~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 18 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 28522

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#425 ne: 09-03-2010, 01:12:56
aha Cami shume vone je... :P


Missi eshte ne kokerr te gjumit.... gjum:  :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#426 ne: 09-03-2010, 01:18:06
missi jerem po flet LOL :P

#427 ne: 09-03-2010, 01:20:12
Missi eshte ne kokerr te gjumit.... gjum:  :P

Zgjohu mi zgjohu! He mi zgjohu! :@
:lolo) LOL

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#428 ne: 09-03-2010, 01:21:59
jo mi jo jerem mos me rrin ketu hehehehe po u erdhi gjumi ikni flini se neser duhet te punoni

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#429 ne: 09-03-2010, 01:23:10
Zgjohu mi zgjohu! He mi zgjohu! 
:

E mi boll se na shurdhove....eshte ore gjumi seshte ore gjume....cerrrrrrrr rrrrrrr kjo.... LOL LOL

Lunatike erdhe mi? :D

#430 ne: 09-03-2010, 01:24:52
"Capkene mooooj, capkene mooooj, ti me mbush plot dashuri...
Falmi syte, t'i shikooooj, falma zemren qe dashuroj!..."ahahahahahahaha, i rafte e mira kenges qe e kishte postu, kisha vite pa e degju... LOL LOL LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#431 ne: 09-03-2010, 01:26:49
me rafshin te mirat pra :P

#432 ne: 09-03-2010, 01:28:03
Ate thashe dhe une! ;)

Capkene mooooooooj....... LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#433 ne: 09-03-2010, 01:29:35
Windi...mire qe nuk fle por iku dhe per shele me duket... :P LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#434 ne: 09-03-2010, 01:29:52
ti ma dhe vetem nje e une po dua shume te mira LOL

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#435 ne: 09-03-2010, 01:31:32
o se c'na bet me keto kenge na late zgjuar deri ne mengjes fare

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#436 ne: 09-03-2010, 01:32:50
Çapkenja LOL

#437 ne: 09-03-2010, 01:33:10
Windi...mire qe nuk fle por iku dhe per shele me duket... :P LOL

Pse me ofendon, une jam gone with the wind! jo gone with the wool... LOL

Pastaj ca tkeqe ka te kendosh? pse ja pret hovin femijeve? :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#438 ne: 09-03-2010, 01:37:31
Kendo xhan kendo....po kam hallim e Camit se e le pa gjume....se ne te tjeret jemi mesuar :P LOL

#439 ne: 09-03-2010, 01:38:20
Te mesohet dhe cam djali! :D Ju ka ardh bylbyli nforum... LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#440 ne: 09-03-2010, 01:42:42
Mor bylbyl pika pika
a te kam thene mos rri me çika
se ato jane .........     LOL

#441 ne: 09-03-2010, 01:43:35
Qka jane bre? :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#442 ne: 09-03-2010, 01:45:55
Ta thote Kenga jone....  :D

#443 ne: 09-03-2010, 01:47:21
I bona derman vet! :D kopilica qenkerkan! LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#444 ne: 09-03-2010, 01:49:05
Kush ka thene bre? :P

#445 ne: 09-03-2010, 01:50:28
Ju pershnes! :D

Zeshkanja ime

Naten e embel qikaaa.... LOL
  :perqafim :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#446 ne: 09-03-2010, 01:57:32
Windi kategorikisht eshte jashte kesaj teme....sepse e zuri pakez gjumi... :D


Naten Winde.......  :-* :-*

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#447 ne: 14-03-2010, 01:17:11
une ketu jam pre shoqeri

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#448 ne: 17-03-2010, 23:56:57
qkemi...kush esht ne forum...se vet nuk rrihet

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#449 ne: 18-03-2010, 01:22:52
DUAM GJUME

Temat e fundit