×
Hyrja
Profili

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 23431

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#600 ne: 24-04-2010, 01:20:40
ka shume hmmmmm:

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull

#601 ne: 24-04-2010, 01:34:39
Ja une ika te fle. Mos me llogarisni :p

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#602 ne: 24-04-2010, 01:39:08
une erdha tani me falni per vonesen.
 p.s. ju qe nuk kene fjetur mos flini se kam per te ju treguar diqka

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#603 ne: 24-04-2010, 04:00:26
jam  i dehur, prita si i marre te thote dikush nje fjale te vetme mirpo askush nuk foli, ahhhhh sa me mungon ky forum sa me mungon gjalleria qe kishte dikur me mungon2006-2007-2008-2009, me mungojn anetaret e ketyre viteve qe kishin plot gjalleri plot energji, me falni por ju jeni paksa te fjetur

#604 ne: 24-04-2010, 16:28:08
... me falni por ju jeni paksa te fjetur

Edhe ti pikerisht te tema gjumit gjete te behesh nostalgjik... :P

 • Postime: 1215

#605 ne: 25-04-2010, 01:04:02
une.... :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#606 ne: 25-04-2010, 01:48:06
hetimet vazhdojne!!

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#607 ne: 26-04-2010, 00:28:43
une jam zgjuar akoma

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 26-04-2010, 17:58:02
Kjo tema duhet te kthehet per diten, sepse naten te gjithe jane zgjuar ndersa diten te gjithe ne gjume  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#609 ne: 27-04-2010, 15:40:17
te gjithe thonin se jane te zgjuar! por qe te gjithe kerhasin, kuptohet perpos meje :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#610 ne: 29-04-2010, 01:06:34
une jam ketu duke shikuar se cpo ndodh

 • Postime: 1215

#611 ne: 01-05-2010, 00:06:32
:D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#612 ne: 01-05-2010, 00:09:03
Anesaa nuk flen para ores 12:00 :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 01-05-2010, 00:10:05
Edhe mue per cudi me zuni nata sonte ne pritje... :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#614 ne: 01-05-2010, 00:13:12
Perderisa je duke prite ,, nuk eshte edhe  keq,, :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#615 ne: 01-05-2010, 00:15:36
Paj ja vlen...vec ca me bo se spo me pritet.. :) :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#616 ne: 01-05-2010, 00:16:45
ik ortak flej,,,se do plakesh me heret me pas!

#617 ne: 02-05-2010, 01:07:39
 :(

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 02-05-2010, 01:09:09

#619 ne: 02-05-2010, 01:11:29
uff sa po mhahet mi hon... :D po mesi notes nuk o mire... :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 02-05-2010, 01:16:20
uff sa po mhahet mi hon... :D po mesi notes nuk o mire... :P

sa po e vrake menjen ti mi....mezi nates apo i dites ....kur t'hahet ,hahet mi goce.se ste le violona te flesh pastaj..... :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 02-05-2010, 01:17:41
uff sa po mhahet mi hon... :D po mesi notes nuk o mire... :P


ej se hic menjen me t'pyt...ca t'hahet mi,se varet dhe ca te hahet......qe ska mire keq aty :D :D

#622 ne: 02-05-2010, 01:22:01
ej se hic menjen me t'pyt...ca t'hahet mi,se varet dhe ca te hahet......qe ska mire keq aty :D :D

tashi, mhahet i gjo kshu, e pertypshme dhe e kaperdisshme :P... tipit sanduic, pizza me kola, buke me djathe me domate... dhe kshu gjonash tmira dmth... LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 02-05-2010, 01:23:10
tashi, mhahet i gjo kshu, e pertypshme dhe e kaperdisshme :P... tipit sanduic, pizza me kola, buke me djathe me domate... dhe kshu gjonash tmira dmth... LOL

me rafte pika....qekur paske fillu dieten spring.......... LOL LOL

#624 ne: 02-05-2010, 01:44:22
me rafte pika....qekur paske fillu dieten spring.......... LOL LOL

qe kur erdhi vera, hapi koha dhe duhej te ishim me elegante se normalja! :P LOL

Temat e fundit