~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 27132

#550 ne: 01-04-2010, 00:28:03
jam e sigurt qe sot asnje sdo genjeje........... :D :D

Do e bejne pushim me pak fjale... LOL

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#551 ne: 01-04-2010, 00:29:23
......00:30.....

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#552 ne: 01-04-2010, 00:31:49
Do e bejne pushim me pak fjale... LOL

po pra...jane lodh gjate vitit robt...keshtuqe sot bejne pushim.... :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#553 ne: 01-04-2010, 00:40:11
mos flini shum se nuk u ben mir gjumi, punoni dhe naten bejeni ndonje pune cfardoqoft ajo

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#554 ne: 01-04-2010, 00:49:07
jam dhe une :)

mirembrema te gjitheve

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 01-04-2010, 00:50:06
jam dhe une :)

mirembrema te gjitheve


mbrema shej......... :)gezuar 1 prillin....... :P :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#556 ne: 01-04-2010, 00:51:23
hahaaa

kujdes me genjeshtrat sot honest :)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#557 ne: 01-04-2010, 00:52:24
hahaaa

kujdes me genjeshtrat sot honest :)


sot e kam pushim...... :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#558 ne: 01-04-2010, 00:55:05
qenkemi njesoj :P

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#559 ne: 01-04-2010, 00:58:42
une jo me duhet te punoj

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#560 ne: 01-04-2010, 00:59:12
qenkemi njesoj :P


ehuuuuuuuuuuu....ta dish sa ka si ne sot............ :D :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#561 ne: 01-04-2010, 00:59:48
Cami si je ti? mire po te ecin punet

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#562 ne: 01-04-2010, 01:13:05
Cami si je ti? mire po te ecin punet

 paj te themi mir, paksa jane ngadalesuar gjerat por mir shkon

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#563 ne: 01-04-2010, 01:14:53
gezohem qe je mire ... :)

#564 ne: 01-04-2010, 23:45:25
Zgjohuni gjumasha! :@

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 02-04-2010, 00:16:02
.....mroma sky .....:)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#566 ne: 02-04-2010, 00:16:20
mirembrema ....

erdha une

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#567 ne: 02-04-2010, 00:21:53
Un

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#568 ne: 02-04-2010, 00:56:51
io

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#569 ne: 02-04-2010, 00:58:50
ata te cilet skan gjum s'flen  :D

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#570 ne: 02-04-2010, 23:56:49
......salve.....

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#571 ne: 02-04-2010, 23:58:48
me duket  si çdo nate.....te njejtit............ :D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#572 ne: 08-04-2010, 00:51:12
ku jeni o gjumaca...pse mer vet do rrij un...

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#573 ne: 08-04-2010, 00:53:18
.....Anesaa........ ...

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#574 ne: 08-04-2010, 01:08:06
fabiooo

Temat e fundit