×
Hyrja
Profili

WTF !!!

WTF !!!

· 965 · 26932

 • Postime: 26685
 • Gjinia: Mashkull

ne: 30-01-2007, 01:22:58
WTF eshte kjo teme?  :D

WTF eshte kjo WTF :P

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 30-01-2007, 06:15:12
wowowowowowow eshte bere rebel njeri :D :D easy Max. :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 30-01-2007, 13:14:13
Prit te mendohem njehere para se te flas gjere e gjate per kete diskutim. hmmmmm:             :P :P :P

 • Postime: 26685
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 30-01-2007, 14:53:54
Prit te mendohem njëherë para se të flas gjerë e gjatë për këtë diskutim. hmmmmm:             :P :P :P

Për WTF duhet t'menohesh ti?  hmmmmm:
WhereTF po e shef diskutimin, apo do t'dukesh interesant  ><

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 30-01-2007, 15:07:17
Për WTF duhet t'menohesh ti?  hmmmmm:
WhereTF po e shef diskutimin, apo do t'dukesh interesant  ><

po iki te laj iher syte se me duket sikur po ngaterroj max me naj anetar tjeter :D :D

oj patriote mos eshte gje si ai muhabeti yt ky :D :D LOL

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 30-01-2007, 15:13:48
WTF po me bejne syte mua......e kam gje nga pagjumesia apo Max ka marre dhene......WTF i ka bo gruja ketij mbreme qe qenka zgjuar me kete fryme ky :D

 • Postime: 26685
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 30-01-2007, 15:50:51
As une se di wtf me ka ndodh :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 30-01-2007, 15:59:04
WTF Max gjej arsyen .........edhe pse te keshilloj te mundohesh  ta shijosh deri sa te zgjase kjo gjendje  :D se ndoshta nuk vejn me :D

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 30-01-2007, 16:18:11
WTF is this?? LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 30-01-2007, 18:58:06
Who TF knows :D :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 30-01-2007, 19:02:28
WTF eshte ka bohet ktu iher?

 • Postime: 1580

#11 ne: 30-01-2007, 19:54:20
WTF është ka bëhet këtu iher?

Ketu petullat behen uje dhe uji behet petull LOL LOL

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 30-01-2007, 20:00:18
une kam menu se uji bohet uje dhe TF petulla behet uje :D

 • Postime: 1580

#13 ne: 30-01-2007, 20:02:33
Po W ku e le ti ore apo e bere tigan :D LOL

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 30-01-2007, 20:04:00
WTF te bej... e paskam harruar :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 30-01-2007, 20:08:35
WTF paska fillu tu harru Ibro :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 30-01-2007, 20:11:30
eh... u plaka lisa
WTF nuk shkon ky shefi jem qe ketu aman?

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 30-01-2007, 21:07:43
WTF. STFU. LMAO. (rofl), LMBO, ROFL. LOL, BTW, IDK, BRB, FU, (lol) :D

ja perktheni...

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 30-01-2007, 21:11:47
VF.LP :D

 • Postime: 4261

#19 ne: 30-01-2007, 21:39:41
WTF po ndodh ktu ...ta di :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 30-01-2007, 21:55:53
VF.LP :D

erlehta shpjegoje pak situaten...WTF po ndosh me Max :D Te pakten ta dime po te jet e mundur ta leme TF vetem :D

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 30-01-2007, 23:47:53
omg wtf lol

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 31-01-2007, 00:04:42
WTF po flet kjo lart? :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 31-01-2007, 00:13:19
WTF kane nis forumistet me kete WTF??? :D :D :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 31-01-2007, 00:15:35
SE DI TI QE SHQIPTARI VETEM SHANSIT TE KETE ME THONE WTF DHE VUUUU TURMAT KUSH TA PERDORI ME SHUME ....

WTF po ndodh ...morem kot........na prishe nga goja Max-o :D

Temat e fundit