~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 17 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 27133

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#400 ne: 23-02-2010, 02:03:32
Po ja thashe ti heq qafe keto provimet njehere.... ahahahah LOL LOL

#401 ne: 23-02-2010, 02:05:11
hahahahahahahahaha. ... me lot jam tu qesh perzotin... hahahahahahaha
te mori e miraaaaaaaaa....... .... LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#402 ne: 23-02-2010, 02:08:20
 :P :P

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#403 ne: 24-02-2010, 05:12:05
 pritjaaaaaa)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#404 ne: 26-02-2010, 23:53:40
une :D

edhe "Top Gun" :D qe po e ndjek :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#405 ne: 28-02-2010, 01:16:48
jemi ketu te gjithe  apo jo

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#406 ne: 28-02-2010, 18:28:42
Une  nuk jam per vete...  :P

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#407 ne: 28-02-2010, 23:58:34
une jam ketu dhe nuk kam gjum por kam oreks per sex agagagagagagagaagag a

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#408 ne: 03-03-2010, 00:58:14
uuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuu      uuuuuuuuuuuuuuu

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#409 ne: 03-03-2010, 22:19:33
edhe une :D

#410 ne: 03-03-2010, 22:22:24
Perversa! :@

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#411 ne: 03-03-2010, 23:20:07
nu kam gjum por duhet te iki te fle sepse.....

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#412 ne: 07-03-2010, 23:29:05
..une, trouble, miss, charli..
harrova njeri?? :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#413 ne: 07-03-2010, 23:31:50
Harrove dhe Dreamm-in  :P


 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#414 ne: 07-03-2010, 23:35:41
..ka ik me kohe..neper endrra eshte LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#415 ne: 07-03-2010, 23:37:23
ahahahha.....ehe mendova se ishte zgjuar...  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#416 ne: 07-03-2010, 23:40:31
I love all... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#417 ne: 07-03-2010, 23:45:58
hahahah ci do te fjeturit aman LOL

#418 ne: 08-03-2010, 00:25:57
Une... vetem! :(

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#419 ne: 08-03-2010, 20:42:43
Po si te flesh gjithe diten, normal qe do jesh pa gjume  :P :P

#420 ne: 08-03-2010, 21:32:14
Po si te flesh gjithe diten, normal qe do jesh pa gjume  :P :P

Po nata per ne lunatiket eshte bere... :D LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#421 ne: 08-03-2010, 21:33:39
Po dielli per ke eshte bere mi dreq?  :D

#422 ne: 08-03-2010, 21:35:08
Edhe dielli per ne! :D

Po s'po ja shofim bojen, u be kaq kohe... :(

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#423 ne: 09-03-2010, 01:04:44
une zgjuar jam te tjeret nuk e di ku ngelen apo festat i kan hutuar mesuesit dhe grat e forumit hehehehehehehe

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#424 ne: 09-03-2010, 01:05:49
erdhe vone Cami se po e mbyllim tash :P

Temat e fundit