WTF !!! - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

WTF !!!

WTF !!!

· 970 · 32101

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 30-01-2007, 01:22:58
WTF eshte kjo teme?  :D

WTF eshte kjo WTF :P

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 30-01-2007, 06:15:12
wowowowowowow eshte bere rebel njeri :D :D easy Max. :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 30-01-2007, 13:14:13
Prit te mendohem njehere para se te flas gjere e gjate per kete diskutim. hmmmmm:             :P :P :P

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 30-01-2007, 14:53:54
Prit te mendohem njëherë para se të flas gjerë e gjatë për këtë diskutim. hmmmmm:             :P :P :P

Për WTF duhet t'menohesh ti?  hmmmmm:
WhereTF po e shef diskutimin, apo do t'dukesh interesant  ><

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 30-01-2007, 15:07:17
Për WTF duhet t'menohesh ti?  hmmmmm:
WhereTF po e shef diskutimin, apo do t'dukesh interesant  ><

po iki te laj iher syte se me duket sikur po ngaterroj max me naj anetar tjeter :D :D

oj patriote mos eshte gje si ai muhabeti yt ky :D :D LOL

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 30-01-2007, 15:13:48
WTF po me bejne syte mua......e kam gje nga pagjumesia apo Max ka marre dhene......WTF i ka bo gruja ketij mbreme qe qenka zgjuar me kete fryme ky :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 30-01-2007, 15:50:51
As une se di wtf me ka ndodh :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 30-01-2007, 15:59:04
WTF Max gjej arsyen .........edhe pse te keshilloj te mundohesh  ta shijosh deri sa te zgjase kjo gjendje  :D se ndoshta nuk vejn me :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 30-01-2007, 16:18:11
WTF is this?? LOL

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 30-01-2007, 18:58:06
Who TF knows :D :D

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 30-01-2007, 19:02:28
WTF eshte ka bohet ktu iher?

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#11 ne: 30-01-2007, 19:54:20
WTF është ka bëhet këtu iher?

Ketu petullat behen uje dhe uji behet petull LOL LOL

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 30-01-2007, 20:00:18
une kam menu se uji bohet uje dhe TF petulla behet uje :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#13 ne: 30-01-2007, 20:02:33
Po W ku e le ti ore apo e bere tigan :D LOL

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 30-01-2007, 20:04:00
WTF te bej... e paskam harruar :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 30-01-2007, 20:08:35
WTF paska fillu tu harru Ibro :D

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 30-01-2007, 20:11:30
eh... u plaka lisa
WTF nuk shkon ky shefi jem qe ketu aman?

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 30-01-2007, 21:07:43
WTF. STFU. LMAO. (rofl), LMBO, ROFL. LOL, BTW, IDK, BRB, FU, (lol) :D

ja perktheni...

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 30-01-2007, 21:11:47
VF.LP :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#19 ne: 30-01-2007, 21:39:41
WTF po ndodh ktu ...ta di :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 30-01-2007, 21:55:53
VF.LP :D

erlehta shpjegoje pak situaten...WTF po ndosh me Max :D Te pakten ta dime po te jet e mundur ta leme TF vetem :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 30-01-2007, 23:47:53
omg wtf lol

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 31-01-2007, 00:04:42
WTF po flet kjo lart? :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 31-01-2007, 00:13:19
WTF kane nis forumistet me kete WTF??? :D :D :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 31-01-2007, 00:15:35
SE DI TI QE SHQIPTARI VETEM SHANSIT TE KETE ME THONE WTF DHE VUUUU TURMAT KUSH TA PERDORI ME SHUME ....

WTF po ndodh ...morem kot........na prishe nga goja Max-o :D

Temat e fundit