~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 23 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 23553

#550 ne: 01-04-2010, 00:28:03
jam e sigurt qe sot asnje sdo genjeje........... :D :D

Do e bejne pushim me pak fjale... LOL

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#551 ne: 01-04-2010, 00:29:23
......00:30.....

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#552 ne: 01-04-2010, 00:31:49
Do e bejne pushim me pak fjale... LOL

po pra...jane lodh gjate vitit robt...keshtuqe sot bejne pushim.... :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#553 ne: 01-04-2010, 00:40:11
mos flini shum se nuk u ben mir gjumi, punoni dhe naten bejeni ndonje pune cfardoqoft ajo

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#554 ne: 01-04-2010, 00:49:07
jam dhe une :)

mirembrema te gjitheve

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 01-04-2010, 00:50:06
jam dhe une :)

mirembrema te gjitheve


mbrema shej......... :)gezuar 1 prillin....... :P :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#556 ne: 01-04-2010, 00:51:23
hahaaa

kujdes me genjeshtrat sot honest :)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#557 ne: 01-04-2010, 00:52:24
hahaaa

kujdes me genjeshtrat sot honest :)


sot e kam pushim...... :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#558 ne: 01-04-2010, 00:55:05
qenkemi njesoj :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#559 ne: 01-04-2010, 00:58:42
une jo me duhet te punoj

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#560 ne: 01-04-2010, 00:59:12
qenkemi njesoj :P


ehuuuuuuuuuuu....ta dish sa ka si ne sot............ :D :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#561 ne: 01-04-2010, 00:59:48
Cami si je ti? mire po te ecin punet

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#562 ne: 01-04-2010, 01:13:05
Cami si je ti? mire po te ecin punet

 paj te themi mir, paksa jane ngadalesuar gjerat por mir shkon

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#563 ne: 01-04-2010, 01:14:53
gezohem qe je mire ... :)

#564 ne: 01-04-2010, 23:45:25
Zgjohuni gjumasha! :@

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 02-04-2010, 00:16:02
.....mroma sky .....:)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#566 ne: 02-04-2010, 00:16:20
mirembrema ....

erdha une

 • Postime: 322

#567 ne: 02-04-2010, 00:21:53
Un

 • Postime: 2568

#568 ne: 02-04-2010, 00:56:51
io

 • Postime: 322

#569 ne: 02-04-2010, 00:58:50
ata te cilet skan gjum s'flen  :D

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#570 ne: 02-04-2010, 23:56:49
......salve.....

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#571 ne: 02-04-2010, 23:58:48
me duket  si çdo nate.....te njejtit............ :D

 • Postime: 1215

#572 ne: 08-04-2010, 00:51:12
ku jeni o gjumaca...pse mer vet do rrij un...

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#573 ne: 08-04-2010, 00:53:18
.....Anesaa........ ...

 • Postime: 1215

#574 ne: 08-04-2010, 01:08:06
fabiooo

Temat e fundit