~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 17 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 23589

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#400 ne: 23-02-2010, 02:03:32
Po ja thashe ti heq qafe keto provimet njehere.... ahahahah LOL LOL

#401 ne: 23-02-2010, 02:05:11
hahahahahahahahaha. ... me lot jam tu qesh perzotin... hahahahahahaha
te mori e miraaaaaaaaa....... .... LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#402 ne: 23-02-2010, 02:08:20
 :P :P

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#403 ne: 24-02-2010, 05:12:05
 pritjaaaaaa)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#404 ne: 26-02-2010, 23:53:40
une :D

edhe "Top Gun" :D qe po e ndjek :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#405 ne: 28-02-2010, 01:16:48
jemi ketu te gjithe  apo jo

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#406 ne: 28-02-2010, 18:28:42
Une  nuk jam per vete...  :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#407 ne: 28-02-2010, 23:58:34
une jam ketu dhe nuk kam gjum por kam oreks per sex agagagagagagagaagag a

 • Postime: 2568

#408 ne: 03-03-2010, 00:58:14
uuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuu      uuuuuuuuuuuuuuu

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#409 ne: 03-03-2010, 22:19:33
edhe une :D

#410 ne: 03-03-2010, 22:22:24
Perversa! :@

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#411 ne: 03-03-2010, 23:20:07
nu kam gjum por duhet te iki te fle sepse.....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#412 ne: 07-03-2010, 23:29:05
..une, trouble, miss, charli..
harrova njeri?? :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#413 ne: 07-03-2010, 23:31:50
Harrove dhe Dreamm-in  :P


 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#414 ne: 07-03-2010, 23:35:41
..ka ik me kohe..neper endrra eshte LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#415 ne: 07-03-2010, 23:37:23
ahahahha.....ehe mendova se ishte zgjuar...  :P

 • Postime: 12234

#416 ne: 07-03-2010, 23:40:31
I love all... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#417 ne: 07-03-2010, 23:45:58
hahahah ci do te fjeturit aman LOL

#418 ne: 08-03-2010, 00:25:57
Une... vetem! :(

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#419 ne: 08-03-2010, 20:42:43
Po si te flesh gjithe diten, normal qe do jesh pa gjume  :P :P

#420 ne: 08-03-2010, 21:32:14
Po si te flesh gjithe diten, normal qe do jesh pa gjume  :P :P

Po nata per ne lunatiket eshte bere... :D LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#421 ne: 08-03-2010, 21:33:39
Po dielli per ke eshte bere mi dreq?  :D

#422 ne: 08-03-2010, 21:35:08
Edhe dielli per ne! :D

Po s'po ja shofim bojen, u be kaq kohe... :(

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#423 ne: 09-03-2010, 01:04:44
une zgjuar jam te tjeret nuk e di ku ngelen apo festat i kan hutuar mesuesit dhe grat e forumit hehehehehehehe

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#424 ne: 09-03-2010, 01:05:49
erdhe vone Cami se po e mbyllim tash :P

Temat e fundit