetër veç shendetit dhe pareve... :P :D

Ate ta thom vec mo Koçifoz, sta thom ne sy te fshatarkave
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-12-2007, 16:44:41
 :D :D :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 22-12-2007, 14:48:53
10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-12-2007, 14:51:39
9  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 22-12-2007, 14:51:42
1-sh kot per qejf. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-12-2007, 14:52:36
qashtu edhe per ty -1 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 22-12-2007, 14:55:38
Rri urt se te uli noten edhe me posht. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 22-12-2007, 15:06:05
haha mos i friko njerzt :D


0 ty se mua ske c'ka te me besh :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: albi ne 22-12-2007, 17:33:46
7
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Oqeani ne 23-12-2007, 23:54:24
ahah  10, 
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 24-12-2007, 11:27:24
10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-12-2007, 12:13:28
2  :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 24-12-2007, 12:16:57
kaq jep ti mo! hajt 5 dhe rri urte!
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-12-2007, 12:19:06
2 prap ... :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 24-12-2007, 12:22:00
4 shuma e 2 vlersimeve te fundit nga ty
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-12-2007, 12:22:37
mos i thuj njeriu qe po te ve prap 2. LOL
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: M A X ne 24-12-2007, 12:23:42
10 me ca xixa siper si simbol per "hot" :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-12-2007, 12:25:13
5 ketij  :P

Do te ta jepja ty o Max kete femren, por prit sa te mbaroj njehere vete. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 24-12-2007, 12:29:15
6 po ta shtoj ca
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: M A X ne 24-12-2007, 13:12:24
1 :P :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 24-12-2007, 14:08:15
0 qe bashke te behen 10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vlonjatka ne 24-12-2007, 18:24:02
2,buze te holla
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 24-12-2007, 20:21:44
10 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vlonjatka ne 24-12-2007, 20:44:49
uuuuuaaaaaaa sh flm charli
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vlonjatka ne 24-12-2007, 20:54:40
10 ke dhe prej meje
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: labiku ne 24-12-2007, 22:09:18
uuu kesaj nje dhjete me yll
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vlonjatka ne 24-12-2007, 22:39:51
8
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 01:46:51
10 me yll ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: mishel ne 25-12-2007, 11:57:11
2 ketij
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 12:54:03
0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 25-12-2007, 13:58:03
5
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 25-12-2007, 13:58:29
6
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 14:13:57
0 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: CTS ne 25-12-2007, 14:18:29
1-sh. Ska note kaluese per ty djalosh. :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 14:28:04
0 edhe ty :D i njejt si ai me here je edhe ti
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: sorelina ne 25-12-2007, 14:52:44
100000 :P :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 14:54:13
uhaa une ty 200000 :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 25-12-2007, 17:08:25
10 pasi ta kam gjet un ty ate avatar
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Lefter ne 25-12-2007, 18:26:26
3-sh  heren tketer te jap me shume. :P
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Tukuruku ne 25-12-2007, 18:38:50
1-
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: aral ne 25-12-2007, 18:56:38
5 SteriOtipi B
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vlonjatka ne 25-12-2007, 19:02:39
2
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 19:08:15
10 prap :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 25-12-2007, 20:08:41
9++
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-12-2007, 20:10:27
6 dhe shume e ke
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 25-12-2007, 20:17:53
ti iher 0 fare se i kom frik ujqerit
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 20:20:57
10 + :D mos ke frik se nuk ka gje prej tyre ;)
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vlonjatka ne 25-12-2007, 20:25:19
10 ke dhe nga une po jo se me vendos 10 ti me pelqen avateri jot
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 20:28:08
Po praa :D

edhe une ty te jap 10 per ato fotot tjera qe kishe ke profili :D
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Vlonjatka ne 25-12-2007, 20:35:15
10
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: eurogina ne 25-12-2007, 20:35:54
7( je zhgryer shum me makeup)je me e bukur pa tualet
Titulli: Vleresoje avatarin e postuesit para teje
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 20:38:10