~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 19 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 27121

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#450 ne: 18-03-2010, 23:49:27
pse jam e zgjuar un a....?pse nuk po fle....??

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#451 ne: 18-03-2010, 23:50:06
Duam parat tona hiiiiiiiii

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#452 ne: 18-03-2010, 23:51:10
do po nuk ka....hahaha

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#453 ne: 19-03-2010, 18:36:22
Sky..dhe Une..ne si gjithmone energjikeee...edhe ne keto ore te vona LOL  :P

#454 ne: 19-03-2010, 18:39:15
Mua me erdhi gjumi, me moren mesysh! :P

See ya dreamm! :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#455 ne: 19-03-2010, 18:42:43
Byeeee Rachel...  :D :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#456 ne: 19-03-2010, 19:56:59
as une.... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#457 ne: 19-03-2010, 22:26:43
..pse ti ku je tash??  ne kete ore te dites?? :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#458 ne: 19-03-2010, 23:56:20
eee po pse ska te tjere zgjuar...ku qendron problemi...valle te gjith gjimac jane...???

#459 ne: 20-03-2010, 00:21:46
Tung pagjumsa!

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#460 ne: 20-03-2010, 00:24:33
eee mire se erdhe....shyqyr se isha vetem...

 • Postime: 109
 • Karma: +11/-0

#461 ne: 20-03-2010, 00:25:32
Mire se ju gjeta...!

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#462 ne: 20-03-2010, 00:25:54
Mire se me gjete... :D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#463 ne: 20-03-2010, 00:26:49
veq ne jemi....??

#464 ne: 20-03-2010, 00:27:11
Ne jemi trimat e xha jahos sic duket! :P

 • Postime: 109
 • Karma: +11/-0

#465 ne: 20-03-2010, 00:27:16
Mire se me gjete... :D
Ty s'te kerkova po hajt mo se me mire ty se sa te ngelem vetem ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#466 ne: 20-03-2010, 00:29:14
hahaha...Po tme shohesh mua tybe me as filmat e Brad Pitt nuk do i shikosh me.... :D


Mua dicka gjumi po me merr.... :D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#467 ne: 20-03-2010, 00:30:16
mua aspak spo me vjen gjum...sa do desha....

#468 ne: 20-03-2010, 00:30:27
Ik o lefto se sti ha njeri perrallat me brad pitt, leje cunin ne pune t'vet, ik flej gjum! :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#469 ne: 20-03-2010, 00:30:53
Edhe une ty te dua zemer.... :D

 • Postime: 109
 • Karma: +11/-0

#470 ne: 20-03-2010, 00:31:15
Wow do verbohem nga trishtimi ;)


#471 ne: 20-03-2010, 00:32:12
Tunele gjithandej... vetem nkalimash jo! LOL

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#472 ne: 20-03-2010, 00:33:06
hahahhahah...ik fli o lefto

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#473 ne: 20-03-2010, 00:34:24
nnncncnncnc..Sa te pameshirshme  qe jeni... :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#474 ne: 20-03-2010, 00:39:57
Mu me zuri taksirati sonte,, :P

Temat e fundit