~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 20 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 28495

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#475 ne: 20-03-2010, 00:40:38
spaska gjum sonte...

#476 ne: 20-03-2010, 00:43:04
na u shtuan lakuriqat e nates! :D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#477 ne: 20-03-2010, 00:44:23
u shtun u shtun...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#478 ne: 20-03-2010, 00:44:57
Fluturoi njeri tash.... :D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#479 ne: 20-03-2010, 00:45:51
ti do flesh....urraaaaa

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#480 ne: 20-03-2010, 00:49:11
Lakuriqat rrijne grumbull   :D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#481 ne: 20-03-2010, 00:50:38
mua nuk me fliet por do ik...u merzita...naten...j u kaloni bukur

#482 ne: 20-03-2010, 00:51:56
E kuptove oqean? Dmth ne te dy jemi te merzitshem! :(

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#483 ne: 20-03-2010, 00:52:01
Oqean ty ta lash springen amanet...LOL


Kujdesu sikur te eshte e jotja.... :D

#484 ne: 20-03-2010, 00:53:38
Po ik o kacak mali ik! :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#485 ne: 20-03-2010, 00:57:08
sky   ;)   ne nje vij jemi,,..Lefto mos ke merak se ta ruaj si syt,, :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#486 ne: 20-03-2010, 00:57:16
jo mo jo mos ikni se dhe ne jemi ketej

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#487 ne: 20-03-2010, 00:57:35
E kuptove oqean? Dmth ne te dy jemi te merzitshem! :(
PERKUNDRAZI JENI YLLA...po u merzita tu ndet ne pc...puciii  :perqafim   :D

#488 ne: 20-03-2010, 00:58:35
PERKUNDRAZI JENI YLLA...po u merzita tu ndet ne pc...puciii  :perqafim   :D

Ik xhan ik, se edhe ne po veme ne gjume njeri tjetrin. :D
kalfsh bukur fundjaven :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#489 ne: 20-03-2010, 00:58:39
sky   ;)   ne nje vij jemi,,..Lefto mos ke merak se ta ruaj si syt,, :D

Ruaje ama nga larg,se po u afrove 300 metra me mire ik vrite veten...LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#490 ne: 20-03-2010, 01:00:15
prej kujt me e rujt 300 m larg   LOL

#491 ne: 20-03-2010, 01:00:33
Ruaje ama nga larg,se po u afrove 300 metra me mire ik vrite veten...LOL

Shyqyr qe u bone iher burre! LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#492 ne: 20-03-2010, 01:01:27
Sme dihet mua se me del gjumi po ta pash afer nuk te le afat te me pergjigjesh...LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#493 ne: 20-03-2010, 01:02:36
Sa me afer aq me sigurt,, :D truproja duhet me e mbulu krejt ate qe e mbron,, :P

#494 ne: 20-03-2010, 01:03:34
Lefter, ti dyshon ne besnikerine time? ^o)

Ndihem shume e fyer! :( Ngushellome oqean! LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#495 ne: 20-03-2010, 01:03:42
Mbroje ti maa mbroje nga larg,si kam besim une vetes e lere mo ty...LOL

#496 ne: 20-03-2010, 01:05:27
ncncnc... po sjemi tgjithe horra! :P
boni zoti dhe ca tndershem per lezet! :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#497 ne: 20-03-2010, 01:06:34
ahahaha ,,Sky te ngushelloj une se cke me te,,e kryej truprojat edhe ate pune,, LOL

se hor u beme,, :P

#498 ne: 20-03-2010, 01:08:34
se hor u beme,, :P

thuj shyqyr qe o nat e sna lexo kush, :D paskan pi do thone neser... LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#499 ne: 20-03-2010, 01:09:58
 hehe  mbas ores 00:00 po e bjeme publike qe nuk quhet,, :P

Temat e fundit