×
Hyrja
Profili

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 23465

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 02-05-2010, 01:51:42
qe kur erdhi vera, hapi koha dhe duhej te ishim me elegante se normalja! :P LOL

me pelqeu menuja jote....mire spring vazhdo kehstu me dieten  :D :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#626 ne: 02-05-2010, 23:10:23
kush eshte pa gjum le te na bashkohet ketu

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#627 ne: 02-05-2010, 23:11:39
aty jam vazhdimisht!

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#628 ne: 02-05-2010, 23:19:55
na e sill edhe ndonje zogez po munde se nata do te behej me e hareshme

 • Postime: 2356
 • Gjinia: Mashkull

#629 ne: 03-05-2010, 01:26:08
Zogez pule apo zog te eger ?...
...paska ketu gjithqka, paska njerez si une ne kete kohe qe nuk flejn, po ku jetoni ju ore ? ne amerike apo australi ?

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#630 ne: 03-05-2010, 01:27:45
me mire do ishte ndonje te eger,,,se do na kalonte koha derisa ajo te zbu8! :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 04-05-2010, 00:54:08
vetem une sonte :(

 • Postime: 12234

#632 ne: 04-05-2010, 20:04:25
Shko futja dhe ti gjume se na i prishe syte... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 04-05-2010, 20:19:13


Une..dhe keta qe nderrojne lekuren :P :D

 • Postime: 12234

#634 ne: 04-05-2010, 23:41:03
ncncnncncncc...... :D.....Kjo e njef vehten prandaj  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#635 ne: 05-05-2010, 11:51:06
hahhahaa u ftofsh ti siper :D :P..rraaalle me genjejne syte :P

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#636 ne: 05-05-2010, 15:49:15
asskush!

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#637 ne: 12-05-2010, 00:27:07
ku jeni o milet se nuk kemi gjum fare sonte

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 12-05-2010, 01:31:02
eja mblidhuni ketu,ketu........bashke me ne............. :D

 • Postime: 2568

#639 ne: 18-05-2010, 00:54:52
un dhe honest e mbajtem gjall sot forumin

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 22-05-2010, 23:35:07
sonte qenkam vetem mesa shoh........te tjeret festojne  :P

 • Postime: 1

#641 ne: 22-05-2010, 23:36:09
Jam dhe une ketu, une nuk festoj

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#642 ne: 22-05-2010, 23:36:51
Jam dhe une ketu, une nuk festoj

ah kerkoj ndjese .....qenkemi dy :)

 • Postime: 1

#643 ne: 22-05-2010, 23:37:58
dhe une do largohem me duhet te fle gjume, me vjen keq qe do ju le vetem, naten e mire

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#644 ne: 22-05-2010, 23:54:29
une  :D

 • Postime: 322

#645 ne: 23-05-2010, 00:22:36
un dhe kjo siper    :D :D

#646 ne: 23-05-2010, 18:48:51
Une! :P

 • Postime: 2568

#647 ne: 23-05-2010, 23:45:03
un i pari kto te tjerat vin mbas meje :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 23-05-2010, 23:46:44
neve jemi mi shoqe....neve  :D :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 23-05-2010, 23:53:45
Edhe neve te tjeret jemi  :P

Temat e fundit